Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Nie ,,nie nudze sie pracy sporo mam ale jakos mi sie nie pali mam okazje ze nie jestem zabiegana jak zazwyczaj i chcialam po prostu nadrobic zaleglosci ale kazdy zajety wszyscy chyba do rodzin powyjezdzali albo siedza przed TV ehmmmm.... No taki urok świat nie ma sie czemu dziwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula S a jak brzuszek rosnie?? wogole jak samopoczucie ?? czy masz jakies dolegliwosci czy ciaza przechodzi bardzo lagodnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko kochana gdzie jestes zobacz jakie pustki juz od wczoraj napisz co u ciebie??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnośnie pogody w Polsce to dostałam taki wierszyk: za oknami śnieżek śnieży..cóż to?spójrz zajączek bieży! komu święta zmyliły?to Wielkanoc w środku zimy? Zmartwychwstały z grobu wstanie a tu śnieg na powitanie! wiosna drzewa przystroiła,białym puchem wykleiła. cóż tak święta te spędzimy , Alleluja w czasie zimy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd no u nas śnieżek pruszy, no ale nie było go na Święta Bozego Narodzenia,to sobie teraz popaduje trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas cieplutko pogoda ladna nie ma wiaterku.Tak sie zastanawiam zeby jednak isc do kosciolka i potem na spacerek do parku porobie zdjecia to wam przesle. Widzialas smerfetko moje kroliczki??? Sa tak kochane ze codziennie na kilka godzin laduja w czyjes rece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku mam 4 dni wolne ale ostanie 2 dni czyli dzis i jutro i nie wiem co ze soba zrobic. Nie potrafie wypoczywac :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak na złość coś szwankuje mi i mam drobne problemy, by klikać tu, ale się staram, bo ja tam mówię,że 300 stronka oznacza,że ta pierwsza zaciąży co ją złapie, więc łapcie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko ja tez nie lubię takiej bezczynności w swieta, wolę byc zabiegana, ale musimy przeciez trochę odpocząć, no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest o co walczyc hehehehheheheh Smerfetko pisz pisz bo przeciez ty juz dlugo czekasz ja moge byc nastepna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja juz po sniadanku, a teraz takie male leniuchowanie z mezulkiem:D:D:D:D:DJeszcze raz zycze Wam Wesolych Swiat i spelnienia wszystkich marzen!!!!!!!!!! Kochane postaram sie zagladnac pozniej, a teraz lapcie stronke 300...powodzenia .....przesylam 1000000👄 dla wszystkich:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ale juz siedzac w pokoju zastanawiam sie ze moze wezme mopa i troche zmyje z podlogi zeby lepiej pachnialo juz zaczynam kombinowac a i tak mama powiedziala ze czeka mnie kulanie klusek slaskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Patinko bardzo chciałabym nie tyle tą stronkę co tego dzidziusia. Ty też juz długo czekasz, jak zresztą my wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noi Smerfetki stronka:D:D:D:D:D:Dhuraaaaaaaaaaaaaaaato na szczescie kochana:P:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko fajnie ze napisalas bo my tu ze smerfetka sie staramy ale nikt nie chce z nami walczyc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczescie Smerfetko za niedlugo sie okaze :-) Zycze z calego serduszka mocno mocno aby te dwa koleczka oznaczaly 2 fasolki za jednym razem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny walczyłam, ale myslałam,że uda się którejś z WAS, wiecie tak sobie mówię, zeby to tak było,że mi się uda, to byłoby cos niesamowietgo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu pustki się zrobiły, wiec zjrzę później. Widzę,że Monita tez czeka z nami , więc jest nas kilka, fajnie. Piszcie,zebym miała co czytać. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) Dopiero 1 dzień a ja już czuję, że się przejadłam...:) ale jak można się powstrzymać kiedy tyle smakołyków :) Moje myśli wciąż uciekają do dzidzi.... jeszcze dziś w kościele było tyle małych kochanych szkrabów....aż się serce kraja...... Ja mam stresa lekkiego co to będzie, czy mi się uda, ciągle o tym myślę..nie mogę nie myśleć..gdziekolwiek nie pójdę wszędzie małe dzidzi, w pracy koleżanki też mają małe dzieci plus koleżanka w 8 tygodniu.... Mam nadzieję, że nam też się uda i wszystkie będziemy się cieszyć macierzyństwem :) Wypoczywajcie :*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka kochane a ja juz po obiadku brzuch peka jejku chyba sie poloze juz nic dzis nie jem. a jak u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz smerfetko rezerwowalas 300 stronke i prosze jest twoja :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane musicie myslec pozytywnie!!!!!!!!!! to juz wtedy polowa sukcesu!!! teraz w swieta odpoczniecie mowe sily do walki:))))n ja jestem pełana nadzieji musi sie udac NAM KOCHANE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×