Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

a możesz mi napisać ile razy byłaś na tym monitoringu i w jakich dniach czy przed owulką czy w czasie owulki i co ci wykazło??jak możesz bardzo proszę bo też sie wybieram do lekarza i nie wiem czy sie zgodzi bo u nas to same takie wiesniaki myślą ze ludzie sie juz na niczym nie znają i nie wiem co mi powie jak to usłyszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urquinaona
Dobranoc laseczki, milo bylo :) I na bank będę tu zaglądać. Monita i smerfetka 29 - 3mam za was kciuki, i "owocnego" seksiku wam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urquinaona
Mam 29 latek, to chyba nie jest dużo ?? Prawda??? A wy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki i nawzajem i nie załamuj sie trzeba próbować az sie uda nam w końcu:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak,bo ty pisałaś ze miałas robic w kwietniu jasli dobrze pamiętam ja będę w grudniu miała 33:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urquinaona
Fajnie :), mam nadzieję,że będziemy fajnymi 30 -sto letnimi mamusiami. I ani roczku więcej nie chcemy!!! 30 + bachorek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam tylko raz na monitoringu pęcherzyk miał chyba 19 albo 21 nie pamietam już, ale lekarz kazał za 2 dni zacząc sie starac i tak przez 4 kolejne dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urquinaona
No monita , aty 34 letnią mamusia musisz zostać :) 3mam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwie to tych pęcherzyków niby duzo było, ale nie kazał przyjść zobaczyć, czy pękł. No ale pewnie w czerwcu znów zaczniemy i wtedy to sprawdzimy. Byłam w 10 dniu cyklu. Jasne 30 i ukochany skarbek, tego pragnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urquinaona
albo 33 letnią może....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urquinaona
Pa dziewczyny, Ide sie umyć i trzeba sie starać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten 10 dzień to była owul?? to szkoda ze już nie poszłaś tego sprawdzić,ja bym własnie chciała zeby mi to sprawdził czy są ,i czy pęknie czy sie wchłonie bo jak bedzie coś nie tak to tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie nam tabelka zgubiła aż 10 stron w tył :):):):):):):) 😘😘😘 STARAJąCE SIę 😘😘😘 Nick/skąd..................Wiek.............Ilosc Cykli...............Data @ Myszka24/USA..............24....................12.. . . .. ..........15.05.08 Smerfetka/Poznań.........29................ ...29...... .. ........15.05.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 34...................02.03.08 Monita32.....................32....................15... .. ............09.06.08 olawd/Uk.....................28.....................27. ................17.05.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........28.04.08 Paula3332/Belchatow......27.....................6....... . ..........04.04.08 xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ............20.05.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................3.... ..............02.05.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............13.05.08 asiunia27.....................27.....................3. .................29.04.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ...21.04.08 Sara76........................ 31.................... 45.................23.05.08 ❤️❤️❤️ Zaciążone ❤️❤️❤️ Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............33.......... ............28.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............28............ ..........26.07.08 Patinka25................25................8............ ...........06.12.08 EfQa......................30................12.......... ...........11.11.08 becia_gask...................26.............9... . ..............03.12.08 🌻🌻 Dzieciaczki urodzone 🌻🌻🌻🌻 Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobranoc kochane słodkich snów życze 😘😘😘 i 100000000 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 😘😘😘😘😘😘 😘😘😘 dla wszystkich papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Monita lekarz mówił,że nie trzeba sprawdzać, bo wszystko ok, ale teraz to na pewno sprawdzimy. wiesz ten 10 dzień to raczej nie była jeszcze owulka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miała ona być w ciagu najbliższych dni, no ale kto to tam wie, jak było. W czerwcu chyba bedziemy monitorowac od a do Z i zobaczymy, ale tak mi sie nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Aniołeczki ;-) U mnie ok, -nareszcie dzis juz ok, wczoraj mialam mdlosci, wymioty i tak bardzo mnie bolala glowa ze chodzilam po scianach.... az zadzwonilam do mojego gina i spytalam jaka tabletke moge wziac, powiedzial ze tylko paracetamol, czytalam sklad apapu bo tylko to mialam i byl tam sam paracetamol.... chyba nic sie nie stalo ze wzielam pol tabletki?? a dzis wstalam rano jak nowo narodzona, co prawda przespalam cale popoludnie i noc ale pomoglo, a na kolacje tylko bułka z masłem mi weszła ;-) Dzis znowu siedze w pracy i chociaz nie mam bardzo duzo pracy to musze byc bo szefa nie ma i ktos dyzurowac musi ;) Patinko co u Ciebie? brzuszek juz widac? u mnie jest juz mały arbuz!!!!!! wczoraj jak dzwonilam do gina to pytalam o usg i powiedzial mi ze najlepiej byloby gdybym przyszła dopiero w nastepna srode czyli za niecaly tydzien bo teraz troszke jeszcze za wczesnie... wiec musze niestety poczekac do srody ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj becia to masz fajnie bez szefa masz trochę luzu,poza tym cieszę się że u ciebie wszystko ok, nie przemęczaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monita ja tez jestem z grudnia 19 a ty? ale w tym roku skończę 35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×