Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość dorota822
Od 2 lat staramy się o dzicko ciągle nic zaczełam jeżdzić do lekarza do łodzi cytologia ok wirus hpv badania ok badania męża nasienia ok. Teraz ten lekarz przepisał mi bromocorn może któraś z was to brała i coś mi podpowie a może to moja psychika jest tak zrąbana tylko jak tu o tym nie myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota822
halo halo jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa widzisz mowilam ze nie ma powodu do niepokoju a niepotrzebny stres tylo szkodzi ja lece odpoczywac dalej bo brzuszek jeszcze czasami boli jutro mam wizyte i to chyba dlatego :) ze stresu a ty tez duzo odpoczywaj Misiaczki pozdrowionka dla ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota ten bromocorn to chyba na prolaktynę dostałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A prolaktynę robiłaś ? Bo to najpospolitsza i najczęstsza chyba przyczyna niemożności zajścia w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota witaj, nie wiem wydaje mi się,ze kiedyś chyba na poczatku pisałaś tutaj. Co nowego u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kakusia odpoczywaj i 👄 dla bobaska. cześć smerfetko ja to co chwilę zaglądam i uciekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EHMM chwalilam sie rano ze nie boli ale rozbolala odciski na nogach bo godzina w jedna godzina w druga strone z autem nic nie zalatwione . Zjadlam tylko 1 pomaranczke bo jakos nie mialam ochoty by wiecej zmusisc w siebie ale glowa boli okropnie. 5 dni i lece do polski. Buzialki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Patinko jeżeli Cię to pocieszy to ja od początku tygodnia też mam bóle głowy i jestem nie dożycia-zwłaszcza rano, chyba ciśnienie jest za niskie, najgorzej się czuję tak do 12-tej, potem już ujdzie. Asiunia czy Tobie pęcherzyk pękł sam czy mu lekarz pomógł? Bo ja jutro znowu idę i pewnie się okaże, że się wchłonął i znowu będzie klops. Jak ginekolog może powiedzieć, że pregnylu nie może podać, bo to lek hormonalny? Chyba, że się nie zajmuje takimi przypadkami-tzn. trudnościami z zajściem w ciążę. Smerfetko co u Ciebie? Olawd a Tobie jak minął dzień? Myszko też się odezwij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Przepisu już pewnie nie ma, bo był tak apetyczny, że go któraś zżarła. Przyznać się która to? Pewnie któraś z zaciążonych, bo te zachcianki kulinarne robią swoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiczek sie zegna idzie spacccccccccc buuu koolorowych i do uslyszenia :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Mam nadzieję, że Misiaczki nie zapadną w sen zimowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara76 :P:P nie bo zima sie skonczyla hihihhi buzka::*: D O B R A N O C !!!!!!!!!!!!!!!!!! ********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc Misiaczku, dziękuję za znalezienie przepisu, no to chyba razem go zrobimy w sobote, choć nie wiem, czy jutro go nie zrobie, kto to wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
ANNA ja mam zawsze regularnie @ jak w zegarku i jak mi się kiedyś spóźniła 3 dni to już myślałam, że się udało, ale niestety. Robiłam testy codziennie i nic, chała. No i przylazła @. Ale 5 dni po terminie to może oznaczać fasolkę, mimo że test jeszcze niczego nie wykazał. Oby się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro ja dzis byłam na zakupkach, no i bawiłam się długo z mała bratanica, jak 2 dzieci hi hi, a co mi tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Smerfetko a Ty jak myślisz, przywiozłaś sobie pamiątkę z gór? I nie mam tu na myśli ciupagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi hi smerfetko zaraz go znajdę. patinko biedulko może przyłóż sobie do głowy taką ściereczkę zmoczoną w zimnej wodzie i połóż się. powinno przynieść ulgę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro ja myslę,ze pewnie tak, apetyt mam niesamowity, pewnie ten mały Janosik albo Maryna tacy głodni, hura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Ja sie bawiłam z siostrzenicą męża w piasku, mimo, że powinnam się uczyć, bo za tydzień mam egzamin, ale co tam, taka ładna pogoda i dzieciak taki słodki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
A może będą bliźniaki: Pyzdra i Kwiczoł? Też żarte chłopaki byli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara dobra jesteś HA ha Pyzdra i Kwiczoł, ale się uśmiałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×