Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

witajcie kochane ale jestem teraz zla napisalam bardzo duzego posta i sie automatycznie sam wykasowal niech to ges kopnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxmadziaraxx witaj i przepraszam cie ze zapomnialam wyslac ci fotki juz sie za nie biore gapa ze mnie ze szok. Dziekuje serdecznie za zyczenia i wzajemnie ale mam tez nadzieje ze nas jeszcze odwiedzisz bo smutno tu bedzie bez ciebie.Buzka Ewcik masz racje idz na badanie krwi i mam ogromna nadzieje ze wynik bedzie pozytywny,,Zycze ci tego z calego serducha mojego. Ale jesli niestety wyjdzie negatywny to tak jak mowisz idz do lekarza jak najpredzej i niech ci da cos na uregulowanie Cyklu podobno duzo kobiet chwali Duphaston w sumie jest on na podtrzymanie ciazy ale tez reguluje miesiaczki i cieszy sie dobra opinia. Sprobuj i zapytaj lekarza. Ale oby to nie bylo konieczne. Smerfetka za 9 dni masz dostac @ oby nie przylazla w sumie ja mma dostac 28 marca tez jakos tak a napalilam sie na ten miesaic jak nie wiem bardzo sie staralismy az dziwie sie mezowi;-) ale pozytwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Pani misowa wlasnie w tym zgubionym poscie pytalam o ciebie wiec robie to jeszcze raz jak twoje samopoczucie i jak czuje sie twoja krolewna czy wszsytko w porzadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis do pracy nie poszlam zadzwonilam rano zle zle sie czuje kurcze jestem jakas rozkojarzona i wogole czuje sie nie najlepiej,zaraz bede sobie robic oklady z rumianku no i mam wizyte u lekarza o 3.30 na szczepienie przeciwko Zoltaczki typu B mam nadzieje ze takie szczespienie nie ma wogole zadnego zwiazku jesli kobieta planuje ciaze. No i dostalam pelno wrzodow lecze je oxycortem w sprayu i rumiankiem i rywanolem.Zobaczymy a katar dalej jest. Za to laura wstala ale juz nie tak zakatarzona jak wczoraj poslalam ja do szkoly oczywiscie dostala rano dawke wstrzasowa moze bedzie ja trzymalo obawiam sie tylko zeby nie biegala w krotkim rekawku po dworze bo zrobilo sie chlodno ostanio a ona sie rozgrzeje na boisku i bedzie biegac i znow bede sie meczyla razem z nia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie obecne i nieobecne ,dzisiaj po południu bede w mieście jak @ nie będzie nadal ide po teścik a jutro zobaczymy,ale czuję się jakbym miała mieć @. Ewcik trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko a co u ciebie jak samopoczucie i jak twoje gardelko czy juz lepiej czy probowalas wode z sola ja tego nie lubie ale wiem ze pomaga i skuteczne... Jak przeczytacie ta ksiazke to napiszcie krtoka recenzje to moze i ja sie skusze ja uwielbiam czytac moja star a ksiazke My dzieci z Dworca zoo czytam jednym tchem i ciagle ta sama prawie znam ja na pamiec. Aneczka a co u Ciebie??? Juz lepiej? A co sie stalo z Anula S kiedys prawie codziennie tu z nami siedziala a teraz tak rzadko z nami przebywa brakuje nam ciebie no i ucichla Sylweczka odezwij sie do nas prosze. A jestem tez ciekawa co slychac u naszej Bohaterki IZULI co u niej i jak sie ma jej krolewna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry🌻 Ja na chwilke jestem bo za moment pryjedzie kolezanka i po mnie i do pracy:(:(:(:(:(:(:(a jak mi sie nie chce ze szok:(:(:(:(:( Patinko ==>z gardlem chyba coraz lepiej...najgorzej rano jak wstane to boli mnie bardzo jak przelykam.....ale plukam woda z sola wiec mam nadzieje ze za pare dni przejdzie:):):):):):):):):)buzikai👄 Smerfetko ==>mam nadzieje ze jutro poklikamy na gg, bo dzis niewiem czy Cie jeszcze zastane:P:P:P:P:P:Pbuziaki👄 i milego dnia:D:D:D:D:D Za wszystkie dziewczyny testujace trzymam kciuki i zycze tlustych II krech.......ja @ mam dostac albo w sobote albo w niedziele wielkanocna:(:(:(:(:(:(:(:(:( Pozdrawiam Was wszystkie PanieMisiowa i Patrysie👄 i wszystkie dziewczyny z naszego topiku👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka trzymaj sie mam nadzieje ze ci przejdzie szybko.Wiem ze to okropny i nieprzyjemny bol. Milego dnia w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrysia ma chyba skaze bialkową jeszcze nie jest zdiagnozowana to tylko moje przypuszczenia w każdym razie odstawilam caly nabial czyli teraz nie jem już prawie nic. Dopiero jutro dowiem sie czy mam rację. A tak pozatym kluseczka rośnie, śmieje sie cały czas i sie cieżka robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojoj nie dobrze duzo dzieci ma skaze bialkowo niektore wyratsja z tego wiekszosc a niektore maja do konca zycia mam nadzieje ze bedzie dobrze. Biedna pewnie juz nie wiesz co zjesc by nie zaszkodzic Patrysi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nastala ogromna cisza wiec i ja tez zmykam zabrac sie za male porzadki bo wiecej dzis nie zrobie kompletnie jestem rozbita i no i musze mame zawiesc do banku wiec w sumie mam co robic mam nadzieje ze pogawedzimy sobie jeszcze dzis. Zycze udanego dnia Olawd a jak twoje samopoczucie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) no i zima wróciła..niestety :( Ewcik daj znać jak po badaniu..trzymam kciuki cały czas :) Patinka szczepienie na WZW nie przeszkadza w staraniach, ale gdybyś zaszła w ciążę to wtedy nie wolno się szczepić...ja też się szczepię ale na WZW A+B i w maju mam ostatnia dawkę wziąć...Mam nadzieję, że lepiej się poczujesz po rumianku :) Buziaki xxmadziaraxx dzięki za życzenia :) ale zaglądaj na forum i pisz :) Myszka24 współczuję Ci :(:( płukaj solą i polopiryną i na pewno przejdzie :) Smerfetka co u Ciebie?? Dzodzanna trzymam kciuki za testowanie :) Pozdrawiam Was wszystkie:) Ja dziś do fryzjera idę może humorek się trochę poprawi a jutro o 11 monitoring :( ale mam stracha....ehhh Buzki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiunia monitoringiem sie nie martw... naprawde, badanie usg tylko ze dopochwowe, nie bedzie bolalo.... a jesli boisz sie tak psychicznie to tez sie nie denerwuj...bo obraz usg zmieniasie diametralnie co kilka dni 2-3 wiec nawet jak nie wyjdzie pomyslnieto za 2 dni pojdzieszi na pewno bedzie ok ;-) U mnie nic ciekawego, dzis mnie nie mdli, wiec to chyba bylo zatrucie.... ale piersi mam jak balony ;)i bola- oj bola bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam do domu przemarznięta i przemoczona mam nadzieję, że się nie rozchoruję. Oddałwm krew a po wyniki mam zadzwonić po 15 więc jak tylko będę coś wiedziała to od razu napiszę. Napiszę bez względu na wynik......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcik jesteśmy z Tobą. Nie martw się, chociaż wiem, że dobrze się tak mówi ale nie można przestać myśleć, ale będzie dobrze :) Dzięki Becia :* za pocieszenie. Psychicznie się boję USG, ale w sumie fakt, że to się zmienia...mam testy owulacyjne, więc będę je robić i zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiunia wiem ze jesteście ze mną, ale tak strasznie się denerwuję. Z jednej strony zastanawiam się że skoro miesiączka już tak długo mi się spóźnia ( a zawsze miałam regularne) to nie może być nic innego jak dzidzia w brzuszku - tylko dlaczego testy mi nie wychodzą :(:(:( Kurcze coś jest nie tak i bardzo się boję zadzwonić po wyniki - kolejne rozczarowanie ........ nie wiem czy dam radę jak dowiem się że znowu nam się nie udało. A co do USG to sie nie denerwuj nic nie boli a dużo może wyjaśnic więc :) Będziesz wiedziała kiedy starać się o dzidziusia i jest większe prawdopodobieństwo, że traficie...... Jak lekarz będzie je robił to tak właśnie myśl .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny i ja jestem, ale mam takie obawy,że nic z tego.Nie pisałam, ale od wczoraj miałam ból podbrusza jak na @, a właściwie tak jakby macica mnie bolała,teraz tylko czasami pobolewa, ale wydaje mi się,że niestety zbliża sie wielkimi krokami, ale zobaczymy.Tak bym chciała,żeby sie udało, ale już sama nie wiem. Ewcik, czekamy na wieści, Asiunia nie martw się monitoring nie boli, mnie tam trochę bolałao ale to przez zapalenie, a tak naprawdę nic nie boli, powodzenia. Becia, Enka co u Was? Dzodzanna , Myszka, Misiaczki, Aneczka buziaki. Patinka fajnie,że tak duzo piszesz, no to czekamy i nie czekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetka to że boli Cię podbrzusze to jeszcze nic nie znaczy mnie też bolało w czasie nadchodzącej @ i zobacz nie przyszła - juz 12 dni się spóźnia a mnie czasami podbrzusze pobolewa. Także musisz czekać tak jak ja i enka...... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane - melduje sie ze jestem i moge troszke z wami posiedziec . xxmadziaraxx___slonce ja bardzo lubie ksiazki browna , polecam anioly i demony , zwodniczy punkt , kod leonarda . z tej samej seri ale innych autorow dobre ksiazki to : gliniana biblia , ostatni templariusz , sekretna szkatula ... cholerka tyle tych ksiazek przeczytalam i nie pamietam tytulow ale pozniej zadzwonie do mamy zeby mi podyktowala to ci dam znac . a lubisz sagi? bo fajna jest "saga o ludziach lodu " i "córy życia". a "jedenascie minut " coelha czytalas? patinko__biedna ta twoja corcia , mam nadzieje ze jej szybciutko przejdzie , a moje samopoczucie wciaz super :-D smerfetko___na pewno sie udalo ,tzymam kciuki i zarazaj nas zarazaj!!!slonce czasami brzusio boli jak sie jest w ciazy , tzn wtedy kiedy @ miala by przylezc ale to normalne , ja tak mialam ewcik__za ciebie tez trzymam kciuki bo jednak 12 dni spoznienia to na pewno @ nie przylezie . juz nie moge sie doczekac twoich wynikow - pisz tak szybko jak tylko sie da dzodzanna__daj szybciutko nam znac jai bedzie wynik testu-powodzenia 👄 dla was kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcik.. Ja tez jestem z Toba... Zycze powodzonka i trzymam kciuki, nie martw sie.... jajak mialam regularne kiedys to tez mi sie spozniala 20 dni i okazalo sie ze to nie ciaza tylko stres ... Nie martw sie- mam nadzieje ze w Twoim przypadku jednak bedzie dzidzia... i napisz szybko jaki wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Hej kochana! Na wstępie chce napisac ze baaaardzo mocno trzymam kciuki za Ewcik...musi byc fasolka bo tyle dni to az niemozliwe:P Ja byłam dziś na usg,maluszek ma 777 gram i ssał paluszka w czacie badania....płec sie nie zmieniła,nadal moj Antoś:) Te skurcze które mam to prawdopodobnie na tle nerwowym bo z macicą nic sie złego nie dzieje,przepisał mi jakies proszki które mam brac przez tydzien:/ Pogoda taka brzydka u mnie,za oknem ponura,pada snieg i wieje wiatr:( buuu a takie dni działają na mnie strasznie dołującą. Niedługo swieta zobacze sie w koncu ze swoją rodzink aktórej tak dawno nie widziałąm ...zwłaszcza z siostrą i bratem którzy mieszkają bardzo daleko...mimio ze brzydka pogoda ja juz nie moge sie doczekacswiąt.Acha przez 5 tyg przytyłam 3 kil:o jak tak dalej pojdzie to dobije do 80:(:(:( no ale coz potem bede sie martwic jak zrzucic..teraz oby dzidzia rosła sobie zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starające się Nick/skąd..................Wiek.............Ilosc Cykli...............Data @ Myszka/USA.................24....................10..... . . .. .......23.03.08 Patinka/UK..................25......................2... . .. . .........28.03.08 Smerfetka/Poznań.........28................ ...27...... .. ..........27.03.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 34...................02.03.08 Monita32.....................32....................13... .. ............29.03.08 olawd.........................28.....................27. ................22.03.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........23.02.08 Paula3332/Belchatow.....27.....................6........ ...........04.04.08 xxmadziaraxx/k.Kalisz.....29..................45...... .... ...... .23.03.08 A.N.N.A/Barlinek.............30...................2... ...............06.04.08 becia_gask...................26....................9.... ..............26.03.08 dzodzanna...................34....................28... ..............18.02.08 asiunia27.....................27.....................2.. ...............10.03.08 Zaciążone Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............26.......... ............29.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............20............ ..........26.07.08 Dzieciaczki urodzone Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Becia mam nadzieję, że u mnie to nie stres i że nie z tego powodu opóźnia mi się @ ;) Obca super że z Antosiem wszystko jest ok i że Ty czujesz się dobrze....... dbaj o siebie i o maluszka :) Asiunia dlaczego wyrzuciłaś mnie z tabeli :(:(:(:( jeszcze 40 min i dzwonię po moje wyniki......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starające się Nick/skąd..................Wiek.............Ilosc Cykli...............Data @ Myszka/USA.................24....................10..... . . .. .......23.03.08 Patinka/UK..................25......................2... . .. . .........28.03.08 Smerfetka/Poznań.........28................ ...27...... .. ..........27.03.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 34...................02.03.08 Monita32.....................32....................13... .. ............29.03.08 olawd.........................28.....................27. ................22.03.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........28.03.08 Paula3332/Belchatow.....27.....................6........ ...........04.04.08 xxmadziaraxx/k.Kalisz.....29..................45...... .... ...... .23.03.08 A.N.N.A/Barlinek.............30...................2... ...............06.04.08 becia_gask...................26....................9.... ..............26.03.08 dzodzanna...................34....................28... ..............18.02.08 asiunia27.....................27.....................2.. ...............10.03.08 Ewcik_1 ......................32....................33.............. ...06.03.08 Zaciążone Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............25.......... ............29.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............20................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............20............ ..........26.07.08 Dzieciaczki urodzone Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcik poprawilam tabelke tylko zastanawiam sie czy bylo sens skoro za te pol godzinki przepiszesz aie na druga pozycje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×