Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Wica - to było pytanie do mnie? jeśli tak to mam brać luteine przez 3 miesiące 1 dziennie, lekarz powiedzieł że narazie idziemy najmniejszą linią oporu.. zobaczymy co będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwariowana24
poczytałam tylko pierwszą stronę i powiem wam tylko tyle - psychika to podstawa. Przjaciólka ponad rok czas się starała z mężem o dziecko. W końcu jak sobie dali spokój zaszła w ciążę :) Same się nakręcamy, wariujemy, boimy... a tak poprostu nie można. Wiem może się łatwo mówi ale trzeba próbować. Powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meandrak
stres to podwyższona prolaktyna, a to problemy z zajściem ale ...POŁOWA PRZYCZYN BRAKU DZIECKA lezy po męskiej stronie, na niedrożne jajowody też urlop nie pomoże, więc raczej lepiej wcześniej się badać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZULA izulkawo2.pl
Dziewczyny niestety nie udało sie dwa dni temu nadeszła @ przeklęta . Dziesiaj byłam u gin i bede sie szykowała do IV INSEMINACJI jakie to wszystko trudne naprawde. Dziekuje bardzo że trzymałyście kciuki dzieki przydadzą sie w tym cyklu napewno jeszcze raz dzieki za wsparcie .Pozdrawiam gorąco .Pa :):):) GłOWA DO GóRY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki, Wieki mnie nie było ale jak pamiętacie miałam ciężki okres po rozstaniu z byłym narzeczonym. Teraz jest o niebo lepiej, odżyłam, nie płaczę, po prostu korzystam z życia. Milion planów w głowie :) Teraz szczerze mówiąc cieszę się, że tak się stało. Prawdą jest że czas leczy rany a ja tak naprawdę w życiu nie podejrzewałabym, że sobie z tym poradzę :) To tyle o mnie. Nadal kochaniutkie trzymam za Was mocno kciuki :) Izulka strasznie mi przykro i jeśli pozwolisz napiszę do Ciebie e-mail. To dla Was babolki 🌼 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Myszka, bardzo sie ciesze, ze sobie poradzilas i juz sie lepiej czujesz. Izulka, kurcze mam nadzieje, ze tym razem nasze kciuki beda bardziej skuteczne. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZULKAA
MYSZKA kobieto gdzie ty sie podziewałaś. Miło że nas odwiedziłaś :) WICIA no widzisz jakie to wzystko jest zakrecone dzieki kochana za ciepłe słowa. Pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZULKAA
Sory dziewczyny ale cos mi niegra z moim pseudonimem dlatego narazie będe pod IZULKAA, kurcze nie wiem co sie stało, a hasło zapomniałam. Jak cos kumacie w tym temacie i prosze o pomoc. Pozdarwiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZULKAA
Hejka dziewczyny co taka cisza u Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lynx
Hej dziewczyny...widzę desperację, jakby co to mogę pomóc (to w odpowiedzi na topic :), właśnie otrzymałem certyfikat poświadczający pożądaną zdolność reprodukcyjną...:))) . . . a tak na serio to moja żona zaszła w ciążę! nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że nastąpiło to dopiero po roku czasu wytężonej pracy...rzekłbym wyczynowej...więc nosy do góry..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naciunia23
HEJ KOBITKI dawno mnie nie bylo bo bylam zawalona robota ale juz jestem.Widze,ze niktorym sie udaje.My z mezem tez zaczelismy juz dzialac moze tym razem sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naciunia23
HEJ IYNX mozesz cos wiecej powiedziec o certyfikacie poswiadczajacym zdolnosc reprodukcyjna.Moze to recepta na nasze klopoty:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naciunia23
A Tak wogole to WIELKIE GRATULACJE za wytezona prace:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naciunia23
IZULKAA co u Ciebie kochana slychac;) jak sprawy sie maja bo ja juz nie chce miec@bo zaczne sie bardzo martwic ALIZEE a u ciebie co sie dzieje bo jakos cie nie slychac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lynx
Jak wspomniałem to trwało równiusieńki rok czasu odkąd zaczęliśmy się starać, nie powiem, było wesoło i przyjemnie..:) ale, że efektów nie było to po jakimś czasie zaczęliśmy się zastanawiać czy z nami wszystko ok, pocieszały nas opinie, które mówiły, że to może potrwać ładnych parę miesięcy...nie wiem co pomogło, ale podejrzewam, że mniej stresu i więcej energii..:) Proszę się nie śmiać, ale z racji wykonywanych zawodów, nasz "strzał w 10" przypadł akurat na okres, w którym jest mniej pracy i obciążenia psychicznego a więcej wypoczynku. Na szczęście, przez cały ten czas nie daliśmy się też zwariować, bo chaotyczne działania do niczego nie prowadzą. Myślę, że w wielu przypadkach może istnieć coś na kształt przeciwieństwa ciąży urojonej...urojona bezpłodność. Jeśli jednak w ciągu 2 lat nic nie wychodzi to napewno warto udać się do lekarza...Drogie panie, unikajcie stresów, dobrze się odżywiajcie, dajcie mężowi odpocząć po przyjściu z pracy...a późnym weczorem do dzieła! aha i niech to nie będą takie "mechaniczne" próby, warto w tym wszystkim nie zapomnieć o przyjemności jaką jest środek do osiągnięcia celu..:) A tak na serio to wbrew pozorom, to co dzieje się w umyśle ma bardzo duży wpływ na to co dzieje się z naszym organizmem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lynx gratuluje tobie i zonie :) Myśle sobie, ze masz sporo racji. Też zaszlam w ciążę w trakcie urlopu przed wyjazdem na wczasy :) Trzymajcie sie i dbaj o zone i malenstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZULKAA
Witajcie , u mnie po staremu jakos daje rade w sobote czeka mnie IV INSEMINACJA może teraz sie uda chociaż......no zobaczymy.........no fajnie by było jakby sie tym razem udało. Pozdarwiam kobitki ❤️🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nensy
Izulka i tym razem trzymam mocno kciuki, mam nadzieję że tym razem się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naciunia23
Ja jeszcze dwa tygodnie stresu zanim zrobie test. Ale jak narazie zajmuje sie praca,zeby nie myslec i nie dostac"KOTA"Pozdrowinka dla wszystkich.Wieczorkiem sie odezwe bo zaraz ide do pracy.BUZIOLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izula mam nadzieje, ze tym razem bedzie oczekiwany efekt. trzymaj sie i mysl pozytywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZEDE WSZYSTKIM TRZEBA SIE ZGLOSIC DO LEKARZA, KTORY LECZY NIEPLODNOSC JESLI WSZYTSKIE SPOSOBY ZAWODZA, A I LECZENIE NIE DAJE 100% PEWNOSCI, ZE SIE ZAJDZIE W CIAZE, NA NIEKTORE RZECZY NIE MA RADY, TRUDNO :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marakuja czemu uzywasz caps lock?? A jesli chodzi o twoja wypowiedz to nie do konca sie z nia zgodze, leczylam sie trzy lata u roznych spcjalistow od nieplodnosci i co z tego, jak ich diagnozy byly bledne. Trzeba oprocz tego, zeby isc do lekarza zajmujacego sie problemem zajscia w ciaze jeszcze trafic na dobrego specjaliste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiunia25
chcilam sie zapytac czy jesli mialm okres 3 dni temu a wczesneij kochalam sie bez zabezpieczenia to moglam zajsc w ciaze pomozcie? ostatnio zle sie czuje zle samopoczucie kreci mi sie strasznie w glowie co wczesneij nigdy tego nie milam mam bole glowy codziennie temperatura ciala 37 czesto siku mi sie chce choc wczesniej tez czesto sikalam niemam apetytu tak jak wczesniej milam chce mi sie niby jesc a niemam na nic ochoty i w dole brzucha jakios mi tak dziwnie jak sie schylam nieiwem co jest czy to moze byc ciaza czy nie? a do tego troszke mi niedobrze jest ale nie codziennie dodam jeszcze ze lecze sie juz 5 i pol roku biore estrofem i orgametril a miesiaczki mam regularne po tym i trwaja zawsze 5 dni pomozcie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle, ze powinnas zrobic bete i wszystko bedzie jasne, objawy o ktorych piszesz poza @ wskazuja na ciaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiunia25
dzikuje wica tez tak wlasnie o tym pomyslalam bardzo dziekuje buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiunia25
dam znac napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiunia25
hej wica bylam u lekazra i robila mi usg powiedzila ze jak narazie ciazy nie widzi ale moze byc jeszcze za wczesnie i dlatego kazala zrobic test dla upewnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×