Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

kasiada---trzymam kciuki!!!! zanim sie dowiedzialam o ciazy wlasnie mnie jajnik kul a sutki bolaly....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiada
Sylwia29- ja mialam zabieg we wtorek ale poznym wieczorem, wiec nie wiem czy dla mnie sroda nie bedzie TYM dniem. Chyba zwarjuje nim sie doczekam!!! A kontak bebe z Wami trzymac, bo mam nic na głowie :) tylko DZIDZIUSIA :) mojego wymarzonego, wyczekanego , zdrowego dzidziusia. Buziaczki, jestem z Tobą! Sara76- makroekonomia?$%9&%#0- tak wyglądają moje myśli, jak o tym myślę- kompletny kosmos, ale trzymam kciuki! kakusia22- nie wiem gdzie studiujesz, ale ja własnie miałam obronę na AP, ktora okazała sie śmiesznie łatwa! Nic sie nie martw! Powodzenia! Efqa- ciesze sie , ze wierzysz, ze mi sie uda:) OBY! A jesli chodzi o Pewexy- to dla mnie inne sklepy mogly by nie istniec:) Jestem uzależniona od nich, zwłaszcza tu w Londynie. Uwazaj na siebie, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiada
olawd- ale sie ciesz Cie czytając! :) :) :) no bo przed @ chyba mnie nie bolały, tylko w czasie owulacji... Rusaczek- tez mi sie wydaje ze za pozno po pregnylu miałaś zabieg. Ja miałam 30godz, po. Właśnie takich mamy lekarzy- oby zrobić swoje. Bedzie dobrze, musi być! Pozdrawiam i trzymam kciuki! misiaczki- taka dobra dusza z Ciebie, ze az mi banan na twarzy wychodzi jak Cie czytam! :) Buzka! myszka24- skąd my to znamy, te ciągłe myśli o dziecku... Ja dzis nie spie od 4 bo sobie marzylam jak to bedzie jak sie dowiem i jak powiem meżowi i reszcie... Oczywiscie nie pierwszy raz to sobie wyobrazam... Głowa do gory- nie pasują do myszki 24 te bużki :(- wiec kochana myszko-:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiada
i wiecie co mnie jeszcze zastanawia, ze od czasu zabiegu nie mialam migreny, a przeciez zaliczylam obrone i podroz do UK, co bylo rownoznaczne z bolem glowy... Lece bo zaraz przyjdzie moja kochana 3 letnia siostrzenica, za ktora sie tak stesknilam! MILEGO DNIA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko wszsytkie z was. Kasiada trzymam kciuki za ciebie 😘 Olawd fajny test tylko na 2 pytania nie bylam w stanie odpowiedziec a musialam cos zaznaczyc i wyszlo ze 65 % dziewczynka a 35%Chlopiec i tak wlasnie myslalam ze dziewczynka drga coreczka sie szykuje. ja wlasnie skonczylam gotowac no prawie jeszcze ziemniaczki ale to juz jak corka ze skzoly wroci zeby miala cieplutkie a ugotowalam barszczyk wczoraj pierozki na sucho a dzis pierozkow nie ma wiec ziemniaczki z barszczykiem troszke na odwrot hehehe ale nie mam ochoty jechac do centrum. wlasnie dostalam pieniazki za samochod powinnma sie jednak sadzic za tak dlugi czas ale wiecie mam dosc nie mam sil choc powinnam walczyc o swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiada jaka macie pogode dzwonilam do taty mowil ze pada u was u nas bylo slonko a teraz sie chmurzy :-( oby z Londynu sie do nas nie przywlekla hehe. zobaczysz uda sie mam taka nadzieje lez i odpoczywaj i zero stresu pamietaj. Kakusia22 powodzenia na egzaminach nie zazdroszcze ci bo nie znosze egzaminow ale ty jestes madra dziewczyna i dasz sobie swietnie rade zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiada a kiedy ty masz ten termin @ (która oczywiście nie przyjdzie) bo nie ma cie w tabelce a ja juz ręce zacieram na kolejnego bobaska na forum :) A w tym teście to chyba coś jest, bo mi wychodził na początku ciąży na 65% chłopak a koleżance na 59% dziewczynka no i ja będę miała chłopaka a ona dziewczynkę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Patinka druga dziewczynka będzie, no i dobrze bo przewaga chłopców była to teraz kolej na dziewczynki!!! No i ciekawe co będą miały nasze przyszłe mamusie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie ciesze bardzo tylko nie wiem czemu moj maz mnie przeraza bo on zaparl sie na chlopaka ze pragnie syna i w zarcie powiedzial ze jak bedzie dziewczynka to zrobi mi nastpne zeby byl chociaz chlopiec hehe raz sie juz poklocilam i zeby mnie nie denerwowac ciagle mi mowi do brzuszka moja coreczka ale wiem ze mysli odwrotnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz każdy ma jakieś preferencje ja np. wolałabym dziewczynkę ale najważniejsze żeby było zdrowe bo i tak będę je kochać. Tak samo twój mąż, teraz pewno bardzo chce chłopca tym bardziej że stracił Kubusia ale jak córeczka sie urodzi i weźmie ją na ręce to świata poza nią nie będzie widział!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to że obiecuje że w razie dziewczynki będzie robił następne to super i tylko się cieszyć :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheheheeehhheh o nie. A wyposzczony biedak 5 miesiecy nic ja nawet nie dam sie dotknac bo ja jak bomba zegarowa a musze sie pilnowac bo mi nie wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pocieszenie powiem ci że mój mąz bardzo chciał córeczkę i może też odrobinę był rozczarowany że to chłopczyk i juz mi sie odgraża że jak dojdę do siebie to będziemy dziewczynkę robić. A ja mu na to: " I ty mi może jeszcze zagwarantujesz że to dziewczynka wyjdzie, co? " Moje drogie podsumowując dziewczynkę chyba trudniej "zrobić " niż chłopca :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze 5 miesiecy musi wytrzymac mam nadzieje ze da rade ja jakos pociagu zadnego nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EFQa----maja mama ma teorie - ktora ktwierdzi ze sprawdza sie na 100% ze jak chcesz dziewuche to musisz wziasc sie do roboty mniej wiecej od kilku dni przed owulka do max 2-3 dnia owulki ... mi juz wyliczyla ze dziewucha...zobaczymy i jak by sie sprawdzilo to na drugi raz bierz przyklad z jej teori.... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola masz świętą rację!!! tez znam ta teorię ona jest potwierdzona najnowszymi badaniami naukowymi. Tylko jak facet ma słabe plemniczki to dwa dni to one chyba nie przeżyją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny Ja juz po wizycie moj niunio juz pucus wazy 3 kg i chyba jeszcze posiedzi ale ja nadal sie bardzo zle czuje boli mnie glowa i wszystkie miesnie i mi niedobrze chyba wczorajsze slonce na mnie zle wplynelo zebym sie tylko nie rozchorowala :( Dzieki za trzymanie kciukow przydadza sie jak narazie sie nie stresuje tylko zeby mi przeszlo to co sie przypetalo do jutra dlatego kochane uciekam za chwilke do lozeczka zeby sie wykurowac:P Ps wlasnie mi przyszla posciel do lozeczka zamawiana na allegro fajniutka jestem zadowolona moge wam polecic :) Buziaki i fluidki *****************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutkkka
dziewczyny co się u mnie mogło zadziać, dziś dostałam okresu po ...18 dniach, nigdy takiego czegoś nie miałam, co może byc tego przyczyną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutkkka
dla wyjaśnienia po 18 dniach cyklu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam! Weszlam sie z Wami przywitac,przesylam buziaczki i goraco Was pozdrawiam,dla kazdej 👄🌻 Kakusia22-Trzymam mocno kciuki za jutrzejsza Twoja obrone,pozdrawiam👄 Smerfetko-Jak sie czujecie?,pozdrawiam👄 Jak sie czujecie za ciazone?Dla Was 👄 Pozdrawiam. Sara76-Zycze powodzenia na egzaminie,ale pewnie i tak zdasz.Pozdrawiam👄 Zabka.aaa-Witaj u nas🌻 pozdrawiam. Olawd-Jak sie czujesz?Fajne spodenki sobie zamowilas.Pozdrawiam👄 Kkinia-GRATULUJEEEEE BARDZO.Pozdrawiam👄 Mona225-Witaj u nas,pozdrawiam🌻 Kasiada-Gratuluje obrony na 5.Pozdrawiam👄 Alutek29-Zycze udanego urlopu.Pozdrawiam👄 Dla nie wymienionych 🌻👄Pozdrawiam. Mialam duzo do nadrobienia,czytania duzo. Jestem juz u mojego skarba,dalismy sobie szanse i jest wszystko dobrze.O dzidzi juz myslimy.Idziemy dzis do znajomych.Tu jest straszna duchota.Ide zaraz sie wykapac i sie powoli szykowac.Bo nie dlugo moj skarb przyjedzie z pracy.Rana sie goi,wynik jest ok.W sierpniu mam wizyte u onkologa,a pozniej jedziemy odpoczac nad nasze zime morze. Uciekam juz,pozdrawiam i przesylam buziaczki,pa 🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxMadzaraxx bardzo sie ciesze ze z mezem wszystko wyjasnione i ze jestes szczesliwa przesylam gorace zyczenia wszystiego naj naj naj tak jakby na nowa droge zycia :) bo wkoncu znow nadchodza dla was piekne dni a i dzidzi sie doczekacie szybciutko bo najfajniej sie \"godzic\" i czekamy na owoc tej zgody ;p;p;p fluidki dla ciebie *********************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxmadziaraxx -witaj, serdecznie ci gratuluje tzw Sukcesu z mezem i mam nadzieje ze beda z tego szybko Owoce i nas pierwsze oczywiscie o tym powiadomisz ;-) 😘 U mnie sie zrobil ogromny wiater mam nadzieje ze plot bedzie stal tak wieje ze zrywa wszystko :-( pol dnia sprztalam i krzatalam sie po domu a teraz odpoczywam bo cos brzuszek mnie boli cisnie mnie na dole niby pisza ze to normalne ale tak mialam z Kubusiem tez mam nadzieje ze wszsytko bedzie dobrze dzis juz tylko lezenie no musze tylko moja Krolewne wyszorowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie bede miec ani chlopca ani dziewczynki-bo wlasnie dostalam okres,piec dni wczesniej,dzwonilam do gina,czemu tak,powiedzial ze przez te tab ktore teraz biore,chce mi sie wyc,juz tyle sie wyplakalam:( jest mi strasznie zle:( nie chce mi sie juz zyc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Jestem załamana bo choroba nie przechodzi :( Byłam dziś u lekarza i powiedział, że trzeba zrobić wymaz z gardła i sprawdzić to tam siedzi w gardle, że nie chce przejść. Mam już dość. Wykańcza mnie kaszel i upały. Kapi84 ja mam PCO, miałam wysoką prl i testosteron. Jak zrobiłam badania i zobaczyłam wyniki to od razu przestałam palić. Serio z dnia na dzień. No i się udało :) A Ty coś zażywasz na te schorzenia?? Buziaki dla wszystkich dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fluidki przesyłam Łapcie :) &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick/Skąd..................Wiek..............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ............23.06.08 KameaC/Lublin..............32.............min. 30.. ...............11.07.2008 Myszka24/USA..............25....................14.. . . .. ..........14.07.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ...........??.??.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.77... . .............22.06.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 38...................19.07.08 Monita32.....................33....................16... .. ............08.07.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ....??.??.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ............??.??.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................4... ...............30.04.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............05.06.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ....??.??.08 Sara76........................ 31.....................47...............14.07.08 dorota822..................26......................19... .............28.06.08 misiaczki...................23......................34. ...............09.07.08 iwa18 /uk..................26.......................6............. ...20.06.08 alutek29...................29.......................13.. ..............11.07.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 Obca_....................23...............37.......... ............28.06.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............34............ ..........26.07.08 Patinka26...............26................16........... ...........30.11.08 EfQa......................30................17.......... ...........11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . ..................03.12.08 asiunia27................27..................13......... . ..........07.01.09 olawd/Uk................28..................11.......... . ..........23.01.09 Smerfetka ..............29.................10 (bliźniaki)............24.01.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07 Kwatolina.............??????................????????.... ..............??.??.08 Fiolek..................??????................?????????. ................??.??.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Kakusia powodzenia jutro na obronie! Trzymam za Ciebie kciuki, ale pod warunkiem, że masz obronę po 11-tej, bo ja o 10-tej piszę makroekonomię, więc sama rozumiesz, że kciuki będę miała zajęte... Patinka biedny ten Twój mąż, 5 miesięcy bez seksu za nim i jeszcze 5 przed? Bomba genetyczna mu może eksplodować w końcu.... ha,ha,ha Kalpek z tą wredotą @ tak już jest, do mnie też zawsze się stawia na czas, więc jak ostatnio mnie zwodziła przez 3 dni to tylko sobie nadzieje robiłam. Wole jak przychodzi przed czasem albo o czasie, bo wtedy nie robię dochodzenia czy może się udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×