Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Ewcik_1 ==>trzymam kciuki za to zeby @ nie przyszla i zebys Ty oglosila nam super wiesci ze jestes w ciazy:):):):):):):)uda sie na pewno👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Myszka :) Mam nadzieję, że bede mogła ogłosić Wam tą super wiadomość. A powiedz mi kiedy mogłabym zrobić test ciążowy bo chyba do piątku nie wytrzymam ;) @ miałam dostać 6.03 test zrobiłam 8.03 i wyszedł negatywny więc teraz sama nie wiem najchętniej już jutro bym go zrobiła - i jak siebie znam to pewnie tak zrobię. Buziaczki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle kochana ze jutro mozesz zrobic ponownie test:):):):)bedzie 3 dni od poprzedniego testu....a w tych trzech dniach duzo moglo sie zmienic;);););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok :) Więc jutro rano robię test ..... i dam Wam znać jak wyszedł oby były 2 kreseczki :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcik_1 ja myslę,ze to dobry znak, oby Ci się udało.Pisz rano koniecznie jak test, maja być 2 kreski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pisać, ja niedługo będę juz z Wami intensywnie klikać tak za 1 godzinkę.Mam nadzieję,że do tej pory będę miała co czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, powialo troche optymizmem na kaffe ;) Moze niedlugo bedzie z nami jakas kolejna zaciazona kolezanka. Witam rowniez nowe dziewczynki- razem zawsze razniej. Uciekam , bo juz mezulek chce do kompa:) Tak to jest jak wocil- bo jak mam chwile-to on mowi- zostaw komuter porozmaiwaj z mezem;) a tak to on siedzi! Nie ma lekko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Becia_gask to fajnie,ze monitorujesz cykl, ja jutro pierwszy raz idę 12 dzień cyklu, zobaczymy co tam u mnie się dzieje, no i obadamy moje chore przydatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja jestem ale nie bede przeciez sama ze soba rozmawiac:):):) Sonia==>super ze zgladasz...mimo ze masz duzo obowiazkow wokol synka i meza ale zawsze znajdujesz czas aby zajrzec do nas i napisac choc pare slow👄....niestety inne dziewczyny nas olewaja bo albo odzywaja sie bardzo ale to bardzo zadko a niektore wcale.....pozpstala nas mala grupka dziewczyn ktore regularnie wchodza i pisza na naszym topiku...i chwala im za to:D:D:D:D:D:D Smerfetko ==>i ja sie bardzo ciesze razem z Toba ze jutro idziesz na monitoring....pamietaj ze jestes juz coraz blizej dzidziusia👄 Ja zjadlam obiadek i ide sobie zrobic jakas kawke:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dobry wieczorek:))) mam nadzieje ze ten post pojdzie:(( ostatni sie zwiesil i nie doszedl:(( wrr jak tam dzionek minal ja dzis sie ciesze bo z moim razem dzionek spedzilismy ;P TERAZ TYLKO mysle jak to bedzie ze starankami o dzidzie:P Smerfeciu 👄 jutro Twoj dzien bedzie superrr11 Ewcik_1 oj trzymam kciuki!!!!!!!!!! Myszka 👄 Anus 👄 a TY gdzie?? Kakusia22 milo Cie widziec:* 👄 ale masz fajnie ech:PPPP AnulaS 👄 a reszta Dziewczyn gdzie?? Paula333 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko dobrze,że Sonia się udziela i nowe dziewczyny, inaczej byłybyśmy tu same. O Misiaczki sie pojawiły jak miło.No jutro mój wielki dzień chyba, zobaczymy co to się tam dzieje. Ze mnie to ale gapa pomyliłam pseudonim naszej nowej koleżanki, bo to jest Asiunia a ja pisałam Anusia, wybacz. Olawd a Ty kobieto gdzie się dziś podziewasz? Patinka halo, halo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech chyba ja dzis dyzur tylko lazic na pogaduchy!! Smertecia a TY cio??????????????? laz!!!! ale juzzzzzzzzz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się zastanawiam, gdzie podziewa się nasza Aneczka, cos mało ostatnio ją widać, a Sylweczka co odezwij sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie Misiaczki ...dzisiaj Ty dyzurujesz a my tylko dogladamy co sie dzieje:D:D:D:D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko i stronka Twoja ....czyli jutro musi byc dobrze ...to na szczecsie👄:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Misiaczki ale dyżur to przede wszystkim pisanie i nawoływanie naszych koleżanek do odezwu, więc działaj. O ale stronka tym razem moja. A tak po 23 bedzie Iwa , tak pisała, więc moze z nią sobie też popiszemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO TAM JAK ZWYKLE SMERFECIU STRONKA TWOJA:))) HALLOOO JEST TAM KTO ???????????????????????? PISAC!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem Misiaczki:D:D:D:D:D Melduje sie wedlug rozkazu.....bacznosc...:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wstepie mala zmianka tzn swiezsze dane chcialabym podac :-)Starajace sie Nick/Skad..................Wiek.............Ilosc Cykli...............Data @ Myszka/USA.................24....................10..... . . .. .......23.03.08 Patinka/UK..................25......................2... . .. . ..........28.03.08 Smerfetka/Poznań.........28................ ...27...... .. ..........27.03.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 34...................02.03.08 Monita32.....................32....................13... .. ............29.03.08 olawd.........................28.....................27. ................22.03.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........23.02.08 Paula3332/Belchatow.....27.....................6........ ...........04.04.08 xxmadziaraxx/k.Kalisz.....29....................45...... .... .... ..23.03.08 A.N.N.A/Barlinek.............30.....................2... ................06.04.08 Zaciazone Nick/Skad...............Wiek...........Tydzien Ciazy......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............25.......... ............29.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............20............ ..........26.07.08 Dzieciaczki urodzone Nick....................Plec.................Imie....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........corka.............Patrycja......... ......21.12.07 becia_gask...................26....................9.... ..............26.03.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............18.02.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noi ja sie zameldowalam a reszta dziewczyn nie!!!!!!!!!!!!Misiaczku czerwone kartki rozdaj tym ktore sie nie zameldowaly!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tat sciemniasz tu Paulinko:P:P ot co! zobacz jak Myszka 24 stoi na bacznosc!!!!!!!:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze @ nie przyjdzie dzis mam 12 dzien cyklu na razie nie sprawdzam testami jakos mi sie nie chce ale od wczoraj intensywnie pracyjemy nad dzidzia :-) Jutro zaczyna sie dla anglii wazny dzien w moim miescie przez 4 dni bedzie parada wyscigi konne no i sama krolowa bedzie u nas wypadaloby isc zobaczyc :-) brat moj sie wyprowadzil tak wiec dzis troszke przemeblowania zobilam w pokojach ale juz mi sie nic nie chce zmeczylam sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uffff ale mi sie udalo hahahahaha smerfetka ten sam czas wyslania postu moze na sczzescie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko wiec teraz dzialajcie i dzialajcie.....ale odpocznij sobie kochana robota nie zajac nie ucieknie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko pewnie,że ten wpis na szczęście , bedzie super zobaczysz. Misiaczki ja ściemniam, ale ty jesteś, oj.........dyżuruj i nie ściemniaj. Myszko powiedz jej, że stoje na baczność tak jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×