Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

smerfetko chyba w w tym samym czasie myslimy o sobie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu cos kafe strajkuje - juz mnie szlag trafia :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfetko to cos musi byc w tym ze piszemy w tym samym czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkurza mnie tylko to,ze jak nikogo nie ma to działa, a jak chcemy sobie popisać, to kaffe nie działa, ale cóż nic nie poradzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌻 I co ja widze????????? Patinko i becia ==>👄G👄R👄A👄T👄U👄L👄U👄J👄E👄 Wam z calego serduszka i trzymam kciuki zeby bylo wszystko dobrze:):):):):):):) O kurcze ....jednak te kroliczki sie postaraly i daly Wam super prezent....jupiiiiiiiii:D:D:D:D:D Teraz prosimy o przesylanie nam wiruskow ciazowych i mam nadzieje ze bedziecie wciaz z nami na topiku pisaly i ze nas nie zostawicie:P:P:P:P:P:P Smerfetko ==>teraz Twoja kolej a pozniej Olawd i tak po kolei:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokladnie , ja ostatnio to moge we srody i czwartki do ok 16ej , bo tak w tyg to albo jestem w pracy albo wieczorkiem nie mam jak bo mezus jest w domku i trzeba sie nim zajac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, gdzie te nasze dziewczyny, ale jestem pewna,ze nasza Myszka jak zajrzy i poczyta to pewnie będzie w szoku. Misiaczki, aneczka a Wy gdzie sie podziewacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZiewczyny GRATULUJę WAM!!! super Becia i Patinka :) Teraz nas tylko pozarażajcie :) Dziewczyny mam do Was pytanie. W piatek byłam na monitoringu i okazało się, że pęcherzyk się wchłonął :( dziś odczuwam bóle w podbrzuszu, jajniki itd takie jak na przyjście @ (mam dostać ok 5 kwietnia) dziś mam 16 d.c czy jest możliwe żeby wystąpiła owulacja?? Już sama nie wiem co myśleć? co o Tym myślicie?? BUZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej myszko!! fajne wiesci nie ? ja sie strasznie ciesze ze sie dziewczynom udaje :-D hura !!!!! to pewnie juz nie dlugo nie bedzie pierwszej tabelki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko oj zebys wiedziala ze jestem w wielkiiiiiiiim szoku i zarazem bardzo sie cieszeeeeeeeei jestem szczesliwa ze udalo sie naszym kochanym kolezankom:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja juestem , dzieki zamile slowa.... Jestem cały czas w takim szoku ze szoki ;-) nawet mezus nie wie bo nie oddzwania ;) Ja nie zamierzam sie stad ruszac bede z wami calutenki czas ;-) i nie opuszcze nawet na krok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
A.N.N.A wiesz ale skoro dziewczyny tyle sie starały o te fasoleczki to moze warto isc zaraz po terminie @ zeby jakies tabletki przepisał itp no nie wiem tak mysle...wiem ze moze jeszcze lekarz ciązy nie wykryc ale chociaz da cos na podtrzymacie itp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Becia i jeszcze stonka Twoja:D:D:D:Dszczesciaro:D:D:D Sciagnelyscie mnie telepatycznie napewno!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obca masz rację niech dziewczyny ida do lekarza, bo wiadomo tak długo walczyły, to teraz trzeba dbać o siebie. Becia czyli monitoring zadziałał, a powiedz mi byłaś zobaczyć, czy pęcherzyk pękł , czy nie? Asiunia nie pomogę, bo nie wiem czy w takiej sytuacji była owulacja, ale moze któraś zdziewczyn będzie wiedziała i napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
Becia od razu łykaj kwas foliowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Oj dziewczynki az sie serducho moje raduje jak dziś usłycszłam o waszym szczęsciu;) A Ty Smerfecio masz teraz napewno wiecej wiary ze badanie owulacji sie uda,i bedzie fasoileczka w koncu Beci chyba dzieki temu tez sie udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obca ja poprostu boję się rozczarowania, dlatego się nie nastawiam, ale wierzę,że dzięki temu mogę mieć dzidzię tak jak Becia. Ola, myszka a Wy juz uciekłyście? Patinka a ty teraz mnie posłuchaj i naprawdę przystopuj , bo w końcu dla dzidzi musisz trochę przystopować, obiecaj mi to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie mogę uwierzyć :) i straaaaaaaaaaaaasznie się cieszę z Waszego szczęścia :) Patinka tam w pracy pewnie nie może wytrzymać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem bylam po pranie i zaraz musze je wywiesic bo ladna pogoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki czy któraś z Was zna odpowiedź na moje wątpliwośći?? Bardzo WAs proszę powiedzcie co myślicie o tym? Smerfetka jak zawsze kochana się troszczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiunia a niedługo Twoja kolej, zobaczysz jeszcze z 2 mies. leczenia i będzie dzidzi. No i Myszkę to też nie ominie hi hi. misiaczki tez za 2, 3 miesiące, Aneczka juz wkrótce, ale fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×