Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Oczywiscie jak ja jestem,to zadnej ze sloneczek nie ma, PaniMisiowa170 🌻 👄 Kasiada 🌻 👄 Dzodzanna 🌻 👄 Asiunia27 🌻 👄 Obca 🌻 👄 Olawd 🌻 👄 Patinka25 🌻 👄 Myszka24 🌻 👄 Smerfetka 🌻 👄 I dla nie wymienionych tez po 🌻 i 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dobrze ze chociaż masz troszkę czasu i czytasz,mogłabyś znaleźć sobie więcej czasu dla siebie i troszkę odpocząć od pracy,bo Ty ciągle tylko praca,a odpocząć tez czeba słoneczko 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis mam wolne to troche poczytam i chyba wyjde na sloneczko bo jest taka sliczna pogoda ze az sie chce zyc:):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Potęga Podświadomości\" - Joseph Murphy. Joseph Murphy,doktor trzech nauk-religioznawstwa,filozofii i praw-\"obywatel świata ducha\",był prekursorem i krzewicielem myślenia pozytywnego.Przedmiotem jego badan było wnętrze człowieka- umysł i duch.Jego odkrycia i przemyślenia docierają do milionów ludzi w postaci popularnych publikacji wydanych w formie książkowej i nagranych na kasety,a także w postaci kasetowych programów ćwiczeń praktycznych.Pomagają tym,którzy czuja potrzebę dokonania zmian w swoim życiu.Pomagają odkryć w sobie źródło siły,uwolnić sie od leku i bolu,osiągnąć to,co w życiu jest najważniejsze. \"Potęga Podświadomości\" światowy bestseller,jest jego pierwsza książką wydana w Polsce. Książka ta jest sztandarowym dziełem Josepha M. Dowodzi ona,ze procesy psychiczne przebiegające poza nasza świadomością i bez jej udziału,będące ważną częścią naszej osobowości,mogą być wykorzystane w sposób celowy,po naszej myśli.Sluza temu specjalne techniki,zbadane,sprawdzone i opisane w tej książce,poparte konkretnymi przykładami.Metody te odsłonią przed tobą nowe obszary i nowe możliwości twojego umysłu.Dowiesz sie nie tylko,ze masz w sobie klucz do życia pełniejszego,ale także,jak tego klucza używać,aby pomoc sobie i bliskim. \'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz sie doczekac nie moge kiedy zacznie sie to lato......ciepelko, sloneczko......super......👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ktore pija ziolka .....czy macie po ziolkach wiekszy apetyt???? Bo ja mam i jadlabym co chwila .....ciekawe ile kg. mi przybedzie po tych ziolkach......chociaz ja bym sie nie obrazila jakby mi taz ze 2-3 kg. przybylo.....ogolnie jestem szczupla wiec co mi szkodzi......🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Cześć dziewczyny! Melduję się dopiero teraz, bo najpierw praca, potem zakupy i obiad a teraz już kawusia i czytam co u Was. Czy któraś z was brała coś na pęknięcie pęcherzyka? I czy ten lek, nie chce przekręcić nazwy faktycznie powoduje pęknięcie? Nie wiem sama czy trudniej się leczy z bezpłodności kobietę czy mężczyznę? Ja mam wrażenie, że lekarze zupełnie nie wiedzą co przepisać na polepszenie jakości nasienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Kasiada mam propozycję, żebyśmy naszych mężów wysłały na jakąś Syberię w celu obniżenia temperatury jąder a my w tym czasie gdzieś w ciepłe kraje. Już myślałam, że tylko mój mąż ma ten problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Obca ja też sobie obejrzałam Twój brzuszek, wyglądasz kwitnąco tylko gdzie buzia? Rozumiem, że Ci przybyło tu i ówdzie, no ale żeby głowa na zdjęciu sie nie zmieściła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzodzana kurcze szkoda ze @ przylazla do Ciebie, a myslalam ze bedzie fasoleczka...no ale nowy cykl to nowe mozliwosci do staranek.....👄 Sara76 witaj🖐️ ja niestety Ci nie pomoge odnosnie tego leku na pekanie pecherzyka bo nie bralam go, ale napewno dziewczyny jak zajrza tu to Ci pomoga👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kait
olawd dzieki za wsparcie!!! Pani misiowa czemu wygladam jako obca za*****cie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara76-Witaj 🌻 No właśnie nie tylko Twój mąż ma ten problem,bo mój tez ma taki sam problem. Myszko-Ja tez już bym bardzo chciała żeby było lato i wogole.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wklejam tabelke blizej..... Kkinia, Sylweczka, Rusaczek,Monita, Alii, Aneczka, becia_gask, dzodzana......prosze zmiencie daty w tabelce bo juz sa nieaktualne.....👄 👄Starające się👄 Nick/skąd..................Wiek.............Ilosc Cykli...............Data @ Myszka24/USA..............24....................11.. . . .. ..........19.04.08 Smerfetka/Poznań.........29................ ...28...... .. ..........23.04.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 34...................02.03.08 Monita32.....................32....................13... .. ............29.03.08 olawd/Uk.....................28.....................27. ................14.04.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........23.02.08 Paula3332/Belchatow......27.....................6....... . ..........04.04.08 xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ............20.04.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................3.... ...............02.05.08 becia_gask...................26.....................9... . ..............26.03.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............18.02.08 asiunia27.....................27.....................3. ...............29.04.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ...21.04.08 Sara76........................ 31.................... 44.................26.04.08 🌻Zaciążone🌻 Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............30.......... ............29.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............25............ ..........26.07.08 Patinka25................25................6............ ...........06.12.08 ❤️Dzieciaczki urodzone❤️ Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starające się Nick/skąd..................Wiek.............Ilosc Cykli...............Data @ Myszka24/USA..............24....................11.. . . .. ..........19.04.08 Smerfetka/Poznań.........29................ ...28...... .. ..........23.04.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 34...................02.03.08 Monita32.....................32....................13... .. ............29.03.08 olawd/Uk.....................28.....................27. ................14.04.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........29.04.08 Paula3332/Belchatow......27.....................6....... . ..........04.04.08 xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ............20.04.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................3.... ...............02.05.08 becia_gask...................26.....................9... . ..............26.03.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............18.02.08 asiunia27.....................27.....................3. ...............29.04.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ...21.04.08 Sara76........................ 31.................... 44.................26.04.08 Zaciążone Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............30.......... ............29.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............25............ ..........26.07.08 Patinka25................25................6............ ...........06.12.08 Dzieciaczki urodzone Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
xxmadziaraxx jak leczysz swojego męża? Mój znowu wrócił do łykania Androvitu, Twój mąż kopci papierochy? Bo mój tak i nie mogę go oduczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Widzę, że nie ma Was na forum więc się odezwę wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara76-Tez kopci i tez nie moge go oduczyc,chociaz rok nie palil,ale znow wrocil do tego.Wiesz narazie dalismy sobie odpoczac od tych wszystkich tabletek,wiec moj maz narazie nic nie bieze,ale moze w krotce to sie zmieni,mam nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Mój też ostatnio przez jakieś pół roku nic nie brał i bo ile można łykać tych tabletek, żeby chociaż były jakieś efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara76-No właśnie,tylko od tych tabletek branych co dzień i przez tyle lat czy miesięcy można sobie zepsuć wątrobę i żołądek i wogole,wiec troszkę można od nich odpocząć,od brania tych cholernych tabletek i żeby jeszcze pomogły,to by było dobrze,a tu bierzesz i nie widać za dużo poprawy i efektów.Chociaż więcej już ma plemników,ale co z tego jak jest ich za mało.Człowiek psychicznie już nie wytrzymuje a nerwy robią swoje.Lekarz mówi ze ma nie palić,ale co z tego jak on robi po swojemu,raz pali raz rzuca,mógłby już zucic na stale albo do tego czasu co bedzie dzidzia.Dla tego palenie papierosow nie sprzyja plemnikom i noszenie za obcislych slipkow,musza byc luzne i z bawelny i ciepla kapiel tez odpada,bo niszczy plemniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko a Ty jeszcze w pracy????? Odezwij sie jak wrocisz.....tesknie👄🌻 A gdzie reszta dziewczyn???? Misiaczki, Dzodzana, Asiunia, Sonia, Patinka, PaniMisiowa, Oli26, Kwatolina, Kakusia, Ewcik, AnulkaS, Sylweczka, Kkinia, Rusaczek, Monita, Alii, Paula3332, A.N.N.A, becia_gask, Fajniutka, Fiolek, i reszta niewymienionych dziewczyn......niektore juz bardzo dlugo sie nie odzywaly do nas.......napiszcie co tam u Was drogie przyjaciolki:):):):)👄 dla Was wszystkich przesylam:D:D:D:D:D🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×