Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

❤️❤️❤️ sonia17 🌻==> nio masz rację te zakarzenie to normalnie takie utrapienie... I przez to nie ma przytulanka:(:(:(:( mam nadzieje ze mi nie długo przejdzie bo juz mam od soboty... Ewcik_1 🌻==>kochana nie łam się możliwe ze masz za mało hormonu ciązowego we krwi i dlatego test pokazuje wynik negatywny.Ginekolog wszystko wyjaśni czekamy na wieci kochana:*:* olawd 🌻 oj kochana :*:* buziaczki xxmadziaraxx 🌻 Fajnie,że masz hormony wporządku... Przykro mi,że tak się stało... Ale moim zdaniem najważniejsze jest że bedzie dzidzia.. Ze mozesz ją urodzic... Masz racje poukładaj sobie wszystko i wracaj do nas trzymam kciuki kochana:**: asiunia27 🌻 hej Słonce👄 Smerfetka 29 🌻==> a ty sie kuruj kochana!! Mam nadzieje ze szybko sie poczujesz lepiej:*PaniMisiowa170 🌻 Hej kochana:*:** Brakuje mi Misiaczka i Myszki:*:*:* Buziaczki dla was Sloneczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️❤️ Aneczka musi sie dopisać:P Starające się Nick/skąd..................Wiek.............Ilosc Cykli...............Data @ Myszka/USA.................24....................10..... . . .. .......23.03.08 Patinka/UK..................25......................2... . .. . .........28.03.08 Smerfetka/Poznań.........28................ ...27...... .. ..........27.03.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 34...................02.03.08 Monita32.....................32....................13... .. ............29.03.08 olawd.........................28.....................27. ................22.03.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........28.03.08 Paula3332/Belchatow.....27.....................6........ ...........04.04.08 xxmadziaraxx/k.Kalisz.....29..................45...... .... ...... .23.03.08 A.N.N.A/Barlinek.............30...................2... ...............06.04.08 becia_gask...................26....................9.... ..............26.03.08 dzodzanna...................34....................28... ..............18.02.08 asiunia27.....................27.....................2.. ...............10.03.08 Ewcik_1 ......................32....................33.............. ...06.03.08 Zaciążone Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............25.......... ............29.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............20............ ..........26.07.08 Dzieciaczki urodzone Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starające się Nick/skąd..................Wiek.............Ilosc Cykli...............Data @ Myszka/USA.................24....................10..... . . .. .......23.03.08 Patinka/UK..................25......................2... . .. . .........28.03.08 Smerfetka/Poznań.........28................ ...27...... .. ..........27.03.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 34...................02.03.08 Monita32.....................32....................13... .. ............29.03.08 olawd.........................28.....................27. ................22.03.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........28.03.08 Paula3332/Belchatow.....27.....................6........ ...........04.04.08 xxmadziaraxx/k.Kalisz.....29..................45...... .... ...... .23.03.08 A.N.N.A/Barlinek.............30...................2... ...............06.04.08 becia_gask...................26....................9.... ..............26.03.08 dzodzanna...................34....................28... ..............18.02.08 asiunia27.....................27.....................2.. ...............10.03.08 Ewcik_1 ......................32....................33.............. ...06.03.08 Zaciążone Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............25.......... ............29.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............20................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............20............ ..........26.07.08 Dzieciaczki urodzone Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️❤️ Lece spać Słonka i mam nadzieje ze coś napiszecie hi hi... Dobranoc kolorowch snów i udanych staranek:* buuuuuuuuuuziaczki:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez uciekam do wyrka :) Trzymajcie się kochane papa jutro sie odezwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny weszlam tylko kliknac milych snow bo o 4-40 pobudka DUZA BUSKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️❤️ Witam was w ten wietrzny dzień... Widze,że bieda na naszym forum ale no cuz nie kazdy ma czas... Oczywiscie zycze miłego dnia :* buziaczki dla was:*:* Ewcik czekamy na wiesci :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochaniutkie ;) Wczoraj niestety mialam problem z netem, kompem i w ogole ;-( ale mam nadzieje ze nasz admin sie poprawi i ze bedzie necik chociaz dzisiaj, w pon po usg było przytulanko ;) i owulka miala byc pon na bank bo pecherzyk był wielki. we wtorek juz sobie darowalismy bo zmeczeni troszke juz tym jestesmy. wczoraj mialam usg kontrolne i bylo widac cialko zółte czyli owulka na bank była ;) tylko pytanko kiedy, bo mi lekarz wczoraj mowil ze bardzo niedawno a bylam na usg o 16. wiec albo wczoraj albo we wtorek ;) i troche sie zdenerwowalam bo jak przytulanko bylo w nocy z pon na wtorek a w najgorszym przypadku owulka w srode to nie wiem czy plemniczki dozyja... i smutno mi ;) w kazdym razie mam cykle owulacyjne. jak na zlosc wczoraj dzwonila do mnie pani z propozycja pracy ;) ale przeciez sobie teraz nie zmienie pracy skoro moge zaciazyc... aj, zawsze cos. Trzymam kciuki za was wszystkie a mnie teraz pozostalo czekac... jesli za 2 tyg nie bedzie @ to ja sie bede testowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Ranne ptaszki już coś skrobnęły na forum :) Fajnie Becia --> trzymam kciuki, żeby była fasolka:) Smerfetka --> jak tam Twoje dolegliwości?Mam nadzieję, że Ci przeszło :) czekam na wieści Ewcik--> melduj na bieżąco co u Ciebie :) Buziaki dla wszystkich dziewczyn :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane wstałam i siedzę jak na szpilkach. Jeszcze tyle czasu do mojej wizyty, z tak bardzo już chciałabym wiedzieć na czym stoję. Ale muszę cierpliwie czekać do godziny \"W\"..... jeszcze 5h i 6 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetka mam nadzieję, że dzisiaj czujesz się już lepiej - wiem że tak :) Becia czekamy razem z Tobą te 2 tyg na dwie kreseczki. I jest tak jak piszesz zawsze jest coś w naszym życiu co stara się pokręcić nasze plany, ale dla nas najważniejsze sa nasze fasolki i czekamy na nie z utęsknieniem....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaniMisiowa ===> też w to wierzę :) I jak tylko dotrę po wizycie do domu od razu będę pisała.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌼 Ewcik_1 trzymam kciuki. Becia_gask witaj nie martw się plemniczki sobie na pewno poczekały,może doczekasz się tej córci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka co słychać? wczoraj mój ukochany potwierdził, że piersi mam jakoś wyjątkowo duże;) śmieje się, że dzięki dobremu masowaniu... a ja chyba poczekam do pn do@ na teścik... nie chce się łudzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enka to dobry znak jak facet zauważył, że powiększyły Ci się piersi :) Jak ja powiedziałam swojemu mężowi że mam jakieś pełniejsze piersi to on stwierdził że przed @ zawsze mam takie :(. Wiem, że tak mówi bo nie chce mojego rozczarowania i on chociaż twardo stąpa po ziemi ....... Czekamy na wieści w poniedziałek o 2 kreseczkach - o ile wytrzymasz i nie zrobisz testu wcześniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ DZIEWCZYNKI ;) Dzieki za dobre słowa... tak bardzo bym chciała juz wiedzieć... Kurcze to beda najdłuzsza 2 tyg w zyciu ;) Troszke mnie pobolewaja jajniczki, nie wiem czemu... To raczej nie nalezy do jakichkolwiek dobrych oznak ;) zreszta nie zamierzam wmawiac sobie \"złego\" co bedzie to bedzie... Ciekawe tylko czy te plemnikczki poczekały, a chciałabym bo... słyszałam ze moglaby to byc córcia ;-P ale najwazniejsze zeby było w ogóle cos.... i zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Witam Was kochane! Pogoda blech...mały mi sie rozchorwał i nici ze spaceru..czekam do jutra jak mu sie nie poprawi to idziemy do lekarza. Ewcik to musi byc ciąza:*:*: Zycze Ci tego z calego serca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcik a Ty już wiesz tak? to gratuluje z całego serca:* a napewno w głębi serca też czeka na dobre wieści tylko przed Tobą tego nie okazuje... też się ciesze, że zauważył ale boje się, że to mogą być moje złudzenia o ciąży itd... staram się nie myśleć... ale przypomina mi się gdy zaczynają swedzieć mnie piersi i mdli mnie troche... ale czy tak szybko mogą pojawić się objawy?! pozostaje czekać do pn:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dziewczyny, już troche lepiej, ale biegałam do póxna do toalety. Becia, Asiunia musi byc tylko dobrze, a monitoring da rezultaty. Ja biorac clostybegyt też czułam dość mocne bóle w podbrzuszu. Aneczka, Misiaczki, Patinka buziaki, Pani Misiowa i nasza Obca, która w końcu wiecej z nami pisze, Kakusia takze. No tak ale gdzie jest nasza Myszka, czy ktoś ja widział, Myszko odezwij sie prosze do mnie na forum albo na gg, tęsknię. Paula, Glut, Iwa, Kkinia, Alii i inne dziewczyny co u WAS? Będę pożniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Smerfetka że napisałaś :) mnie od wczoraj też właśnie boli podbrzusze po Clo, więc mnie pocieszyłaś, że to normalne :) dobrze, ze tylko tyle bo skutków ubocznych jest przecież bardzo dużo... właśnie dziewczyny piszcie, piszcie!!! buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🌻 Ja tylko na chwile:D:D:DCiesze sie ze tyle piszecie bo jest co czytac:):):)Witam serdecznie rowniez nowe dziewczyny👄 a za testujace w najblizszym czasie trzymam mocno kciuki:P:P:P:P Smerfetko ==>kochana ja tez tesknie 👄mam nadzieje ze bedziesz pozniej na gg to sobie poklikamy:P:P:P:P:P:P:P:P🌻 Obca ==>super ze piszesz i odzywasz sie do nas👄 i glaskanko dla bruszka🌻 AnulkoS ==>a Ty tylko tabeleczke zmienilas a nic nie napisalas???Odezwij sie jak sie czujesz i wogule co u Ciebie slychac...pozdrawiam Cie serdecznie i 👄 przesylam🌻 Kochane niewiem czy jeszcze dzis bede na forum bo chyba mnie bierze jakies przeziebienie bo gardlo mnie boli i kicham i troche katarku mam:(:(:(:(:(:(:(Serdecznie wszystkie pozdrawiam i caluje.......milego dnia👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka nie choruj!! Wiem, że pogoda jest zwariowana i można łatwo coś złapać, ale nie daj się :) Kołderka, herbatka z cytryną i malinami i grzej się:) ZDROWIEJ!!! Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sloneczka - wrocilam wlasnie z pierwszego dnia pracy , nie bylo az tak zle wiec moze troszke popracuje ( min 2 miesiace lub max 4 ) , chyba przezyje a kasa sie przyda . odezwe sie pod wieczor bo padam . 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×