Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Witajcie Ja wczoraj mialam wizyte u gina i widzialam mojego wiercioszka :):) moj lobuziak wazy juz prawie 800 g rosnie dobrze idealnie tak jak wychodzi z ostaniej @ wszystko w porzadku wyniki mam bardzo dobre przepisal mi tylko jakies tabletki zurawinowe na zlikwidowanie jakiejs bakterii w moczu ale podobno ona jest nie grozna i w ciazy bardzo czesto Co do plci chyba bedzie chlopak bo tym razem lobuziak nie chcial sie pokazac scisnal nozki i niedal sie podejrzec ;p Wogole jest lobuziaczek bo nie chcial nawet buzki pokazac mamusi tylko sie chowal albo za raczkami albo przytulal sie do macicy :) A teraz padniecie wiecie co on wczoraj robil podczas usg?? Najpierw ssal kciuka a pozniej...........DLUBAL w NOSIE tyle mialam z niego wczoraj radosci juz bym go chciala przytulic i ucalowac tak MOOOOOCNO...:) Myszko -->to super ze swietnie sie jezdzi ja swoim jezdze rowniez za kierownica to jest wielka ptrzyjemnosc jazdy a co najlepsze ma tak wygodne siedzenia ze tylko w samochodzie przestaje mnie kregoslup bolec ;p Becia-gask --> nie stresuj sie bolami ja na poczatku m ialam przez tydzien (dokladnie 5-6 dni tyle ile powinna byc @) takie bole nocne ze omalo na pogotowie nie pojechalam bo to byl straszny bol lekarz powiedzial ze moze tak byc na poczatku i zalecil wziac na noc nospe dla dziecka bezpieczna, pomaga i ty cala noc przespisz EfQa --> napewno bedzie wszystko dobrze ja tez jak sie dowiedzialm ze jestem w ciazy to najpierw wielka radosc bo tez staralismy sie sporo o dzidzie ale i dzien w dzien obawa zeby wszystko bylo dobrze ale przeciez inaczej nie moze byc prawda...?? Duzo starchu mialam jak w 14 tyg trafilam do szpitala ale wszystko oki i dzieki Bogu juz 25 tydzien nie martw sie bedzie dobrze najwazniejsze ze zagniezdzilo sie gdzie trzeba i ze bije serduszko!!! Pozdrawiam was kochane wszystkie po buziaku dla wszystkich👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 No i fluidki :) ************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************* Milego weekendu wam zycze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Starające się Nick/skąd..................Wiek.............Ilosc Cykli...............Data @ Myszka24/USA..............24....................11.. . . .. ..........19.04.08 Smerfetka/Poznań.........28................ ...27...... .. ..........27.03.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 34...................02.03.08 Monita32.....................32....................13... .. ............29.03.08 olawd/Uk.....................28.....................27. ................14.04.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........23.02.08 Paula3332/Belchatow......27.....................6....... . ..........04.04.08 xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ............20.04.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................2... ...............06.04.08 becia_gask...................26.....................9... . ..............26.03.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............18.02.08 asiunia27.....................27.....................3. ...............29.04.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ...21.04.08 Sara76........................ 31.................... 44.................26.04.08 Zaciążone Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............30.......... ............29.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............25............ ..........26.07.08 Patinka25................25................6............ ...........06.12.08 Dzieciaczki urodzone Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak wstawalam sliczne sloneczko bylo a teraz kiedy wstawilam pranie to brzydkie chmury przyszly.........jak mnie denerwuje ta pogoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko---i u twojego malenstwa doczekasz sie bijacego serduszka !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam troszke wolnego dzis bo mezus w pracy a tu nie ma nikogo :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale oki ide zjesc wkoncu jakies sniadanie , normalnie to bym jeszcze spala ale dzieciaki dzis od rana daja popalic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Olawd widze ze rano pustki szkoda bo zawsze topik sie rozwija zawsze popoludniu a ja wtedy jestem nie obecna :( ale lubie was czytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kakusiu --- ja przewaznie mam czas rano jak mazw pracy a tak zaraz bedzie i jak musze zniknac :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to podobnie jak u mnie a moj maz nie lubi jak buszuje na komputerze jak on jest z drugiej strony ja tez nie lubie jak jest na odwrot tak malo czasu spedzamy ze soba bo praca szkola itp wiec kazda chwile wolimyspedzac razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale postaram sie mimo wszystko pozniej zagladnac , moze juz nas wiecej bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokladnie , ja ewentualnie moge poklikac jak mezus czyms sie zajmie na kompie to wtedy laptop wraca do lask

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i stronke udalo ci sie zdobyc . smacznego , poglaskaj brzusio ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ale sie zgrywamy niedosc ze w jednym czasie to jeszsce o tym samym :)):) douslyszenia teraz juz uciekam bo dzidzia sie wierci ze jej ciasno jak siedze przy kompie papaap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane i ja jestem, ale dzis mam ful pracy i na kompie tyle zaległosci,ze szkoda gadać. Wczoraj miałam urodzinki, ale pół dnia przepłakałam przez pracę, niestety.Czuje się wykorzystywana do granic mozliwości, ciagle popędzają, mam dość, nawet do kompa mi się nie chce siadac, jak wracam do domu nie mam sił na nic. Dziękuję Wam,ze tak o mnie pamietałyście przez ten cały czas, jak mnie nie było. Piszcie na gg swoje nr, bo niestety nie mam kontaktów, w ogóle mam wszystko pousuwane, bo inaczej nie dałoby rady go naprawić, więc teraz musze popisać sobie wszystkie dokumenty itd.Muszę przejrzec skrzynke e -mailową, bo mam tam mnóstwo wiadomosci, teraz sprzatam, piore i robię jedzonko. Odezwę sie później. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfetko---- spoznione ale szczere zyczenia : duzo zdrowka , milosci i spelnienia marzen a szczegolnie tego jednego . mam nadzieje ze przyszle urodzinki spedzisz tulac swoje malenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniam tylko tabelkę Starające się Nick/skąd..................Wiek.............Ilosc Cykli...............Data @ Myszka24/USA..............24....................11.. . . .. ..........19.04.08 Smerfetka/Poznań.........28................ ...27...... .. ..........27.03.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 34...................02.03.08 Monita32.....................32....................13... .. ............29.03.08 olawd/Uk.....................28.....................27. ................14.04.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........23.02.08 Paula3332/Belchatow......27.....................6....... . ..........04.04.08 xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ............20.04.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................3.... ...............02.05.08 becia_gask...................26.....................9... . ..............26.03.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............18.02.08 asiunia27.....................27.....................3. ...............29.04.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ...21.04.08 Sara76........................ 31.................... 44.................26.04.08 Zaciążone Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............30.......... ............29.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............25............ ..........26.07.08 Patinka25................25................6............ ...........06.12.08 Dzieciaczki urodzone Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to za pustki? Olu dziękuję za życzenia, ale jakoś życie w ogóle mi się nie układa, nic kompletnie, poza tym, ze mam kochanego męża, nie mam nic więcej.Tak mi smutno, tak cięzko, coraz częsciej uświadamiam sobie,ze nie doczekam sie dzidziusia, ani dobrej pracy, ani9 swojego domku. Teraz jeszcze co chwilę czekaja mnie same porody w rodzince, nie wiem jak ja to zniosę, tak mi ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniam tylko tabelkę Starające się Nick/skąd..................Wiek.............Ilosc Cykli...............Data @ Myszka24/USA..............24....................11.. . . .. ..........19.04.08 Smerfetka/Poznań.........29................ ...28...... .. ..........23.04.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 34...................02.03.08 Monita32.....................32....................13... .. ............29.03.08 olawd/Uk.....................28.....................27. ................14.04.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........23.02.08 Paula3332/Belchatow......27.....................6....... . ..........04.04.08 xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ............20.04.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................3.... ...............02.05.08 becia_gask...................26.....................9... . ..............26.03.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............18.02.08 asiunia27.....................27.....................3. ...............29.04.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ...21.04.08 Sara76........................ 31.................... 44.................26.04.08 Zaciążone Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............30.......... ............29.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............25............ ..........26.07.08 Patinka25................25................6............ ...........06.12.08 Dzieciaczki urodzone Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko nie martw się kochana Jak czytam o czym piszesz to tak jakbym czytała swoje myśli... mnie też się nic nie układa, najbardziej się boję, że naprawdę nie będę mogła mieć dzidziusia :( w rodzince, sąsiadki w pracy wszyscy w ciąży... jakie to jest wszystko ciężkie.... ale musimy się tu wspierać na topiku :) Buziaczki urodzinowe dla Ciebie i oby spełnilo się to o czym marzysz:) :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co ztego,ze mam dni płodne, jak nawet sie nie staramy, nie chce nam się , mamy juz chyba dość. Jestem taka zmęczona tym wszystkim, że chyba dam sobie spokój ze staraniami, z pracą, która i tak jest do d.......,byle bym znów się nie załamała, pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfetko --- nawet nie wiem jak cie pocieszyc buziaczek dla ciebie , uda sie zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfeciu każda z nas ma takie chwile, może nie myśl o dniach płodnych itd odwróć myśli oglądnij sobie film albo poczytaj książkę. Najważniejsze jest nastawienie, nie możesz się załamywać :* Ja sama po sobie wiem że jak się czymś martwię wpadam w dołek to pociąga to za sobą kolejne rzeczy i wtedy wszystko się wali. Dlatego staram się odsuwać złe myśli od siebie. Ty też spróbuj nie martw się. A praca jeśli jest zła to z niej zrezygnuj bo szkoda Twojego zdrowia. Ja też miałam taką sytuację, nie spałam po nocach cały czas brałam tabletki uspakajające aż w końcu zachorowałam. Ale to był pretekst do tego aby już tam nie wrócić. I pomimo że do końca sie wahałam, to wtedy kamień spadł mi z serca. Dalej szukałam pracy i to trwało aż w końcu się udało. Nie jest to tez praca wymarzona ale da się wytrzymać. Tobie też się uda zobaczysz. Najważniejsze jest zdrowie. Nie warto sie przejmować i martwić Główka do góry kochana:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka🌻🌻 Smerfetko ==>spoznione ale plynace z samego serduszka zyczenia urodzinowe dla Ciebie kochana: ❤️ Zycze Ci wiary, ze wszystko ma sens, Zycze Ci nadziei, ktora obudzi Twoje serce i z nowym zapalem pozwoli spojrzec na to , co juz gdzies przygaslo. Zycze Ci milosci tak ogromnej, ze nie nie mozna zatrzymac jej dla siebie. A przede wszystkim, aby kazdy kolejny dzien , byl piekniejszy od poprzedniego, oraz spelnienia wszystki marzen tych duzych jak i malenkich.....moc buziako odemnie i meza siostrzyczko... 👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×