Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość Monia12
soniu17 - dzieki za wspracie. Ból brzucha miałam tylko przez 3 dni ( mam nadzieje że ich już nie będzie). Może dzięki temu, że biorę Duphaston który mi przypisał gin. We wtorek mam zlecone badanie usg i inne - nie wiem jeszcze jakie. Już nie mogę się doczekać. Tak bardzo bym chciała żeby było wszystko ok. A propo tej ciązy pozam. To Ciecbie nic nie bolało? a jakie miałaś objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia17
Moniczko! Nic mnie nie bolalo tylko krawilam bardzo dlugo. tylko u mnie bylo tak: jak poszlam do gin. i powiedzialam ze krwaie to przepisal mi Duphaston,ale kazal zrobic test(bo poczatkowo w USG nic nie widzial). Zrobilam tes-byl pozywtyeny to kazal mi robic badanie krwi i beta HCg bylo wysokie,co swiadczylo o ciązy i potem od razu do szpitala i laparoskopia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZULKAA
W piątek poczułam pierwsze ruchy mojego brzdąca . Niesamowite uczucie kopnął mnie dwa razy aż krzyknęłam ze zdziwienia bo nie wiedziałam co się dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NARCYZ
DROGIE DZIEWCZYNY! WCZORAJ ZNALAZŁAM W NET WASZE FORUM. JEST SUPER.BARDZO MNIE UŚWIADOMIŁY WASZE ROZMOWY, BO JA RÓWNIEŻ STARAM SIĘ Z MĘŻEM O BABY- OD NIESPEŁNA 6 LAT!!!!!!! ALE DOPIERO W GRUDNIU 2006 POSTANOWILIŚMY ZBADAĆ PRZYCZYNĘ. DZIŚ JADĘ DO GIN NA USG I FSH. MA SIĘ OKAZAĆ CZY JAJECZKUJĘ.MĘŻA NASIONKA-OK. GRATULACJE DLA TYCH DZIEWCZYN,KTÓRY SIĘ UDAŁO I POWODZENIA DLA TYCH, KTÓRE CZEKAJĄ,PRAGNĄ TAK JAK JA!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia12
cześć kobitki dzisiaj znów zrobiłam test ciążowy - znów pozytywny. Jutro idę na usg, bo jak byłam tydzień temu u gina to powiedział że nie widzi ciąży. Oby to nie była ciąża pozam. lub coś innego, bo bolał mnie brzuch. Bardzo proszę - trzymajcie za mnie kciuki! Odezwę się jutro po badaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia17
Moniu! Jesli na badaniu USG nic nie bedzie widac zrob badania krwi na poziom beta HCG,to wyjasni sprawe ostatecznie! Powodzenia.Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Serdecznie! Jestem studentką V psychologii na Uniwersytecie Łódzkim. Piszę pracę magisterską o tym, jak kobiety przechodzą przez proces diagnozy i leczenia niepłodności. W związku z tym chce zaprosić Panią do wzięcia udziału w moim badaniu. Prośbę kieruje do Pań mających problem z zajściem w ciąże( w przypadku, gdy przyczyna leży po stronie kobiety , lub jest w trakcie diagnozy). Przygotowane przeze mnie badanie składa się z dwóch części. Dziś proszę o wypełnienie części A. Wypełnienie jej zajmie około 10 minut. Za około 2 miesiące poproszę Panią o wypełnienie części B. Badanie jest anonimowe chodzi jedynie o zebranie danych statystycznych do mojej pracy magisterskiej. Jednak proszę o wpisanie adresu e-mail w celu przypomnienia po upływie odpowiedniego czasu o wypełnieniu części B. Ankiety znajdują się na stronie : http://www.moja-ankieta.yoyo.pl/ Serdecznie dziękuję za udział w badaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NARCYZ
CZEŚĆ KOBITKI!!!!CZY KTÓRAŚ Z WAS BRAŁA DUPHASTON ? CZY SIĘ PONIM TYJE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, chociaż jestem z Wami od niedawna to czuję się jakbym Was znała już bardzo długo. Trzymam kciuki za Ciebie!!!!! Odezwij się jutro i napisz jak wyszło USG. Ja jestem 2 miesiące po laparoskopii i dzisiaj byłam u mojego gina na kontroli. Powiedział, że wszystko bardzo ładnie się zagoiło i teraz trzeba się starać o DZIDZIĘ!!!!!.Szansę mam 50% bo lewy jajowód wogóle niedrożny, ale prawy ok. Podobno jajeczkowanie mam miec jutro albo w środę ale niestety z lewego jajnika więc w tym miesiącu nici. Jestem jednak dobrej myśli i może uda się w przyszłym miesiącu:))). Gin powiedział mi, że mam żyć normalnie i bzykać się z mężem ile się da. Jeżeli przez rok nie zajdę w ciążę będziemy zastanawiać się co robić dalej - może invitro. Jutro jeszcze idę na 20:00 do kliniki badania bezpłodności INVICTA, żeby porozmawiać ze specjalistami w tej dziedzinie.Małe konsultacje. Wezmę całą moją historię a trochę się tego nazbierało i zobaczymy co mi powie. Bardzo Was wszystkie pozdrawiam i trzymam kciuki. Musimy być wytrwałe i spokojnie czekać na MALUSZKA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć NARCYZ, ja brałam i troszkę przytyłam, ale to nieznacznie. Więc nie musisz się martić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika_28_wawa
witam robiłam ocenę owulacji i nie mam jej. pomóżcie co dalej mam robić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 26
mam pytanie po kturej insyminacji zaszlyscie w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NARCYZ
DZIEWCZYNY CZY KTÓRAŚ Z WAS - STARAJĄCYCH SIĘ O BABY MA NIEDOCZYNNOŚĆ TARCZYCY I CUKRZYCĘ.INTERESUJE MNIE JAKI MIAŁYŚCIE LUB MACIE TOK LECZENIA PRZY TYCH CHOROBACH. JA NA DZIEŃ DZISIEJSZY BIORĘ SIOFOR 800- NA CUKRZYCĘ, EUTHYROX- NA TARCZYCĘ , CLO- WIADOMO NA CO. DZIŚ GIN PRZEPISAŁ MI PRAGNYL ,DUPHASTON I COŚ TAM JESZCZE. POWIEDZIAŁ,ŻE NIE MAM ENDOMETRIOZY-CO TO ZNACZY????!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NARCYZ
NIE WIEM CZY WSZYSTKIE NAZWY LEKÓW I TERMINY NAPISAŁAM POPRAWNIE....??!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia17
Ewciku1! Ja tez mam niedrozny jajowod,a Franio w moim brzuszku rosnie :)).Pamietaj 50% to bardzo,bardzo duzo!!! Po laparoskopi zaszlam w ciaze po 13 m-ącach. Obserwuj jajeczko w kolejnych miesiacach,czy jest i czy pęka. Najlepiej ponoc kochac sie co 2-3 dni,bo to tez zwieksza szanes zapłodnienia :)) Całuski. Zycze wytrwalosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia12
HURA! HURA! HURA! Śpieszyłam się do domu żeby napisać Wam wspaniałą wiadomość. JESTEM W CIĄŻY. Nie wiem dokłanie który to tydzień, ale prawdopodobnie 6. Lekarz pokazał mi bijące serduszko na ekranie. To była dla mnie najpiękniejsza chwila. Zaraz po wyjściu z gabinetu zadzwoniłam po męża żeby wyrwał się z pracy odwieżć mnie do domu. Gdy podjechał pod szpital powiedziałam mu o tej radosnej wiadomości. Miał w oczach łzy. Ja z resztą też. Dobrze ,że są to łzy szczęścia. Soniu17- dzięki za wsparcie. Na szczęscie zaraziłaś mnie ciążą. Ewcik- trzymam za Ciecbie kciukaski. Do wszystkich starających się - nie traćcie nadziei. Ja zaszłam w ciążę po ponad półtora roku starań. Miałam robionych wiele badań, mąż też. Nieraz traciłam nadzieję i byłam w dołku. Niedawno byłam u gina i stwierdził ze będziemy stymulować cykl, przepisał mi leki, kazał czekać na @. Aż tu nagle miesiączka nie przyszła. Trzeba być dobrej nadzei - to najwazniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia17
Moniu! Cisze sie bardzo i gratuluje Wam.Teraz uwazaj na siebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soniu17 bardzo Ci dziękuję za wsparcie i dobre słowo. Nawet nie wiesz ile to dla mnie znaczy w tym momencie. Właśnie wróciłam z Kliniki Badania Niepłodności i lekarz trochę mnie zdołował. Stwierdził, że poskręcane jajowody i jeden z nich niedrożny to duży problem. Zaproponował badania hormonalne i insyminację (chyba dobrze zrozumiałam) w 2 lub 3 dniu cyklu.Dał mi możliwość wyboru nie powiedział że musi to byk najbliższy cykl. Po rozmowie z mężem doszliśmy do wniosku,że narazie damy sobie na spokoj z hormonami i będziemy próbować naturalnie - przecież to dużo przyjemniejsze :). Bardzo się cieszę i OGROMNIE gratuluję Monia :):):):) Mam nadzieję, że zarazicie mnie swoją wytrwałością no i oczywiście ciążą Całuski gorące :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelcia1988
Witam. Ja tak samo jak Wy staram się o dziecko od 5 miesiecy. mam do Was nietypowe pytanie. Gdy partner w Was szczytuje to czy po kilku minutach wylatuje z Was sperma?? pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiunia25
ja roweniez biore duphaston ale nie przytylam po nim tylko na poczatku boala mnie glowa ateraz jest juz dobrze pozdrowionka dla przyszlych mam buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NARCYZ
CZEŚĆ DZIEWCZYNY!!!!!CZY KTÓRAŚ Z WAS BRAŁA MOŻE PREGNYL. INTERESUJE MNIE NZ CO ON DOKŁADNIE JEST I CZY TAKI ZASTRZYK DOMIĘŚNIOWY MOŻE DAĆ TYLKO LEKARZ GIN.,CZY MOŻNA SIĘ Z TYM UDAĆ DO PRZYCHODNI RODZINNEJ.POZDROWIONKA DLA PRZYSZŁYCH MAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZULKAA
NARCYZ kochana PREGNYL ja tez brałam supre sprawa po tym zaszłam w ciążę, jest to zastrzyk na wzrost pęcherzyków. Witam wszystkie nowe dziewczyny , chciałam sie pożegnać z wami na tydzien gdyż wyjeżdzam na odpoczynek w góry . Pozdrawiam serdecznie papa:):):) dbajcie o siebie i o swoje maleństawa pozrawiam :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfiatosek
witam mam 22 lata od roku staram sie o malenstwo i nic.do tego mieszkam w anglii nie bardzo wiem gdzie udac sie po pomoc. jest tu moze jakas dobra duszyczka ktora moze mnie nakierowac?? powoli wpadam w depresje, trace nadzieje.....pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny !!! Dawno mnie nie było, ale niestety praca mam strasznie dużo zajęć. Zaczęliśmy się starać z mężem o dzidiusia po laparo - pierwszy miesiąc. Byłam bardzo pozytywnie nastawiona i tak było do dziaiaj. Zaczęłam \"plamić\" w 19 dniu cyklu :(.I trochę się martwię. Miałam takie przypadki przed laparo, ale myślałam że po zabiegu wszystko wróci do normy. Czy któraś z Was miała tego typu objawy???Niestety pomyliłam się - pytanie zasadnicze czym to jest spowodowane, moim zdaniem to może być zabużona równowaga hormonalna i tak też powiedział mój gin.Narazie nic nie będzie z tym robił bo po laparo podobn są największe szanse zajścia w ciążę. Mam nadzieję, że tak będzie. Soniu17 jak Ty się czujesz i oczywiście Twoje Maleństwo. Monia trzymaj za mnie kciukaski może już niedługo dołączę do Waszego grona :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia24
Witam wszystkich jestem tu pierwszy raz i też z mężem staramy się o dzidziusia już osiem miesięcy i nic.byłam u ginekologa i jet wszystko w pożądku,ale mam zrobić badanie na prolaktynę.czy któraś z was wie jaki jet idealny wynik takie oto badania.bo chciała bym wiedzieć jak będe odbierała wyniki. Z góry bardzo dziękuje i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuva
Narcyz, kwiatosek polecam wam wejsc na www.nasz-bocian.pl lub na www.staranie.pl znajdziecie tam odpowiedzi na nurtujace was pytania. Jest tam rowniez forum dziewczyn majacych problemy z zajsciem w ciaze mieszkajacych w Anglii . Ja chcialam tylko zameldowac, ze u mnie nic sie nie zmienilo, nadal nie mialam szans na zobaczenie dwoch kresek na tescie, nadal sie nie poddaje. Za jakis tydzien bede miala swoj pierwszy transfr po nieudanym in vitro. Zapraszam jesli ktos chcialby poczytac, na www. tuva.blog 4u.pl pozdrawiam wszystkie i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuva
www.starania.pl zle napisalam adres... pozdrawiam raz jeszcze www.tuva.blog4u.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaba 75
Witajcie dziewczyny dawno tu nie zaglądałam bo około pół roku temu dałam sobie spokój miałam dość tych wszystkich badań:) A dzisiaj zrobiłam test po okres mi się spóźniał i niespodzianka 2 kreski:) Jestem w takim szoku że nie mogę w to jeszcze uwierzyć !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczekk
czesc wszystkim.Ja tez sie staram o dzidziusia jeste po wszystkich badaniach maz tez wszystko jest wporzadkuTeraz biore clostirberzyt czy cos takiego i nie mam owulacji w nastepym miesiacu podwojna dawka i zobaczymy jak znowu nie bedzie to podobno mam miec laparoskopie.Czy ktoras ja miała cos wiecej mi moze powiedziec bo na sama mysl dostaje gesiej skurki .Bardzo sie boje.Jak to przebiega i czy po tym mam szanse wieksze na zajscie w ciaze.Lekarz narazie mi tylko napomniał ze bede mi robic dziurki w jajnikach.Boje sie bardzo ale jak to ma mi pomoc w zajscie w ciaze to dam rade.Pozdrawiam wszystkie dziewuszki i gratuluje tym ktorym sie udało.Buziak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOALA86
cześć dziewczyny. przypadkiem trafiłam na wasze forum. Jestem mężatką od 1,5 m-ca. Nie mam coprawda jeszcze takiego problemu jak Wy - albo o nim jeszcze nie wiem, bo dopiero zaczynam się strarać o dzidziusia ale tak jak Nelcia1988 mam to samo pytanko: czy sperma wypływa po paru minutach?? wiem że dla was to może głupie i nie zajmujecie sie takimi drobiazgami ale ja sie nie znam i może to dziwne ale do ślubu byłam dziewicą i nie mam kogo sie spytac jak to jest. proszę powiedzcie tylko czy tak ma być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×