Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość Sara76
Pewnie tak, już nawet chrapanie słyszę, która to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Dobranoc dziewczyny, bo sama do siebie pisać nie będę, aż tak zdesperowana to jeszcze nie jestem. Kolorowych snów i odezwijcie się jutro, skoro dzisiaj już śpicie. Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie szkraby ale sie rozpisalyscie ale to dobrze bo jak gonilam was 2 tygodnie temu to zadna mnie nie sluchala :-( mnie juz duzo lepiej choc jeszcze czuje bol moge sie w miare normalnie ruszac nawet odkurzylam i umylam lodowke :-) Moze jutro jakis spacerek kurcze zeby tylko tak nie wialo OLawd czy u ciebie tez tak wieje od paru dni?? Postawli mi 3 raz plot w ogrodzie i znow sie zawalil no kto widzial zeby mloteczkiem plot stawiac a wiatry takie ze moment jak sie przewali---- TYlko Anglik. Uciekam spac kochane kolorowych snow dla kazdej. Smerfetka trzymaj sie dobrze zrobilas wiem ze dalej stres bo prace dzis trzeba miec ale ten psychiczny LUZ prawda ze cudowny?? Tak ja mam 23 w srode urodzinki za pare dni w sumie jak ten czas leci i wcale sie specjalnie nie ciesze w zeszlym roku bylam w 3 miesaicu ciazy z Kubusiem i bylo spokojnie teraz tez bedzie spokojnie. Obca sliczne imie KUBUS wiesz ja nie wiedzialam jak dac mojemu do konca wiezylam ze jak sie urodzi bedzie oddychal i pomysle nad imieniem ale byla przy mnie kolezanka przyjechal ksiadz ktory byl przy koncu porodu i naklaniali mnie abym szybko wybrala bo moga nie zdazyc ochrzcic POmyslalam ze Kubus to slodkie imie dla malego bezbronnego chlopczyka bo wiedzialam ze to chlopczyk bedzie czulam to zanim sie dowiedzialam.. Ale nie zdazyli go ochrzcic bo zmarl przed wyjsciem na swiat. Ale Kubus to bardzo sliczne imie i bardzo bym hciala dac tak drugiemu synkowi choc nie wiem czy to dobry pomysl,wspomnienia szczegolnie mojej corki ktora to bardzo zle przezyla i pamieta caly czas o nim. To jest jej braciszek ukochany. No nic nie nudze i nie zasmucam was. 😘 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Juz jestem po pracy a narobilam sie wol.....nic mi sie nie chce , nawet palcem kiwnac....ale Wy pewnie juz sobie smacznie spicie😴😴 Smerfetko nie tylko do Ciebie dzis przylazla wredna @ ale i do mnie tez....i to nawet 2 dni wczesniej .....bala sie ze w sobote ja nie wpuszcze...hehehehhheheh.....ale jak wczesniej przyszla to i sobie wczesniej pojdzie co nie?????? Zycze Wam kochane sloneczka dobrej i spokojnej nocki i przesylam 1000👄 papa i do jutra 🖐️ 👄Starające się👄 Nick/skąd..................Wiek.............Ilosc Cykli...............Data @ Myszka24/USA..............24....................12.. . . .. ..........15.05.08 Smerfetka/Poznań.........29................ ...29...... .. ........15.05.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 34...................02.03.08 Monita32.....................32....................13... .. ............29.03.08 olawd/Uk.....................28.....................27. ................14.04.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........23.02.08 Paula3332/Belchatow......27.....................6....... . ..........04.04.08 xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ............20.04.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................3.... ...............02.05.08 becia_gask...................26.....................9... . ..............26.03.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............13.05.08 asiunia27.....................27.....................3. ...............29.04.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ...21.04.08 Sara76........................ 31.................... 44.................26.04.08 🌻Zaciążone🌻 Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............30.......... ............29.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............25............ ..........26.07.08 Patinka25................25................6............ ...........06.12.08 ❤️Dzieciaczki urodzone❤️ Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja to tak
przeczytałam na allegro że sprzedają środek na owulację co o tym sadzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dzien dobry kochane Sloneczka :-) Smerfetko myszko przykro mi naprawde :-( ze przylazly wstretne @. ja niedawno wstalam ale spioch ze mnie hehe i to wstalam tylko ze do wc mnie gonilo no i sie rozbudzilam zeby isc do mojje toalety to mam spacer przez caly dom wiec czlowieka postawi na nogi jak nic. OLawd nie przejmuj sie szefowo mysl tylko o jednym jak ich zatkasz zwolnieniem i to iz niedlugo bedziesz wsrod samych twoich. Ja pije kawusie waniliowai zastanawiam sie od czego by tu zaczac? Plecki juz prawie nie bola cale szczescie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ❤️,znowu jakaś pomarańczka,na owulację zioła a nie niewiadomo co z allegro.Moja @ powoli sie kończy i znowu staranka będą.Sara uśmiałam się jak czytałam twoje posty więcej takich poproszę od razu poprawa humoru.Olawd to mi jakiegoś miśka przypomina ty to masz talent.Myszka i Smerfetka my się będziemy starać prawie w tym samym czasie 🌼.Patinko właśnie pisze i widzę że jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ktora ma ochote na pysznego krokiecika mniam jeszcze nie dokonczone ale juz niedlugo z pieczarkami wedzonka ryzem kapusta smazona cebulka z papryczka itp sporo tego i pyszny domowy gesty sos pomidorowy. ZAPRASZAM ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robie swojskie wymyslone przez siebie z zawodu jestem kucharzem i uwielbiam kombinowac a te mam sprawdzone i rodzinka sie objada wlacznie ze mna ;-) Skladniki: Ryz,makaron 3 kolorowy sprezynki,cebula,papryka 3 kolorowa,wedzona kielbaska,pieczarki,kapusta biala gotowana,jajko gotowane,kukurydza. Mozna dodac fasolke czerwona lub mieso mielone juz upieczone do srodka jak kto lubi,czy gorszek wedlug fantazji i smaku. Oczywiscie przyprawy ziarenka smaku sol pieprz papryczki slodkiej ostrej.Wszystko co napisalam wczesniej musi byc ugotowane pieczarki usmazone kapusta biala ugotowana. Nie podaje proporcji bo ja gotuje zawsze na oko nie potrafie gotowac piez idealnie do proporcji. smaze nalesniki na wodzie same ciut mleczka bardzo cienkie dodaje farsz zawijam obtaczam w bulce tartej i smaze delikatnie bardzo podaje na talerzy i polewa sosem pomidorowym jak kto woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jakies szczegolowe pytanka prosze pytac. Naprawde krokiety mozna robic na tysiace sposobow przerozne ja z ciastami wymyslam dodaje kiesiele do srodka np do babki i sa kolorowe ciasta maja smak lepszy galaretki budynie wsypuje jest tysiace roznych pomyslow a ja jak mam ochote jak przylepie sie w kuchni to kompinuje jak mi glowa podsunie pomysl potem tylko sie pytaja a z czym to jest jak to zrobione inaczej. Nienawidze tylko dekorowania potraw nudzi mnie i nie mam do tego reki po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nalesniki nie robi sie normalnie maka sol woda mineralna niegazowana lyzka mleka.I bardzo cienko smazy sie jak papier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja daje bardzo duzo pieczarek smazonych ryzu a makaronu no 2 garscie duze nie wiecej 5 jajek dalam 2 duze kielbaski wedzone pokrojone w kosteczke jedna puszka kukurydzy srednia puszka 300 gram aha z 10 ogoreczkow konserwowych bardzo cienko w kosteczke.jedna papryka zolta jedna czerwona jedna zielona i 3 cebule duze samozne razem z papryka. Nie potrafie podac idelanych proprcji bo ja je robie wedlug wlasnej fantazji. Wlasnie sie objadam niebo w gebie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robię ciasto naleśnikowe woda i mleko pół na pół i jajko dolewam do masy olej i pieczę na suchej patelni cieniutkie i dobre,bardzo wazne żeby nie przywierały ja mam 1 patelnię tylko do naleśników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kait
we wtroek moje hcg wynosiło 27,5 a dzisiaj juz tylko 8,2 spadło...od lekarza usłyszalam ze ciaza obumarla czasami tak sie zdarza...mam czekacaz spadnie do zera.nie mam krwotoku czy teraz mammiec czyszczenie czy sama sie wchłonela/co mam robic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro zabieram się za krokiety ala-patinka,a sos może być z pomidorów z puszki z czosnkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupilam z knorra z czosnkiem i cebula ale robie sos pomidorowy domowy wlasny i dodaje troszke tego gotowego zeby polepszyc smak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zrobcie sos taki jaki lubicie aby wam smakowalo z tymi krokiecikami.Wedle wlasnych pomyslow taki wasz ulubiony. Ja sos robie tak. wlewam wode do garnka litr poltora nie wiecej daje ziarenka smaku pieprz bialy magi jak zaczyna sie gotowac daje koncentrat pomidorowy i troszke pikantnego keczapu 3 lyzki powiedzmy i zageszczam maka. Dodaje sol jeszcze aby mialo smak i daje z konra troche niecale pol sloiczka sosu rozne sa z pieczarkami takie do spagheti cebulka czosnkiem.Minimalnie zabielam smietanka. Sprawdzam czy nie brakuje soli pieprzu doprawiam w razie co. I gotowe Bomba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzodzanna moga byc tez takie jak kto woli ja normalne nalesniki robie inaczej a do krokietow takie jak mnie uczyli w szkole aby nie mialy smaku zadnego zeby nie byly pulchne by farsz smakowal a nie nalesnik. A normalne nalesniki tez robie sprawdzony przepis ale nie bede wam podawac bo kazda kobieta wie jak sie robi choc jak widze u znajomych kazdy je robi calkiem inaczej.Ja dodaje rozne specyfiki i moze dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kait-----przykro mi :( buziak dla Ciebie Patinka---Twój przepis jest straaaaasznie smakowity mniam mniam :) Sara76--gdzie jesteś???brak mi Twoich postów :):* Ja dziś byłam na badankach zleconych przez endokrynologa, 4 razy pobierali mi krew w ciągu 2 godzin....jakoś przeżyłam, nawet nie bolało, wyniki w poniedziałek ale sama nie będę umiała ich zinterpretować, więc muszę czekać na wizytę dopiero 30 kwietnia...ehhh już mam dość tych badań a jeszcze nic nie wiadomo dobrze, że chociaż mam tą owulację :) pęcherzyk dziś będzie pękał ok 21 więc staranka będą :) Miłego popołudnia Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!!!!!!!!!!!!! Jestem i ja:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Patinko ja to sie wcale nie rozczulalam nad @, bo wiedzialam ze przyjdzie a ze dwa dni szybciej, to nawet dobrze bo szybciej sie skonczy hehehehe.....ale wcale mnie brzuch nie boli , wogule, to chyba po ziolkach , czuje sie jakbym wogule nie miala okresu oprocz tego ze leci ze mnie no nie......a tak to wszystko good:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Ide sobie zrobic kawusie i jakas kanapeczke i bede zagladac.....dzis caly dzionek jestem w domu wiec mam nadzieje ze pogadamy:)))Milego popoludnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×