Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość Smerfetka 29
No i tak mój fajny dzień przestał być fajny. Ryczeć mi się chce jak nie wiem, ale trzymam się dzielnie, bo o tej porze to jeszcze ktoś może zawitac,ale jak się położę do wyrka, to będę wyć z żalu, smutku, rozpaczy, a nie przez to ,że idiota mnie wkurzył. Jakim prawem ludzie nas oceniają, dlaczego na każdym kroku mamy czuć się gorsi??????????Tak mi ciężko z tym żyć, dlaczego ludzie nie potrafią zdać sobie sprawy, że nas to boli, ze to jest tak wielki dramat, chcemy być rodzicami bardziej niż ktokolwiek na świecie o czym świadczą nasze iforum i inne, tak bardzo chcemy przelać naszą ogromną miłość na małą istotkę. Dlaczego ludzie zachowują się wobec nas jak zwierzęta, dlaczego nie możemy mieć dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Jeszcze jedno dlaczego to tak bardzo boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
widzę, ze zostałam sama, a wieć tez uciekam sobie popłakać.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetka Głupota ludzka nie zna granic.Ten człowiek nie ma krzty taktu i kultury osobistej ale ta twoja bratowa mogła coś mu powiedzieć a nie przemilczeć. Dobrze zrobilas ze mu nie odpuscilaś bo hamstwo i prostactwo trzeba tępić. Trzymaj się i głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki co tam u was slychac. U mnie dzien za dniem leci, dzis mam wizyte u lekarza z powodu corki bo ma 2-na nerke i musze wykusisc na dodatkowe badania. ja jutro mam ale nie dotkna mnie nawet.TYlko dadza skierowanie. Smerfetka widze ze nie ciakawie mialas, zachowanie naprawde godne pozalowania. Jak tam mozna mowic. Ale zachowalas sie bardzo dzeilnie. Anula co tam u ciebie,jak samopoczucie? A gdzie myszka znow cichutko sobie siedzi :-) Pozdrawiam dziecwzynki ja mykam do szkoly z coreczka, jak na razie katarek mi przeszedl moze mnie ominie wielkiem lukiem hehe dobrze by bylo. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny potrzebuje waszej pomocy. 2 dni temu mialam konkretne jajeczkowanie tzn wyszly 2 duze kreski potem zrobilam wieczorem jeszcze tez 2 kreski rano 16 tego zrobilam i wyszla druga jasna robilam 2 roznymi testami i oba sa identyczne wieczorem kreska jasniejsza dzis zrobilam znow wyszly 2 ciemne kreski. Kolezanka powiedziala iz poziom LH mogl sie podniesc ale do jajeczkowania moglo nie dojsc z powdu (stres itd itp)i przesunela sie o 2 dni i znow moglo wypuscic 2 gie jajeczko. Nie bardzo wiem czy to mozliwe. Jak ktoras jest w tym temacie bardziej zorientowana to powiedzcie czemu tak sie moglo stac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glut
Czy są jakies testy na jajeczkowanie? Teraz przeczytalam co patinka25 napisala i sie zdziwilam. Powiedzcie gdzie mozna takie cudo kupic bo ja drogą natury liczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glut
Już coś sie dowiedzialam o tych testach. Poszperałam w internecie i znalazłam kilka takich testów, ale ktory z nich jest dobry? Znalazłam też test płodnści dla facetow. tego sie nie spodziewałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze zostalam sama z moim problemem :-( Tak sa do kupienia takie testy w aptekach i na allergo tam slyszlam ze idzie nabyc je troszke taniej niz w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mozna kupic test dla mezczyzny, daje probke swego nasienia i test pokazuje czy mezczyzna jest plodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glut
A mozesz podac nazwę. Ja najwiecej znalazlam babystart. Jaki jest w miare dobry? My staramy sie od 2006r i jakos nic nie wychodzi. Po roznych lekarzach chodzilismy , badań ful zrobilismy i nadal nic. Zabiore się od tej strony to moze coś zadziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glut
Czytalam o tym szukając tego testu. W ktoryms teście było szczegołowo opisane jak użyac i co oznaczają poszczegolne kreski. Myślę że to było bobystart. Poszukaj tam to napewno znajdziesz tam odpowiedz. Tylko się nie denerwoj bo to wpływa na test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Witajcie dziewczyny, dziś już trochę lepiej u mnie, choć znów miałam taką sytuację, ale to nieświadomie ktoś mi zrobił przykrość. Otóż koleżanka, która jechała na spacer ze swoim maleństwem [pytała jak poszukiwania nowej pracy, no i mówię że teraz znów to że nie mam dzieci jest problemem dla pracodawcy, a ona na to, ze mam powiedzieć, ze nie mogę mieć dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Patinka ja nie pomogę, bo nigdy testów owulacyjnych nie używałam. Myślałam o nich, ale teraz i tak nie ma sensu jak mojego mężą nie ma. Chyba mykam spać, bo czuję się zmęczona, brzuch mnie boli, nie mam w ogóle ostatnie dni ochoty na kawę, chyba coś mnie bierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem Smerfetko zrobilam test jeszcze raz wyszedl juz negatywnie bo druga kreska jest nieco jasniejsza. Najlepsze jest to ze dopiero teraz zauwazylam sluz i to sporo. Albo wystapila owulacja po 3 dniach albo byly dwie.Dobrze ze mezuys doprawil dzisiaj nad ranem a ja mu tak uciekalam.caly tydzien z rzedu mnie sie troszke odechcialo juz.:-/ Powiedzialam mu dzis ze ustawiamy nowy kontrakt na 2 tygodnie daje mi spokoj on dzielnie zapisuje a potem i tak jakos dochodzi za 2-4 dni i wpisuje zawsze nowa date mowiac zerwalismy kontrakt ale od dzis jest nowy.Naprawde idzie sie usmiac. Dobra nie zanudzam hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
To fajnie z tym kontraktem i nie uciekaj od męża. Miałam iść spać a jeszcze siedzę, przeglądam oferty przcy, ale nic poczciwego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
mi natomiast już tego wszystkiego się odechciewa, tak jak kiedyś tylko czekałam, zeby dopaść męża, tak teraz jak wraca to wiadomo, że coś jest, ale później daję jemu wolna rękę. Jak ciągle chciałam, mówiłam teraz trzeba, to on nie chciał, a teraz czasami mnie zaskakuje jak chce codziennie się przytulać, oczywiście jak jest tutaj ze mną. Jeszcze 2 tygodnie i będziemy razem, ale u mnie to akurat pewnie zawita @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny mam pytanie
Miewam cykle miesiączkowe, średnio 26-dniowe. Najkrótszy 23, najdłuższy 30dniowy (kiedy brałam antybiotyki), ale generalnie są w granicach 24-26dni. Dziś jest 29 dzień i nic, nie mam okresu. Przedwczoraj bolał mnie brzuch, wzięłam proszki , bo byłam pewna, ze dostane miesiączki, a tu nic. Wczoraj wcale nie bolał , dzis tak samo nie. Natomiast bardzo mnie bolą piersi. A szczególnie sutki, natomiast z pochwy wydobywa się ciągnąca, gęsta wydzielina. Czy są to może jakies pierwsze symptomy ciąży????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje biegnij po test ciazowy i daj szybciutko nam znac.Pozdrawiam Smerfetko nie martw sie glowa do gory... Moj bardziej dzidziusia zaczyna pragnac niz chyba ja az sie zaskoczylam jak dzis mnie obudzil i mowi kochanie zrob tescik i choc do mnie musimy zrobic dzidziusia,:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki ja dzis mam za soba bardzo nieprzespana noc. Znow brzusio bolal ale tak jakbym miala silny okres lub poczatek porodu.Cislo strasznie w dol i klulo jejku ale po 2 godzinach przeszlo i zasnelam jeszcze na godzinke. Znalazlam modlitwe do Św.Gerarda.Pomaga u wielu wiec polecam od dzis ja bede odmawiac,. Modlitwa do Św. Gerarda \"Dobry Św. Gerardzie, potężny wstawienniku u tronu Bożego. Cudotwórco dnia dzisiejszego. Wołam do Ciebie i błagam o Twoją pomoc. Ty wiesz, że ja i mój mąż (moja żona) gorąco pragniemy dziecka jako Bożego daru. Prosimy przedstaw nasze gorliwe prośby Stworzycielowi życia, od którego wszelkie rodzicielstwo pochodzi i błagaj Go, aby pobłogosławił nam, dając dzieci, które będziemy wychowywać jako Jego dzieci i dar niebios. AMEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny mam pytanie
Przepraszam. Źle policzyłam dni ostatniego cyklu. Z nerwów policzyłam dni PO okresie, a nie włącznie Z miesiączką, które składają się na cały cykl menstruacyjny. W związku z tym, dziś mam już 36 dzień cyklu (a nie jak z poprzednich (wczorajszych) wyliczeń wypadałoby, że 30) BIEGNĘ PO TEST! :D Trzymajcie kciuki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Biegnij biegnij bo to na pewno fasolinka:* Życze Ci tego z całego serce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny mam pytanie
Kurka wodna, od 40min mam test w domu i jeszcze go nie użyłam, bo... tak jakoś się wewnętrznie zblokowałam, że nijak nie mogę zrobić siusiu. :-O Odbyło sie już kilka podejść, ale każde z nich zakończyło się fiaskiem. No nie mogę. :D Tego jeszcze nie grali! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny mam pytanie
PaniMisiowa, Patinka, jak tylko uda mi się wreszcie załatwić potrzebę fizjologiczną;) , to od razu dam Wam znać, jaki jest wynik testu. Już nie mogę się doczekać, kiedy to nastąpi. Wypiłam prawie 1,5l wody minaralnej, żeby przyspieszyć odwiedziny w WC, ale dalej nic. Martwię się tylko, ze jak tak dużo piję, to wynik testu może wyjść nieprawidłowy, bo mocz będzie za bardzo rozmyty, tzn. zbyt rozrzedzony przez ilość płynów, którą spożyłam. :-O Zobaczymy. ;) Najwyżej kupię następny i wykonam go jutro raniutko, natychmiast po przebudzeniu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Czekamy czekamy...pisz szybciutko..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×