Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

czy moge sobie zastosowac jakies globulki dopochwowe? jakie sa nieszkodliwe jesli jest mozliwosc ze moge zaciazyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc becia spóżnia mi się 5 dni więc nie jest to jeszcze aż tak długo. Tylko ja miałam zawsze bardzo regularne @ i to mnie zaniepokojiło że jeszcze jej nie ma. Ale umówię się do lekarza będę spokojniejsza. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane melduje sie z rana bo pozniej jak zwykle zabiegana i znowu nie bede miala kiedy kompa wlaczyc Myszka i Smerfetka wybaczcie ze mnie tak czesto nie ma ale nie leniuchuje jak tylko moge to zagladam i sie melduje!!! Naprawde jestem caly czas z wami sercem choc czasami nie moge wejsc na kafe Buziaki dla Was 👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie moją nieobecność ale Patrycja potrzebuje coraz wiecej uwagi i czasami nawet nie mam kiedy zajrzeć do was ale dzisiaj sie poprawie bo mam męza w domu. Witam nowe koleżanki dużo nas juz jest ale to bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka kobietki,becia_gask trzymam kciuki ,czytałam że zdrowe plemniczki mogą przeżyć nawet kilka dni ,to one już sobie czekają na jajeczko.Ewcik_1 tobie się @ spóżnia prawie tydzień powodzenia, a masz jakieś objawy,ja się spodziewam @ w tym tygodniu w niedzielę i mam nadzieję że nie przyjdzie.Wieczorem jak idę spać tak mam uczucie pulsowania w pęcherzu,a w nocy wstaję ze dwa razy do ubikacji,ale to od 3 dni, jak nie nadejdzie to po niedzieli zamiast testu zrobię badanie krwi,Ty też sobie zrób to mi się wydaje wiarygodniejsze niż testy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patino_25 chyba mnie żle wkleiłaś,ja jestem starającą się ,urodziłam ale 13 lat temu a teraz się staram na całego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sloneczka!!!! sorki ze sie nie odzywalam od wczoraj ale po poludniu bylam odwiesc kolezanke na lotnisko , jeszcze do sklepow po ladne karteczki swiateczne (zaraz biore sie za wypisywanie zeby jeszcze dzis wyslac) a wieczorkiem mezus nie pozwolil mi siasc do kompa bo chcial mnie miec dla siebie :-P nie obiecuje ale postaram sie dzis z wami popisac tak do ok 16 ej bo pozniej po mezusia jade i na zakupki . 👄 dla was kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani misiowa 🌻 witaj slonce 👄 ja mam tylko nadzieje za zdaza dojsc bo ja jak zwykle zapomnialam a raczej wczoraj cos liczylam w kalendarzu i jak zobaczylam ze to juz w przyszlym tyg sa swieta to az mi szczenka opadla . ten czas tu tak szybko ucieka ze ...... jak tam patrynia? ucaluj ja ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starające się Nick/skąd..................Wiek.............Ilosc Cykli...............Data @ Myszka/USA.................24....................10..... . . .. .......23.03.08 Patinka/UK..................25......................2... . .. . .........28.03.08 Smerfetka/Poznań.........28................ ...27...... .. ..........27.03.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 34...................02.03.08 Monita32.....................32....................13... .. ............29.03.08 olawd.........................28.....................27. ................22.03.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........23.02.08 Paula3332/Belchatow.....27.....................6........ ...........04.04.08 xxmadziaraxx/k.Kalisz.....29..................45...... .... ...... .23.03.08 A.N.N.A/Barlinek.............30...................2... ...............06.04.08 becia_gask...................26....................9.... ..............26.03.08 dzodzanna...................34....................28... ..............18.02.08 Zaciążone Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............25.......... ............29.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............20............ ..........26.07.08 Dzieciaczki urodzone Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! Alek chory,wiec w nocy wiecie co bylo. Chyba jak z niania byl na spacerze to zmarzl troche :( Smerfetko- w tobie nadzieje, jak ja bylam na monitoringu to po nim poczal sie Alek:) Nawet wiemy dokladnie kiedy hihi. Caluski dla MYszki- Martusiu tu niestety tak jest, jedni przychodza jedni odchodza. Jak ja bylam na forum aktywna(ok.40-60 strony) to z tych czasow nikt juz nie zostal. Raz sie armenka odezwala i kiedys izulka,ale to wszystko. Na szczecie mam WAs. Duza buzka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no juz jestem kochane - bylam wyslac kartki i na malych zakupach . cholerka tu jest takie wszystko drogie , nic nie kupilam a wydalam sporo kasiorki :-( masakra . a wiem ze w pl jest jeszcze gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dzieki temu stronka moja chociaz jest :-P to chyba w nagrode ze jestem sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze pani misiowa dzis dzien sprzatania 🌻 ja tam mam ostatnio takiego lenia ze strach , no ale w czwartek zaczynam prace wiec skonczy sie leniuchowanie :-P no i dobrze bo troche ruchu nikomu nie zaszkodzi a mi sie przyda hehe . jak narazie tylko 3 dni w tyg ale mam nadzieje ze mi dadza te 2 dni extra bo jak pracowac to pracowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz juz wole pracowac bo sie nudze w domu . nie pracuje juz ponad 4 miesiace wiec najwyzsza pora a i kasa by sie przydala . uzgodnilismy z mezem ze te 3 dni co bede pracowac to bedzie kasa na utrzymanie a pozostale 2 dni to co zarobie to dla mnie ( a raczej dla naszego dzidziusia - bo upatrzylam sobie mnostwo slicznych rzeczy i zanim zjedziemy do pl chcialabym je kupic a kosztuja w cholerke kasiorki )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upatrzylam sobie np.ciuszki z kubusiem puchatkiem i mam po prostu hopla na tym punkcie http://www.toysrus.co.uk/Product.aspx/BruHome/BruNursery/BruNurseryRanges/BruNurseryRangesOrganicWTP/724580 http://www.toysrus.co.uk/SearchResults.aspx?kw=winnie%20the%20pooh&zone=Bru&cat=bruhome\bruclothing\&dep=true http://www.toysrus.co.uk/Product.aspx/BruHome/BruTravel/BruTravelGraco/709824 i mnóstwo innych pierdół , wiem ze nie powinno sie kupowac przed ale ja raczej w to nie wierze . jak ma byc dobrze to bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten drugi link nie dziala jak nalezy a w pierwszym jak klikniecie na image gallery i na drugi obrazek to zobaczycie jaki mi sie pokoj dla dzidzi marzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiuania27
Cześć dziewczynki :) Wiem, że jestem tu z Wami dopiero od wczoraj ale już ktoś mnie usunął z tabelki starających się :( Pisze dopiero teraz bo byłam dziś na szkoleniu i dopiero wróciłam.. :) pogoda cudna więc powiało optymizmem, chce mi się żyć i myślę, że wszystko bedzie super i niedługo będę w ciąży..mam nadzieję :) przecd chwilą zażyłam clo i modlę się, żeby nie dopadły mnie objawy uboczne.... Smerfetka nic się nie stało, że napisałaś Anusia...nawet nie zauważyłam...powodzenia na monitoringu daj znać koniecznie co i jak...ja idę za tydzień... Buziaki dla wszystkich dziewczyn!!! :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiuania27
nawet sama pomyliłam swój pseudonim :) oczywiście to moj post ten wczesniejszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiunia juz cie wklejam Starające się Nick/skąd..................Wiek.............Ilosc Cykli...............Data @ Myszka/USA.................24....................10..... . . .. .......23.03.08 Patinka/UK..................25......................2... . .. . .........28.03.08 Smerfetka/Poznań.........28................ ...27...... .. ..........27.03.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 34...................02.03.08 Monita32.....................32....................13... .. ............29.03.08 olawd.........................28.....................27. ................22.03.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........23.02.08 Paula3332/Belchatow.....27.....................6........ ...........04.04.08 xxmadziaraxx/k.Kalisz.....29..................45...... .... ...... .23.03.08 A.N.N.A/Barlinek.............30...................2... ...............06.04.08 becia_gask...................26....................9.... ..............26.03.08 dzodzanna...................34....................28... ..............18.02.08 asiunia27.....................27.....................2.. ...............10.03.08 Zaciążone Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............25.......... ............29.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............20............ ..........26.07.08 Dzieciaczki urodzone Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet sama pomyliłam swój pseudonim :) oczywiście to moj post ten wczesniejszy :) ehhhh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olawd_____- my też staramy sie urządzić pokoj Patrysi w Kubusia puchatka, znalazalam firaneczkę i na alegro zamowie takie naklejki na sciany( w komplecie są wszystkie zwierzaki z kubusia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×