Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

to gratulacjeeeeeee soni17:):):) normalnie zarłacz bialy hihih:)) wyjazd dobry pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nad warszawą krąży jakaś burza juz od godziny. Dorota jak tam u ciebie? Cieszysz się że masz mężusia.... olwd jak cie jeszcze będzie tak brzuszek bolał to natychmiast bierz nospę! Sonia pewnie cię maluszek gryzie :) moja koleżanka karmi piersią i tez ma takiego szkraba który ja dla zabawy czasem złapie ząbkami, krzyczy na niego a on się wtedy tak fajnie śmieje, widać że specjalnie sie droczy żartowniś.... Mnie też cały czas brzuch na dole pobolewa, ale usg wychodzi ok więc chyba tak musi być. jutro idę na badanie \"ręczne\" do mojej pan doktór tylko wyniki muszę odebrać. No i tak czas powoli płynie i zaczyna sie 24 tydzień... Idę spać pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ja caly weekend w rozjazdach bo wkoncu trzeba rodzine odwiedzic zanim sie rozpakuje ;p u mnie pozostalo juz coraz mniej dni ale dluza sie jak nie wiem bardzo bym chciala jutro urodzic bylby piekny prezent na 2 rocznice slubu :) Myszka tez jutro swietuje 2 rocznice bo mamy ta sama date slubu :) ale gdzie sie ona podziewa hop hop Myszko brakuje tu Ciebie odezwij sie co tam u ciebie DLa reszty pozdrowionka i fluidki bo ide sie polozyc bo coraz czesciej jakies skurcze sie pojawiaja mam nadzieje ze to juz te na ktore czekam :) *************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************** douslyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kakusia gratulacje!!!! Piękny prezent na 2 rocznicę. Ja swój sprawiłam sobie dopiero na 5- lecie małżeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jeszcze nie ma co gratulowac bo maly jest przekornik i nie spieszy mu sie wiec chyba nici z prezentu bo to wkoncu jutro juz a tu chyba maly sie drazni ze mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonka ja was caly czas poczytuje ale nie mam za bardzo czasu bo pakuje , sprzatam itd. i jeszcze od wczoraj jak na zlosc tak mnie gardlo rozbolalo ze szok . to bylo do przewidzenia ze jak tylko wyjade z pl to od razu cos sie do mnie przyczepi 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć was! EfQa mój mężuś był niestety tylko jeden dzień we wtorek juz jest daleko stąd ode mnie tz. 1500 km dopiero zobaczę go za 5 tygodni Jestem na razie w pracy ale jak pójdę do domu mam zamiar robić dżem z wiśni i to swoich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) dorotko nie smutaj sie wroci:):):) olawd jak samopoczucie:? lepiej? 👄 a gdzie SMERFETKA 29 👄 ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ,,jak ja sie pojawiam WY znikacie:( co u WAS?? JA MAM KOLejny dzien ciezki ..szef wymysla..czepia sie o wszystko..a pomyslec ze ostatnio byl spokuj nawet zartowal..a jak jego zona wrocila z sonatorium jak go siekło to ech..jakos wytrzymam a jak bedzie zle zmienie prace..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczki nie martw się, pewnie żona mu nie dała i się wścieka .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane po krótkiej nieobecności, miałam zajrzeć wczoraj, ale musiałam być na bieżąco, a jak już poczytałam to padłam jak mucha i nie zdążyłam napisać. Dziś znów miałam zalatany dzień, bo po wczasach trzeba było jechać na zakupy, rachunki popłacić itd. Wczasy jak wczasy minęły szybko, ale było fajnie, nawdychaliśmy się jodu i od razu brzuszek się pokazał, a tak go nie było , już się martwiłam, ale do Oli daleko mi z tym brzuszkiem.Naprawdę brakowało mi tego oderwania się od rzeczywistości. Olu Ty już szalejesz z zakupami, a ja ciągle słyszę,że to za wczesnie, ale już też zaczęłam, bo póxniej zimą nie bedzie mi się chciało toczyć jeszcze po sklepach.Wtedy tylko wózek i łóżeczka i juz, a teraz drobniejsze rzeczy kupuję, no i tak lepiej, bo troche kasy to ciągnie tym bardziej na 2 , a jakbym miała jednorazowo kupić wszystko dla bliżniaków to chyba 5 tys. by mi nie starczyło, a tak po trochę to sie tak bardzo nie odczuje. Maleństwa fikają w brzuszku, oj fikają, ale to bardzo przyjemne uczucie. Myszko błagam Cię odezwij się, martwię się o ciebie bardzo mocno, napisz choć kilka słów. EfQa jak samopoczucie, idż kobieto na zwolnienie, odpocznij. Dorota już niedługo spędzicie owocny urlop z mężem. Sylwia dlaczego się nie odzywasz, co u ciebie? Misiaczki super,ze wyniki dobre, teraz juz bliżej dzidzi, zobaczysz jeszcze ja nie urodzę, a Ty napiszesz nam ,ze jesteś w ciąży. Monita co u ciebie? Madzia buziaki, powodzenia i czekamy na dobre wieści. Aneczka fajnie,że się odezwałaś, szkoda,że nie do końca się udało na tych psychotestach do Policji, ale wiesz jesteś młoda i swiat stoi przed Tobą otworem, a ze bystra z Ciebie dziewczyna, to wiem,ze dasz sobie radę.No i nie rezygnuj z marzeń. Patinko Ty znowu zalatana, jeszcze co chwilę problemy, odpoczywaj duzo i nie denerwuj się. Dzodzanna co u Ciebie? Kalpek pozdrawiam. Kamea dlaczego nie piszesz? Iwa fajnie,ze uda Ci się czasami do nas zajrzeć. Kkinia jak samopoczucie? Becia a Ty gdzie się podziewasz? Obca super gratulacje na synusia, nie przejmuj się dasz radę, zobaczysz. Sonia fajnie,ze zaglądasz do nas, jak mały? Pani Misiowa niedługo już bedzie lepiej, zobaczysz jak wyjda ząbki mała się uspokoi i odpoczniecie sobie trochę. Asiunia dlaczego do nas już nie zaglądasz? Anula S moze byś tak do nas napisała choć kilka słów? Kakusia już niedługo malec bedzie przy Tobie i kto wie moze sprawi Wam ten prezent na rocznicę i jutro się pojawi. Kakusiu i Myszko wszystkiego najlepszego z okazji Waszych rocznic Ślubu.Kakusiu Tobie prezentu w postaci porodu , a Myszce prezentu w postaci 2 kreseczek. Jeśli kogoś pominęłam to przesyłam dla was buziaki, ale starałam się wymienić Was jak najwiecej.Smerfecia poprostu wróciła z wielkim hukiem no nie, takiego posta skrobnęła, tylko żeby mi go nie wcięło, bo mnie coć trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak jeszcze poprawię tabelkę,zjemy coś i pora spać. STARAJĄCE SIĘ Nick/Skąd..................Wiek..............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ............23.07.08 KameaC/Lublin..............32.............min. 30.. ...............11.07.2008 Myszka24/USA..............25....................14.. . . .. ..........14.07.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ...........??.??.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.77... . .............22.06.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 38..................19.07.08 Monita32.....................33....................16... .. ............08.07.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ....??.??.08 Aneczka227/Malbork......20....................12....... ............27.06.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................4... ...............30.04.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............05.06.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ....??.??.08 Sara76........................ 31.....................47.................14.07.08 dorota822....................26......................20. .. ............26.07.08 misiaczki......................23......................3 4. ..............09.07.08 iwa18 /uk.....................26.......................7.......... .......17.07.08. alutek29......................29.......................1 3.. ............11.07.08 Kasiada/Nowy Sącz.........26......................30...............02.07. 08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 Obca_....................23...............37.......... ............28.06.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............39............ ..........26.07.08 Patinka26...............26................19........... ...........30.11.08 EfQa......................30................22.......... ...........11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . ..................03.12.08 asiunia27................27..................13......... . ..........07.01.09 olawd/Uk................28..................13.......... . ..........23.01.09 Smerfetka ..............29.................13 (bliźniaki)............24.01.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07 Kwatolina.............??????................????????.... ..............??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja ..............02.05.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro, Myszko na dziś miałyście termin @, mam nadzieję,ze nie przylazła do Was i nie przyjdzie przez najblizsze 9 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misaczki
witam tak na chcwile zaraz do pracy.. EwQUS mysle ze masz racje oni juz dawno ponoc ze soba nie.. heheh mial spokoj a jak wrocila to muysiala go czyms wkurzyc.. ale wiesz po mnie to splywa ale jak ktos mowi ze nic sie nie robi albo co sie robi ze nic nie widac..podnosi mi cisnienie..wiezc sama rozumiesz..czlowiek sie stara a temu i tak nie pasuje Ci szefowie..lepiej opowiadaj jak sie czujesz:) Smerfeciu wreszcie sie odezwalas juz sie martwilam:( to supoer ze brzus jest:p zobaczysz w 5-6 msc jak piła bedzie hihihi odezwiij sie popodudniu kolo19 do mnie na gg:) 👄 pani Mmisiowa no ja masz prawie zawsze uszki up:P mamnadzieje ze u Ciebie bedzie ok i odpoczniesz:** uja powolui sie zbieram milego dnia WAM zycze i mam nadzieje ze jak wroce bedzie co czytac!:P 👄 papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misaczki
zjadlam nicka a juz po sniaidanku dziwne..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie No i moj synek chyba sie jeszcze nie spieszyt grzeczny dzis taki :) ide na ktg pozniej to sie okaze czy on juz cos kombinuje czy nie :) Smerfetko dziekuje za zyczenia i ciesze sie ze wszsytko u was wporzadku dzidzie rosna zdrowo to najwazniesze a i super ze wypoczelas troche zobaczysz nie wiesz kiedy a tez sie bedziesz denerwowac tak jak ja w ostatnich tygodniach kiedy sie urodza :) z zakupmi tez masz racje nie wolno wierzyc zabobonom to Pan Bog decyduje i trzeba wierzyc ze chce dla nas jak najlepiej wiec mozesz sobie pobuszowac po sklepach zwlaszcza ze stopniowe wydawanie kasy jest mniej bolesne dla kieszeni i potwierdzam to z wlasnego doswiadczenia :) Pozdrawiam 🌼 Misiaczki olej szefa ty nie mozesz sie denerwowac a jak on ma chandre to niech sie schowa pod ziemie to mu przejdzie a nie wyzywa sie na innych poprostu jednym uchem wpusc drugim wypusc :) buziaczek dla ciebie i czekamy na super wiesci od ciebie o 2 kreseczkach :) 👄 Myszko halo gdzie jestes Wszsytkiego naj naj naj z okazji rocznicy szkoda ze nie mieszkasz blizej bysmy razem poswietowali taka zbiorowa rocznica ;p Pozdrawiam i odezwij sie wreszcie do nas czyzbyc juz nas nielubila :( ?? Dla pozostalych tez pozdrowionka i buziaki 🌼 👄 No i fluidki obowiazkowo lapcie lapcie bo lada dzien juz nie bede ich miala ;p *********************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaniMisiowa mam nadzieje ze juz sie niedlugo skoncza te zle dni dla niuni tak mi was szkoda :) ale glowa do gory dobrze ze zeby nie wychodza cale zycie tylko w pewnych okresach :) juz niedlugo bedzie lepiej caluski dla was i dodatkowy dla Patrysi zeby byla dzielna 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki kochane Pani doktor mi wczoraj powiedziała że jestem okazem zdrowia i naprawdę jestem super. Wyniki, ciśnienie wszystko idealnie a przytyłam tylko 4 kilo na razie :) więc same rozumiecie że nie wypadało mi poprosić o parę dni zwolnienia po takich pochwałach :p Następnym razem poproszę jak brzuszek podrośnie troszkę... Czasem robi mi sie tylko trochę słabo a po za tym jest ok. kakusia wiesz ty masz rację że w te zabobony nie należy wierzyć bo to Pan Bóg decyduje. Ja też niedługo zacznę gromadzić ubranka i potrzebne rzeczy. Misiaczki nie denerwuj sie bo to bardzo przeszkadza przy starankach. Stres jest bardzo szkodliwy. mam nadzieję że do Myszki i Sary @ nie przylazła może sie odezwą.... pozdroawiam wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa to super ze jestes okazem zdrowia tylko pogratulowac wazne ze z dzidzia tez oki a co do zwolnienia to smialo moglas prosic bo zawsze mozesz miec zle samopoczucie albo powiedziec ze masz stresujaca prace i napewno ci da zwolnienie nie miej zadnych oporow czasmi warto sobie troche poleniuchowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry patryska jakos sobie radzi, kurde wziełabym cały ten bol na siebie żeby tylko ona tak nie cierpiała kluseczka moja kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonka ja dzis w nocy czulam sie okropnie - gardlo i katar wyprowadzaja mnie z rownowagi . a do tego kaszel 😠 w nocy to malo zawalu nie dosta;lam jak poszlam siusiu i na papierku zobaczylam troszeczke krewki !! naszczescie tylko jednorazowo ale stracha mi takiego napedzilo ze pol nocy nie przespalam . dzis caly dzionek leze w lozeczku i odpoczywam . buziaczki kakusia i myszko----wszystkiego najlepszego 🌻 z okazji rocznicy !!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wam ja juz po badaniu ktore mnie zmartwilo na ktg wyszly drobne oscylacje czyli zaburzenia w czynnosci akcji serca lekarz nie kazal sie stresowac ale wiecie jak to jest jak nie urodze do piatku to mam zglosic sie na oddzial i jak to lekarz poweidzial bedziemy konczyc ciaze z jednej strony sie ciesze ze to juz niedlugo ale z drugiej te 3 dni to dla mnie wiecznosc ktg wskazalo ze juz mi sie zaczely skurcze dlatego moge nie dotrzymac do piatku ale za to nie mam jeszcze rozwarcia choc szyjka skrocona chcialabym dotrwac do piatku bo w piatek dyzur ma moj lekarz Olawd nie stresuj sie bedzie dobrze ja tez mialam krwawienie w 14 tygodniu i to byl niegrozny tylko krwiaczek wiec jak wrocisz do Polski to idz do lekarza niech wszystko sprawdzi ale nie ma co panikowac narazie a do tej pory duzo odpoczywaj i zadnego biegania, dzwigania i forsowania sie!!! Pozdrawiam i dziekuje za zyczenia 👄 lapcie fluidki bo tylko do piatku najpozniej bede slac ************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola jak będzie cos bolało to pamiętaj od razu bierz nospę. Kakusia nie martw się już jesteś na ostatniej prostej w przyszłym tygodniu już będzie po wszystkim. dzidzia pewnie sie do porodu szykuje i się denerwuje więc może stąd te zaburzenia akcji serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×