Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

olwad obyś miała rację ...... kiedys wszystkie z tego forum będziemy na drugiej pozycji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety wynik 0,1 kurde dlaczego tak musi być, a juz miałam nadzieję ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj sloneczko przykro mi 👄 nawet nie wiem jak cie pocieszyc :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już zaczynam wątpić że kiedyś będę miała dzieciątko......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedziesz miala po prostu tak jest ze im bardziej chcemy tym bardziej nam nie wychodzi . moj kuzyn z zona bardzo dlugo sie starali i im nie wychodzilo i jak juz pogodzili sie z faktem ze nigdy nie beda miec to wtedy zaszla w ciaze (fakt ze oni czekali 12 lat ale ty napewno nie bedziesz tak dlugo czekac - zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz muszę sie dowiedzieć dlaczego nie mam @. I zacząć proces invitro. tak postanowiliśmy z mężem że jak teraz się nie uda to invitro tylko teraz kiedy @ przyjdzie................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcik1____klinika Invicta to swietny wybor:D, bede pod niebiosa wychwalac, bo mnie wlasnie tam sie udalo, zadalas mi pytanie na Laparoskopii, wiec moja droga ja chodzilam do doc Łukaszuka, swietny fachowiec, ma renome najlepszego, ale kontakt strasznie trudny, trzeba kazde slowo wyduszac z niego jak w przez prase, ech....to mnie dobijalo......Bylam tez u dok Czecha, bardzo milo go wspominam, swietny kontakt, wiem,ze jak mam watpliwosci i tak sie konsultuje z łukaszukiem, takze rowniez dobre rece. Widze,ze dzisiaj mialas smutna wiadomosc, kochana po ICSI beta na pewno bedzie wysoka, walczylam bardzo dlugo o ta upragniona ciaze, z pozoru wydawaalo sie,ze jest wszystko ok, oprosz lekkiej nadczynnosci nic nie znaleziono, moglabym sie tak leczyc i czekac latami, decyzja o IVF byla trafna,zapewniam cie ,ze nie bedziesz tego zalowala. Jesli bedziesz miala jakies pytania, napisz na maila, chetnie odpowiem, jestem jeszcze na swiezo.Uszy do gory pozdrawiam caly watek🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza dziękuję Ci za sugestie i umówię się do invicty tylko muszę poczekać na @. Zadzwonię i postaram się umówić do lekarza o którym napisałaś.... A jeżeli będę miała konkretne pytania to będę do Ciebie pisała. Jeżeli możesz to napisz mi jeszcze ile kosztował Was cały proces od początku do końca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcik1___wszystko zalezy od zleconych badan, ilosci lekow, wizyt itd....w moim przypadku koszt wyniosl okolo 13 tys bez dojazdow. bardzo drogie sa badania np genetyczne, kariotyp kosztuje 700zl za dwie osoby, ale kochana, koszty rozkladaja sie w czasie, za procedure placisz juz po stymulacji jakos przed punkcja 4.700, reszta to leki, wizyty i badania, na pierwszej wizytce miejcie przy sobie jakies 1500zl, robi sie naprawde duuzo badan, kupa kasy to leki, ale wiem,ze dziewczyny wyczaily w Gdansku jakas fajna apteke i oszczedzaja na lekach kilka stowek, zawsze to cos,polecam ci goraco watek na bocianie......zapraszamy bociany tej wiosny, jest w kategorii, gdzie sie leczyc, watek jest o kobietach bioracych udzial w programie w lasnie w klinice INVICTA, tez tam bywam z sesnymentu pod tym samym nickiem, tam znajdziesz kupe fajnych informacji miedzy innymi o kosztach, ja mialam dlugi protokol, wiec kase kombinowalam na biezaco i jakos poszlo, a do zamoznych to nie naleze:P wszytko pojdzie dobrze, jest tam fajna atmosferka, i maja naprawde bardzo dobre wyniki, wejdz na stronke invicty, statystyka jest imponujaca, to naprawde nastraja optymistycznie, Tzrymaj sie dzielnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki malolepsza wejdę na topik o którym napisałaś - jak będę miała jakieś pytanka to się odezwę na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcik_1 tak bardzo chciałam,żebyś napisała te dobre wieści, tak przykro ,że nie potwierdzono ciąży, dlatego dziewczyny ja sie nie łudzę, bo u mnie byłoby to zbyt piękne,żeby prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej moje Kochane Słoneczka! Weszłam sie z Wami przywitać i uciekam 🌻 Siorka zamówiła rano mi na allegro właśnie ta książkę i nie długo będę ja czytać,czytałam tez recenzje na temat tej książki i jest warta przeczytania.Czytałam 11 minut i bardzo mi sie spodobała,romansiki tez lubię czytać.A foteczka do m nie żadna nie doszła,spróbuj raz jeszcze.Alchemika książkę tez szybko przeczytałam.Ale dziś zimno i śnieg pruszy. Pozdrawiam Was Słoneczka,buziaczki,pa 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiam tabelke: Starające się Nick/skąd..................Wiek.............Ilosc Cykli...............Data @ Myszka/USA.................24....................10..... . . .. .......23.03.08 Patinka/UK..................25......................2... . .. . .........28.03.08 Smerfetka/Poznań.........28................ ...27...... .. ..........27.03.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 34...................02.03.08 Monita32.....................32....................13... .. ............29.03.08 olawd.........................28.....................27. ................22.03.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........23.02.08 Paula3332/Belchatow.....27.....................6........ ...........04.04.08 xxmadziaraxx/k.Kalisz.....29..................45...... dzis 18.03.08 A.N.N.A/Barlinek.............30...................2... ...............06.04.08 becia_gask...................26....................9.... ..............26.03.08 dzodzanna...................34....................28... ..............18.02.08 asiunia27.....................27.....................2.. ...............10.03.08 Zaciążone Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............26.......... ............29.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............20............ ..........26.07.08 Dzieciaczki urodzone Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiam tabelke: Starające się Nick/skąd..................Wiek.............Ilosc Cykli...............Data @ Myszka/USA.................24....................10..... . . .. .......23.03.08 Patinka/UK..................25......................2... . .. . .........28.03.08 Smerfetka/Poznań.........28................ ...27...... .. ..........27.03.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 34...................02.03.08 Monita32.....................32....................13... .. ............29.03.08 olawd.........................28.....................27. ................22.03.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........23.02.08 Paula3332/Belchatow.....27.....................6........ ...........04.04.08 xxmadziaraxx/k.Kalisz.....29..................45...... dzis 18.03.08 A.N.N.A/Barlinek.............30...................2... ...............06.04.08 becia_gask...................26....................9.... ..............26.03.08 dzodzanna...................34....................28... ..............18.02.08 asiunia27.....................27.....................2.. ...............10.03.08 Zaciążone Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............26.......... ............29.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............20............ ..........26.07.08 Dzieciaczki urodzone Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu o mnie zapomniałyście, ale tym razem sama się wkleiłam :) Starające się Nick/skąd..................Wiek.............Ilosc Cykli...............Data @ Myszka/USA.................24....................10..... . . .. .......23.03.08 Patinka/UK..................25......................2... . .. . .........28.03.08 Smerfetka/Poznań.........28................ ...27...... .. ..........27.03.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 34...................02.03.08 Monita32.....................32....................13... .. ............29.03.08 olawd.........................28.....................27. ................22.03.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........23.02.08 Paula3332/Belchatow.....27.....................6........ ...........04.04.08 xxmadziaraxx/k.Kalisz.....29..................45...... dzis 18.03.08 A.N.N.A/Barlinek.............30...................2... ...............06.04.08 becia_gask...................26....................9.... ..............26.03.08 dzodzanna...................34....................28... ..............18.02.08 asiunia27.....................27.....................2.. ...............10.03.08 Ewcik_1 ......................32.....................33................06.03.08 Zaciążone Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............26.......... ............29.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............20............ ..........26.07.08 Dzieciaczki urodzone Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enka kochana nie martw się ja dzisiaj byłam na badaniu krwi i wyszło że nie jestem w ciąży :( Jakoś teraz w miarę się pozbierałam, ale od 15 wyłam w poduszkę aż mój mąż był w szoku. Sama nie wiem czy dam radę psychicznie. Jak tylko dostanę @ to jadę do kliniki będziemy robić invitro. Albo w tym albo w następnym miesiącu. Musimy się trzymać razem całuję cię kochana ....... [usta} Obie mamy dzisiaj fatalny dzień.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety... a brak mi słów... ciężko ale mamy jeszcze nadzieje... i będzie!!! wiesz dobrze, że wypłakałaś ten ból w poduszke... a nie trzymasz w serduchu... a z 2 strony idź jutro do gina bo może to wina hormonów? skoro tyle się spóźnia?! a nie jest to ciąża! pozdrowionka cieplutkie ide oglądać filmy i w ciepłe łóżeczko się położyć, przytulić... zapomnieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a treraz chyba damy sobie troche spokoju i wylecze nadżerke może po tej stronie leży cały kłopot?! buziaki dla wszystkich starających się i nie tylko! papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Ewcik_1 i enka24 przykro mi ze sie nie udalo:( ale wkoncu sie uda! zbierajcie sily!!! wiem co to znaczy dowiedziec ze siie nie udalo:(( ale trzeba uzboic sie w cierpliwosc:)) caluski Kochane:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enka--mysle ze u ciebie moze nadzerka byc winowajca , ja tak mialam . a jak mi ja wymrozili i po miesiacu brania globulek zaszlam w ciaze . wiec mysle ze tak tez moze byc i u ciebie , wiec usun ja i wtedy probuj - a mysle ze ci sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×