Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Oki ....dzieki ....takze juz wszystko wiem....zrobie jak skonczymy murzynka;);););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem ale padam dobranoc slodkich snow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara 76 może tez się skuś na terapię ziołową Asiunia tez piła i proszę jest efekt,ja może że jestem po 30 to muszę więcej cykli pić ale też mi się uda z ziółkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki ale dobre rzeczy wczoraj robiłyscie mniam mniam Patrysia teras spi a jak wykorzystuje moment i pisze bo jak nie spi to cały czas chce być na rączkach i nic nie moge zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry jak sie dziś czujecie? U mnie ładna pogoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mija dzionek, ja po wczorajszym grilowaniu trochę pospałam sobie, a teraz biorę się porządnie za pracę, bow domu to zawsze coś do zrobienia. Później jade z dokumentami w spr. pracy, choć okazało się,że Ci Państwo co ich znam nie są już właściecielami tej firmy, ale co tam mam przyjechac.Zobaczymy. Ten lodowiec to mnie ale kusi, chyba go zrobię dziś lub jutro. Na poczatku maja miałam jechać do gina, ale jakoś nie pojechałam jeszcze, zresztą i tak nie mam z czym, pojadę po @ pewnie, czyli gdzieś za 2 tygodnie.Tak w ogóle chyba zaczynam mieć oznaki, że nadchodzi, ale to normalne, moze kiedyś mnie opuści. Myszko dziś masz wolne, czy w pracy jesteś? Misiaczki odezwij się, Aneczka, Patinka jak samopoczucie? Dzodzanna moze Ty następna w kolejce do fasolek? Sara napewno pęknie Twój dorodny pęcherzyk, trzymam kciuki. Eqa a Ty jak sie dziś czujesz? Dziewczyny co do nieskiego ciśnienia to ja je mam cały czas, więc jak bym była w ciąży to pewnie jeszcze niższe bedę mieć, a i tak mam 90 na 60 zazwyczaj.No ale jakoś daję radę z tym niskim ciśnieniem, kawka zawsze je trochę podnosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Misiowa ty pewnie jeszcze nie możesz sie objadać słodyczami więc musisz obejść się smakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efqa u nas też ładna pogoda. Pani Misiowa to dobrze, że Patrysia śpi, poklikasz sobie trochę z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko ja walczę w pracy ,ciśnienie dziś mam lepsze. Trochę się zmartwiłam bo koleżanki córeczka bardzo chora, wymiotuje i ma gorączkę . najgorsze jest to że tydzień temu miała to samo, była nawet w szpitalu na kroplówce i jeszcze do siebie po poprzednim nie doszła a tu następne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej te choróbska, oby jej szybko przeszło.Biedne dzieci się męczą z tymi chorobami, a teraz jeszcze tak ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrób sobie lodowiec Smerfetko, mam tyko nadzieję że wszystko dokładnie opisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i tym sposobem stronka moja, hura, a myslałam,że dziś Myszce się uda, mojej siostrzyczce internetowej, ale moze następną złapie ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się obżarłam!!! Zjadłam na obiad botwinkę i tartę marchewkowo warzywną z dodatkiem czosneczku - prycha!!! Dobrze mieć stołówkę w pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko ale by było fajnie,pachwiny nadal mnie bolą no i zaczął pobolewać brzuch,nie wiem co jest grane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zioła które powinna matka spożywać w czasie ciąży to: Płatki nagietka, 1 łyżka na szklankę wrzątku i pić 1 szklankę dziennie jako herbatkę przez 1 połowę ciąży. Jest to bardzo ważne ponieważ zapobiega poronieniu. Niezależnie od nagietka matka powinna pić jako zamiast herbaty dziurawiec 1 szklankę w ciągu dnia naparu. Dziurawiec powoduje wydzielanie gruczołow wewnętrznych jak: tarczyca, grasica, woreczek żółciowy, oraz pracę węzłów chłonnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane :-) Zrobilam dzis cos co chcialam juz zrobic od miesiaca Scielam wlosy na ok 20 cm byly bardzo dlugie a fryzjerka byla w szoku mowiac ze piekny swiezy baleyaz mam i wlosy takie dlugie a ja jej mowie prosze na krotko. Chyba z 10 minut patrzalam na wlosy ktore lezaly na ziemi jestem w szoku lekko ale oswajalam sie z tym miesiac. POtrzebowalam zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Pati i Dzodzanno. Pati podrzuć jakieś zdjątko, zebym zobaczyła jak ślicznie wygladasz. Dzodzanna mam nadzieję,że Ci się uda po tych ziółkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczki meldować mi się tutaj jak najszybciej, ja będę kukać. Aneczka zajrzyj do nas także, tęsknimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane niestety teraz jestem zabiegana mam sporo zalatwiana potem wam opiowiem jak zdaze dzis wieczorkiem a jak nie to jutro na pewno buziaczki. Moj maz jescze spi--bedzie w szoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×