Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Oki no to Dobranoc wam kochane dziwczynki niech wasi męzusie utulą was do snu a dzidzie w brzuszkach spią słodko Udanych staranek i samych najpiekniejszych snów:*:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak ja wrocilam z pracy to wszystkie poszlyscie spac.........poudkaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A tak wogole to witam......Niektore z Was pytaly czy ziolka pije sie caly cykl......otoz te ktore ja pije czyli mieszanke nr.3 pije sie caly cykl....tej mieszanki wychodzi gdzies na ok. 6 miesiecy.....pije sie ja caly czas az do pozytywnego testu ciazowego.....ja jednak zrobie sobie przerwe po 3 miesiacach( jezeli nie zajde w ciaze )gdzies na ok. tygodnia a pozniej bede dalej pila.......sa rowniez ziolka ktore pije sie na I faze cyklu i na II faze cyklu , ale to sa juz inne ziolka:):):):):):):):):) Ide sobie zrobic cos do jedzonka bo jestem strasznie glodna......chyba po ziolkach mam wiekszy apetyt, bo czytalam ze niektore dziewczyny tak mialy......i chyba pozytywnie dzialaja na moja cere bo jest ladniejsza.... Dobrej nocki kochane i do jutra....wielkie👄 dla wszystkich.......a i lapie fluidki od dziewczyn cala buzia:D:D:D:D:D:D:D:D Dzieki Wam za nie:):):):):)papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatm was kochane Chce wam zyczyc milego dnia ja dzis caly dzien pisze prace musze wreszcie sie zmobilizowac Mam podly nastroj, okropnego dolai nie wiem jak mi to wyjdzie nie wiem czy wogole bede sie mogla skupic :( Jeszcze raz wszystkiego dobrego i milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek wszystkim ;-) 🌻 U mnie za oknem przesliczna pogoda samopoczucie jak na razie ok pije wlasnie delikatna kawusie i biore sie za pisanie rezygnacji do pracy. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wchodzę na chwilkę,żeby sie z Wami przywitać. Niestety wczoraj przyszła ta wstrętna @,ale za niedługo kolejne staranka.Ja piję te same ziółka co Myszka już cały cykl i zauważyłam juz kilka zmian zobacze co będzie w 2 cyklu może się uda? Patinko tak trzymaj,a może zamiast się zwalniać to na okres ciąży dali by ci lżejsze obowiązki w pracy,zapytać nie szkodzi a jak nie to dasz im wypowiedzenie.👄dla reszty dziewczynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Witam Was kochane :) Na dworze troszke słonca czasami..ale pozatym zimno..brrr Ja teraz zjadłam sniadanko,i pije kawusie.Jutro musze leciec na badania z rana mocz,morfologia i ta ochydna glikoza,bleeech:P Ciekawe jak mi wyjdzie,mam nadzieje ze dobrze. Patinko kolezanka dobrze pisze.moze warto sie zapytac o lzejsze obowiązki...a pozniej ewentualnie dac rezygnacje..tak mi sie wydaje. Kochane mam do Was pytanie-moja bratowa tez nie moze zajsc w ciąze..i ma tarczyce robiła badania niby jest ok ale nie robiła hormownó..podpowiedziałam jej ze moze warto sie tym zająć.Tylko nie wiem jakie formony robi sie na tarczyce moze ktoras z Was mi pomoze,wiem ze tarczyca często funduje własnie takie niespodzianki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Oczywiscie chodzi o hormony a nie zadne tam feromony :P Ech..jak ja pisze:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Obca_ kiedyś gdzieś czytałam że tarczyca wpływa na prace hormonów,wpisz na wyszukiwarkę a na pewno cos znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sloneczka witam was w ten piekny sloneczny dzien i zycze zeby taki byl dla was. zawsze jak pogoda jest piekna w tygodniu to w weekend sie psuje a tak bardzo bym chciala zeby bylo s;licznie , znajomi zapraszaja nas w sobote na grila a w niedziele chcialam jechac nad morze polazic i dotlenic sie ....ciekawe co z tego wyjdzie... buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kait
Witam wszytkich.Opisze moja sytuacje w skrocie.Z mezem o dzidzie staramy sie juz od jakiegos czasu.3 marca zrobiłam hsg i nie dostałam juz po tym zabiegu miesiaczki.Zrobiłam kilka testów wyszły pozytywne.Ty dzien temu dostałam jakis krwawien.Lekarz dał mi duphaston i kazał lezec w domu.Codziennie robiłam testy ciazowe bo schizowałam czy jestem w ciązy czy nie.Do soboty wychodziły super w niedziele juz jakies niebardzo w poniedziałek prawie niewidoczne.We wtorek poszłam na badanie z krwi beta hcg>moj wynik to 27,5.Lekarz powiedział mi ze musze poczekac do piatku i powtórzyc to badanie.Jesli wzrośnie to ok ale jeśli zmaleje to mam odstawic leki i cekac na poronienie Na logike to skoro kreska na testach była słabsza to hcg pewnie spada...nie wiem czy nie zeswiruje do piatku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakusia_______ jak tam maluszek Patrycja leży w macie i się bawi wiec mam chwille dzisiaj jakas jestem niezorganizowana naczynia w zlewie zaraz wyjda w łezience tez brudno a ja siedze i telewizje oglądam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiada
Hej dziewczyny! Sara 76- moj maz ma bardzo slabe nasienie i w dodatku bardzo malo plemniczkow bo ok 4 mil. Ziółka ktore pil przez jakies 5mc przepisal mu taki chinczyk, zajmujacy sie medycyna niekonwencjonalna. Mialy przede wszystkim oczyszczac organizm i obnizyc temperature w jaderkach (nie wiem czy to za ich pomoca ilosc plemnikow podskoczyla z 3600 na 4mil) asiunia27-Szlachcica polecila mi moja przyjaciolka, ktora ma klopoty z hormonami i torbielami oraz doktor z Sącza.Teraz ja moge polecić go Tobie i wszystkim innym, ktorzy lubia jak wiedza za co placa i oczekują zainteresowania ze strony lekarza... DZIEWCZYNY, KTORYCH MEŻOWIE MAJA PROBLEM Z NASIENIEM PISZCIE COŚ POCIESZAJĄCEGO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Kasiada dzięki za informacje odnośnie dr Szlachcica :) chyba się do niego wybiorę Obca super wyglądasz na fotkach :) Jeśli chodzi o tarczycę to najlepiej zrobić takie hormony jak TSH, T3, T4, FT3, FT4 Ja własnie wróciłam po badaniu...ehhh wyczekałam się sporo stresowałam się bolało jak nie wiem (myślałam, że to będzie tylko nieprzyjemne ale to bolało). wyniki jutro po południu i to też mnie nie cieszy bo rano ide na monitoring i wtedy wynik jest potrzebny. kurcze wszystko to takie niepoukładane :( i jeszcze pogoda taka beznadziejna...długo się nie nacieszyłyśmy ciepłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Asiunia27 dziekuje slicznie ale teraz to juz tak ładnie nie wyglądam ciąza robi swoje,jakies syfki na twarzy,buzia spuchnieta itp...no ale moze jak urodze wszyskto sie unormuje. Dziekuje Ci slicznie ze podałas mi jakie hormonki,napisze bratowej to sobie je zrobi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj kait---mam nadzieje ze jednak beta ci wzrosnie , trzymam kciuki .wiem ze jest ci ciezko bo sama 2 razy przechodzilam poronienie . wiem jak to jest jak czekasz bo myslisz ze bedzie ok a tu jednak nie . ale wierze ze tobie sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że się powtarzam ale naprawde obca wyglądasz zajebiście pada i pada i nie przestaje i mnie juz cholera bierze całuski moje drogie koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie no juz za pozno wyslalam poleconym expresem list o rezygnacji, z jednej strony moze dobrze. Nie chce juz tego rozpatrywac bo z Kubusiem ciagle sie wachalam az doszlo do tragedi. Obca ja robilam prywatnie na tarczyce te badania sa drogie ale podstawowe sie robi albo na nadczynnosc lub niedoczynnosc dopiero jak cos wyjdzie robi sie jakies specjalistyczne.O ktorych mowi juz lekarz mnie nic nie wyszlo. Dziecki obca za fotke dostalam niestety tylko twoj brzusio ktory jest przesliczny ;-) Ale bardzo ccialam zobaczyc twoja buzie . Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w ten piekny, sloneczny i cieplutki dzionek🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Wpadlam sie tylko zameldowac bo lece na jakies sniadanko i na kawke...... Obca dziekuje za zdjecia , wygladasz superasno...i jaki fajny brzusio....👄 dla Ciebie i glaskanko dla brzusia:):):):):):) Dziewczyny za chwile wracam tylko ide sobie troce kofeiny zrobic....hhhhhiihiihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko jak daleko już jesteś w czytaniu książki? \"Male trzęsienia ziemi\" Ja już przeczytałam i teraz wzięłam sie za nowa,któraś z dziewczyn na forum o niej mówiła i właśnie zaczęłam ja czytać. \"POTĘGA PODŚWIADOMOŚCI\" - Joseph Murphy.,Tez warto ja przeczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu nie mam czasu tak siasc i porzadnie poczytac......ale jestem jeszcze gdzies przed polowa.....👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×