Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Hej jestem ja:0 pije kawke i gram w gre jak dziecko bo nie ma co robic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra uciekam,bo widze ze nie ma Was,bede pozniej lub wieczorkiem,pozdrawiam i zycze milego i udanego dnia👄Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kalpek👄 dobrze ze chociaz Ty jestes,bo reszta to nas zaniedbuje {zartuje},penie sie opalaja.Co tam u Ciebie?W co grasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez ide sobie kawke zrobic i jakies ciasteczko wmucic ide.Sloneczka albo sie opalaja albo maja juz urlopy i odpoczywaja nad morzem,albo sa w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
Czesc dziewczyny! Dzis dostalam list ze szpitala na moje pierwsze badanie usg,bede miala to badanie 25 lipca powinien to byc juz 10 tydz ciazy. Wtedy okarze sie czy wszystko z moja dzidzia jest ok.Zaczelam juz sie denerwowac,ale mam nadzieje ze wszystko jest wporzadku. Po moim badaniu dopisze sie w tabelke(ale juz ponizej mam nadzieje)! Pozdrawiam was wszystkie barzdo goraco i milego dnia dla kazdej z was :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem Siedzę w pracy i czuję się jakbym za chwilę miała stracić przytomność!!! Nie wiem czemu tak źle się czuję. może się nie wyspałam w nocy bo noga mnie bolała. A teraz naprawdę okropnie się czuję... I tak mi się tydzień zaczął...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetka uciekla nam nad morze i sobie odpoczywa,nalezy jej sie i dzieciatka w brzuszku,duzo jodu sobie po wdycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia to szybko zaleci a póki co uważaj na siebie bardzo. Wypoczywaj dużo i nic nie dźwigaj. nie biegaj i w ogóle... wszystko będzie dobrze zobaczysz. Strasznie późno ci te usg robią. Mi zrobili już w 7 tyg a potem w 12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa -Witaj👄 Ty sie nam nie wyglupiaj,tylko idz po zwolnienie i odpocznij,bo mozesz sobie zaszkodzic i dzidzi,a moze ta goraczka. Kalpek-Mam gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bysmy moze sobie pogadaly przez gg bo za kazdym razem musze zagladac w kafe i troche czasu zajmuje moje gg12144019 jestem niewidoczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie slonce swieci i jest straszna duchota,wole siedziec w domciu.Ale pozniej musze isc do sklepu na male zakupy.Po ostatnich zakupach,to przyszlam cala mokra,bo tak grzalo i strasznie duszno bylo,myslalam ze padne,tak mi bylo nie dobrze,ale to od upalow. Kalpek zaraz na pisze do Ciebie na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xamadziara zaraz pójdę do domu, ale to chyba niskie ciśnienie. wypiłam małą kawkę i trochę lepiej. A co tam u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa -Idz do domciu i odpocznij,nie przemeczaj sie. U mnie ok jest super,wszystko sie juz ulozylo.Strasznie duszno tu jest i goraca,siedze w domu,bo mam dosyc slonca i tej duchoty a tak to u mnie ok.Juz myslimy nad dzidzia,chcialabym zeby sie udalo i to bardzo.👄 Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd,kakusia,obca,myszka-wyslalam zaproszenie na nk,mam nadzieje ze mnie zaakceptujecie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Dziewczynki jak mogę was znaleść na naszej klasie to jest mojje gg7094863 podajcie namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff....no i po wizycie dzidzia rosnie , wszystko w porzadku :-D bylo ladnie widac raczki , nozki , nosek , oczka ... nawet mi raczka pomachalo :-P wzielam ze soba kamere i nagralam sobie cale usg , z maluszka straszny spioszek ... a jak lekarz mi popukal brzusio to sie tylko przekrecilo i poszlo dalej spac :-D http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8b70bd0d9e576b4e.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8f4c90f3925ef7e2.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olu ale fajne i chyba na tym pierwszym zdjęciu to tak jak by się uśmiechało super naprawdę taka radość taka małą osóbką super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie sie ciesze bo po przedostatniej wizycie balam sie ze przestanie rosnac a tu prosze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja znów mam zmartwienie jutro moja mama idzie do szpitala ten resonans co kiedyś miała wykazał jej osteoprozę i skrzywienie kręosłupa - ciekawe co będzie dalej tak się martwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co ty rośnie i to jak zoczaczysz ja stam stawiam ze bedzie duży chłopczyk nie wiem jak inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Olu swietnie ze z dzidzia oki nie moglo byc przeciez inaczej a te twoje zmartwienia to normalne kazda ciezarna tak sie martwi ja tez wymyslalam sobie takie glupoty ze az strach a zawsze bylo oki teraz tez sie martwie mimo ze to koncowka najchetniej to bym codziennie na usg chodzila zeby podejrzec czy wszystko wporzadku wiec pamietaj nie stresuj sie bedzie oki dzidzia szybciutko urosnie i zanim sie obejrzysz bedziesz miala malenstwo przy sobie :) Dorotko ty tez sie nie martw o mame bedzie dobrze nawet jesli wykryto osteoporoze to dobrze bo przynajmniej beda mogli ja leczyc i bedzie wszystko oki nie ma co sie denerwowac lepiej jak cos wczesniej jest wykryte bo mozna to leczyc i nie bedzie powodow do obaw glowa do gory Dla staraczek standardowo fluidki ***************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorota822 - Wyslalam juz do Ciebie zaproszenie na NK.Slicznie wygladasz.Nie martw sie z mama bedzie wszystko dobrze,dobrze ze wczesniej to wykryli i szybciej zacznie sie leczenie,bedzie na pewno tez rehabilitacja.Pozdrawiam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×