Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

iskierka nadziei.

JESIENNE STARANIA - kto jeszcze?

Polecane posty

jenysku... no dopiero poldupkiem usiadlam jeszcze obiad w sumie jem, bo niedawno wrocilismy tak to jest, jak sie drobiazgi zostawia na \"za chwile\" i potem z tych drobiazgow to sie tydzien roboty robi pozdrowka moje drogie juz nawet nie mam sily nic wiecej napisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanka, niezłe słówko \"Jenysku\", hahaha, zapisuję je sobie w pamięci. A Ty to powinnaś tak dużo robić?? Czy nie powinnaś przypadkiem korzystać z tego stanu :D i zaganiać męża do pracy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aranka
Kochane Mamusie i Przyszłe Noszące Dzidziusie... Życzę Wam wszystkim cudownych Świąt, łez szczęścia przy opłatku, Samych życzliwych ludzi wokół i przepełniającej Miłości. Na Nowy Rok pożyczę później ;) Przesyłam moc Świątecznych sił, nastroju i emergii, która sprawia, że właśnie mam przyklejony wręcz uśmiech... Jeszcze raz Najlepszego moje drogie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...................IMIĘ.......LATA......MIASTO....CYKL STARAŃ...DATA@ Mama24..............Ewelina......24..........Kraków........0.........23.01 madziara............Magda.......27..........Warszawa.......0........3.12 Beciamun............Beata.......27.......Tomaszów Maz......3.......29.12 pogodny dzień........Aga........34..........Kraków..........6.......28.12 Anecik...............Aneta........26.........Sosnowiec........0......... Koalka27............Asia..........27...........Rybnik..........2.........2.01 Aranka...............Ania.........23..........Gdynia.........x.............? Alabamka..........Joanna.......28.........Wrocław.........2............? Salome.............Gośka.........28..........Poznań..........4..........?... Madelain...........Magda........29........Jelenia Góra.......0...........? moonlight..........Joanna.......25.........Łódź...............2..........20.12 Tabelka II Nick...................Imię........Wiek....... TC................Kilogramy RRR...................Renata........33........18......................1 Tojaedyta...........Edyta.........30........10......................? Kinia25...............Kinga.........25.........15.....................3 iskierka nadziei....Sylwia........25..........9......................1 sweete...............Asia..........30..........4.......................x koleta................Magda........29.........4.......................? aneya ...............Aneta.........27.........5.....................-1,5 Joanka..............Joanna........25.........6.......................x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I już po świętach. Z tego wszystkiego nie pożyczylam Wam nic... Ale jest jedno aktualne wciąż życzenie, którego nam wszystkim życzę. Pierwszy raz spędzałam Wigilię na Śląsku, bez taty i siostry i ona stwierdziła, że była to jej najgosza Wigilia w życiu... Ale już jestem w górach i właśnie termometr wskazuje -13 st.C, a wokół biało.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elou! też nie zdążyłam Wam nic światecznie pozyczyć, ale za to życzę Noworocznie :), czyli zdrowych Fasolek i dużo miłości!! Chyba przydałaby się lekka dieta po świętach, ale jakoś się nie mogę zebrać. Może od nowego roku?.. Cmoki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madelain
witajcie, zajrzałam żeby zobaczyć co u Was słychać i rozsyłac pozytywne fluidy. W zeszłym tygodniu byłam u lekarza który potwierdził ciąże , na razie wszystko jest ok. Dziś zaczęły się prawdziwe nudności - rano w pracy !!! co za okropieństwo, dobrze że potem przeszło. Ponadto podłapałam jakieś choróbsko i nie mogę się wyleczyć. Święta miałam tez "w chorobie". dopisuję się do tabelki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madelain
NICK...................IMIĘ.......LATA......MIASTO....CYKL STARAŃ...DATA@ Mama24..............Ewelina......24..........Kraków........0.........23.01 madziara............Magda.......27..........Warszawa.......0........3.12 Beciamun............Beata.......27.......Tomaszów Maz......3.......29.12 pogodny dzień........Aga........34..........Kraków..........6.......28.12 Anecik...............Aneta........26.........Sosnowiec........0......... Koalka27............Asia..........27...........Rybnik..........2.........2.01 Aranka...............Ania.........23..........Gdynia.........x.............? Alabamka..........Joanna.......28.........Wrocław.........2............? Salome.............Gośka.........28..........Poznań..........4..........?... moonlight..........Joanna.......25.........Łódź.............2..........20.12 Tabelka II Nick...................Imię........Wiek....... TC................Kilogramy RRR...................Renata........33........18......................1 Tojaedyta...........Edyta.........30........10......................? Kinia25...............Kinga.........25.........15.....................3 iskierka nadziei....Sylwia........25..........9......................1 sweete...............Asia..........30..........4.......................x koleta................Magda........29.........4.......................? aneya ...............Aneta.........27.........5.....................-1,5 Joanka..............Joanna........25.........6.......................x Madelain............Magda........29..........7......................x Pozdrawiam i trzymam za Was kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madelain, cieszę się z Twojego szczęścia, gratuluję i życzę dużo zdrówka. Jak zwykle uważaj na siebie i maleństwo i wysyłaj fluidki do nas. Ja dziś dostałam @, mało tego, że przylazła, to jeszcze dzień wcześniej :-/ Poza tym powoli dochodzę do siebie po świętach. A to dlatego, że w sobotę mój siostrzeniec zaraził prawie pół rodziny grypą jelitową, m.in. mnie, a kiedy prawie się pozbierałam, to doszedł mi ból brzucha związany z @. Okropieństwo, myślałam, że umieram, bo mąż dał mi węgiel w nocy, a jak zaczęłam wymiotować czymś czarnym za ok.3 godziny, pomyślałam, że umieram, hahaha. Dopiero po kilku sekundach zaczęłam myśleć logicznie i przypomniałam sobie o węglu:D Pozdrawiam i zajrzę jutro. W związku z choróbskiem wzięłam sobie tydzień urlopu, więc jestem do końca roku w domciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, chciałam życzyć Wam duuuużo szczęścia, miłości, zadowolenia, spełnienia marzeń, a szczególnie tego najważniejszego: zafasolkowania i zdrowych maleństw oraz szalonej nocy i wszystkiego naj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beciamum dzieki dla ciebie tez wszystkiego naj i tego najwazniejszego . :D Nie pytaj w jakim stanie to pisze :Pi o ktorej porze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogodny dzień, pewnie imprezka była przednia?? Wszystkiego naj... Dziewczyny, wczoraj się dowiedziałam, że .............................. ...............................................................spadam do tabelki II, jesuuuuu, jak ja się cieszę. Wcześniej pisałam, że we środę przylazła @, ale to było tylko plamienie, soł.........we wrześniu będziemy mieć maleństwo. Dziewczyny jeszcze niezafasolkowane, życzę Wam dziwnych odczuć pod pępkiem (ja tak mam od samego początku). Do tej pory w to nie wierzę. Wysyłam fluidki i czekam na resztę. Bardzo bym chciała, żeby tabelka I już zniknęła, pewnie Wy chciałybyście tego jeszcze bardziej. Życzę Wam tego na Nowy Rok, na pewno niebawem się uda. Tabelka I NICK................IMIĘ......LATA......MIASTO....CYKL STARAŃ...DATA@ Mama24...........Ewelina......24......Kraków........0.........23.01 madziara..........Magda.......27......Warszawa.......0........3.12 pogodny dzień.....Aga.........34.......Kraków..........6.......28.12 Anecik...............Aneta......26......Sosnowiec........0......... Koalka27............Asia........27........Rybnik..........2.........2.01 Aranka...............Ania.......23.......Gdynia.........x.............? Alabamka..........Joanna.....28.......Wrocław.........2............? Salome.............Gośka.......28........Poznań..........4..........?... moonlight..........Joanna......25.......Łódź.............2..........20.12 Tabelka II Nick...................Imię........Wiek....... TC................Kilogramy RRR...................Renata........33........18......................1 Tojaedyta...........Edyta.........30........10......................? Kinia25...............Kinga.........25.........15.....................3 iskierka nadziei....Sylwia........25..........9......................1 sweete...............Asia..........30..........4.......................x koleta................Magda........29.........4.......................? aneya ...............Aneta.........27.........5.....................-1,5 Joanka..............Joanna........25.........6.......................x Madelain............Magda........29..........7......................x Beciamun...........Beata.........27.........2,5....................x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beciamun super-gratuluję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :):):) Pierwszy raz byłam na sylwku tylko z Tomkiem...też fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka I NICK................IMIĘ......LATA......MIASTO....CYKL STARAŃ...DATA@ Mama24...........Ewelina......24......Kraków........0.........23.01 madziara..........Magda.......27......Warszawa.......0........03.01 pogodny dzień.....Aga.........34.......Kraków..........6.......28.12 Anecik...............Aneta......26......Sosnowiec........0......... Koalka27............Asia........27........Rybnik..........2.........2.01 Aranka...............Ania.......23.......Gdynia.........x.............? Alabamka..........Joanna.....28.......Wrocław.........2............? Salome.............Gośka.......28........Poznań..........4..........?... moonlight..........Joanna......25.......Łódź.............2..........20.12 Tabelka II Nick...................Imię........Wiek....... TC................Kilogramy RRR...................Renata........33........18......................1 Tojaedyta...........Edyta.........30........10......................? Kinia25...............Kinga.........25.........15.....................3 iskierka nadziei....Sylwia........25..........9......................1 sweete...............Asia..........30..........4.......................x koleta................Magda........29.........4.......................? aneya ...............Aneta.........27.........5.....................-1,5 Joanka..............Joanna........25.........6.......................x Madelain............Magda........29..........7......................x Beciamun...........Beata.........27.........2,5....................x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aranka
Beciamun, GRATULACJE, dużo sił, zdrówka, fantastycznych przeżyć odkrywania cudu życia... Dziewczyny, dla Was i partnerów, a także dzieciątek - życzę dużo zdrowia, radości, spełnienia marzeń i samych życzliwych osób wokoło. Sukcesów na poletkach życia i wszystkiego, czego nie zdołałam wymienić a sobie życzycie... Cudownego Nowego Roku. Dla niezafasolkowanych: nadmieniam, że to będzie rok pod partonatem księżyca, a więc płodność, kobiecość i sukcesy... GÓRĄ :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aranka
Hihi.... literówki jeszcze posylwestrowe... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka I NICK................IMIĘ......LATA......MIASTO....CYKL STARAŃ...DATA@ Mama24...........Ewelina......24......Kraków........0.........23.01 madziara..........Magda.......27......Warszawa.......0........03.01 pogodny dzień.....Aga.........34.......Kraków..........6.......28.12 Anecik...............Aneta......26......Sosnowiec........0......... Koalka27............Asia........27........Rybnik..........2.........2.01 Aranka...............Ania.......23.......Gdynia.........x.............? Alabamka..........Joanna.....28.......Wrocław.........2............? Salome.............Gośka.......28........Poznań..........4..........?... moonlight..........Joanna......25.......Łódź.............2..........20.12 Tabelka II Nick...................Imię........Wiek....... TC................Kilogramy RRR...................Renata........33........18......................1 Tojaedyta............Edyta.........30........10......................? Kinia25...............Kinga.........25.........15.....................3 iskierka nadziei....Sylwia........25..........9......................1 sweete...............Asia..........30..........4.......................x koleta................Magda........29.........4.......................? aneya ...............Aneta.........27.........5.....................-1,5 Joanka..............Joanna........25.........8.......................x Madelain............Magda........29..........7.......................x Beciamun...........Beata.........27.........2,5.....................x elo :-) wrocilismy wczoraj wieczorem - dziewczyny, ale mam w domu lodowke, choc od wczoraj juz sie nieco nagrzalo, dzis juz chodze normalnie w dresach (razem z bluza), wczoraj siedzialam w polarze :-) ponad tydzien poza domem, teraz bede sie musiala znow przyzwyczajac :-D rodzina z mojej strony w euforii po uslyszeniu nowiny :-) rodzina Miska w miare ok \"gratulujemy, faktycznie - nie ma na co czekac\" (ino tesciowa dorzucila mi, ze moznaby oczywiscie po kolei wszystko robic, w sensie - dom, praca i dopiero potem dziecko) ale... wzielam to na ich styl po prostu Beciamun >> G R A T U L A C J E !!! :-) to mialas niespodzianke po tej srodzie, co? cos Wam tam jeszcze opowiem potem, na razie zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze witam w 2006 roku. Beciamun gratuluje fasolki ale miły prezent noworoczny sobie sprawiłaś. U nas wszystko ok. dzidzia szaleje w moim brzuchu, na początku robiła to niesmiało wieczorami ale od wczoraj to juz cały dzień szaleje. Jak wam mineły swięta bo moje tradycyjnie na wielkim obrzarstwie, aż boje się iśc do gin i na wagę stanąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszytkim 🖐️ Zaczne od zyczen, skladalam je wszytkim, ale przed swietami i sylwestrem, wiec teraz na początku NOWEGO 2006 ROKU uaktualniam, chcialabym wam wszytkim zyczyc wiele radosci i samych szczesliwych chwil, aby wasze ciaze przebiegaly spokojnie i przyjemnie, aby wasi bliscy zawsze przy was byli i wspierali was, a czas porodu i przyjscie na swiat waszych malenstw byl najszczesliwsza chwila Nowego Roku. Tym jeszcze niezafasolkowanym, sobie rowniez ;), zycze duzo wytrwalosci i cierlpiwosci i oczywiscie nieustającej nadziei, która zaowocuje 2 pieknymi kreseczkami :) BECIAMUN - tobie bardzo, bardzo GRATULUJE :) Ciesze sie bardzo, ze twoje troski i zmartwienia, tak szybko odeszly w niepamiec, mam nadzieje !!! i teraz skupiasz sie tylko nad swoim cudownym stanem. Zycze ci, aby ten ten rok obfitowal w same piekne chwile, ale na pewno tak bedzie skoro juz na samym poczatku przywital cie taka wiadomoscią.Zycze ci przede wszystkim zdrowka i zachecam do zarazania nas wszystkich :). Pozdrawiam cieplo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dawno juz nie poprawialam tabelki ! :) Tabelka I NICK................IMIĘ......LATA......MIASTO....CYKL STARAŃ...DATA@ Mama24...........Ewelina......24......Kraków...........0..........23.01 madziara..........Magda.......27......Warszawa.......0..........03.01 pogodny dzień.....Aga.........34.......Kraków..........6..........28.12 Anecik...............Aneta......26......Sosnowiec.......0............... Koalka27............Asia........27........Rybnik..........2...........2.01 Aranka...............Ania.......23.......Gdynia...........x.............? Alabamka..........Joanna.....28.......Wrocław.........3..........14.01 Salome.............Gośka.......28........Poznań..........4..........?... moonlight..........Joanna......25.......Łódź.............2..........20.12 Tabelka II Nick...................Imię........Wiek....... TC................Kilogramy RRR...................Renata........33........18......................1 Tojaedyta............Edyta.........30........10......................? Kinia25...............Kinga.........25.........15.....................3 iskierka nadziei....Sylwia........25..........9......................1 sweete...............Asia..........30..........4.......................x koleta................Magda........29.........4.......................? aneya ...............Aneta.........27.........5.....................-1,5 Joanka..............Joanna........25.........8.......................x Madelain............Magda........29..........7.......................x Beciamun...........Beata.........27.........2,5.....................x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I musze sobie powzdychac .... ;), bo za dokladnie 3 tygodnie, musze wprowadzic istotna zmiane w tabelce, ale LAT, 23 STYCZNIA mam urodzinki i roczek do przodu :) buzka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nic ciekawego. Siedzę w domku na zwolnieniu lekarskim. Teraz jestem w 13 tygodniu ciąży i byle tak dalej do przodu. :D Pozdrowienia dla wszystkich i wszystkiego najlepszego w tym Nowym Roku 2006 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, dziękuję za życzenia i zarażam Was wiruskiem fasolki. A było to u mnie tak. W wigilię zrobiłam test, wyszedł negatywny, ale potem zorientowałam się, że zrobiłam go zbyt wcześnie. Mimo wszystko pomyślałam, że jeśli byłabym w ciąży, na pewno test by się chociaż lekko zaróżowił, a wyszła tylko jedna wyraźna krecha. Od początku coś czułam, ale okłamywałam się, żeby się nie rozczarować. Najpierw poczułam dziwne uczucie pod pępkiem. Piersi mnie bolały jak diabli, ale tłumaczyłam to sobie tym, że od 19 do 25 dc brałam luteinę. Pomyślałam, że pewnie przez to jakieś zmiany zachodzą. Kiedy zmierzyłam temperaturkę i okazało się, że jest troszkę ponad 37 C, już chciałam lecieć po test, ale przeczytałam na ulotce od Luteiny, że w trakcie jej brania może podnieść się temperatura ciała, więc pomyślałam, że znów to pewnie Luteina. I jeszcze mdłości, ale to zgoniłam na grypkę jelitową. A jak przylazła @, to już wszystko wiedziałam, tyle, że to było tylko plamienie. W sobotę (31.12.2005) postanowiłam zmierzyć temperaturę. Powiedziałam sobie, że jeśli temp. będzie powyżej 37 C, idę po test. O godz.15 trzy kropelki zleciały na test. W międzyczasie umyłam twarz i odwróciłam się a tam już były dwie wyraźnie krechy. Zrobiłam się czerwona, zaczęłam dziwnie się zachowywać, płakać, śmiać się. Miałam plan, żeby poczekać, aż mój mąż wróci do domu, ale nie wytrzymałam. Zadzwoniłam, powiedziałam, usłyszałam ciszę i \"Zdrentwiało mi całe ciało, ale jestem szczęśliwy\". Jak przyjechał (za ok. 3 godzinki), przeprosił mnie, że tak długo, ale zjeździł cały Tomaszów, żeby mi kupić kwiaty, ale nigdzie nie było i uściskał mnie tak mocno, jak nigdy. I to cała historia. Na razie nikomu nie mówimy i zastanawiam się, kiedy będzie najlepszy moment. Pozdrawiam i zarażam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beciamun - ależ prezent Gwiazdkowy :) Gratulacje!!! A ja się Wam znowu trochę wyżalę bo nie mam komu :( Jakoś łatwiej byłoby mi z tą całą sytuacją, gdyby sprawa była prostsza. Tymczasem: 1. CHCEMY dzidziusia 2. mąż leczy się sulfasalazyną bo musi - a to paskudztwo zmniejsza ilość plemników więc utrudnia bardzo 3. mamy poważny dół finansowy - myśleliśmy że uda się wybrnąć na koniec roku, a tu klops totalny.. Jak tu spokojnie się starać, kiedy nie wiem czy już wkrótce będziemy mieli kaskę na wszystko, czy dalej będzie dramat i nie wiem skąd bralibyśmy fundusze na lekarzy, badania, pieluchy itd. Dziecko kosztuje a nam brakuje pieniędzy na rachunki; zadłużyliśmy się właśnie w spółdzielni i na koncie.. Z drugiej strony może będziemy się starać pół roku albo i dłużej a w tym czasie uda się wyjść na prostą? Sama już nie wiem. Mój mąż ma prawie 32 lata i ma OGROMNĄ potrzebę ojcostwa., no i się boimy że przy nawrotach jego choroby będzie musiał brać sterydy itp i może w ogóle stracić szansę na bycie tatą.. Płakać mi się chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×