Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

iskierka nadziei.

JESIENNE STARANIA - kto jeszcze?

Polecane posty

Madziara dlaczego smutno ?????????? Dzis andrzejki niedługo mikołaj moze nam cos wreszcie przyniesie a jak nie to na swieta obowiazkowo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie wiem czemu mi tak smutno - chyba jakoś tak mnie naszło bo siedzę w pracy, jeszcze 30 minut przede mną a ja już wszystko zrobiłam i się nudzę, cały czas latam bo tych wszystkich forach odnośnie ciąży i macierzyństwa i już mam dosyć - ale to silniejsze ode mnie....chyba muszę wyluzować. Ale nic to - jutro będzie lepiej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz wam bedzie jeszcze razniej ;-) ja mam dzis dzien... mielismy isc podpisywac umowe, ale babka zadzwonila, ze jutro no i w zasadzie rozwalila mi caly dzien - bo najpierw siedzialam jak na szpilkach i nic mi do glowy nie wchodzilo, a teraz z kolei juz wiem, ze nie idziemy, ale czekam na Miska, mysle o przygotowaniu obiadu o zakupach i finansach i ot tyle wszystkiego po trochu i nic naprawde zabralam sie za programowanie... potem za projektowanie ... i w zasadzie wszystko zostalo w polowie roboty, a ja ... zaczynam sie zastanawiac czy nie mam czegos z deklem :-) nie lubie takich niepoukladanych dni (czy nie poukladanych? - albo jestem za stara albo ten jezyk za szybko ewoluuje) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo jedno i drugie :-) jedno wiem na pewno - chce mi sie brokulow ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten dzien taki dziwny jestem w pracy i zamiast cos robic to siedze Czekam bo ide do dentysty. Miałam miec urlop od jutra i nici dopiero w piatek Bo kumpela wzieła i ktos musi zostac Tylko daczego ja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm no Joanka jakie Ty masz dziwne zachcianki moja droga - brokółki Ci w główce - no ładne rzeczy... A co do moich przeczuć co do dzidzi to mam mętlik w głowie - i wciąż zadaje sobie pytanie czemu akurat teraz miałoby się udać?!? Nie znajduję żadnej odpowidzi więc po woli godzę się z myślą że nic z tego. Ale jakoś to będzie. Teraz zmykam bo wreszcie przyszedł ten magiczny czas kiedy mogę wcisnąć przycik z napisem \"zamknąć system\" :-) Do jutra babeczki. Życzę miłego i spokojnego wieczoru. A Tobie Joanko żeby jutrzejszy dzień był pozytywny i nikt nie odkładał spotkania..... A i z Twoim deklem jest wszystko oki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ale marudzicie...:P Joanko, co do \"niepoukładanych\" czy \"nie poukladanych\", to od zdaje się 1998 r. Rada Języka Polskiego wprowadziła zasadę, że imiesłowy przymiotnikowe można pisać razem, niezależnie, czy są użyte w znaczeniu przymiotnika czy czasownika, więc można napisać \"niepalący\"-zarówno ten, który w ogóle nie pali, jak i ten, który w danej chwili nie pali (przedtem poprawnie było \"niepalący\"-który w ogóle nie pali, a więc wyraz \"odpowiadał\" na pytanie przymiotnika-jaki? Natomiast \"nie palący\" było poprawne w sytuacji, gdy mówiło sie o kimś, kto w tej chwili nie pali, a więc była to odpowiedź na pytanie co robi? - nie pali, a więc nie palący. Teraz jeśli mamy wątpliwości-jak w tym Twoim przypadku, to jeśli napiszemy łącznie, to nie będzie to błędem, niezależnie od tego, co mamy na myśli. Jeśli natomiast jesteśmy pewni, że wyrazy te użyte są w znaczeniu czasownikowym (co robi?), to możemy napisćc oddzielnie. A jeśli są wątpliwości, to najlepiej razem i po kłopocie. :) Jeszcze jedno, dość ważne na tym forum (będę czepialska, ale to ważne tutaj słowo!!) piszemy macieRZyństwo :) Na inne błędy przymykam oko;) To tyle marudzenia polonistki, przepraszam, ale może się przydać :) Miałabym prośbę jeszcze do Joanki...w związku z tym mieszkankiem. Chcemy urządzić teraz przynajmniej jeden pokój tzw. \"salon\"(hm), potrzebna mi rada-jakie kolorki, bo wiem, że Ty się trochę na tym znasz, o ile zauważyłam. :) Czy mogłabym podesłać zdjęcie, żebyś zobaczyła, opisałabym kolorki tego co mamy, no i jak to w ogóle widzisz, bo my się z mężem spieramy... Potrzebowałabym maila w przypadku gdybyś się zgodziła... No już nie marudzę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koalka, ja jestem za tym, żebym mnie czepiała się jak najbardziej. Uwielbiam język polski i wszelkie zasady bardzo mnie interesują, a niestety o pewnych zasadach się zapomina. Tak więc ja poproszę o wszelkie poprawki tego, co piszę, jest to dla mnie bardzo cenne. Mam jeszcze kilka słów do Agapy, o ile jeszcze będzie chciała poklikać na forum. Agapa, to nie jest tak, że chcemy Cię tu ustawiać. Ja uważam, że nie powinnaś podejmować tej decyzji sama. Pisałaś, że wiesz, że on będzie się cieszył, jeśli Ty będziesz w ciąży, choć teraz tego nie planuje. Oczywiście może się cieszyć, bo jeśli dzieciaczek się pojawi, to jak tu się nie cieszyć, ale chodzi o to, że nie wolno decydować za kogoś. Skoro się kochacie, to chyba jest możliwa z nim rozmowa i Twoim silnym instynkcie. Użyj takich argumentów, żeby zrozumiał to, co czujesz. Jesteś jeszcze młodą kobietką, więc te kilka miesięcy na tłumaczenie możesz chyba poczekać. Zresztą pisałam już o tym, że po odstawieniu tabletek anty powinno się odczekać minimum 3 miesiące. Tobie lekarz powiedział, że zaraz po ich odstawieniu jest większa szansa zajścia w ciążę, to prawda, ale nie jest prawdą, że jest to zdrowe dla płodu, przecież to tabletki i należałoby się oczyszcić. Uważam, że fajnie byłoby, gdybyście razem doszli do wniosku, że teraz właśnie jest dobry moment, bo wiek, moim zdaniem, jest bardzo odpowiedni. Więc nie myśl, że ktoś tu Ci źle życzy. Życzę Ci powodzenia. Pozdrawiam. Laseczki, pozdrawiam Was wszystkie. Ja mam od godziny rewelacyjny humorek, bo zrobiłam sobie pysznej herbatki z pigwą i jest mi bardzo cieplutko w środku. Mimo, że w domku mam ciepełko, to jakoś po powrocie z pracy nie mogłam się rozgrzać, a mąż w pracy...hahaha. Fasolkujcie kobitki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koalka >> jasne kochana, ja bardzo chetnie :-) a to moj mejl _joasiawp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Joanko, zaraz wyślę. :) No to Beatko-przygotuj się :P \"Ja uważam\" - powinno się pisać samo \"uważam\", ponieważ z tej formy czasownika już wynika, że wypowiadasz się w 1 os. (druga osoba-uważasz, trzecia-uważa). Choć JA i tak często też piszę tak jak Ty - jakoś jest wygodniej, a co tam - nie jesteśmy w szkole :P Natomiast gdy sprawdzałam matury próbne, to zakreślałam to jako błąd językowy bodajże. Ok, wysyłam Joasi zdjęcia mieszkanka i do spanka. Miłego dnia jutro wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Koalka, o tym też zapomniałam, ale to fakt, skoro uważam, to przecież nikt inny, tylko ja :-D. Wiem, że troszkę mnie będziesz fuksować, ale wiem też, że wiele się nauczę, za co z góry dziękuję. Koalka, często używam dużej litery, kiedy piszę Ty, Wy, Was i t.d., ale chyba nie zawsze to się stosuje. Czekam na odp. Mam nadzieję, że tak wiele błędów popełniać nie będę, bo nie chciałabym, żeby to forum przerodziło się w sprawdzian ortograficzny, hahaha. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z przygodami, ale wysłałam. Też nie chcę tu nikogo uczyć ortografii, bo to nie o to chodzi, no, ale skoro pytasz... :) \"Ci\", \"Ty\" itp. piszemy wielką litera ze względów grzecznościowych czy uczuciowych, a więc od nas zależy tak naprawdę, jak napiszemy. Jeśli piszemy wielką literą do kogoś , np. życzę Ci dużo zdrowia, co u Ciebie słychać, to znaczy, że szanujemy tego kogoś. Można tak też pisać np. o ojczyźnie (Ojczyzna), choć myslę, że tu często można popaść w niepotrzebny patos , owszem- wielką litera, ale w wierszach czy poematach. I to chyba tyle jeśli chodzi o tę zasadę. Tu jeszcze sprawa boga czy Boga. Jeżeli mówimy o Bogu w religii, w której jest kult jednego Boga-to piszemy wielką literą. Jeśli to religia związana z wielobóstwem-małą literą. Tak mi się przypomniało. :) Ok, zmykam, bo nie pamiętam, kiedy poszłam tak późno spać!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aranka
Dzień dobry ślicznotki... Jak widzę, pojawiło się kilka nowych "twarzy", serdecznie pozdrawiam. Tabelka II się rozrasta pięknie jak wasze brzuszki i życie jest cudne... Ja mam malutką prośbę, wypiszcie mnie z tej tabelki. Nie doszłam do porozumienia z moim Słońcem i na razie odkładamy rozród na później. Jets mi strasznie przykro, ale nie mogę nikogo uszczęśliwiać na siłę. Gdyby się "stało", to sprawa wygląda inaczej. Pomodlę się więc, aby było jak ma być... tak jak będzie najlepiej dla NAS. Męczyły mnie jego humorki strasznie, jednak przywykłam i spowszedniało mi takie chwiejne zachowanie. Dzisiejszej nocy umierałam z bólu, oczywiście z wiadomego powodu. Nad ranem Słonko wygrzebał skądś dwa Ibupromy i po 30 min. zasnęłam na całe 2.5 godziny :/ Kochane "mamusie" jak się miewacie? Zanim się okaże kto będzie miał syna a kto córeczkę... może napiszecie czy macie przeczucia? Moja siostra od początku czuła, że będzie córeczka... i mówiła o niej Oleńka. Iskierko, a co u Ciebie? Joanka, Ty mi nie fiziuj... z Twoim deklem wszystko wydaje się być O.K. tylko świat trochę zwariował i nikt chyba się już nie liczy z czyimiś planami i czasem. Przykre a takie prawdziwe. W pracy, ciągle rodzi się coś nowego. Koncepcje, dziedziny działania... ja latam jak na miotle i załatwiam licencje: na to, na tamto i siamto... Może z tego chociaż jakaś podwyżka będzie :D Pozdrawiam Was cieplusio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! Koalko, bardzo mi sie podoba Twoje poprawianie, zawsze miałam z tym wszystkim problemy mimo, ze czytam mase ksiazek. Co do płci, to tak pocichutku wydaje mi sie , ze to bedzie córcia, ale zobaczymy. Aranko, zaglądaj do nas!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo Aranka - zobacz, ja tez wstawilam sobie X do tabelki w miejsce ilosci cykli wstawimy ci tez X i bedzie gites a w realu bedziemy trzymac kciuki za powariowane humorki twojego Slonka :-) - mezczyzni czasem umiejaja nas niesamowicie zaskoczyc... ;-) no to sluchajcie, jak na 100% kobitki przystalo - ruszamy z przeczuciami: Edyta - przeczuwa, ze dziewczynka Kinia - przeczuwa, ze chlopiec kto tam jeszcze? przyznac sie dziewczyny o czym myslicie - potem bedziemy sprawdzac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka I NICK...............IMIĘ.......LATA.....MIASTO....CYKL STARAŃ...DATA@ Mama24..............Ewelina......24..........Kraków........0......... Asik25................Joanna......25..........Lubin............0...........?.. madziara............Magda.......27..........Warszawa.......0........3.12 Beciamun............Beata.......27.......Tomaszów Maz......3.......29.12 Askja.................Julia.........25.........Warszawa.........0.........?... pogodny dzień........Aga........34..........Kraków..........6.......28.12 Elunia_K...............Ela.........18..........Poznań...........1........... Anecik...............Aneta........26.........Sosnowiec........0......... Koalka27............Asia..........27...........Rybnik..........1.........3.12 Aranka...............Ania.........23..........Gdynia.........x.............? Alabamka..........Joanna.......28.........Wrocław.........2............? Joanka............Joanna........25.........Szczecin.........x.........11.12 Salome.............Gośka.........28..........Poznań..........4..........?... Madelain...........Magda........29........Jelenia Góra.......0...........? Tabelka II Nick...................Imię........Wiek....... TC................Kilogramy RRR...................Renata.........33........18....................1...... Tojaedyta............Edyta.........30........10.....................?..... Kinia25...............Kinga..........25.........15....................3..... iskierka nadziei....Sylwia.........25..........5.....................x sweete..............Asia.............30.........4......................x koleta...............Magda..........29.........4......................? A u mnie bez zmian, właśnie przylazła @ Ciężaróweczki kochane, rzucajcie fluidki, czary czy co tam jeszcze, bo daję sobie szansę jeszcze przed dwie @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka I NICK...............IMIĘ.......LATA.....MIASTO....CYKL STARAŃ...DATA@ Mama24..............Ewelina......24..........Kraków........0......... Asik25................Joanna......25..........Lubin............0...........?.. madziara............Magda.......27..........Warszawa.......0........3.12 Beciamun............Beata.......27.......Tomaszów Maz......3.......29.12 Askja.................Julia.........25.........Warszawa.........0.........?... pogodny dzień........Aga........34..........Kraków..........6.......28.12 Elunia_K...............Ela.........18..........Poznań...........1........... Anecik...............Aneta........26.........Sosnowiec........0......... Koalka27............Asia..........27...........Rybnik..........1.........3.12 Aranka...............Ania.........23..........Gdynia.........x.............? Alabamka..........Joanna.......28.........Wrocław.........2............? Joanka............Joanna........25.........Szczecin.........x.........11.12 Salome.............Gośka.........28..........Poznań..........4..........?... Madelain...........Magda........29........Jelenia Góra.......0...........? Tabelka II ❤️ Nick...................Imię........Wiek....... TC................Kilogramy ❤️ RRR...................Renata.........33........18....................1...... Tojaedyta............Edyta.........30........10.....................?..... Kinia25...............Kinga..........25.........15....................3..... iskierka nadziei....Sylwia.........25..........9.....................1 sweete..............Asia.............30.........4......................x koleta...............Magda..........29.........4......................? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, cieszę się, że w drugiej tabelce jest nas coraz więcej.U mnie po staremu, to już 6 miesiąc (24 tydzień jak kto woli), cieszę się, że już bliżej niż dalej. Trzymam kciuki i za starające się i za te z Brzuszkami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanka - jestem pod wrażeniem :) Powiem Wam dziewczyny, że ona ma talent. :) Resztę dopiszę na maila. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! ;) Nie odzywałam się długo, żeby nie zapeszać. Czytałam was cały czas i jakoś widze ze troszę tu cicho ;( Ale teraz co niektóre maja czas testowania i mam nadzieje że temat się ożywi ;) No dobra nie bedę dłużej owijać w bawełnę. Dziś testowałam i mam dwie krechy!!!!!!!!!!!!!! Jedna jest jaśniejsza ale to na pewno to ;) ;) ;) Ale jestem szczęśliwa ;) Dziewczyny zyczę żeby się ten wirus radości rozprzestrzenił wśród was ;) Buziaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneya, gratulacje. Dbaj o siebie o maleństwo i rzucaj na nas fluidki. I podaj dane do tabelki II. Pozdrawiam i życzę Ci wszystkiego naj... a przede wszystkim zdrówka i dobrego nastroju. No i napisz jakie masz objawy, i co tam Ci ślina na klawiaturę przyniesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) [czesc[ Aneya - GRATULACJE 🌼 No to powoli, ale systematycznie rozrasta sie nam tabelka nr II. Dopisuj sie szybcutko i tak jak Beciamun napisalam, informuj nas o biezacych objawachi i rozsiewaj wirusa fasolki :) Pozdrawiam i zyczewszystkim wesolego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! pamiętacie mnie? posałam, ze zaszłam tuż przed operacją. obawy niestety wróciły i to ze zdwojoną siłą... prócz znieczulenia ogólnego, tych wszystkich gazów i zastrzyków, prócz antybiotyków było też zdjęcie rtg płuc... przypomniałam sobie o tym później. niby ginekolożka uspokaja mnie (ale czy ona może wiedzieć na 100%, a poza tym jest przyjaciółką rodziny i może tylko tak pociesza?), że nic nie będzie, ale mówi też że w 12 tyg. można wykryć wady, a wtedy... to okrutne ale \"nikt nie powinien ciągnąć takiej ciąży\"........ Boże rycze jak nienormalna,chociaż wiem, że to zle wpływa na dziecko. mówiła, że kobiety niewiedząc, ze są w ciąży przechodziły urografie, że są operowane nawet świadomie w 14 tc i rodzą zdrowe dzieci, ale to jasne, że nie mówi o tych które tracą ciąże, lub rodzą chore maluszki... jestem taka zła! dlaczego mi się to przytrafiło? dlaczego los tak chciał, że przeszłam ten zabieg akurat teraz, to nie było nic pilnego, mogłam to zrobić rok wcześniej lub później!!! dlaczego?!? już nie daję sobie z tym rady! dlatego mam pytanie, bo pobolewa mnie podbrzusze tak jak przed i w trakcie okresu. czy też tak miałyście? czasami bardzo mnie kłują jajniki. czy to są objawy ciąży, czy już coś jest nie tak? proszę o odpowiedż, bo już odchodzę od zmysłów. i jeszcze ten program na tvn, (w tej chwili )o wadzie dziecka nie wykrytej przez durnego ginekologa!straszne!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja, ;) Własnie wpadłam tu na chwile zeby zobaczyc co mi odpisalyście. Wrócilismy z męzem własnie z imieninek - moja mama jest Baśka ;) Wiecie co, pierwszy raz od dawna czylam sie swietnie na tych imieninkach. Wiecie jak to jest kiedy kolejna ciocia pyta kiedy moja mama bedzie babcia ;) ? Hihi, ale my jeszcze nikomu nie powiedzielismy, chcialam mamie powiedziec dzis w prezencie, no ale mąz doszedł do wniosku ze mama nie wytrzyma i nas wypucuje przed reszta rodziny - a my chcemy im zrobic prezent na gwiazdkę! Ubaw mialam niezly jak byly spekulacje, kiedy to moja mama bedzie babcią ;))) Bylam dzielna i z rozkoszą pogrywałam im troszke na nosie ;) Że jeszcze mam czas, w końcu mam dopiero 27 lat ze teraz robie kariere ;) No a jesli chodzi o objawy to ja nie mam zadnych i to mnie strasznie zmylalo przez te dwa tygodnie oczekiwania do testowania. Najpierw wydawalo mi sie ze mam wieksze piersi ale teraz jak na nie patrze kolejny raz to juz nie jestem pewna - tym bardziej ze nie sa wrazliwe ani bolace... no niestety nie mam typowych objawow. Po drugie to tylko wyczulam roznice gdy patrzylam kilka dni temu jakie pomozenie ma szyjka i wydawalo sie ze ze jakos jest tam mieciutko w srodku. Aha bym zapomniala - jedyny obiaw jak do tej pory to to ze nie mam @ ale jeszcze sie cykam ze moze cos nie tak z tym testem i ze ona przyjdzie. Powiem wam ze w miedzy czasie zrobilam juz dwa testy i byla jedna krecha - wiec nie mialam nadziei. Ale maz powtarzal - \"tym razem sie udalo, mowie ci\". Nie wiem skad wiedzial ale mial racje. Od kilku dni w zasadzie opieralam swoja nadzieje na jego wierze w ten cud ;) Rano przezylam chwile grozy. W lazience zostawilam test zeby odczekac te slynne 5 min i poszlam zrobic sniadanie. Slyszalam jak maz wszedl do lazienki i sie myl. Potem byla dluga cisza - mysle sobie, kurka nic nie wyszlo bo mnie nie wola, normalnie nerwówa. A ten zgasil światło, zamknał drzwi od łazienki i przyszedł do mnie i pyta \"Ile to powinno tam lezec?\" mówie \"5 min\" pyta \"A co powinno byc widac, Bo jest jedna ciemna krecha\" mowie \"Czyli nie wyszlo...\" a on beztrosko dodaje \" ale widac tez druga jaśniejsza\" ... boze jakie oni maja stalowe nerwy... no a potem byla juz tylko radosc ;) Odkąd wiem ze jestem w ciązy ... to wydaje mi sie ze czuje cos tam w brzuchu, ale mnie sie zdaje ze to moja wyobraznia. Dodam ze nigdy nie mialam zadnych bolesnych zwiastunów przed @ i wydawalo mi sie ze jak bede w ciazy i gdy poczuje jakis bol to bede wiedziala ze to ciaza, bo przeciez @ nigdy sie nie zapowiadala. A tu taka niespodzianka, natura sie zadzi swoimi prawami i nie dane bylo mi odczuwac tych wszystkich kłuć jajnika, wrazliwych piersi itp. Ale teraz to juz nie wazne, bo się udało. A takiej slabej bylam wiary , gdyby nie mąż ... ;) No ale się rozpisałam.Pewnie bez skladu i ładu no ale, wybaczcie bo taka pozna pora. No to dziewczęta, trzymam za was kciuki. Papa ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asica, bardzo Ci współczuję. Nie wiem, co napisać. Jakbym była na Twoim miejscu, chyba bym zwariowała. Nie mam pomysłu, jak Cię pocieszyć, zresztą pewnie i tak by mi się to nie udało. Na pewno będziesz się martwić do 12 tegdonia, póki nie zrobisz badań. Brakuje mi słów, ale bądź dobrej myśli, przecież nie ma pewności, że może być coś nie tak. Myślę, że jeśli Wasza znajoma pani doktor wiedziałaby, że jest się czym martwić, to powiedziałaby Ci o tym. Pozdrawiam i trzymaj się ciepło. Wierzę, że będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ;) asica24 - zobaczysz wszystko będzie dobrze, bądz dobrej myśli. Trzymam za ciebie kciuki ;) A ja się dopisuję do tabelki II ;) Tabelka I NICK...............IMIĘ.......LATA.....MIASTO....CYKL STARAŃ...DATA@ Mama24..............Ewelina......24..........Kraków........0......... Asik25................Joanna......25..........Lubin............0...........?.. madziara............Magda.......27..........Warszawa.......0........3.12 Beciamun............Beata.......27.......Tomaszów Maz......3.......29.12 Askja.................Julia.........25.........Warszawa.........0.........?... pogodny dzień........Aga........34..........Kraków..........6.......28.12 Elunia_K...............Ela.........18..........Poznań...........1........... Anecik...............Aneta........26.........Sosnowiec........0......... Koalka27............Asia..........27...........Rybnik..........1.........3.12 Aranka...............Ania.........23..........Gdynia.........x.............? Alabamka..........Joanna.......28.........Wrocław.........2............? Joanka............Joanna........25.........Szczecin.........x.........11.12 Salome.............Gośka.........28..........Poznań..........4..........?... Madelain...........Magda........29........Jelenia Góra.......0...........? Tabelka II Nick...................Imię........Wiek....... TC................Kilogramy RRR...................Renata.........33........18....................1...... Tojaedyta............Edyta.........30........10.....................?..... Kinia25...............Kinga..........25.........15....................3..... iskierka nadziei....Sylwia.........25..........9.....................1 sweete..............Asia.............30.........4......................x koleta...............Magda..........29.........4......................? aneya .............Aneta............27..........5.....................-1,5 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×