Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
madziara = pustak! a tak było przyjemnie jak cie nie było! już pół kafeterii zasmieciłas informacja o dniu seksu! no i nici z tego - chłop daleko, a tu sie chce, oj chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem Madziu:) A zrobilam sobie french bez zadnych wzorkow.....nastepnym razem jak pojde to poprosze o jakis wzorek....:) fajnie bo ta dziewczyna mieszka zaraz obok mnie i bierze tylko 35$ za paznokcie a w salonie trzeba zaplacic 100$ wiec jest przebicie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko to ladnie sobie pazurki zrobilas,pewnie ze lepiej isc do znajomej niz do salonu,w salonie zawsze drozej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxxmadziaraxxx witaj 👄 odpoczywaj wiec teraz..:) Myszko24 fajnie ze paznokietki sie \"udaly\":):) a gdzie reszta dziewczyn??? Smerfeciu a TY???? 👄 ja w domku bylam wlasnie z moim i pieskiem na spacerku:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz jestem po zabiegu,wczoraj bylam na zmianie opatrunku a na nastepny piatek ide juz na sciagniecie szwow a za 2tyg.nastepny juz wynik bedzie z biopsji,to co wycieli z piersi i mam nadzieje ze ten wynik tez bedzie dobry.Nawet jak wynik dobry to i tak musialam miec to wyciete,jeszcze troszke bol jest i sciaga i zle sie spi,ale jakos to wytrzymam.Pod koniec czerwca jade do meza w koncu i bedziemy razem,moze sie uda i bedzie dzidzia,chociaz na to nie licze,bo tylko mozliwe jest in-vitro,no ale cuda sie zdarzaja-to moze sie uda bez in-vitra. U mnie sliczna pogoda,ale co z tego jak i tak nie moge sie opalac przez jakis czas i mam unikac ciepla,wiec siedze w domku,ale troszke tez wychodze na dworek,chociaz cieplo,ale ide w polaze,troszke sobie posiedze w cieniu i do domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Misiaczku:):)👄 Wlasnie cos cicho na forum jest, dziewczyny pewnie na sloneczku siedza:P U nas tak goraco ze chyba jest ze 30 stopni i 100% wilgotnosci ....meksyk...klimatyzacja chodzi na okraglo:) gotowalam obiad to tak mi po czole sie lal pot ze niewiem...jeszcze jutro ma byc tak bardzo goraco a pozniej mam nadzieje sie troche ochlodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczki-No mam odpoczywac i nie dzwigac nic na razie,do puki szwy sie calkiem nie zagoja a do sciagniecia dopiero ide w piatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze ta paskudna pomarancza w koncu sie odczepi i pojdzie sobie,bo jest tu nie mile widziana,tylko wszystkich patrzy zdenerwowac,ale my sie nie damy jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
madziarku - tobie sie juz nawet czegoś nowego nie chce napisać? Ten tekst wstawiłas wczoraj, dokładnie co do słowa, po co zatem kopiujesz i się powtarzasz??? A pustak niestety jetseś, wystraczy cie poczytać, poziom twoich wypowiedzi o tym świadczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz napisze do admina niech wywali te pomaranczke:):):) i bedzie po sprawie...hehehehheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
i pół kafeteterii zaśmiesasz tym samym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaranczko jak masz jakis problem to napisz do "Przyjaciolki" tam Ci moze pomoga, bo niestety trafilas na zly topik.Zegnam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
je nie widze problemu pomarańczaku, trzeba sobie ułatwiać życie, a nie utrudniać :) Pozdrawiam Was i życzę spełnienia Największego Marzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoje wypowiedzi PUSTAKU SA PUSTE,WIEC PATRZ NA SIEBIE,i idz juz stad bo tu cie nikt nie chce,idz sobie popisz na innym forum albo tak jak Myszka pisze napisz do przyjaciolki,moze ci tam pomoga a moze juz za pozno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papa Madziu:) Mnie pozniej juz nie bedzie bo ide do pracy wiec moze dopiero w poniedzialek poklikamy.....milego weekendu kochana👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×