Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Widzę,ze dużo koleżanek ma w kwietniu urodzinki, teraz 23 Patinka, później Kasiada , fajny miesiąc na fasolki, może którejś się uda, powodzenia. Ciekawa jestem kto teraz ogłosi dobre wieści. Nikogo nie ma to i ja uciekam, będe chyba wieczorkiem, buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwatolina i Fiołek co u Was, właśnie zauważyłam,że wy na dniach macie terminy porodu, napiszcie choć pare słów, czekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Witam Was kochane! Dziś mam podły dzien,pogoda tak na mnie wpływa..a jeszcze narobiłam sie troszke ,bo ciągle cos pakujemy,,i teraz jestem wypluta:/ Szczerze to Wam powiem ze doczekac sie juz nie moge kiedy wyprowadze sie z tego domu,co prawda mieszkałam tu 21 lat ale etraz mam z nim same złe wspomnienia..i chyba dobrze mi zrobi w koncu zmiana otoczenia:) Przynajmniej taką mam nadzieje i na to licze:) W niedziele zaczyna mi sie 31 tydzien ,bedzie to 10 tyg do porodu,ale licze na to ze nie bede musiała czekac na maluszka tak długo jak z Fabianekim tylko Kubuś zechce troszke wczesniej spotkać sie z mamusią...no ale wszystko zalezy przeciez od niego:P przez te dwa miesiace bede musiała uwic jakies gniazdko u tesciowej zeby jakos w miare dobrze sie tam czuła,no i jeszcze tyle rzeczy musimy kupic malenswtwu.Wiec chyba szybko zleci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
EfQa mówisz, że kombinacja androvit, bokserki i siłownia pomaga? Powiem Ci, że ja byłam bardzo rozgoryczona, że tabletki nam nie pomogły. Teraz wyluzowałam, bo w końcu po 3 latach odkryłam, że moje pęcherzyki też mi robią psikusa. Teraz czekam na @, która przypełznie ok.24.04. i zaczynam brać clostilbegyt a potem lecę do giny, żeby oceniła efekty. Kto by pomyślał, że mój piękny pęcherzyk mający 22,5mm nie pęknie tylko się zacznie wchłaniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Kasiada mój mąż miał robione USG jąder w czasie naszej pierwszej wizyty u androloga i żadnych nieprawidłowości nie stwierdzono. Tylko żołnierzyki są leniwe i cherlawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Oba życzę powodzenia na nowej drodze życia, bo przeprowadzkę chyba tak można nazwać, mam nadzieję, że masz teściową w porządku i nie będzie Ci zatruwała życia. Smerfetko znajdziesz sobie pracę, w której Cię docenią i poczujesz się spełniona. Odpoczniesz sobie psychicznie i może wkrótce nam ogłosisz radosną nowinę.Trzymam kciuki. xxmadziaraxx przesyłam pozdrowienia. Patinko mam nadzieję, że już Cię nie łupie w kręgosłupie. Dzodzanna a co u Ciebie? Jakieś dobre wieści?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Olawd ja słyszałam o imieniu Darla, tak miała na imię blond idiotka asystentka Sally Spectry z Mody na sukces. Ludzie to mają pomysły. Jak by nie mogli dać na imię po prostu Daria. No, ale i tak im zazdroszczę, bo mają dziecko a ja nie. Napisz co u Ciebie słychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
To znowu ja. Czasami mam wrażenie, że żyjemy w innych strefach czasowych i nie mówię tu o Myszce, bo ona jest usprawiedliwiona. No ale pozostałe dziewczyny? Gdzie jesteście kobiety jak Was na forum nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie, czy któraś z Was miała robiony test postkoitalny albo ktoś z Waszych znajomych? Proszę dajcie znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
A cóż to za cudo ten test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):* ja jestem i czytam dziewuszki:*:* Obca super :D nowe otoczenie dzidzia i kochający maz to jest szczescie:* Smerfeciu super,że zucilas tą pracę nie dlugo ci sie napewno uda:* buuziaki Asiunia do ciebie tez nie dlugo dzidzia przyjdzie:P:P:P:*:*:* Misiaczek,becia a wy gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara to test po stosunku, który pokazuje czy plemniki żyją i poruszają się w śluzie.......kurcze mam już dość tych różnych dziwnych badań Smerfetka i Aneczka227 dzięki za te słowa :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Już wiem to tzw.test PC, robiłam go ale był negatywny to znaczy nie było żywych plemników, chyba wszystkie zdążyły zdechnąć, bo miałam robiony ten test 17 godzin po stosunku a powinno się robić w ciągu kilku godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Aneczka też przesyłam gorące buziaki, bo na pogodę to raczej liczyć nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Co do testu PC, to technicznie podobny jest do pobierania wymazu na cytologię, więc nie ma się czego bać. A tak a pro po, ale my się tych tyłków u tych lekarzy nawypinamy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Święte słowa Sara z tymi tyłkami :) a ja to chyba już rekord pobiłam w tym tygodniu Ja dziś odebrałam wynik testu i jest ujemny. żadnego plemnika w preparacie żywego, same nieruchome. kurcze nie wiem czy mam sie tym przejmować bo czytałam wiele artykułów o tych testach i w sumie pisało w nich, że jeśli jest 5 plemników to jest ok ale jeśli ich nie ma to nic to nie mówi lekarzowi, bo mogły np powędrować już dalej albo próbka pobrana jest z 1 miejsca gdzie nie ma tych plemników a w innym miejscu mogą być...bez sensu to jest wszystko a Tobie co Sara lekarz powiedział na ten wynik??nie powtarzałaś go??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Nie powtarzałam powiedział, że po 17 godzinach w naszym przypadku plemników nie stwierdził. Czyli to co u Ciebie. A Ty po ilu godzinach od stosunku miałaś robiony test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Znalazłam w internecie: 1.komórka jajowa jest gotowa do zapłodnienia przez 12 do 24 godzin po opuszczeniu jajnika, 2.plemniki żyją w ciele kobiety przez dwa, trzy dni (choć zdarza się, że w bardzo sprzyjających warunkach mogą przetrwać dłużej), 3.najlepiej odbyć stosunek jak najbliżej owulacji lub w jej trakcie, 4.kilkudniowa abstynencja seksualna ze strony partnera na kilka dni przed jajeczkowaniem może poprawić parametry nasienia i ułatwić poczęcie, 5.pozycja podczas stosunku może ułatwić nasieniu dotarcie do komórki jajowej – polecane są zwłaszcza te pozycje, które wymagają głębokiej penetracji (np. pozycja klasyczna z uniesionymi nogami). Wtedy nasienie wytryskiwane jest najbliżej szyjki macicy, co sprzyja dotarciu plemników do jajeczka. Na szczęście posyłam każdej z Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Asiunia to tylko plemniki supermeny żyją 2, 3 dni bo skoro u nas ich nie było po kilkunastu godzinach to co sobie można pomyśleć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Dobrze, że nie polecają pozycji "na nietoperza" w celu poczęcia, bo mógłby być problem techniczny. Ha,ha,ha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Twoje poczucie humoru jest bezcenne :) ja miałam test robiony po 11 godzinach więc mieszczę się w przedziale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Trzeba było się może bzyknąć w drodze do lekarza? Ciekawe czy byłyby żywe? A może one nie lubią przeciągów? Oczywiście te biedne plemniczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Oczywiście, że moje poczucie humoru jest bezcenne, za resztę możesz zapłacić kartą Masercard. Ha,ha, ha.. Zmykam bo jadę po mojego skarba, potem kolacyjka i może się jeszcze zjawię. Buźki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Miało być Mastercard oczywiście. Znowu nikogo nie ma na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
___________________$$$$ _______________$$$$__$$$$ ____$$$$$$____$$$$$$$$_$$ ____$$__$$$$$$$$$$$$$___$ ____$_________$$$$$_$$$$$$ ____$$_________$$$$$$$$$$$ ___$$_______________$$$$$ ___$_____________________$ ___$_____________________$$$$$ _$$$$$__$$_________$$____$ ___$$________$$$________$$$$ ______$$$$_________$$$$$$ _____$___$$$$___$$$$$___$ ____$$__$$$$$$_$$$$$$$__$$ ____$__$$$$$$$$$$$$$$$$__$ _____$$_$$$$$$$$$$$$$$__$ ______$$_$$$$$$$$$$$$_$$ ______$_$$$$$$$$$$$$$$$_$ _____$$$__$$$_$$_$$$__$$$ _____$$______$$$$______$$ _______$$$$$$____$$$$$$ ciekawa jestem czy wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Olawd co miało wyjść? Mi to nie przypomina kompletnie nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Co to się dzisiaj dzieje, że nie zaglądacie na forum? Kasiada, xxmadziaraxx, Smerfetka, Obca, Kakusia, Myszka i pozostałe, których nie wymieniłam śpicie już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×