Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość EfQa
Patinka gratulacje, nie denerwuj si ę niczym teraz, zrelaksuj się no i przygotuj na nadejście mdłości hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziekuje jeszcze zobaczymy jutro zrobie nastepny zbankrutuje na te testy w przeliczeniu na polskie to jeden kosztuje 70 zl gdziesale sa bardzo czule. Ide nakarmic laure odezwe sie poznym popludniem nie dam rady wgrac tych zdjec nie wiem co sie stalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieje się tutaj oj dzieje, miałam trochę czytania, a nie było mnie z 2 godzinki. Dziewczyny dbajcie o siebie. Jest tu ktoś, czy juz wszystkie uciekły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
Patinka ile dni masz do @? Bo może kup sobie zwykły test. Olawd dzięki za odpowiedź, bede się pilnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młodziutka bedzie oki, zobaczysz, ciesz się tym ogromnym szczęściem, bo to co Cię spotkałao to cud, na który my z utęsknieniem czekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno, nie ma nikogo, ale później pewnie tez będzie gwarno , więc zajrze i poczytam a i poklikam z Wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko---ja kupowalam test clearblue one sa po ok 8-10 funów ale sa tez opakowania po 2 szt i wtedy kosztuje ok 12-14 funtów i bardziej sie oplaca i jest dobry . do tej pory zostal mi jeden - hehe i wykozystam go w przyszlym miesiacu (i napewno pokaze dwie krechy!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...oooO............... ....(.....)....Oooo... .....\..(......(.....).... .......\_)......)../...... ................(_/....... ...BYŁAM .............. .......... TU ........:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...oooO............... ....(.....)....Oooo... .....\..(......(.....).... .......\_)......)../...... ................(_/....... ...BYŁAM .............. .......... TU ........:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee to nie wiem na gg ladnie wychodz i jak wklejam tu to tez a jak wysyla to przekreca :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochanae:))) widze ze fluidki pomogly:P otki ciesze sie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! olawd👄 witaj Smerfeciu 👄 jestem heheh dawaj fatki:P:P Patnko25 trzymam kciuki! 👄 becia 👄 gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a ja urlopik do niedzieli./.. Modlodzziutka super gratuluje! 👄uwazaj na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️❤️ Sorrki Słoneczka,że mnie nie było tak długo. Byłam u teściów na Świętach:)))) Wchodzę a tu takie cuuuuuuuuuudowne nowiny!!! Patinko i Beciu GRATULUJE!!!! Wkoncu jakieś pozytywy !! To przykład,że każdej z nas sie uda!! Teraz kolej na Smerfecie !! Trzymam mocno kciuki!!! Buziaczki dbajcie o fasoleczki i siebie no i oczywiscie wysyłajcie duuuzo fluidków nam:*:* Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i załapałam się na stronke hihihi:P:P Smerfeciu:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( Moze to nie @ oby nie!!! Zabije tą małpe!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle to gdzie nam aneczke wcięło co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to chyba telepatia :-D bo jestes juz druga osoba ktora sciagam myslami dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra kochane zajrzę wieczorkiem ,bo mam troszke zajęc;* buziaki :D:D:D ale sie cieszeeeeeeeeeeeeeeeeeeee:P:P:P🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Smerfetko napewno to @ a nie plamienia???? Moze to jednak plamienia i ustapia....trzymam mocno kciuki zeby ta malpa sie nie rozkrecila👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio Myszka ma rację! Może to tylko plamienia takie co występują zamiast @!! Oj Smerfetko kochana trzymam kciuki mooocno!! Trzymaj się kochana👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie Smerfetka, Myszka ma rację, może to wcale nie @. Ale nawet jeśli to główka do góry, następnym razem się uda :) A ja zrobiłam test owulacyjny i wyszły dwie kreski, jedna bledsza ale jest a wcześniej w ogóle jej nie było.......więc już sama nie wiem co to znaczy?? Czy to możliwe żebym była przypadkiem 1 na milion o którym pisała Becia??? hmmmm Dalej mnie okropnie boli podbrzusze :( mój organizm chyba zwariował>... Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja właśnie wróciłam po pracy do domu i nadrabiałam zaległości z całego ..... I jakie cudowne wieści. Moje kochane Becia i Patinka gratuluję Wam z całego serduszka i przesyłajcie fluidki bardzo są nam potrzebne :) Uważajcie na siebie i bardzo dbajcie :) A ja rano napisałam że @ przylazła a teraz cisza jakby jej nie było - chociaż czuję się bardzo ciężka i napuchnięta więc myślę, że się rozkręca i udeży w najmniej oczekiwanym momencie..... Jeszcze raz gratuluję i czekamy na wieści od Smerfetki już niedługo - będą nowe dobre wieści.... Trzymam kciuki Smerfetka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiuniu :D bardzo bym chciała żeby Ci akurat ten moment sie przytrafil:) Może w razie czego małe przytulanko z mężusiem:D:D:D Nic nie zaszkodzi hi hi hi:P:P Ewcik tak to jest z tą wredną małpąąąąąąąąą nadchodzi nie proszona uspokaja sie robi nam jeszcze minimalną nadzieje,a potem udeża z całej siły żeby rozwiać wszelkie wątpliwosci!:( ale wierze i trzymam kciuki ze tobie też sie napewno uda!! Jestem tego pewna na 1000000000000000% ;*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka jest dokładnie tak jak napisałaś ta wredna małpa musi nas stresować ale cóż takie nasze życie. Ale wszystkie będziemy miały nasze bobaski.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×