Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

witam:)) ale pogoda brrrrryy:(( widze ze forum odzylo ale to swietnie piszcie piszcie;)) Smerfeciu to norma ze biegaasz po toalety po tych lekach tak jest non stoper pelny pecherz:P ale pozbedziesz sie zapalenia i bedzie ok:)) juz sie nie moge doczekac Twojej fasoleczki:))👄 Anulka 👄 teskniem za tymi naszymi pogaduszkami mam nadzieje ze fasolka sie poojawi przed szkola:P:P:P:P:P xxxmadziaraxxx Kochana nie przejmuj sie!!!! najwazniejsze ze mozesz miec dziecko a kazda_a medoda dobra ktora w tym pomaga pomysl ze kiedys tego nie bylo a jednak teraz medycyna poszla naprawde na przod w pomocy przy starankach:)) 👄 pisze odzywaj sie do nas!!!! a gdzie PAULA 3332?? SLONKO ODEZWIJ SIE!!!!Obca_ 👄 fajnie ze sie przeprowadzacie 👄 uwazaj na siebie i dzidzie 👄 Ewciik_1 trzymam kciuki !!! zawsze jest nadzieja !!! 👄 Myszko 2 4 Ty pracusiu!!!!! oszczedzaj sie!!! 👄 Dzoanna 👄 jak staranka?? Betka trzymam kciuki:)) 🌻 ja tez jestem pelna nadzieji!!! po pierwsze szykuja sie nowe dzieciatka:))))))))) a po drugie jeszce 15 dni do mojej wizyty u lekarza mam nadzieje ze bedzie ok i uda nam sie wkoncu zostac rodzicami:))):P wczoraj pojechalismy na zakupy uwielbiam spedzac czas z moim Skarbem:***** bylo super rozmawialismy o Nas o dzidzi ze bedzie niezly gagatek hih nasze charatkerki wybuchowe wiec niezla mieszanka bedzie hihhih . 👄 czekam na WASZ odzew:))!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane skarbki moje :-) wlasnie weszlam do domku i 1-sze co zrobilam weszlam na gore do moich ukochanych dziewczyn. Misiaczki zobaczysz za niedlugo bedzie nowina ze hoho ;-) U mnie dzis szczytoy dzien wczoraj wieczorkiem troszke poprzytulalismy sie moze sie uda rade ehmm testy pokazuja ze w nocy zaczel hormon wzrastac do szczytu czyli te 2 kreseczki sa identyczne. Tak marze o dzidziusiu czasem juz wytrzymac niemoge ze trzeba tyle czekac,,a z drugiej strony wmawiam sobie zeby sie nienapalac bo potem okropnie boli. Ehmmm zaraz jade po corcie do szkoly mam jeszcze 30 minutek do siebie zawioze ja do domu ja do mezusia doprawic co nieco gdyby jakis plemniczek zabladzil i trafic nie mogl to dostawe wieksza trza zrobic ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka 24 bedziesz juz niedlugo Mamusia oooo takaaa cudowna!!!:)) no tak jest taki urok tego zycia naszego:P trzeba jsie nie poddawac a wkoncu doczekamy sie sie upagninych Dzieciatek:)) zobaczysz:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze cisza jak na razie ale wiem ze sie ruszy pozniej wiec zagladne pozniej buziaczki Smerfetka wszsytko na dobrej drodze zobaczysz myszka buzka ogromniasta i pozdrowienia dla kazdej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOchane! Mam prosbe. Mozecie mi napisac co robicie do jedzenia na sniadanie wielkanocne-o ja robie pierwszy raz, a przeciez samymi jajkami,zurkiem i biala kielbasa ich nie przywitam... Prosze o propozycje i rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane ja właśnie weszłam do domu i narazie nic konkretnego nie wiem. Lekarz powiedział że to za wcześnie żeby coś mógł mi powiedzie. 4 tyg i 6 dni minęło od pierwszego dnia ostatniej @. Nie wykluczył ciąży, ale powiedział również że jej \"nie czuje\". Kazał cierpliwie czekać do przyszłego czwartku jak nie dostanę okresu to mam przyjść do niego za tydzień. Więc trochę się podłamałam, popłakałam i jakoś mi źle na sercu..... pozdrawiam Was buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcik bedzie dobrze zobaczysz ja czuje ze dzidzia w drodze jak byam w ciazy z 1 sza corka to lekarz ja wyczul dopiero w 6 tygodniu i powiedzial ze on tez nic nie czuje. wi bedzie dobrze na bank zobaczysz tylko sie teraz nie derwuj spokojnie bez zadnych goracych kapieli sportow extremalnych j to jestem zdania ze nigdy nic nie wiadomo. Trzym sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo halo czy ktoś tu jest ................... jestem samotna i musze pogadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Patinka będę się starała o tym nie myśleć i cierpliwie poczekać do czwartku - a to jeszcze tyle czsu jak ja to wytrzymam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze ciezko dasz rade zobaczysz sprobuj pomyslec o czym innym ja tez sie poddenerwowalam teraz zrobilam 2 raz test wyszedl negatywnie a rano po 3 siusianu bo nie wolno na czczo wyszedl pozytywnie ale wypilam bardzo duzo wody praie litr moze rozcienczyl mocz za bardzo.Juz nie rozumiem albo moj organizm wariuje albo ja sama, ale pakuje sie do auta i jade ladnie sie ubralam wyperfumowalam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcik wiem ze to caly tydzien znam ten stres nadzieje i wyobraznie zobaczysz sproboj tylko a bedzie lepiej idz do kolezanki na plotki odwiedz babcie zapomniana jakies zmiany w mieszkaniu ja je ostatnio robnie i pomagaja padam wieczorem wykonczona czym sie konczy Niestety zloscia od dziewczyn ze mnie tu wogole nie ma. Ok mykam bo moj mezulekl sie wscieknie a trzeba myslec o jajeczku w kazdej chwili moze przestac pracowac albo juz przestalo co potwierdzil test glupieje normalnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcik_1 oj nie denerwuj sie bedzie dobrze nie mysl o tym tyle szybko zleci i bedzie dzidzia:))) zoabaczysz!! caluski!!!!! Patinko25 witaj:))) jak tam u Ciebie dawno Cie nie bylo:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewciku, u mnie z pierwsza ciaza tez nie czul, ale to byla pozamaciczna. Drugiej tez nie czul- dlatego o 22 pobieglam na usg i bylo ja widac. Na usg by ja zobaczyli, bo trzymam kciuki,ze jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soniu a jak długo spóźniała Ci się @ jak gin zobaczył na usg ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dziewczyny, tym razem gg mi szwankuje.Oj nie wiem co jest, ale postaram sie zaraz poklikac z Wami. Ewcik no to cierpliwie musimy czekać na wieści, Becia i Asiunia też, ja też będe czekać, zobaczymy której się uda, oby wszystkim, kazdej pokolei z tego topiku. Myszko jak jesteś na gg to sie odezwij, przyszedł kolega do kompa, wiec nie klikałam, Misiaczki jesteś na gg?Aneczka a z Toba to juz nie pamiętam kiedy klikałam na gg. Patinko no działaj, działaj. Olawd fajnie,że w nowej pracy Ci się podoba i niedłudo juz zadziałacie z dzidzi. Myszko Tobie się uda, musi, bo zasługujesz na to najbardziej na świecie. Kochane wszystkie zasługujemy i wszystkim się w końcu uda. Trzymam kciuki za wszystkie, ale wiadomo jednym uda się wczesniej, innym póxniej. Coś mi ten komp szwankuje, jak ja tego nie lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( no dziewczyny gdzie ucieklyscie??????? wracac ja niedugo do pracy milego wieczorka!!!!! papap 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️❤️ Witam aniołeczki:P:P Ja cały dzień wkuwałam i opracowywalam pytania na test wiedzy do służby podstawowej a jest ich z 310 szok! I dalej mam głupie zakażenie!! Już prawie tydzień nie było przytulanka:(:(:(:(:(:((:::(( Ale nie bede wam tu dąsać:) enka 24 🌻 kochana zycze z całego serduszka pozytywnego tesciku!!!Zebys ujrzała 2 piekne krechy!!! czekam z niecierpliwością na wieści:) Ewcik_1 🌻 Czasem lepiej ze mąz jest twardy i nie robi ci nadzieji bo razem byscie sie rozklejali a tak ma cie kto pocieszyc choc napewno w srodku tez jest mu strasznie szkoda!Oczywiscie równiez zycze 2 kresek!! Uda sie uda kochana!!!i nie martw sie na zapas poczekasz tydzien i wszystko bedzie jasne gin tak szybko nie wykryje ciazy napewno to dzidzia:::*:*becia_gask 🌻 no plemniczki napewno poczekaly i dotarły do celu!! Nie zamartwiaj sie wszystko bedzie dobrze kochana! Jestesmy przy tobie:*:*:* Obca_ 🌻kochana szybkiej kuracji i zdrowia zycze buuuuuuuuuuuuziaczki:*:*:*:*:* Smerfetka 29 🌻 kochana juz nie moge sie doczekac twoich rezultatów!!! Bedzie dzidzi napewno Slonko!!! uwierz!! Myszka 24 🌻 szybko wracaj do zdrowia i zaglądaj do nas!!! buuuuuuuuziaczki:** olawd 🌻 tu super ze praca dobra!!:)))))))) misiaczki 🌻 o kochana zawsze jak widze ze piszesz odrazu mi cieplej na serduchu!! heh fajnie by bylo jak by sie pojawiła:P:P:PP tez tesknie ale czasu tak malo i nie ma kiedy... napewno w weekend sie zgadamy:*:* podaj numerek komorki na gadu:* bede ci pisala kiedy bede::*👄 a dzidzia wasza bedzie piekna i wspaniala i lubuz po rodzicach no no:P:P juz nie dlugo hihi super ze wam sie dobrze uklada oby tak dalej!! Patinka25 🌻 super moze uda ci sie a raczej napewno trzymam kciuki gorąco moze teraz trafilaś i dzidzia bedzie!:*:* zycze ci tego z calego seducha!! Buziaczki i wszystkie juz nie dlugo beda miały dzidzie to bedzie super czas hehe:P:P czekamy dziewczynki czekamy:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh dziewczynki jak czytam Wasze posty to mi się cieplej na serduchu robi i zarazem jakoś lżej :) Jesteście kochane :*:* ja teraz idę się przytulankować @ się skończyła i wysyłam męża w przyszłym tygodniu na badanie nasienia, zobaczymy czy u niego wszystko w porządku..mam nadzieję, że tak... Jutro będę dopiero wieczorem tak, że życzę Wam słodkich snów i przytulanek--> a aneczce 227 i smerfetce29 szybciutkiego powrotu do zdrowia :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcik moja ciaze lekarz potwierdzil w 9 tyg bo bylam tez jak spoznil mi sie okres o tydzien i tez nie czul i kazal mi przyjsc za tydzien ale testy potwierdzily wiec sie wstrzumalam i poszlam miesiac pozniej bo ja mam strasznego pietra co do badania powodzonka kup sobie jakias bardzo czuly drozszy test i zrob go z pierwszym moczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak jak ja jestem to nie ma nikogo, szkoda jakby była Myszka to pewnie byśmy poklikały. Wszystkie dziewczyny bardzo pozdrawiam i całuję. Asinia, Becia , Ewcik , Enka martwię się i troszcze, bo wiadomo wszystkie oczekujemy tych dobrych wieści. Aneczko kochana zdrowiej szybciutko i ucz się tych pytań, nie zazdroszczę, sama na studiach czasami miałam dość , ale co tam wszystko da się przezyć.Daj sygnała jak bedziesz na gg, może pogadamy jak będę , chyba,że nie uda mi się męza od kompa odgonić, tak jak dziś, siedział do teraz, jak juz w końcu komp działał. Myszko jak tam juz lepiej, kochana szybko nam zdrowiej i wracaj tu do nas na forum, bo bez Ciebie, naszej przywódczyni smutno tu niesamowicie. Misiaczki 2 tygodnie szybko zleca i bedzie oki, zobaczysz przepisza lekarstwa i po 2 miesiacach juz będziesz starać sie o dzidzi. Patinko kobieto przystopuj, ewentualnie działaj z dzidzia, ale naprawde nie przemęczaj sie tak. Paula co u Ciebie? U nas dziś były staranka, mamy zamiar codziennie po 1 razie dość solidnym oczywiście sie starać i chyba tyle, a efekty zobaczymy jakie bedą. Ostatnio zanosi sie na wiele fasolek, więc moze w końcu się ruszy. No i staraciłam watek, ale to chyba już zmęczenie, a więc pa pa dziewczyny do usłyszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwa i tak taeż zrobię, kupię test który jest bardzo czuły i zobaczymy co z tego będzie. Może wiecie z doświadczenia który powinnam kupić ;). dzisiaj rano chciałam iść na badanie krwi, ale zaspałam i teraz już za późno bo nie zdążę do pracy - jaka ze mnie sierotka. pozdrawiam Was wszystkie i życzę miłego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatjcie Melduje sie i zycze pogodnego dzionka ja dzis ide na wizyte i mam nadzieje ze wszystko w porzadku i zobacze moja dzidzie :) juz nie moge sie doczekac moze znowu dostane zdjecie chyba ze znow sie malenstwo zasloni ;p;p;p To moj maly wstydzioszek nie zawsze chce sie pokazac;p Pozdrawiam jeszce raz i douslyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane moje ;) u mnie bez zmian, tyko czekam i czekam i tak sie zastanawiam czy przypadkiem nie wstrzymac sie z kupnem płaszczyka wisennego ;) hihi bo na jesien moge miec problem.... ale i tak kupie ;) w pracy juz posprzatałam i w domku prawie tez wiec teraz czekam na swieta, Kochane nie martwcie sie niczym ;) ja wierze ez bedzie ok to i wy musicie wierzyc, Ewcik_1 moja ciaze (synek hubercik) lekarz potwierdził w 8tyg ale itak dla pewnosci kazal przyjsc na usg i wtedy dopiero był na 100 % pewien, wiec głowka do góry bo wszystko co dobre przed Toba. Jest taki test ciazowy Quick -bardzo czuły... jesli @ spoznia sie okolo 6-7 dni taki tescior wykryje ciąże... Buziolki kochane. mnie za 43 min zaczyna sie weekend.... odwiedze was na pewno jutro i w niedziele. Aha... a mnie brzuch wczoraj bardzo bolał a dzis juz nie.... i nie mam zadnych objawów tylko wielka ochote na sprzatanie ;) Któras chetna? Ja juz niue mam gdzie sprzatac hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane 🌻 co tu tak puściutko ? sorki ze nie pisze tak czesto ale padam po pracy (dobrze ze to tylko pon,czw,pt) u mnie wszystko ok . we wtorek i srode jak mam wolne to wtedy moge wiecej popisac . ewcik___ja korzystalam z clearblue i jestem zadowolona , jest wiarygodny zagladne pozniej 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Maluch uspiony a my siedzimy i rozmawiamy z M o chrzcinach bo to juz niedlugo. Ja juz jestem ubrana i maż też ale najważniejsza osoba tego dnia nie.Musze coś znaleźć pieknego dla mojej królewny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu tak cichutko? pani misiowa 🌻 wlasnie ogladalam zdj patryni - jaka ona juz duza , a jaka śliczna i do mamusi podobna 👄 oki kochane jak nie ma nikogo to ja uciekam - slodkich snow 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny🌻 Wpadlam zobaczyc co slychac u Was, ale widze ze cisza!!!!!!!!!!!!! Ja jeszcze nie najlepiej sie czuje ...:(:(:(:(:(....oprocz gardla dzis boli mnie glowa i kicham....w nocy mialam chyba goraczke ale nie chcialo mi sie wstawac i mierzyc...ale czulam ze bylam rozpalona i bylo mi goraco:(:(:( Mimo tego dzis posprzatalam caly domek zeby jutro miec wolniejszy dzien.....i po poludniu polozylam sie spac i spalam ok. godzinki a wczoraj tak mi sie oczy kleily ze spalam cale 2 godziny:):):):) Zaraz maz wroci z pracy podam mu obiad a sobie zaoferuje goraca herbate i wiecej nic nie robie......Zycze wszystkim spokojnej nocki i milego weekendu🌻👄❤️ Postaram sie zagladnac jutro....papa....🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×