Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Przepraszam Smerfetko :( nie chciałam Ci zabrać stronki :( Bardzo mi teraz smutno zwłaszcza, że ola napisała, że "ktoś" sprzątnął stronkę :(:( Przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara pisz, czasami tak jest,ze nikogo nie ma, ale jutro sie odezwiemy.Teraz musze trochę męża wpuścić, bo czeka, aby sobie poszperac po necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiunia nie chcialam ci zrobic przykrosci 👄 my ze smerfetka pisalysmy na gg jak nas kafe nie wpuszczalo o tej stronce , a nawet nie widzialam kto tylko ze 333 stronka juz jest . wybacz slonce 🌻 z tymi stronkami to ktos moglby powiedziec ze piszemy tylko po to zeby lapac je ale tak nie jest . kiedys ja dostalam 222 stronke i wtedy obiecalismy ze 333 bedzie smerfetki . wiadomo ze nikt nie wie czy jak pisze to bedzie to ostatni czy pierwszy wpis . ASIUNIA----------WYBACZ!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
Z tym śluzem to jeszcze może być tak że jak jest za kwaśny to zabija plemniki. podobno trzeba uważać na swoja dietę żeby go za bardzo nie zakwaszać bo wtedy żołnierzyki padają jak muchy zamiast dzielnie zmierzać do CELU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic się nie stało ola :) już dobrze wszystko :*:*:* jestem dziś coś przewrażliwiona........ehhh te hormonki :) Buziaczki dla Was kochane:) Smerfecia na pewno Twoja będzie 444 stronka i myślę, że jak będziemy pisać tak jak dziś to nastąpi to już niebawem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
No i facetowi tez dietkę zrobić. Pomaga picie coli przed pukankiem, wtedy plemiczki są szybsze. no i oczywiście trzeba trzymać pupę w górze, nie zapominajcie o tym. jak tak robiłam zawsze, taki odruch. nawet jak zrezygnowałam ze staranek odruch mi został.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olu na pewno nie bo dziś wzięłam ostatni clostilbegyt na owulację ten lek to same skutki uboczne :( jeszcze jakoś zyję ale cały czas mi smutno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wklejam bo znowu trzeba bedzie ja szukac 🌻 Starające się 🌻 Nick/skąd..................Wiek.............Ilosc Cykli...............Data @ Myszka24/USA..............24....................11.. . . .. ..........19.04.08 Smerfetka/Poznań.........29................ ...28...... .. ..........23.04.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 34...................02.03.08 Monita32.....................32....................13... .. ............29.03.08 olawd/Uk.....................28.....................27. ................14.04.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........23.02.08 Paula3332/Belchatow......27.....................6....... . ..........04.04.08 xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ............20.04.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................3.... ...............02.05.08 becia_gask...................26.....................9... . ..............26.03.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............18.02.08 asiunia27.....................27.....................3. ...............29.04.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ...21.04.08 Sara76........................ 31.................... 44.................26.04.08 🌻 Zaciążone 🌻 Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............30.......... ............29.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............25............ ..........26.07.08 Patinka25................25................6............ ...........06.12.08 ❤️ Dzieciaczki urodzone ❤️ Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Co do pukania to mój biedny mąż już się pytał czy dzisiaj znowu musi? Wcześniej to miał ochotę codziennie a ja niekoniecznie a teraz jak mamy działać to się ociąga. Wiem, że to ciężka robota, ale trzeba działać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz sie zaczernilam :) to pewnie przez spacje :) dzis miala, troche czasu dla siebie, bo moje chlopaki pojechaly na dzialke. to nogi wydepilowlam- takie wiosenne porzadki haha. a wogole to ktos jest? czy ogladacie taniec z gwiazdami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Ja jestem mi się nagrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Co do wiosennych porządków to miałam zamiar iść do kosmetyczki na ultradźwięki, ale teraz się wstrzymam, bo w ciąży są nie wskazane, a ja sie do 24.04 będę łudzić, że może tym razem się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Ja już tak długo czekam na ciążę, że wcale się nie nastawiałam przez ostatnie 3 miesiące, że się uda. Przychodzi @ i już nawet nie płaczę, bo to nic nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba kazda z nas to przechodzi (-ła) wiara,ze tym razem sie uda- na granicy z obsesja w stylu"nie wypie szampana, bo byc moze jestem w ciazy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
A ja właśnie sobie chlapnęłam kieliszeczek winka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Uda się albo i nie. Jedno wiem to czekanie mnie dobija. Wczasów za granicą nie rezerwuję, bo może zajdę w ciążę, to się nie będę przecież tłukła ileś set kilometrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Co miesiąc liczę kiedy urodziłoby się dziecko, gdybym zaszła w końcu w ciążę. Chyba popadam w paranoję. W pracy od kwietnia do września mamy wysyp bobasów, a to mi nie pomaga. Już sobie wyobrażam przynoszenie zdjęć i głupie pytania a ty kiedy? Wtedy jak przyjdą Szwedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Dobrej nocy dziewczyny, owocnych uniesień miłosnych i kolorowych snów. I oby jutrzejszy dzień był lepszy. Dla zafasolkowanych zdrówka i dobrego samopoczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×