Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

iskierka nadziei.

JESIENNE STARANIA - kto jeszcze?

Polecane posty

czolem babeczki skrzynki nie mam przeladowanej - zajete jedynie 15% - wiec powinno byc luzniutko, ale sprawdz Alabamko, czy dobrze wpisujesz moj adres - na poczatku jest podkreslnik _ takie cos ja zaraz wysylam dalej... do Edyty i do Iskierki a slubnych jeszcze nie zgralam niestety - nadal razyduje u Miska na kompie dziewczyny - nawet sobie nie wyobrazacie, jak mi sie czas dluzy (a moze sobie wyobrazacie....), no po prostu czekalam na ten koniec @ i wydaje mi sie, ze juz wieki przeszly, a zanim bedzie jakos blizej owu to juz chyba w ogole posiwieje.... a nasze wlasne mieszkanie to wydaje mi sie tak odlegle... mam wrazenie, ze tyle tych formalnosci musimy zalatwic, tyle decyzji podjac, ze to bedzie trwac i trwac i trwac... jakis taki jesienny dolek mnie chyba nawiedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Nareszcie mam troche wolnego czasu aby cos napisac. Wysłałam wam ( tym których adres znalazłam ) fotke i mysle ze wasze tez dostane . Pozatym jakies katar mi sie przyplatał. Narazie sok malinowy miodzik i czosnek . Po konsultacjach z kumpela postanowiłam zasiegnac opini innego ginekologa bo jak ja mam miec dzidzie jak z moja @ roznie bywa i pewnie cykle bezowulacyjne a lekarz mnie wysyła na coraz specjalistyczne badania i coraz droższe w kierunku poronień i nic rzadnych leków oprócz foliku . Jak cykle bez owulacji to dzidzi nie bedzie :(. A moze jakas luteine powinnam brac albo cos innego ? Co otym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanko tak się przyglądałam na to zdjęcie co dostałam od Ciebie i miałam wrażenie że gdzieś już Cię widziałam - i już wiem - byłaś na innym topiku \"przygotowania do ślubu\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) mam jedno dyzurne zdjecie troszke na tamtym topiku zabawilam, ale nie za dlugo - dziewczyny produkowaly po kilka stron dziennie, a ja nie nadazalam czytac, wiec spasowalam w ktoryms momencie elo - dziewczeta moje drogie, ja tez czekam na inne zdjecia :-) nie zapominajcie o joance z szarego szczecina ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez czekam !!! Madzia od ciebie nie mam jeszcze !!!! I inne tez prosze o przesyłanie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie nareszcie znalazłam chwilke żeby cosik do Was napisać i nadrobic zaległości w czytaniu. Oczywiście chce równiesz was wszystkie zobaczyć. Zaraz wyśle do Was zdjecie. No i oczywiście sama też czekam na fotki. podaje adres: sweete@autograf.pl A tak w ogóle to akurat mam to własnie robie z mężem dzidzie i po każdym przytulanku nogi do góry na 10 minut. Może to śmieszne ale słyszałam że pomaga. Hmmmm niedługo sie przekonam. pozdrowionka i buziaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sweet i inne dziewczyny nie ma co leżęć z nogami do góry bo to powoduje jeszcze większe nakrecanie się na dziecko. Wystarczy po prostu nie wstawać juz z łużka. czyż nie przyjemniej po myzianku przytulic się do swojego meżczyzny i zasnąć, niż leżec z nogami na ścianie? Nie przesadzajcie, ja nie stosowałam, żadnych wydziwnionych metod oprcz tej powyżej i mam fasolkę co prawda malutka bo ma 5 mm ale jak szybciutko urośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiniu zgadzam się z tobą ja w pierwszą ciążę też zaszłam od razu bez problemówi kombinacji. Ale teraz nie wiem dlaczego ale jest problem więc łapię się wszystkiego. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super akcja wyszła z tymi zdjeciami. Narazie sie pogubiłam komu wysłałam, a komu jeszcze nie, ale dojdziemy do tego! dziewczyny jestescie suuuuper!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edytko!Nadal nie doszło nic :( No i czekam na zdjęcia od iskierki, Madzi (ale jej tu już na razie nie będzie),pogodnego dnia(hehe-no ale tak trzeba to odmieniać). Dziękuję sweet za takie zdjęcie-od razu zrobiło mi się tak wesoło-mama i córka, morze...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aranka, dzięki za pamięć. Znalazłam już coś bardzo fajnego, przynajmniej na obrazkach. Ale nie rezerwuję wcześniej, bo kiedyś mi się to nie sprawdziło. Lepiej na miejscu coś poszukać, a tym bardziej, że teraz martwy sezon. Wielkie dzięki za zdjęćka, ale z Was laseczki!!!!!!!!! :D Ja postaram się coś wygrzebać z archiwum i Wam przesłać. Zdjęcia dostałam od Aranki, Koalki, Joanki, Pogodnego dnia i sweete. Dzięki. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Podsumuję, od kogo otrzymałam juz zdjecia, a mianowicie maile przesały mi: Koalka, Aranka, Pogodny dzień, Joanak, Sweete, Tojaedyta, a czekam nadal na zdjecie od Iskierki ..... i od Madzi, ale ona to juz nie mysli o takich przyziemnych sprawach, wiec jej daje spokój :))) Na inne tez czekam i odesle swoje, jak tylko bede maila maila zwrotnego :) Papatki ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tośmy się Alabamko minęły,jak weszłam na gg, to ty akurat znikłaś... Ja też czekam na zdjęcia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) 🖐️ Koalka - i pewnie dzisiaj znowu sie miniemy, co ??? A moze nie ..... Iskierko - dziekuje, za przeslane zdjecia :) Kto nastepny.....czekam ..... :) Milego dzionka i przyjemnej pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aranka
Witajcie, No i gdzie jest piękna jesień do spacerów po lesie? :D Takie spacery mogłyby być bardzo owocne, tylko z szarzyzną nie fajnie się spaceruje... co ja bredzę, i tak pewnie podjechałabym pod sam las samochodem :D Mam dzisiaj dziwny humor, kobiety, jesteście przepiękne.... Iskiereczko, z Ciebie taka słodka kruszynka... urocza. Pozdrawiam znad kubka z cappuccino :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czuję się zawiedziona. ja wiem, że już do was nie przystaję bo ja już skończyłam czekanie na fasolkę, ale tyle czasu byłam z wami a dostałam zdjecie tylko od Edytki :( Jakby sie któraś zlitowała to podaje mojego maila do pracy promocja3@powiat.krakow.pl, odwdzięczę się po slubie bo na razie niemam aktualnych zdjęć. Podam też na wszelki wypadek nr. gg 2157543, jakby któraj chciała pogadać face to face zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Alabamka pogodny dzień ale z was fajne babeczki, ja niedługo chyba w kompleksy wpadne bo figurą to ja szczerze mówiąc nie grzeszę. Mam za dużo tu i ówdzie, a za pare miesięcy na plaży grrenpace zepchnie mnie pewnie do morza. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akacja_
Witajcie dziewczyny !!! Pozwolicie że sie przyłącze do Waszego zacnego grona ;)). Rozpoczęliśmy właśnie z mężem starania o naszego pierwszego maluszka. Mam nadzieję że się uda!! Pzdrawiam wszystkich i życzę miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo!! Fotki dostałam od Iskierki, Koalki i Edytki - dzięki wielkie. Dziewczyny jesteście po prostu super!! Czekam na resztę. Pgodnydzień podaj swój adres a i do Ciebie napiszę ;). Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arana
Witaj Akacjo, miło że się przyłączasz. Ja chyba się odłączę. Mój Skarb stwierdził, że już mu się odechciało starań i powiniśmy je przełożyć na przyszłość bliżej nieokreśloną ;( Jest mi strasznie smutno dzisiaj. Nie dość, że nie zafasolkowałam, to jeszcze taka wiadomość, zaraz po jego powrocie. Ech... Pogodynko, posłałam Tobie fot. Pozdrawiam kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arana
Sweete, posłałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) 🖐️ O nie, nie Aranko, tak łatwo nas nie opuścisz, a nawet jesli podjęliscie taka decyzje, czy raczej zdecydowal tak twoj skarb, to i tak musisz byc z nami, jak tylko masz ochote, no co ty !!! Przeslałas nam jzu swoje zdjecie, wiec jak uciekniesz to i tak cie znajdziemy .... hi hi :) :) Witaj Akacja :) !!! Proponuje, moze dopisac sie do naszej tabelki :) Buziaki kochaniutkie :) 🖐️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję wszystkim za zdjątka jesteście śliczne dziewczynki. Nie przejmujcie się chwilowymi trudnościami napewno da sie jakoś wasze problemy rozwiązać. Aranko ja tez miałam taką sytuacje pare miesięcy temu kiedy myśląc że jestem w ciąży powiedziałam o tym miśkowi a on z niezadowolona miną mi odpowiedział, że on narazie nie chce dzieci. czułam się tak jakby mi ktoś wielkim młotem w głowę przywalił. Ale to dało mu do myslenia i po jakmś czasie powiedziała sam że chce dzidziusia. Może twojemu mężczyźnie tez się odmieni, poczekaj cierpliwie niech dorośnie do tej decyzji. Joanko nie ma się co starą teściowa przejmowac wkońcu to dla ciebie obca baba więc ją dosłownie olej i już, to ona powinna szukać kontaktów z toba a nie odwrotnie. jak jej zacznie brakować synusia to się przeprosi i napewno bedzie dla ciebie milsza kiedy będzie chcała was odwiedzić. Jeszcze raz dziękuje za zdjęcia i proszę o odrobinę cierpliwości, prześlę wam swoje po ślubie do wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aranka
Wiecie co, nic mi się dzisiaj nie chce. Nie rozumiem, raz chce, zaraz nie chce.... a zmienić go na lepszy model nie potrafię :D Pozostaje mi czekać aż jaśnie Panu się znów zachce dziecka. Ale dzisiaj mu numer wykręciłam... jest gorąco, wszystko fajnie, a ja nagle siup, zeskakuję i odwracam się "nie, nie możemy" - później powiesz, że mówiłeś mi, że trzeba poczekać z dzieckiem a ja Cię wrabiam" - takiej jego miny nigdy nie widziałam... hihihiihhih I wiecie co? miałam satysfakcję... choć raz niech się tak czuje. A patrzył tak cudownie i z takim przekonaniem mówił, że fajnie by było, gdybyśmy mieli dziecko, rano tulili witając dzień. Nie rozumiem ich - doprawdy NIE ROZUMIEM. Chyba jednak nie zniknę, skoro mnie znajdziecie... :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aranko faceci sie dziwni Moj ostatnio powiedział ze mogłam wykorzystac chwile słabosci i 2 dziecko by było . Tylko kurcze nie pamięta ze kilka lat temu to sie bronił rekami i nogami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×