Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość Sara76
xxmadziaraxx nie denerwuj się postami jakiegoś idioty co pewnie ma problemy z impotencją i zazdrości, że jest ktoś na świecie co prowadzi normalne życie seksualne. Jesteś po operacji więc tym bardziej nie wskazane jest, żebyś się irytowała.I łatwo prawić morały jak się nie zna konkretnej sytuacji i problemu, który nas dotyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ile razy pomarancze probowaly nas wk...c ?? przeciez najlepszym sposobem jest nie komentowac bo tylko sie denerwujecie itd . ruszanie gowna smierdzi!!! jak nie bedzie komentarzy to sie moze odczepi , a wpisy takiej osoby zawsze mozna usunac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane nie martwcie się pomarańczą i tak wszystkie się doczekacie dzidzi, ale tak apropo to chyba ona nie umie czytać, jaki jest tytuł forum i tego,że Madzia odpowiada na pytania koleżanek. Pomarańczko znajdź sobie inne forum , bo tutaj jest forum dla starających się o dziecko. A jak chcesz mieć drugiego siusiaka tak jak piszesz to znajdź odpowiednie forum, co.Pozdrawiam, było miło. Dziewczyny a ja dziś zauważyłam ,że szybko się meczę długo sprzatałam mieszkanie, ale w końcu skończyłam, a i mąż pomógł. Nie wiem,czy bede dziś jeszcze, bo mamy mieć znowu gości, a ja najchętniej już bym się położyła. Madziu a Ty nam wypoczywaj i nie denerwuj się. Myszko miłego dnia. Misiaczki witaj i ty Saro.Całusy dla wszystkich starających się , nie traćcie nadzieii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej widze,ze u moich skarbków ogonki odpadły, ale fajnie, teraz już beda się zmieniac i przybierac ludzką postać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Johana31
Czesc wam,dzieki ze odpisalyscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Johana31
Okazalo sie ze nie bede miala tego HSG bo to jest bardzo szkodliwe i nie mozna robic tego kobietom ktore staraja sie o dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Johana31
Bede miala Histeroskopie albo Laparoskopie z kamera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Johana31
Mialyscie to moze juz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Johana31
Oj chyba nikogo niema :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxmadziaraxx - nie przejmuj sie nie zwraccaj uwagi tak jak dziewczyny to mowia. A ja bylam na spacerku poroznosilam troszke reklam ze sklepu meza laura dzielnie mi pomagala wyczysccilismy grilla wiec jutro bedzie grilowac mmmmmmm mam wielka ochote na kilebaske z cebulka z grila mniam mniam. Znajomi mowia ze bede miala dziewczynke bo ide w boki nie wiem ile w tym prawdy ale przy laurze bardzo przytylam przy kubusiu tylko brzuszek a teraz widze ze znow sie w boki poszerzam :-( Moj ciagle mowi ze bedzie chlopczyk a mnie to denerwuje bo najwazniejsze ze dziecko zdrowe...Nawiasem mowiac twierdzi stanowczo ze zglupieje w domu z 3 kobietami hehehehhhe humorek nie powiem ten moj mezus to ma. Myszko paznkoietki na pewno super. Ja robie rozne wzorki sobie sama nie tak profesjonalnie ale zawswze cos ciekawego tam wykombinuje ale nie nosze sztucznych nie nawidze,tak jak xxmadziaraxx zrywam na sile jak sie zdenerwuje ale nie ktore kobietki nie maja zadnego problemu. Buziaczki kochane 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Johana31
Smerfetka29 super ze masz blizniaki.Tez bym tak chciala jak ty.Dlugo sie staralas? i co mialas cos robione w tym kierunku zeby zajsc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Johana31
Ja juz 6 lat sie staram i NIC :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Johana31
Jak ma przyjsc miesiaczka to za kazdym razem mysle ze tym razem juz nie przyjdzie a tu jak na zlosc. I tak przez 6 lat.Normalnie to ja jestem strasznie niecierpliwa i musze miec wszystko na juz, niemiem jak to sie stalo ze 6 lat juz minelo i nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Johana31 Może na pocieszeni ci powiem że moja znajoma swoje pierwsze dziecko urodziła w wieku 34 lat a małżeństwem są gdy miała 23 albo 24 lata więc 10 lat starań i mają zdrowego chłopczyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim, wlsnie wrocilismy z egiptu i widze,ze tyle mnie ominelo. Smerfetko suuper. Patinko, ciesze sie ze wszystko dobrze. Mam nadzieje,ze nie wyslalas mi tego co milas wyslac!!!! Madziu, widze,ze u Ciebie jakies problemy zdrowtne.Trzymaj sie. Nie mam zbytnio czasu aby nadrobic zaleglosci (chyba ze 40 stronek :) ), wiec napiszcie jak jeszcze cos istotniego sie wydarzylo. Myszko, a co u ciebie? Pozdrwiam wszystkie nowe kolezanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie kolezanki👄SMERFECIU OGROMNE GRATULACJE TO SPRAWKA TEGO NA GOZE JESTEM PEWNA ALE SUPER👄 moja kolezanka poronila dwie ciaze a trzecia blizniaki chlopcy jednojajowi bog jej wynagrodzil u mnie spokojnie troche sprzatalam bylysmy w polskiej szkole z corcia ale niestety musze sie z wami pozegnac bo odcieli nam neta musimy zalozyc w innej sieci mam nadzieje ze szybko bo znowu sie za wami ztesknie bede znow nadrabiac czytanie tak mi szkoda ze w tym miesiacu nic nie wyszlo bo nie mam na co czekac bo wiem ze@ PRZYJDZIE pozniej jedziemy do polski to sie zrelaksuje i bedzie ok prawda? BUZKA KOCHANE koncze bo pisze od kolezanki wlasnie od tych blizniakow oj mowie ci smerfeciu w 9 to ona sie toczyla:)) papa papa🌼 pamietajcie o mnie napewno wroce❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutek29
STARAJĄCE SIĘ Nick/Skąd..................Wiek..............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ............23.06.08 KameaC/Lublin..............32.............min. 30.. ...............16.06.2008 Myszka24/USA..............25....................13.. . . .. ..........15.06.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 37...................21.06.08 Monita32.....................32....................15... .. ............09.06.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........28.04.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................3.... ..............02.05.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............05.06.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ...21.04.08 Sara76........................ 31.....................46.................15.06.08 dorota822..................26......................19... ...........28.06.08 misiaczki...................22......................33. ..............17.06.08 iwa18 /uk..................26.......................6............. ...20.06.08 alutek29...................29.......................13.. ..............11.07.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............37.......... ............28.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............34............ ..........26.07.08 Patinka26...............26................14........... ...........30.11.08 EfQa......................30................17.......... ...........11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . ..................03.12.08 Paula3332............... 27..................6........... ...........20.01.09 asiunia27................27..................6.......... ............12.01.09 olawd/Uk................28..................8........... ............23.01.09 Smerfetka ..............29..................7 (bliźniaki)........... DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07 i wszystko jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misaczki
witam wszystie:):):) akz piek a pogoda dzis:))))) my dzis grilla robimy :)) a jak u WAS???? caluski:*** asiula witaj Kochana mam nadzieje ze podroz sie udala:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane, dzis znów nie wiem kiedy bede, ale wieczorem postaram się zajrzec. Joahna 31 ja starałam się 2, 5 roku, zawsze chcieliśmy bliźniaki, bo w rodzinie są, ale poźniej chcieliśmy już choc jedno, a Bóg dał nam upragnioną dwójkę.Nie raz mieliśmy juz chwile zwątpienia, ze nigdy nie doczekamy się dziecka, a tu w najmniej oczekiwanym momencie się pojawiły 2, kiedy puściły wszystkie stresy chyba się coś odblokowało.Miałam badane chormony, hsg, brałam clo i luteine, wszystko bezskutecznie, bo wszystkie wyniki moje i męża nasienie były ok. Iwa bedziemy tu czekać na ciebie. asia jak po wyjeździe? Sonia fajnie,ze zajrzałaś , byłaś w Egipcie super. Myszko ty znowu w pracy? Misiaczek głowa do góry. EfQa i Sara buziaki. Dziewczyny powodzenia na egzaminach i obronie. Obca a Ty jak się czujesz? Kochane wszystkim sie Wam uda, ja wierzę w cuda naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Johana31
A skad to macie takie wyniki?kto ile co i jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie sloneczka dzis piekna pogoda a ja mam zly humorek bardzo wszsytkiego sie czepiam ide sie polozyc. Mialam okropny sen snilo mi sie ze trafilam do szpitala w 22 tc i lekarz powiedzial ze rozpoczela sie akcja porodowa i ze urodze urodzilam synka i wazyl 1,5 kg i lekarz powiedzial ze go uratuja bo ladnie wazy i pamietam ze pytalam czemu kubus w 22 tc wazyl tak malutko taki prawdziwy ten sen ze az normalnie sie boje. Moze dlatego ze tak czesto o tym mysle????jak myslicie. Soniu miala wyslac kolezanka bo ja nie zdazylam tylko jak ciebie nie bylo to nie wiem czy przesylka nie wrocila do nadwacy?? Zazdroszcze ci Egiptu sama bym chciala tam pojechac bardzo. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, może kontakt z Wami mi pomoże.Ja też kombinuję i nic.Nic od roku.Okres sie spóżnia jak nigdy ale test pokazał \"NIE\" Postanowiłam wiec zaglądać i pocieszać sie razem z Wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate______ witaj siedze sobie sama dzisiaj w domu bo m pojechał na mecz i bedzie wieczorem ale bardzo mi dobrze samej, jeszcze mał śpi więc luzik pozdrawiam wszystkie moje funfelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutek29
Witaj Kate ja też tak kiedyś miałam, myślałam że to może ciąża ale test zrobiłam i nic. Przestraszyłam się bo to już długo trwało więc poszłam do lekarza a on powiedział mi że czasami tak bywa. Nie wiedziałam że tak może być bo 10 lat brałam tabletki antykoncepcyjne a wtedy to wszystko jest w porządku przy hormonach. Ale powiedział mi że zdarzają się cykle bezowulacyjne i przepisł mi luteinę dopochwową i po tygodniu dostałam nmiesiączkę. Także nieprzejmuj się i może dla własnego bezpieczeeństwa zgłoś się do ginesa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×