Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

ANNA-To mowisz ze warto ja przeczytac,to fajnie,musze sobie kupic,a ile kosztuje,jezeli moge sie zapytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej i ja jestem....dopiero wstalam....kurcze spalam chyba z dobra godzinke...ciekawe co ja bede w nocy robic....hihihihi;D:D:D:D ale tak mnie spanie bralo ze musialam sie zdrzemnac....ale juz teraz jestem i bede... Smerfetko ==>czyzby Twoje gadu zastrajkowalo bo Cie nie widze????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drogie ja uciekam do łóżeczka - jakaś jestem wykończona po dzisiejszym dniu :( Ale cieszę się, że jutro będę mogła poleniuchować papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie czytałam recenzje tej książki - - WEINER JENNIFER \"Male trzęsienia ziemi\" I warto ja przeczytać.Ja sobie zamawiam i zacznę sobie czytać,tylko muszę poprosić siorke żeby mi ja zamówiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje sloneczka jak minol wam dzionek i wieczór?? Moja corcia sie rozchorowala biegala boso po ogrodku u kolezanki a potem skakaly na trampolinie i znow caly noc czerwony katar ciurkiem leci kaszle az sie dlawi no nie moge a dopiero niedawno ja wyleczylam. Dalam jej fervex junior rutinoscorbin dostaje od wrzesnia regularnie 2 razy w ciagu dnia nasivin do noska i herbatka malinowac z miodem z eukaliptusem i wysmarowalam ja rozgrzewajaca mascia zeby pomoglo a najgorsze ze ja sie cos miernie czuje katar mam i wogole do niczego zeby i mnie nie zlapalo bo bedzie bieda. Ide wypic tez herbatke z malinka i miodkiem i moze jutro wstane jak nowa narodzona i zapomne ze cos mnie mialo brac ... Ewcia szykuje sie duza dzidzia ale bedzie fajnie. Smerfetka tez nam oglosi nowine piekna a twedy bedzie imprezka ze szok. I inne dziewczyny sypac mi prosze Fluidkami na Nowy poczatek!!! Buziaczki i dobranoc wam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy znajdę jeszcze czas żeby przed świętami tu zaglądnąć do Was,a jeżeli już nie zdążę,to chce Wam Kochane moje złożyć już życzenia Wielkanocne: Z okazji świąt Wielkiej Nocy życzę Wam: uśmiechów bez liku przy wielkanocnym stoliku. Przyjaciół wielu, dużo w portfelu, dyngusa mokrego i czasu radosnego, a przede wszystkim prawdziwych i uczciwych przyjaciół, szczęścia w miłości i spełnienia marzeń! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Smerfetko 🌻 👄 Hej Patinko 🌻 👄 I znów Twoja córeczka sie rozchorowała,wykuruj ja i niech zdrowieje szybciutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko,pewnie ze wart ja zamówić,ja robie to samo i biorę sie za czytanie,bo naprawdę warto ja przeczytać.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy znajdę jeszcze czas żeby przed świętami tu zaglądnąć do Was,a jeżeli już nie zdążę,to chce Wam Kochane moje złożyć już życzenia Wielkanocne: Z okazji świąt Wielkiej Nocy życzę Wam: uśmiechów bez liku przy wielkanocnym stoliku. Przyjaciół wielu, dużo w portfelu, dyngusa mokrego i czasu radosnego, a przede wszystkim prawdziwych i uczciwych przyjaciół, szczęścia w miłości i spełnienia marzeń! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu dziekujemy za zyczenia.....wyslalas nam 2 razy wiec napewno sie spelnia...dobrej nocki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziękuję,ze tak wierzycie,ze mi się uda, ale jakos nie nastawiam sie, choć bardzo bym chciała.No ale narazie nic nie wskazuje,że sie udało, zreszta do @ to jeszcze 9 dni, ale jesli licząc 23 dni tak jak ostatnio to pewnie sobota Wielkanocna bedzie hi hi, choc bardzo chce, zeby się udało i chce Was wszystkie pozarażać, hi hi. Myszko super,ze jesteś z nami, Patinko Ty też. Resztę dziewczyn pozdrawiam i czekamy na wieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhohoh ale czytania bylo:P:P Ewcik_1 oj :)) 👄 enka24 moze nic staraconego i nie pzylezie:P@:)) Smerfeciaku 🌻 mam nadzieje ze sie uda bo jak nie lanie masz haah ja dzis zdecia ogladalam na wspominanie mnie wzielo a i lezki polecialy...z tesknoty i wzruszenia..:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja padam tak mnie nogi bola ze ledwo siedxe moze jutro co dziobne bo dzis jestem nie wstanie malej nie widzialam caly dzien i tak sie ztesknilam o ona spi pozostal tylko buziak no i dla was tez duuuuuuuuuuuuuuuza buska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Wan moje kochane :) Dzisiaj mam wolne, ale i tak nie mogłam spać jakoś jestem przestawiona na ranne wstawanie do pracy :( I zrobiłam dzisiaj test bo nie wytrzymałam do czwartku i 1 krecha :( Kurczę coś mi się wydaje, że to fałszywy alarm bo jeżeli spóźnia mi się już 12 dni a test nadal wychodzi negatywny to chyba tak naprawdę ciąży nie ma :( a miałam już taką nadzieję - ale mimo wszystko pujdę w czwartek do lekarza tak jak się umówiłam - myślę jednak ze to bedzie tylko proforma i lekarz powie ze nie jestem w ciazy..... Całuję was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie postanowiłam że dzisiaj pojadę na badanie krwi - pogoda jest okropna pada śnieg ale czego się nie robi dla spokoju psychicznego. Nawet jak wyjdzie negatywny to przynajmniej będę wiedziała co mam robić dalej i wówczas szukać przyczyny dlaczego nie mam @. A jeżeli będzie pozytywny to ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×