Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość Sara76
Dzodzana ja też już jestem stara, więc Cię doskonale rozumiem, bo też mam wrażenie, że czas mnie goni. A może nam się też uda ciąża bliźniacza jak Smerfetce? Fajnie by było! Ja się boję, że nie zdążę urodzić jednego dziecka a co dopiero dwoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZkoda mi ich bedzie wyzucic troszke kosztowaly a tak przynajmniej moze ktoras dzieki nim zobaczy przepiekne 2 kreski :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Patinko ja niestety rzadko je robiłam, bo ta @ menda zawsze mnie dopada w przewidzianym czasie. W czerwcu mam na 15-go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Specjalna Promocja potrze testami o brzuszek Na pewno przyniosa szczescie. :-) Moj skype; patinka8 bo gg cos dzis nie dziala mi nie wiem czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZA 9 dni :-( ma nadzieje ze nie przylezie... Daj znac jak cos bo ja nie potrzebuje na chwile obecna nawet gdyby doszlo ponownie do tragedi to jestem pewna ze dalabym sobie spokoj na jakies 3 lata niestety ale ja tak musze myslec. Nawet zaplanowalam sobie juz cesarke bo psychicznie boje sie naturalnie choc wiem ze lepiej boje sie ze owinie sie pepowina itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ten polip i paciorkowiec chyba lepiej bedzie dla malenstwa. Dla mnie porod naturlany to cos niezwyklego choc cierpie bardzo i krzycze dre sie i zaklne nawet to cos pieknego ten bol przeradza sie w nieocenianona milosc dla dziecka ale ja sie boje za bardzo ze donosze a tu znow bo za mna jak pech lazi to odpedzic sie nie moze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie bo topik ma inny Temat a ja wam o porodach samochodach i innych problemach ale tu u was czuje sie najlepiej zawsze reagujecie i czuje ze mam z kim porozmawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam po moja krolewne buziaczki jak dam rady odezwe sie bo jedziemy na zakupy a to trwa a potem chyba bede KAPUT ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🌻 Smerfetko=====G🌻R👄A🌻T👄U🌻L👄U🌻J👄E🌻 Ci kochana tych blizniakow....az ze szczescia lezka mi sie w oku zakrecila:):):):) teraz musisz dbac o siebie i to bardzo , pamietaj o tym:):):):):) poglaszcz brzuszek odemnie:):) Zagladne jeszcze za chwilke ale najpierw musze isc cos zjesc bo zoladek mi do zeber przyrosnie, taka jestem glodna....wrrrrrrrrrr, odezwe sie za chwilke:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutek29
Smerfeciu gratulacje, że się rozkleiłam, że podwójne szczeście cię spodkało. To musi być cudowe uczucie. Jeszcze raz gratuluję. a teraz fluidki będziesz mogła podwójnie przesyłać dla nas staraczek. Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfeciu!!!!!!!!!!!!!!! 👄 👄 👄 Ale sie cieszeeeee:):):):):):) pamietasz jak rozmawaialsy zeby blizniaki byly?:P i sie udalo:); ALE KOMUS szczeka opadnie i zwinie dywan hahah :)::):) CUDOWNIE !!!!!!!!! cieszcze sie ogromnier z e Bog WAm wynagrodzil te wszystkie zle i zwatpienia chwile:))))) 🌻 sama widzisz nie masz wyjscia mmusisz sie teraz oszczedzaj podwojnie:):)) ale sie ciesze!!!! TAKIE WIESCI to moze byc tylko dobry znak :):)Smerfecia bedzie zarazala podwujenie:P:):):):) odezwij sie pozniej na gg 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja zmykam do pracy...zagladne jak wroce to poczytam co naskrobalyscie.....jutro na 10 ide na paznokietki a na 3 do pracy......w niedziele niby mam wolna od pracy ale na 10 ide na dwu- godzinny masaz, a pozniej o 2 mam mala imprezke....wiec najszybciej sie pewnie sklikniemy dopiero w poniedzialek:):):) Zycze Wam wszystkim milego weekendziku i przesylam buziaki 👄👄👄👄👄 papa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Smerfetko proszę podaj przepis na bliźniaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Patinko nie martw się na zapas. Wszystko będzie dobrze, oszczędzaj się i dbaj o siebie a wszystko się jakoś ułoży. Wiem, że po tym co przeszłaś masz prawo się denerwować, ale teraz na pewno się uda 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Alutek a co u Ciebie? Ciąża czy @ się zbliża? Bo widzę w tabelce, że 7-go ma się wyjaśnić. Jakie masz przeczucia? Obca masz już z górki, mam nadzieję, że zdążysz się obronić przed powiększeniem rodziny. 👄 w brzuszek i 🌼 za to, że jesteś taka dzielna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Miałam dzisiaj wolne, bo niby się uczę, ale mi nie idzie i popadam w zły nastrój... i nie wspomnę, że tak mnie nerwy szarpią, że zaczynam paznokcie podgryzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetka29 No to podwójne gratulacje. Tym większe że marzyłaś o bliźniakach a jak jeszcze będzie parka to tylko mogą opaść ręce i stwierdzić że normalnie szczęściara z ciebie taka że tylko pozazdrościć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Karolina nawet jeśli nie będzie parki, to Smerfetka i tak jest szczęściarą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutek29
Sarah myslę żę @ przyjdzie aż szleg mnie trafia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane jade dzisiaj nad zalew trzeba korzystać z pogody Patrysia strasznie marudzi, nie chce spać a jak usnie to budzi si.ę z placzem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w sloneczna sobote SMERFETKO wieeeeeelkie GRATULACJE nalezalo ci sie tak wielkie szczescie tylko teraz mmusisz podwojne uwazac pamietaj dzieci sa teraz najwazniesze i tylko o nich mysl teraz :) Dziewczyny czekam na dbre wiesci od pozostalych bo przeciez wszystkim wam sie uda spojrzcie tylko na nasza Smerfcie :) U mnie oki choc od dwoch dni cos mnie tak ciagnie w srodku i czasami zakuje martwie sie teraz troszke mialam miec wczoraj wizyte ale moj lekarz odwolal wizyte i przelozyl ja na poniedzialek ale jest plus bo moze maz ze mna pojedzie :) Ja kochane jeszce 4 przedmioty sesja zaliczona a mialam ich wszystkich 17 :) a pozniej obrona 28 i wakacje i czekanaie na dzidzie Pozdrawiam was wszystkie i uciekam poodpoczywac na swiezym powietzru po bardzo ciezkim tygodniu :) i jeszcze fluidki ode mnie ******************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze poprawiam tabelke :) STARAJĄCE SIĘ Nick/Skąd..................Wiek..............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ............23.06.08 KameaC/Lublin..............32.............min. 30.. ...............16.06.2008 Myszka24/USA..............25....................13.. . . .. ..........15.06.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 37...................21.06.08 Monita32.....................32....................15... .. ............09.06.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........28.04.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................3.... ..............02.05.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............05.06.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ...21.04.08 Sara76........................ 31.....................46.................15.06.08 dorota822..................26......................19... ...........28.06.08 misiaczki...................22......................33. ..............17.06.08 iwa18 /uk..................26.......................6............. ...20.06.08 alutek29...................29.......................12.. ..............07.06.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............37.......... ............28.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............34............ ..........26.07.08 Patinka26...............26................14........... ...........30.11.08 EfQa......................30................17.......... ...........11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . ..................03.12.08 Paula3332............... 27..................6........... ...........20.01.09 asiunia27................27..................6.......... ............12.01.09 olawd/Uk................28..................8........... ............23.01.09 Smerfetka ..............29..................7 (bliźniaki)........... DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Ja tylko na chwilę, bo lecę na zajęcia i na egzamin. Obca I Kakusia kończą studia będąc w ciąży, ja kończę w przyszłym roku i tak sobie myślę, że gdyby mi się udało to w przyszłym roku też bym chodziła z brzuszkiem... Pozdrowienia dziewczyny i korzystajcie tak jak PaniMisiowa z podogy. Pa,pa,pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszlam sie z Wami przywitac i uciekam,dla kazdej po🌻👄 Ja juz jestem po zabiegu,wczoraj bylam na zmianie opatrunku a na nastepny piatek ide juz na sciagniecie szwow a za 2tyg.nastepny juz wynik bedzie z biopsji,to co wycieli z piersi i mam nadzieje ze ten wynik tez bedzie dobry.Nawet jak wynik dobry to i tak musialam miec to wyciete,jeszcze troszke bol jest i sciaga i zle sie spi,ale jakos to wytrzymam.Pod koniec czerwca jade do meza w koncu i bedziemy razem,moze sie uda i bedzie dzidzia,chociaz na to nie licze,bo tylko mozliwe jest in-vitro,no ale cuda sie zdarzaja-to moze sie uda bez in-vitra. U mnie sliczna pogoda,ale co z tego jak i tak nie moge sie opalac przez jakis czas i mam unikac ciepla,wiec siedze w domku,ale troszke tez wychodze na dworek,chociaz cieplo,ale ide w polaze,troszke sobie posiedze w cieniu i do domku. Pozdrawiam Was i buziaczki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara76-Trzymam mocno kciuki za Ciebie,zebys zdala egzamin,pozdrawiam 🌻👄 Smerfetko-Jeszcze raz bardzo Ci GRATULUJE,cudowna wiadomosc,jak czytalam to nie moglam uwierzyc,ale cuda sie zdarzaja i Ty dostalas 2 cudy,dwa ❤️❤️ Uwarzaj na siebie i odpoczywaj,pozdrawiam🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale teraz rodzince pokazesz,juz widze jak im opadaja miny,a Ty bedziesz szczesliwa.Dobrze ze wszystko jest z Toba i z dziciulkami ok 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×