Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość glut
ja wiem na czym polega ten zabieg. Jest to zaplodnienie wewnetrzne tzn. ze nasienie faceta wkladaja kobiecie. Ale widze ze nikt przez to nie przechodzil? A ja chcialam sie dowiedziec o kszty i gdzie najlepiej to zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Tak bardzo jestem rozżalona, bo usłyszałam o kolejnych ciążach i bardzo mi smutno.Brak męża przy mnie to wszystko jeszcze bardziej nasila, bo nie mam z kim pogadać. od nowego roku bierzemy się, myślimy o inseminacji. Izulkaa albo inne dziewczyny napiszcie proszę jak często trzeba jeździć na te różne monitorowania cyklu, ile trwa przygotowanie do inseminacji itd.... Myślimy też coraz częściej o adopcji, ale najpierw chyba próba inseminacji. No i jak z ta tabelką Myszka, tworzymy? Witajcie nowe koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej nie, ale dzięki za szczere chęci. Marti mnie to zapalenie, no i boje się tych wyników badań. Nie wiem jak zareaguję na wieść że jeszcze długo będę czekać na same starank. A ja tak pragnę już być mamą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odstawienie tabletek...
o mam pytanie czy są jakieś testy na płodność, chcę wiedzieć kiedy się starać mam nieregularny okres....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja narazie nie mam co się wpisywać do tabeleczki bo nawet nie wiem kiedy znów zacznę staranka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Anula, Patinka fajnie, ze jesteście. Anula a Tobie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odstawienie tabletek...
a ile kosztują te testy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetka-------oczywiscie ze tworzymy , bedziemy wtedy o sobie wiecej wiedziec i na bierzaco....zapraszamy takze nasza mamuske Kwatolinke do wpisania , bedziemy wiedziec kiedy urodzi sie nasz pierwszy topikowy dzidzius....:P Anulko-------👄, bedzie dobrze nie badz smutna bo i ja bede🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszeczko dziękuję ale odetchnę dopiero 23 po wizycie u ginekologa. A narazie to tylko to czekanie.... :( :( :( , ale będę za was trzymać kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem Anula przykro mi ze tak wszsytko sie to toczy...... Chcialabym wam pomoc :-) Smerfetko ja ci nie pomoge bo nie znam sie na tym wogole,wiec nie mam niestety zieonego pojecia. Wiem ze przykro jak sie slyszy o ciazach kolezanek... ja mma to samo tyle ze sie uspokoilam bo po porodzie w lipcu mialam ochote na psach rozjezdzac ciezarne jak widzialam jak na razie przeszlo ale smutek uraz tia i siedza we mnie niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
wiecie my staramy się od stycznia 2006, ale dopiero od czerwca tak konkretnie, zwracając uwage na dni płodne, no i zaczęliśmy leczenie itd., więc mam problem jak wpisać w tabelkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Smerfetko dla mnie to istna tragedia, wyrok brzmi ZAPALENIE PRZYDATKÓW I ZWBURZENIA HORMONALNE :( :( :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odstawienie tabletek...
ile kosztują testy na plodność ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starajace sie: Nick/Skad................Wiek.............Ilosc Cykli............Data @ Myszka/USA..............24....................5......... ..........31.10.07 Patrycja/UK.............25....................3....................25.10.07 Zaciazone: Nick/Skad...............Wiek...........Tydzien Ciazy......Termin porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tylko się dowiem że mogę znów zacząć staranka dołączę do wzsej tabeleczki, choć mam już za sobą 5 cylki, na marne niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Ja cieszę się z tych wszystkich ciaż szczerze i życzę jak najlepiej, tylko to boli, ze moje koleżanki o kilka lat młodsze sa w ciąży lub maja dzieci, a ja nie, dlaczego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w polsce wiem ze ok 5 kosztuje 50-60 zl w jednym opakowaniu ale dziewczyny mieszkajace w polsce sa bardziej zorientowane u mnie sa tanie mozliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka----ja wiem ze bedzie dobrze......i trzymam kciuki za Ciebie za Was .......bedziesz mamusia i bedziesz tulic swoje malenstwo do piersi zobaczysz.....Wszystkie bedziemy🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie dlaczego lekarze na samym początku nie robią takich badań, przecież nie robiłabym sobie takiej nadzieii, mniej nerwów stresów a i leczenie byłoby juz w toku a może już nawet za mną a dzidzia w drodze????? Ach ci lekarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Anulko nie martw się, bo to żle działa niestety i jeszcze bardziej utrudnia wszystko.Lekarz przepisze ci lekarstwa i podleczysz wszystko do końca roku, a później staranka i dzidziuś pierwszy Noworoczny 2008.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem sloneczko.... Ja mam widzisz corecze a tak bardzzo pragne dzieciatka i choc mam do kogo sie przytulic to brakuje mi pieluszek itd bo moja juz wielka jest :-) Przyjdzie moment napewno ja w to wieze (szkoda tylko ze tak dlugo trza czekac)pomysl jak duza bedzie nagroda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też staram się w to wierzyć z całego serca, tylko te 1,5 tygodnia będa dla mnie jak wieczność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję wam dziewczynki, ale ja już lecę do łożeczka, dziś miałam bardzo intensywny i emocjonujący dzień w pracy, Dzień Nauczyciela< w takie dni wszystkie dziaciaki są cudowne, szkoda że szefowie nie, ale co tam z nimi, ja mam teraz ważniejsze sprawy na głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Tak sobie myślę co ja bym bez Was zrobiła, gdybym niegdyś przypadkiem nie natrafiła na to forum, z kim teraz bym rozmawiała na ten temat, jak nie mam z kim naprawde pogadać oprócz męża i Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam życzę wam dobrej nocki i samych kolorowych snów. pa do jutra Dzikuję ze jesteście dziewczyny nie wiem co bym bez was zrobiła. Jesteście kOCHANE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odstawienie tabletek...
a my się staramy od niedawna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×