Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

iskierka nadziei.

JESIENNE STARANIA - kto jeszcze?

Polecane posty

Gość Aranka
W związku z tym, że mam labę dzisiaj w pracy, szukam części do mojego autka. Jak nic wpakuję 1000 zł w najbliższym czasie... i tak sukces, bo proponowali mi 3 000 :D hehehehe tak polska kobieta musi liczyć...hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK....................IMIĘ.......LATA.....MIASTO....CYKL STARAŃ...DATA@ iskierka nadziei......Sylwia.......25.........Września........0............30.09 Mama24...............Ewelina......24..........Kraków.........0..............25.08 Asik25.................Joanna......25..........Lubin............0..............? madziara.............Magda.......27..........Warszawa......0..........10.09. Beciamun............Beata.........27......Tomaszów Maz....0...........3.09 Askja.................Julia.........25..........Warszawa........0.............? pogodny dzień........Aga..........33........Kraków..........3...........22.09 Elunia_K.............Ela.............18.........Poznań...........1..........29.09 Anecik...........Aneta...........26.........Sosnowiec..........0..........04.09 Tojaedyta........Edyta.......30......Słupsk...........2..............11.09 Koalka27..........Asia..........27......Rybnik...........0.............30.09 Aranka...........Ania..........23........Gdynia..........3..............8.09 sweete...........Asia..........30........Łódź............5..............07.10 Alabamka.........Joanna......28.......Wrocław........1..............24.09 Tabelka II Nick...........Imię.................. TC................Kilogramy RRR.............Renata..............11.....................1 Tojaedyta........Edyta.............3.......................? Kinia25............Kinga.............3.......................? Wpadłam do drugiej tabelki i czekam na resztę. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli mogę cos dodac, bo w sumie jeszcze mnie nie dotyczy tabelka nr 2, a szkoda .... :(, to moze poszerzycie ja o jeszcze inne dane tj.: np. termin porodu i wowczas, mozna sie wpisywac zgodnie z terminami narodzin dziecka, a pozniej o plec dziecka ??? Co wy na to ?! To tylko moja taka mała sugestia :) Buzka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, nareszcie nie jestem sama ! Tojedyta i Kinia- gratulacje ! Za Resztę trzymam mocno kciuki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia25 gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ❤️ Ciekawe która teraz będzie następna????? ❤️ Trzymajcie i i miłego dzionka. Wieczorem na pewno tu zajrzę. ❤️ Mam do Was pytanko całkiem z innej beczki, czy miałyście kiedyś problem z farbowaniem wełnianego sweterka? Ja właśnie męczyłam się wczoraj z tym farbowaniem. Mam taki fajniutki biały i słońce mi go spałiło na żółto - normalnie jest wypalony a na dodatek nierówno. I niestety nie pofarbował mi się, tylko plamy się zrobiły. Wkurzyłam się i przeznaczam sweterek na podpałkę do piecyka. Pozdrowienia 🌼 Kinia25, jakie masz objawy, już coś Cię męczy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia-GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Choć niedawno pisałaś (9.09), że robiłas test i nici z dwóch kreseczek... A tu proszę!! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej spiochy :) Juz prawie 9.00 a tu nikogo ani nie widac, ani nie slychac :) Wszystkie tak zapracowane ???? Ja tu tez zagladam tylko z rana, bo potem moze byc roznie, pozdrawiam was wszystkie i zycze milego dzionka :) We Wrocku pogoda średnia, szarawo i wietrznie, pewnie popada jeszcze :) Buziaki :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aranka
Witajcie, Oj tak, dziś zapracowana - urwanie głowy :D Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny co do mojego samopoczucia to czuje sie rewelacyjnie gdyby nie fakt że nie ma @ to bym nawet nie uwierzyła, ze jestem w ciąży, Jedynie co to czyję cały czas lekkie skurcze macicu, ale to ponoc normalne bo jej się wydaje, że mam okres. Ale juz przechodzi, i jeszcze takie rozciąganie cały czas. Jeszcze mnie trochę cycuchy swędzą i bola przy dotyku i nic więcej. jem wszystko piję, nawet mi kawa smakuje, chociaz od wczoraj nie piję bo ponoć w ciąży nie wolno, a przez to że nie pije kawy to chodzę taka spiąca że ledwo na oczy patrzę. Dobrze, że nie mam zadnych mdłości bo tego się najbardziej bałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aranka
Dziewczyny, myślicie, że to dobry sposób na ciążę, żyć według książkowych zasad... bo taka alergia u dziecka albo ina, więc to i to, tak i tak...? Tak sobie pytam, bo moja kuzynka jest w ciąży i nic nie zje bez zajrzenia w tę książkę :D czy to przesada, czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama jak była ze mna w ciązy to jadła wszystko, bo fachowych ksiązek nie było. Ja też jem co popadnie, naprzykład teraz opychamsię śledziami w sosie tatarskim, jak cos mi nie podejdzie to poprostu nie bede tego jadła. A pozatym uważam że alergie biorą się ze zbytniej dbałości, bo np. nie widziałam żadnego diecka z biednej zaniedbanej rodziny z alergią. A z dobrych bogatych domów jest ich na pęczki. Więc lepiej nie przesadzać ze zbytnia dbałoscią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Kinia - nie chce cie martwic, ale mdlosci tak szybko nie wystepują, wlasnie moja kolezanak jest w 4-miesiacy i ja teraz dorwaly a inna miala jak byla w 2-miesiacy, nie zebym cie straszyla, ale wszystko przed toba !!!! Oby nie.... tego ci zycze :) A co do tego jedzenia w ciazy i alergii, to zgadzam sie, ze wszystko z umiarem, bo tak jak piszecie, kiedys nie bylo madrych publikacji i dzieci byly zdrowsze niz teraz przesadnie zadbane :) Buzka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wreszcie w domku po pracy. A gdzie się podziewa RRR i Edytka???? Już nas opuściłyście. Pozdrowionka i miłego dzionka. P.S. Odnośnie tych alergii, to w mojej pracy jest pielęgniarka (przekwalifikowana na bibliotekarkę) i ona ma trójkę dzieci. Z pierwszym jak była w ciąży - dziewczynka, to jadła co popadła, bo dowiedziała się w 4 miesiącu o ciąży. Przy drugim dziecku uważała bardziej, dbała o siebie - dziecko zdrowe jak rydz. A przy trzecim dziecku jadła mnóstwo nabiału, bo ktoś jej zalecił, że dziecko będzie miało lepsze kości i ząbeczki, żyła według książki - dziecko urodziło się ze skaza białkową i do dzisiaj wciąż na coś choruje. ❤️ ❤️ Ciąża to nie choroba, tylko przecudowny stan kobiety.......... ❤️ Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aranka
Tak wlaśnie myslałam, szkoda mi jej męża, to nie, to tak... no cośty oszalałeś?? tego nie mogę !!! Tak naprawdę, to chyba takiemu mężczyźnie z przewrażliwiona totalnie żoną... musi być biabelnie ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale nie, Iskierko, jesteśmy. Może niedługo 2 tabelka dedzie większa niż pierwsza ? Trzymam za Was kciuki. A ja po prostu rosnę- od pępka w dól. Kinia, wolno pić kawę w umiarkowanych ilościach. Piję codziennie słabą z mlekiem, jak mam chęć to i dwie.Poprzednim razem też piłam, dziecko było książkowe. A z mdłościami... poczekaj, choć Ci tego nie życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aranka
Witajcie słodziutkie, Ja mam takie małe pytanko w całkiem innej sprawie... nie mwm w niej kompletnie doświadczeń. W związku z tym, że osiwiałam - wczoraj pofarbowałam włosy markową farbą (w tym pytaniu to ważne) :D pierwszy raz w życiu. Myłam w nocy szamponem, ale one dalej dzisiaj śmierdzą chemią. Jak długo utrzymuje się taki nieprzyjemny zapach włosów? Pozdrawiam :) Moje kochanie dzisiaj przyjeżdża, to się zdziwi, że mam kolor :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🖐️ Kobietki :) Co za pogoda, faktycznie do pracy to sie isc dzisiaj nie chcialo, u mnie leje i leje, a na termometrze tylko 14, jakos zimnawo :) Aranko - co do twojego pytanai, to nie spotkalam sie z czyms takim, wiec nie wiem co ci doradzic, osobiscie kilka razy farbowalam wlosy, ale problemów z zapachem nie mialam, mysle, ze to sopecyfika tej farby i moze przy drugim myciu wlosow juz bedzie niewyczuwalny, albo przeszkadza ci, bo po prsotu farbowalas pierwszy raz i nie jestes przyzwyczajona, a jednak to chemia, wiec cos musi byc czuc, albo .... jestes juz w ciązy i masz wyostrzony zmysł węchu :):):) Buzka pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny co u was nowego ? Bo u mnie z nastrojem kiepsko . Brzuszek mnie coraz bardziej boli na @ i pewnie nici ze staran w tym miesiącu. A taka miałam nadzieje ze moze sie uda .Na dodatek raz po raz popaduje deszczyk w krakowie .I nawał pracy jak to przed 20 :( ech .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko***22
czesc kobitki! U mnie pogoda tez nie dopisuje i od rana co jakis czas lekko pada.Wczoraj kupilam sobie suknie slubna i mi sie humor poprawil.Moja przyjaciolka nakrzyczala na mnie ze z takim bardzo dopasowanym gorsetem,a jesli zajde w ciaze to sie nie zmieszcze...ale od czego sa krawcowe i przerobki?:) Aranko co do pytania o wlosy ja czesto farbuje i zdarzalo sie ze przy niektorych farbach zapach bylo przez jakis czas czuc,ale to tylko do kilku dni.Ale przeszkadzalo mi to wlasnie podczas pierwszych farbowan bo teraz juz nawet nie zwracam na to uwagi. Pozdrowionka i buziaczki dla Was wszystkich a podwojne dla naszych przyszlych mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Z zapachem farby też miewałam problemy na początku, teraz już mi to nie przeszkadza, a poza tym-więcej się nie farbuję!! Mój ogromny dylemat rozwiązał się beze mnie, i dobrze... Obiecałam sobie-listopad, więc teraz już mogę dotrzymac obietnicy ( o ile się coś nie zmieni...) I w ogóle-gdzie jest ZŁOTA POLSKA JESIEŃ?? Bo i bez patrzenia przez okno można się czasem pociąć!! Arkadiusz Gołaś-reprezentant Polski w siatkówce-zginął mając 24 lat, 21 lipca 2005 roku brał ślub...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam Aranko mojej mamie około tydzień \"pachną\" włosy, ale to jest zróżnicowane od marki firmy i pewnie od rodzaju włosa. Dzisiaj ma te moje dni i to dokładnie, bo czuję tak jak lekarz mi opisał. Nawet śluz taki książkowy. Czyli według obliczeń 30 powinnam dostać @, a potem ruszam do dzieła. Zobaczymy co z tego będzie ❤️ ale nadzieję zawsze przecież można mieć ❤️ Miłego dnia (u mnie pada, a nawet leje) Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!! jestem, jestem, nie miałam internetu, wiec nie mogłam sie odezwać. Gdyby nie ogromne i bolące piersi, to wcale bym nie myslała ze jestem w ciązy. nic mi nie dolega, czuje sie doskonale. w czwartek byłam u gina, robił mi usg, dostałam zdjecie fasolki.jedyne co jest inne niz zawsze, to to ze juz 5 razy jadłam rybe, czego nigdy nie robiłam. taką ugotowaną to bym mogła jesc chyba kilogramami. wczoraj byłam na zakupach i kupiłam sobie sześć! sałatek rybnych. tak nigdy nie było, ryby mi śmierdziały i nie były dobre, a juz gotowanej to nigdy w zyciu. Fasolka dzisiaj ma 4 tygodnie i 6 dni!!!! pozdrowionka dla wszystkich !!!! pisze o sobie a zapomniałam pogratulowac Kini! przepraszam, ze o tobie zapomniałam, ale chyba mnie zrozumiesz. OGROMNE GRATULACJE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edytko to fajnie, że masz już zachcianki. Ja mam pytanie, skoro piszesz, że Twoja dzidzia ma już 4 tygodnie i 6 dni, to w jaki sposób to obliczyłaś? Czy od dnia zapłodnienia, czy od pierwszego dnia ostatniej miesiączki? ❤️ Miłej niedzieli, chociaż nikt tu nie zagląda, bo pewnie każdy ma ładną pogodę........................ ❤️ Niestety jutro trzeba iść do pracy :( ❤️ Trzymajcie się cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam się zaptać Was. Czy któraś zna jakiś fajny pensjonat, albo inne miejsce noclegowe w Szkalrskiej Porębie, bo wybieram się z mężusiem w październiku do Szklarskiej. Za wszelkie odpowiedzie wielkie dzięki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aranka
Ech... chcialabym, by to przeczulenie na zapach bylo przez fasolkę ... Dziewczyny, kogo typujecie jako nastepną na listę nr II :D moze iskierka nadziei? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,ten pobyt zmężulkiem w górach daje do myślenia...:) Ja też mam pewną kandydatkę...:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka 🖐️ 🌼 No jezeli chodzi o typowanie, to tez sadze, ze ten wyjazd iskierki z mezem, moze zaowocowac :) A moze ktos inny pojawi jeszcze ... Buzka 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×