Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

bede kochane za godzinke gdzies ide posrzatac w kuchni bo az sie blaga o to hehehe. A nie chce mi sie ojojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczki mam uszy do gory i jestem pelna optymizmu staram sie nie dlogo wiec jeszcze nie robilam badan bo jak moja kolezanka miala problemy to i tak ja zbywali do roku wiec jeszcze 8 miesiecy do roku i zobaczymy a corcia ma 5lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak pozatym jak tak dalej pojdzie to nie wiem jak bedziemy sie przytulac aby"tworzyc"maz chodzi codziennie na noc do pracy a ja na rano a po poludniu niunia w domu wiec zapowiada sie nie ciekawie robi sie z niego pracoholik mowi ze to nowy kontrakt wiec mosi sie starac ja pragne drogiego dziecka on niby tez ale chyba nie tak jak ja cala sobote i nirdziele przespal wstal i pojechal do pracy dobze ze mam niunie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane wybaczcie tata z londynu na 1 dzien przyjechal na wizyte wiec pieklam itd zeby wiecie bylo mu fajnie teskni mu sie za polska kuchnia tam w mieszkaniu biedny nie ma nawet kuchenki do gotowania. Wiec skazany jest za gotowymi daniami w TESCO-wiezcie mi tragedia.Czasem idzie zjesc ale kazdego dnia nie mozliwe No nic pozdrawiam was serdecznie i do uslyszonka jutro znow jeden dzien do przodu. BUZKI WIELKIE ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Patinko25:)))) ja czytalam troszzku forum od poczatku! az sie zzruszylam ile zmagan ile trudnosci na drodze do upragnionego dziecka:(( smutne to wszystko ale dzieki dziewczynom ktorym sie udalo daje sile do walki :)) uda sie nam bo kazda Z NAS zaasluzyla sobie na to!!! Smerfecia29 👄 ❤️ no za 2 tyg beda dobre wiesci:))):P zaczynam sie bac im blizej moj ma ze mna jechac bede sie lepiej czula .. a dziewczyny cos malo pisza zzajete:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczki jesteś, fajnie.No tak za 2 tygodnie czekamy obie na dobre wieści, ty od lekarza , że szybko unormuje hormony, a ja czekam własciwie nie czekam na @. Pati kochana nasza znowu zabiegana, juz nie pamiętam kiedy klikałysmy na gg, daj sobie trochę luzu. Myszko a ty tez ciągle w pracy, biedna, ale mam nadzieję,że na gg jutro poklikamy. Aneczka trochę mi smutno,ze nie dajesz znaków zycia i na smsa nic nie odp, szkoda, ale skoro tak źle to rozumiem,ze nie chcesz pisać ani rozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak te dobre wieści to już lada dzień któras z dziewczyn ogłosi, zobaczycie, moze Ewcik, albo Enka, zobaczymy. Bądźmy dobrej mysli,ze w końcu ta zła passa zostanie przerwana i same fasoli beda co chwile na forum się pojawiały, tego życzę nam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinko nie moze byc inaczej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bedzie wysyp !!!!oj tak!!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj do lata tio juz musza byc brzuszki:P:))) oby tylko mi sie udalo...Paulinko! 👄 bedziesz miec cudna dzidzie zobaczyszz mm nadzije ze w tym msc @ opusci Cie an 9 msc:P:P:)))) 🌻 a wtedy zarazisz nasz forum:)) Ewcik_1 mam nadzieje ze jednaj sie udalo!!! 👄 a jak nie bedzie jeszce nie jedna okazja :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulka obyś miała rację, a Tobie się uda juz wkrótce, góra 2-3 miesiace. Jak mi się uda to bedę chcaiała Was wszystkie pozarażac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bedzie bedzie !!!!!! OBOJE BEDZIECIE PALKAC ZE SZCESCIA MAM NADZIEJE ze juz w tym miesiacu:))):)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie spie jesszce hehe myslalam ze usne ale nic z tego i wlazlam pozdrowic WAS KoCHane i zyczyc milego dnia:):)) Ewcik_1 trzymamy kciuki 👄 olawd 🌻 Smerfetka29 🌻 Tylko uwazaj na siebie i nie przemeczaj sie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny w ten ponury poniedziałek - jeny jak pomyślę, że znowu cały tydzień do pracy to aż mi się odechciewa. Tak bym chciała zostać w łóżeczku i poleniuchować ....... ale się rozmarzyłam :) U mnie beż zmian czekam na czwartek i zobaczymy co lekarz mi powie..... Smerfetka za 2 tyg ogłosisz nam super wieści :) juz nie mogę się doczekać..... Patinka, misisaczki, olwad, enka, aneczka, becia_gesk, iwa i wszystkie wszystkie dziewczyny których nie wymieniłam życzę wam udanego poniedziałku i owocnych staranek ;) ja uciekam się przygotować do pracy papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki... Jak tam poniedzialek? u mnie jakos tak nie za bardzo.... Jakos sie źle czuje dzis.. Co prawda nie jadłam sniadanka i moze z glodu, ale niedobrze mi dzis... mam nadzieje ze sie niczym nie zatrułam, jadlam wczoraj pizze ale nic mi nie bylo, a dzis mnie mdli. Buziaczki kwaituszki i milego dzionka zycze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olawd ____ dziekuje za zdjęcia Wczoraj bylismy u teściow planowalismy pomału chrzciny Patrysi. Teraz maluszek spi a ja się biorę za obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny a ja od samego rana zabiegana... ale tak to jest w pn!!! coś zimno sę zrobiło... a tu każdy czeka już na wiosenne ciepełko;) ewcik ja do środy jak nie dostane@ to w czwartek robie test... nadal boli mnie brzuszek;( a do tego białe upławy... a boje się, że dostane na dniach@ itd pozdrowionka dla wszystkich i miłego przyjemnego początku tygodnia życzę:) a ja zmykam na śniadanko hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Starające się Nick/skąd..................Wiek.............Ilosc Cykli...............Data @ Myszka/USA.................24....................10..... . . .. .......23.03.08 Patinka/UK..................25......................2... . .. . .........28.03.08 Smerfetka/Poznań.........28................ ...27...... .. ..........27.03.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 34...................02.03.08 Monita32.....................32....................13... .. ............29.03.08 olawd.........................28.....................27. ................22.03.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........23.02.08 Paula3332/Belchatow.....27.....................6........ ...........04.04.08 xxmadziaraxx/k.Kalisz.....29..................45...... .... ...... .23.03.08 A.N.N.A/Barlinek.............30...................2... ...............06.04.08 becia_gask...................26....................9.... ..............26.03.08 dzodzanna...................34....................28... ..............18.02.08 asiunia27.....................27.....................2.. ...............10.03.08 Zaciążone Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............26.......... ............29.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............20............ ..........26.07.08 Dzieciaczki urodzone Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Witam Was kochane! Przepraszam ze nie napisał nic przez week ale cały czas sie pakujemy ,w konuc mieszkalismy tu 21 lat i troszke sie tego nazbierało.A jak jest mąz w week to tym bardziej chcemy cos razem pokawoac zebym nie musiała sama sie męczyc.Nie wiem osttanio mam dziwne skurcze pare razy dziennie czasem co chwile,takie twardnieje brzucha i lekki ból,jutro mam wizyte i powiem lekarzowi bo chyba jeszcze za wszesnie na takie skurcze...wiem ze moga występowac ale za miesiąc i to nie tyle w ciągu dnia...:( no zobaczymy moze to nic złego.. Pozatym moj Fabianek czuje sie juz lepiej po tym antybiotyku który dostał ..ale musi brac go jeszcze 5 dni..wspołczuje mu bo jest on strasznie niedobry,blech:/,no ale wszystko dla jego dobra a nie chce przerywac kuracji mimo poprawy zeby nie było niedługo nawrotu choroby. Nie wiem co mi sie dziś stalo,ale poprzestawiały mi sie godziny i jka sie obudził moj syn stwierdziłam ze jest przed 8 abyło przed 9:o No wiec jak mu mowie ze jeszcze bajeczek nie ma i zeby jeszcze sobie polezał a jak juz wstalismy to było po bajeczkach,nie wiem jak ja na ten zegarek patrzyłam...chyba jednym okiem:P Pogoda brzydka...a mi i synkowi tak juz chce sie na spacer:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:) I znowu poniedziałek i cały tydzień do pracy buuuuuuuuu.............. Na szczęście przeszły mi bóle w podbrzuszu, nie wiem co to mogło być??Powiem lekarzowi w środę co i jak, już nie mogę się doczekać tej wizyty z jednej strony a z drugiej się boję, że clo nie podziała :( ale muszę myśleć pozytywnie.......... Jutro jeszcze to fryzjera się wypięknić przed świętami :) becia_gask może te mdłości to dobry objaw :):) czego z całego serca Ci życzę :) :* Ewcik i enka trzymam kciuki za Was :* aneczka227 co u Ciebie? napisz coś kochana patinka Ty odpoczywaj więcej i oby Ci się udało Smerfetka dobrze, że już wyzdrowiałaś :) teraz czekamy na twoje dobre wieści :) Wszystkie dziewczyny pozdrawiam i oby każdej zajączek przyniósł to o czym marzy :):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wybieram się do fryzjera jutro a w środe kosmetyczka... troszke humor może mi poprawi bo ta pogoda... i ładnie też należy wygladać hehe a temp nadal ponad 37 teraz 37,3 wiec może się udało... a bóle w podbrzuszu mam nadal niekiedy kłuje a wieczorem czuje jakby skurcze jak kłade się spać... tak się zastanawiam czy to nie od mojej nadżerki małej ale jest!!! ale tak sie boje bo już raz tak miałam a @ przyszła!!! buziaki i zmykam do...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🌼 ❤️ nie odzywałam się bo nie miałam kiedy,porządki przedświąteczne. Na razie @ nie przyszła,ale z testem jeszcze się wstrzymam,może jakieś opóznienie,objawów raczej nie mam tylko trochę mi się biust powiększył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja robie obiadek bo ten tydzien mam jednak na 14 to fajnie maja corcia w szkole biedaczka wynudzila sie wczoraj ale tak tu wialo i padalo ze szok maz spi niby zadowolony z tych nocek to dobze narazie nie bede mu marudzic niech pracuje ale blizej dni plodnych musze sie zblizyc no wiecie ale juz mi go brakuje obecnie czekam na@ ale przyjdzie juz ja czuje piersi mnie tak bola ze zastanawiam sie jak ja bede pracowac musze caly czas rece do gory podnosic a bola mnie nie samowicie jakos jak urodzilam dziecko to objawy nadchodzacej@ twz sa inne brzych mniej boli ale piersi bardziej i tak samo z dniami plodnymi kiedys byly wogole nie wyczuwalne a teraz boli ze dwa dni i po owulacji tez czuje podbrzusze i martwie sie ze powinnam pojsc do gina ale tu a angli to nie takie proste jak teraz bede w polsce to pojde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko się przywitać weszłąm, bo zaraz jade na zakupy przedświateczne, więc trochę mnie nie bedzie. Misiaczki odeśpij teraz troche ta noc, za długo siedzisz. Dziewczyny czekamy 2 tygodnie,ale wczesniej na Ewcika i Enkę, oby to były dobre wieści.No i Becik i asiunia dla Was pewnie też będa dobre po tym monitiringu. Myszka a Ty gdzie jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ....ja tez sie zameldowac🌻 U mnie gardlo dalej boli, juz niewiem co mam zazywac:(:(:(:(:(mam nadzieje ze to bardziej sie nie rozwinie i nie przeleze calych swiat w lozku:):):):)zobaczymy;) Za 3 godzinki jade z kolezanka na zakupy ....moze jakiegos ciucha sobie upoluje.....a pozniej jeszcze za zakupy spozywcze...musze kupic pare rzeczy do plackow a ostatnie zakupy do koszyka to pewnie bee robic w piatek.... Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i zycze milego dzionka;) i za wszystkie trzymam mocno kciuki aby dziewczyny zblizajace sie do @ oglosily nam ze sa w ciazy.......mi do @ zostalo gdzies 6 dni czyli termin mam na sama niedziele Wielkanocna:(:(:(ale byc moze przyjdzie wczesniej.....;)postaram zagladnac pozniej o ile bedzie czas.....narazie..papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×