Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

sory ale kafe mi cos szwankuje:(:( i nie moge nic poslać a pózniej nagle wszystko wskakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ 👄👄👄 Nick/Skąd..................Wiek..............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ............23.06.08 KameaC/Lublin..............32.............min. 30.. ...............11.07.2008 Myszka24/USA..............25....................13.. . . .. ..........15.06.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 37...................21.06.08 Monita32.....................33....................16... .. ............08.07.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........28.04.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................3.... ..............02.05.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............05.06.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ...21.04.08 Sara76........................ 31.....................46...............15.06.08 dorota822..................26......................19... .............28.06.08 misiaczki...................22......................33. ...............17.06.08 iwa18 /uk..................26.......................6............. ...20.06.08 alutek29...................29.......................13.. ..............11.07.08 ZACIĄŻONE 🌻🌻 Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............37.......... ............28.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............34............ ..........26.07.08 Patinka26...............26................14........... ...........30.11.08 EfQa......................30................17.......... ...........11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . ..................03.12.08 asiunia27................27..................10......... . ..........12.01.09 olawd/Uk................28..................9........... ............23.01.09 Smerfetka ..............29.................8 (bliźniaki)...........24.01.2009 DZIECIACZKI URODZONE ❤️❤️ Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola chciałabym zobaczyć ten twój krągły brzuchol moż jakoś fotke byś zapodała tak dla mnie proszę! Patinka26 nie martw się jak twoje drugie dzidzi się urodzi zobaczyś jak i je pokochasz całą swoją miłością a Laura będzie ci jeszcze pwenie pomagać i krzyczeć że ona wszystko sama bedzie przy dzidzi robiła i nie martw się bo podobno pirerwsze dziecko zawsze się rozpieszcza i nie ważne w jakich okolicznościach ważne że takie cudo jest. Saro trzymam kciuki żeby @ nie przylazła męda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane nareszcie mam kontakt ze swiatem caly tamten tydzien konczylam prace i mialam ostatnie egzaminy poprostu cos mnie trafialo bo caly dzien spedzalam przy kompie albo nauczelni zero kontaktu z otoczen iem ale juz luzniej troszke teraz zaczynam przygotowania mieszkania na przyjscie mojego niunia. Dzis wielkie sporztanie pokoju :) Synek coraz mocniej daje znac ze chyba by juz sobie swiat poogladal wedlug terminu to jeszcze z miesiac 1,5 powinien posiedziec a;e z ostatniego usg to juz za ok dwa tygodnie moze sie urodzic a i mnie sie wydaje ze brzuch sie juz troszke opuszcza :) wiec trzeba wszystko przygotowac :) Patinko --> nie przejmuj sie myslami pop poierwsze to dzialaja hormony ciazowe a po drugie hcyba kazda kobieta tak ma przy kolejnych dzieciach moja kuzynka tez mowila ze jak miala urodzic drugie dziecko to myslala ze nie bedzie kochac je tak ja to pierwsze a teraz swiata nie widzi poza malutka i kocha tak samo jak pierwsze a i z wiadomych wzgledow malej poswieca wiecej czasu i nie ma wyrzutow sumienia z tego powodu a bala sie ze bedzie inaczej zobaczysz ze u ciebie tez tak bedzie Myszko--> przykro ze ta wstretna @ przylazla nie myslalas zeby isc do lekarza jestesmy tyle samo po nslubie i powiem ci ze ja jak poszla do gina to oszukalam ze juz sie dlugo staramy zeby mi dal na badania bo lepiej sprawdzic zeby nie celowac kula w plot bo szkoda czasu mimo wszystko tzrymam kciuki za ten cykl i fluidki specjalnie dla ciebie ****************************************************************************************************************************************************************************** PaniMsiowa--> jak tam Patrysia juz pewnie fajnutka smieszka jest co?? Monita 32 --> powinnas isc do lekarza czemy takie przesuniecia a moze testy sie myla...?? ZYCZE CI TEGO Z CALEGO SERCA!!!!!!!!!!!!!!!! OLawd -->super ze brzuszek juz widac bedziesz dumnie z nim paradowac a maz jak zobaczy gdy przyjedzie bedzie straaaasznie dumny i bedzie cie zabieral w rozne miejsca zeby wszyscy widzieli piekny brzuszek, a tak wogole to jak sie czujesz?? KameaC --> Trzymam kciuki za badania napewno bedzie ok!!! Sylwia29 --> trzymam mocno za was kciuki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i fluidki ****************************************************************************************************************************************************************************** Sara76 --> za ciebie rownie mocno tzrymam kciuki mam nadzieje ze sie udalo :) dla ciebie tez fluidki ****************************************************************************************************************************************************************************** Misiaczki --> Słoneczko a co u Ciebie jak tam staranka i badanka kiedy testujesz moze czerwiec bedzie dla ciebie szczesliwy?? Kalpek--> witaj u nas nie zalamuj sie jak przeczytasz o naszych walkach o dzidzie i ze ciagle ktorejs sie udaje bedziesz miala sile do walki zobaczysz na ciebie tez przyjdzie moment jak nam napiszesz dobra nowine glowa do gory!!!!!!!!!!!!!!!!! Madziara --> ciesze sie ze spotaksz sie z mezem nalezy ci sie po takim czasie nawet moga byc efekty tego spotkania czaego zycze z calego serca...:) Paula3332 --> dobrze ze juz pogodzilas sie z tym co sie stalo mimo ze napewno nie bylo latwo to pomoze ci w staraniach wiec teraz glowa dogory i zobaczysz wszystko juz bedzie dobzre tylko duzo sie relaksuj odpoczywaj i przytulaj sie z mezem pamietaj jestesmy z toba i tzrymamy kciuki za Ciebie :) Smerfetko --> do tej pory serce mi sie raduje ze masz dwa serduszka u siebie teraz duzo odpoczywaj i mysl tylko o dwoch slodkich dzieciaczkach ktore nosisz pod serduszkiem bo to twoja nagraoda z atyle cierpienia ktorego doznalas od innych :) Dla wszystkich ktorych nie wymienilam wielkie pozdrowionka i po wielkim buziaku 👄 A dla was kochane fluidki abyscie pokolei oznajmialy cudowne nowiny ************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakusia ______________ witaj moja Patryśka jest taka ruchliwa i kontaktowa że mnie zadziwia każdego dnia co najważniejsze sama się juz bawi więc ja mam trochę wytchnienia gada sobie coś pod noskiem cały czas i najbardziej lubi takiego małego pingwinka śmieje się do niego aż się zachodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaniMisiowa super ze ona juz taka samodzielna przynjamniej troszke odpoczynku a i ile radosci z takiego smieszka co ja juz sie doczekac nie moge mojego skarba kiedy on si urodzi i bedzie taki smieszek :)Caluski dla Patrysi od internetowej cioci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie sloneczka karolina dorota kakusia I inne dziewczyny dziekuje wam za slowa otuchy jest mi ciut lzej choc mysli dalej kraza.Mysle ze najlepiej sie przekonam o tym jak zaczne czuc konkretne ruchy i zobacze malenstwo ,marzylam o dzieciatku i sama nie wiem skad takie mysli przychodza. Ja niedawno wrocilam do domu bylam w citizen advice naskarzyc na firme w ktorej pracowalam bo 2 miesiace sie prosze o wyplate 2 tygodni chorobowego i zaleglego urlopu firma zadzwonila do miejsca pracy i nawet nie musieli podawac mojego imienia tylko od razu powiedzieli ze czek edzie gotowy dla mnie 27 czerwca tak na dobra sprawe owinnma sie domagac odsetek jesli 2 miesaice czekam ponad na moje pieniadze!!!! Bylismy znow w firmie od Auta firmy teraz zastanawiaja sie na ile wystawic czek dl mnie w srode dostane odpowiedz mam nadzieje ze nie bedzie to smieszna suma ,ale jak co gazete loklana dzis powiadomilam i beda walczyc z tym bo ja juz nie mam sil normalnie. Moj brzusio tez juz jest duzy zaraz porpsze brata by pstryknal mi fotki to wam posle buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze cisza ogromna jest wiec i ja uciekam buziaczki na caly dzien wam wysylam papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sloneczka dla was zdrobilam dwa zdj ale kilka dni temu a wydaje mi sie ze juz mam wiekszy ten brzusio.. :-P http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a60f8882fee385c6.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e924a6f1decc7bd6.html patinko----po pierwsze to hormony twoje tak dzialaja i zobaczysz ze jak spojzysz w te oczka to .... pokochasz tak samo jak coreczke a po drugie brzusio masz fajniutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakusia ________- już niedługo i ty będzisz miala swoje cudo dla cioci Patrycji od małej Patrycji 👄 dla cioci Oli od małej Patrycji 👄 super brzuszki ciocie kochane i buziaki dla wszystkich dziewczynek kakusia _______ a ty masz fotkę z brzuszkiem, jak masz to dawaj !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje malutkiej patryni za buziaczka i dla niej rowniez duuuuzy buziaczek 👄 no i fluidki dla staraczek *****************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny piękne brzuszki zobaczycie w jakim tepie teraz wam beda rosly tak jak u mnie na poczatku nic i nic a jak juz zaczal to z dnia nadzien wieksza pileczka PaniMisiowa nie mam na kompie brzuszka ale obiecuje ze dzis albo jutro postaram sie cos wgrac i napewno wam podesle :) Buziaki dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Patinko Twój brzuszek faktycznie nabrał konkretnych rozmiarów... Olawd Ty też musisz sobie nieźle podjadać, bo jak na początek ciąży to faktycznie masz się już czym pochwalić. Dziewczyny macie pięknie zaokrąglone brzuszki... No a Smerfetka w 7 miesiącu to chyba namiot będzie na siebie zakładać ha,ha,ha... Już się martwię, że ona taka chudzinka nie udźwignie tych "Janosików". Wredota nadal nie przylazła, chociaż wczoraj już mi się wydawało, że się zbliża, bo się dziwnie czułam, no ale na razie nic. Zrobiłabym test, ale nie mam a z pracy pędziłam prosto do domu i nie miałam czasu kupić, ale może się zbiorę i polecę do apteki, albo i nie zaczekam do jutra, bo się boję rozczarowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Kakusia obejrzałam sobie Twoje maleństwo - duże już jest. Widać, że rozwiązanie się zbliża, będę za Ciebie trzymać kciuki, żebyś miała w miarę bezbolesny poród. Obca kochana nie odzywasz się ostatnio? Chyba nie urodziłaś przed terminem? Daj znać, że wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Monita, Dorota, Karolina, Misiaczki, Myszka, Sylwia przesyłam pozdrowienia dla Was i dla PaniMisiowej i dodatkowo uściski dla Patrycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
I jeszcze tak myślę, że Alutek się nie odzywał ostatnio? Pozdrawiam i czekam na wiadomości co u Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
KameaC jak się czujesz po HSG? Pewnie jesteś jeszcze w szpitalu, jak wrócisz to opisz wrażenia, bo być może też będę musiało zrobić to badanie. Trzymam kciuki za Ciebie i bądź dzielna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Kalpek odezwij się czasami, musisz mieć komu się wyżalić a my wszystkie mamy podobne problemy więc jest łatwiej wyrzucić z siebie co nas boli. Jak na tak młody wiek to naprawdę bardzo dużo przeszłaś, aż się nie chce wierzyć, skąd w wieku 22 lat biorą się torbiele i tym podobne rzeczy? Pozdrawiam Cię serdecznie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Ale się rozpisałam , a usiadłam do komputera tylko po to, żeby sprawdzić pocztę, no i tak mnie wciągnęło... Zajrzę pod wieczór więc piszcie co u Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,spalam dwie godz mam zgage jak cholrea i nadal boli brzuch:( czytam Was caly czas czytam:) ja w styczniu bralam clostylbegyt i prawdopodobnie od tego mi sie zrobila,ja juz trace cierpliwosc do tego wszystkiego,tak juz bym chciala byc w ciazy,ale powiedzialam sobie ze to ostatni miesiac staran i koniec,chociaz tak mowie ale co miesiac zawsze jakas nadzieja jest...boje sie,bo mam takie objawy jak mialam torbiel,nie dobrze mi brzuch mnie boli,ale ta zgaga?nie wiem skad sie wziela,bylam u gina tydz temu powiedzial,ze nie ma sie czym martwic,bo wszystko jest ok..ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Sara wiem wiele osob mi to mowi ze co to bedzie za 3 miesaice a moze teraz urosl a potem nie bedzie sie juz powiekszal piersi mi znow bardzo urosly i ten pokarm cieknie na razie kropeczki takie ale stanik codziennie laduje do prania bo nie mile pachnie kwasnym mlekiem musze kupic sobie wkladki do piersi jutro mma spotkanie z polozna i usg to kupie sobie. Z laura mialam juz pokarm w 3 miesiacu ciazy i dosc sporo cieklo tzn musialam 2 razy dziennie zmieniac wkladki wiec tak dosc. Najgorzej w nocy bo i na boku jak leze to piersi bola na brzuchu lekko nie mozna nawet juz bym sie bala a na wznak krzyze mnie bola ale stekala ze mnie co nie hehehe :-) dlatego zle spie chyba w nocy. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpek trzymaj sie i nie trac nadzieji bo to ona daje ci szczescie na kazdy dzien. Wiem ze ci ciezko ja sie modle o kazdy dzien aby donosic a wogole jak dojde do 22 tc to chyba nie wstane ze strachu z lozka,bo tak sie boje.Ale trza miec ta nadzieje ze bedzie dobrze. Mnie wiele osob mowi ze mam odwage po takim porodzie tak szybko starac sie o nastepne,mam silna wole i sile do walki mam nadzieje ze mi jej nie zabraknie a tez kazdego miesaica sobie mowilam ze jak sie nie uda to koniec mam dosc. Zycze ci jak najwiecej sily bys wytrwala ta walke o szczescie.😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ze u KameaC wszystko w porzadku daj nam znac kochana mam nadzieje ze nie bolalo mocno.Pozdrawiam 😘 Moja kolezanka byla dzis u Prawnika straca mieszkanie umowa byla zrobiona podstepem ona nie zauwazyla podstepnych linijek zawartch w kontrakcie,nawet te 70 tys zl straca sa zalamani nawet nie szlo rozmawiac tak placza maja 10 miesieczna coreczke Boze jak mi jej szkoda. Co ona biedna teraz zrobi a oni chca gotowka 100 tys zl a to przeciez kolosalna suma :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×