Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

tak tak wiem ale wiesz musialam zdjac dzis ozdoby swiateczne z swiat bozego narodzenia w sumie wielkanoc wielkimi krokami wiec czas zmienic wystroj ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczku Smerfetka zawsze stoi na bacznosc...o kazdej porze dnia i nocy wiec ja zostaw w spokoju please :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetka sciemnia ojojoj nie mozliwe ty zawsze kontrolujesz cale forum razem z myszko oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetka glowa do gory misiaczki pewnie zartuje bo chce sie wymigac od obowiazku hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie Ty Misiaczku nam uciekasz????? A kto bedzie dyzurowal za Ciebie????Wracaj predkooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak teraz znow zostalam sama:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie potrafie dlugo wytrzymac wiec nie bede smerfetko konkurowac z toba bo ty to jestes twardy zawodowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko gdzie sama wszsytkie sa patrza ale pisac im sie nie chce leniuchy to sa normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko dokladnie leniuchy jak niewiem:(:(:(Chyba i ja sie rozleniwie i nie bede pisac:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie nie rob tego blagam !!!!!!!!!!!!!!!!! Myszko na szczescie twoja stronka wiec prosze o duzy usmiech :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noi stronka moja....nie chcecie pisac to nie ....ja bede zgarniac wszystkie stronki po kolei a co:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie bede tez musiala postarac o stronke by slonko zaswiecilo i dla mnnie a teraz uciekam spac bo ledwo zyje ale jutro obowiazkowo stawiam sie na bacznosc bo co jak co ale czerwonej kartki dostac nie chce... BUZIACZKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To bedziemy teraz walczyc we dwie myszko heheh :-) Wszystkim zycze udanej nocy a dla ciebie myszko jeszcze nie pora spania ale mam nadzieje ze mi wybaczysz to,ganiaj smerfetke to nocny marek haha buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magsa
Dziewczęta Tak czytam sobie iiiiii Co moge powiedzieć - kobieta silna mąż zostawił, uposlił etc.. Teraz jestem z cudownym partnerem, chcemy dziecko, staramy sie od roku z moją torbielą na jajniku, Torbiel usunieto. I po razkolejny nadzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje drogie zrobiłam test i wyszła jedna kreska :(. Więć, albo jest jeszcze za wcześnie, ąlbo znow się rozczaruję. Tylko to trochę dziwne, żeby @ spóźniała się aż tak długo. No nic myślałam że już dzisiaj będę wiedziała ...... Muszę się umówić do lekarza może on powie mi coś sensownego. Pozdrawiam Was wszystkie i życzę miłego dnia papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcik_1 nie martw sie, ile ci sie spóźnia? mnie ostatnio spiźniła sie 19 dni... ale przyszła, wiem ze to marne pocieszenie ale mysle ze jak robiłas 2 testy to nie musisz juz trzeciego... a lekarz na tym etapie niewiele pomoze chyba ze usg, Napewno sie uda wszystkie zaciążymy... ;-) gowinka do góry i jak okaze sie ze jednak do Ciebie przyjdzie @ to staramy sie od nowa... Ja wczoraj po monitoringu miałam przytulanko.. a dzis i w nocy źle sie czułam tzn jakis dykomfort-swedzenie... Mam nadzieje ze to nie jakas infekcja, tylko tak sie zastanawiam jak przytulanie bylo 3 dni pod rząd to przeciez pozostałości jakies tam zostaja. Czy moze to dac szanse infekcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×