Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

iskierka nadziei.

JESIENNE STARANIA - kto jeszcze?

Polecane posty

Asiu, co do przezierności karkowej to wiem, że ponoć każdy lekarz jest w stanie to określić. Na USG widać czarną kreskę w okolicach karku, trzeba zmierzyć jej szerokość (norma jest do 2,5 mm od 11tc do 13,6 tc). Możesz iść na USG pod tym kątem. Ja wcześniej się tym nie interesowałam zbyt dokładnie, bo wiedziałam, że w 12 tc jadę do specjalisty. W każdym razie wiem, że trzeba zbadać też kości nosowe (jeśli są dwie, dobrze wykształcone, to dobrze, jeśli nie, to świadczy o zespole Downa), kształt czaszki (jeśli jest w kształcie cytryny, wskazuje to na zespół Downa, a jeśli w kształcie truskawki, wskazuje też na jakiś zespół N., ale na śmierć zapomniałam nazwę, a jeśli ma kształt litery \"O\" lekko jajowatej, to dobrze). Gdybym to wiedziała wcześniej, to bym Ci napisała. Mam nadzieję, że uda Ci się umówić na jakąś wizytkę. Najlepiej iść do przychodni, któa specjalizuje się w USG, przyjmą na pewno bardzo szybko. Niestety trzeba trochę zapłacić, mnie to kosztowało 150 zł. Powodzenia i głowa do góry, wszystko będzie OK. Idę spać. Papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, witam ;) Juz jestem po wizycie, pisze do was teraz, bo po drodze od lekarza zajechaliśmy do naszych znajomych ... ;) tak, tak, znajoma tez w ciazy, troche wczesniejszej niz ja, termin ma na lipiec !!! A wracajac do wizyty, to na szczescie wiesci sa bardzo budjace i optymistyczne, wszystko w normie, krwiaczka brak, no jakas tam drobinka jest, ale bez szkodliwosci dla zarodka, poza tym najwazniejsze, ze od tygodnia nie ma plamienia-brudzenia i to tez swiadczy, ze wszystko zmierza w dobrym kierunku. Moj skarbek ma na dzien dzisiejszy 2,5 cm ... ale wielki czlowieczek, pieknie widac bylo raczki i nozki, no oczywiscie w fazie rozwoju, ale juz sie ladnie wyodrebnialy na tle tułowia i glowka i serduszko slicznie pulsujace ....cuz za piekny widok :D. Za 2 tygodnie lekarz wyznaczyl mi wizyte na usg genetyczne, odbedzie sie to w jego innym gabinecie i wowczas bede miala tez nagranie ;) Dokladnie to co Beciamun powyzej napisala, caly zakres tych pomiarow bedzie wykonany i wlasnie robi sie je standardowo pomiedzy 11-14tc. Asiu, na pewno lekarz ci to badanei wykonal, byc moze niemowiac o tym, bo tak mialy tez moje 2 kolezanki, mialy je zrobione, niewiedzac, ze ono wlasciwie sie tak nazywa. A jezeli masz watpliwosci, to zadzwon do niego popytaj, zawsze tez mozesz isc sama na to usg, jest to badanie platne. W gabiniecie u mojego lekarza jest ono dosc tanie w porowaniu z tym co pisze Beciamun, ja za nie mam zaplacic 80 zl - w cenie jest nagranie, a np. inna kolezanka placila za nie jeszcze wiecej, bo az 200 zl. Oczywiscie mam nadal jeszcze przez te 2 tyg. brac folik, a potem zobaczymy ! Skierowal mnie na podstawowe badania czyli wiadomo morfologia, mocz, cukier, WR, itp. Toksoplazmoza mi juz odpada, bo robilam chwile przed ciaza, na szczescie mam przeciwciala i dawno ja przechodzilam ! Ciesze sie bardzo ,ze na tym etapie wszystko wyglada bardzo dobrze, mam nadzieje, ze dalszy pzrebieg ciazy tez bedzie pomyslny, czego zarowno Wam, jak i sobie baaardzo zycze :) Pozdrawima ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppp
upppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie Beciamun, to my już w 13 tygodniu jesteśmy (zaczętym). NICK................IMIĘ......LATA......MIASTO....CYKL STARAŃ...DATA@ Mama24...........Ewelina......25......Kraków...........0..........21.03 madziara..........Magda.......27......Warszawa.......0..........06.02 pogodny dzień.....Aga.........34.......Kraków..........6..........30.01 Anecik...............Aneta......26......Sosnowiec.......0.............? Aranka...............Ania........23.......Gdynia..........x.............x Salome.............Gośka........28........Poznań.........4............? moonlight..........Joanna......25.......Łódź.............4..........21.02 Busia_24...........Marta.......24.......ZielonaGóra....2..........27.02 Tabelka II Nick................Imię.....Wiek.... TC....Kilogramy.....Termin porodu RRR...............Renata.....33......28..........4............................. Tojaedyta......Edyta.......30......22.........9,5............................. Kinia25............Kinga......25......21..........9........................... iskierka nadziei..Sylwia.....25......20..........4..............06.07.06.. sweete..........Asia..........30.......4...........x............................. koleta.............Magda.....29.......4...........?............................. aneya............Aneta.......27......5.........-1,5............................ zatroskana......Beata.......22.......16..........5............11.08.06. Joanka...........Joanna......25......14.........2............................. Madelain..........Magda.......29.......7.........x............................ Beciamun.........Beata........27......12.......-2..............08.09.06 koalka27..........Asia..........28......12.......x...............12.09.06 Alabamka........Joanna........29......10......-2...............28.09.06 Mdłości, mdłości... Busiu - no i jak??!! Dopisujesz się czy nie??!! (tfu, tfuu!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Zmieniam tygodnie u siebie, u Koalk i Beciamun ;) NICK................IMIĘ......LATA......MIASTO....CYKL STARAŃ...DATA@ Mama24...........Ewelina......25......Kraków...........0..........21.03 madziara..........Magda.......27......Warszawa.......0..........06.02 pogodny dzień.....Aga.........34.......Kraków..........6..........30.01 Anecik...............Aneta......26......Sosnowiec.......0.............? Aranka...............Ania........23.......Gdynia..........x.............x Salome.............Gośka........28........Poznań.........4............? moonlight..........Joanna......25.......Łódź.............4..........21.02 Busia_24...........Marta.......24.......ZielonaGóra....2..........27.02 Tabelka II Nick................Imię.....Wiek.... TC....Kilogramy.....Termin porodu RRR...............Renata.....33......28..........4............................. Tojaedyta......Edyta.......30......22.........9,5............................. Kinia25............Kinga......25......21..........9........................... iskierka nadziei..Sylwia.....25......20..........4..............06.07.06.. sweete..........Asia..........30.......4...........x............................. koleta.............Magda......29.......4...........?............................ aneya............Aneta........27......5.........-1,5.......................... zatroskana......Beata.......22.......16..........5............11.08.06. Joanka...........Joanna......25......14.........2............................. Madelain..........Magda.......29.......7.........x............................ Beciamun.........Beata........27......13.......-2..............08.09.06 koalka27..........Asia..........28......13.......x...............12.09.06 Alabamka........Joanna........29......11......-2...............28.09.06 Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WSZYSTKICH JESZCZE NIE DOSTAŁAM MIESIĄCZKI MOŻE SIĘ UDAŁO! W ZESZŁYM TYGODNIU ROBIŁAM PRE TEST ( MOZE ZROBIŁAM GO Ź LE ZAMAŁO KROPELEK) I NIC JEDNA KRECHA TO BYŁ 28 DZIEŃ CYKLU DZIŚ MI IDZIE 35 CYKLU I NIC @. MAM BARDZO DUŻE PIERSI OD KILKU DNI OGROMNY APETYT SZCZEGÓLNIE WIECZOREM. :) POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) hej Anulka - a ilo dniowe miewasz cykle? no i kiedy testujesz? trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................IMIĘ......LATA......MIASTO....CYKL STARAŃ...DATA@ Mama24...........Ewelina......25......Kraków...........0..........21.03 madziara..........Magda.......27......Warszawa.......0..........06.02 pogodny dzień.....Aga.........34.......Kraków..........6..........30.01 Anecik...............Aneta......26......Sosnowiec.......0.............? Aranka...............Ania........23.......Gdynia..........x.............x Salome.............Gośka........28........Poznań.........4............? moonlight..........Joanna......25.......Łódź.............4..........21.02 Busia_24...........Marta.......24.......ZielonaGóra....2..........27.02 Tabelka II Nick................Imię.....Wiek.... TC....Kilogramy.....Termin porodu RRR...............Renata.....33......28..........4............................. Tojaedyta......Edyta.......30......22.........9,5............................. Kinia25............Kinga......25......21..........9........................... iskierka nadziei..Sylwia.....25......20..........4..............06.07.06.. sweete..........Asia..........30.......4...........x............................. koleta.............Magda......29.......4...........?............................ aneya............Aneta........27......5.........-1,5.......................... zatroskana......Beata.......22.......16..........5............11.08.06. Joanka...........Joanna......25......16.........3..............20.08.06 Madelain..........Magda.......29.......7.........x............................ Beciamun.........Beata........27......13.......-2..............08.09.06 koalka27..........Asia..........28......13.......x...............12.09.06 Alabamka........Joanna........29......11......-2...............28.09.06 Moonlight - a co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ! NA POCZĄTKU CHCIAŁAM SIĘ PODZIELIĆ Z WAMI WYNIKIEM MOJEGO TESTU CIĄŻOWEGO - JESTEM WCIĄŻY :). TAK BARDZO SIĘ CIESZĘ. ZA PIERWWSZYM PODEJŚCIEM. TYDZIEŃ TEMU ZROBIŁAM PRE TEST I NIC JEDNA KRECHA. W OSTATNI CZWARTEK WYSZŁY DWIE KRESKI SAMA NIE MOGŁAM W TO UWIERZYĆ. TERMIN MAM CHYBA NA LISTOPADA. JOANKA DZIĘKUJE, ŻE TRZYMAŁAŚ ZA MNIE KCIUKI. GORĄCO POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka, gratuluję Ci z całego serca. U mnie też dwie krechy pojawiły się za drugim razem. Teraz dbaj o siebie i bądź uśmiechnięta. Zbyt wiele nie musiałam nadrabiać z czytaniem, coś mało pisałyście. Ja wróciłam z nart. Wyjeździłam się i czuję się świetnie. Oczywiście wróciły kłopoty domowe i obowiązki, ale teraz mam dużo siły, więc sobie poradzę. Uciekam już, bo mam dziś sprzątanie klatki schodowej. Pozdrawiam i jeszcze raz Anulka gratuluję. NICK................IMIĘ......LATA......MIASTO....CYKL STARAŃ...DATA@ Mama24...........Ewelina......25......Kraków...........0..........21.03 madziara..........Magda.......27......Warszawa.......0............? pogodny dzień.....Aga.........34.......Kraków..........6............? Anecik...............Aneta......26......Sosnowiec.......0.............? Aranka...............Ania........23.......Gdynia..........x.............x Salome.............Gośka........28........Poznań.........4............? moonlight..........Joanna......25.......Łódź.............4............? Busia_24...........Marta.......24.......ZielonaGóra....2............? Tabelka II Nick................Imię.....Wiek.... TC....Kilogramy.....Termin porodu RRR...............Renata.....33......28..........4............................. Tojaedyta......Edyta.......30......22.........9,5............................. Kinia25............Kinga......25......21..........9........................... iskierka nadziei..Sylwia.....25......20..........4..............06.07.06.. sweete..........Asia..........30.......4...........x............................. koleta.............Magda......29.......4...........?............................ aneya............Aneta........27......5.........-1,5.......................... zatroskana......Beata.......22.......16..........5............11.08.06. Joanka...........Joanna......25......16.........3..............20.08.06 Madelain..........Magda.......29.......7.........x............................ Beciamun.........Beata........27......13.......-2..............08.09.06 koalka27..........Asia..........28......13.......x...............12.09.06 Alabamka........Joanna........29......11......-2...............28.09.06 Anulka23*..............a resztę wypełnij sama i trzymaj się ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje bardzo! uzupełniam tabelkę Tabelka II Nick................Imię.....Wiek.... TC....Kilogramy.....Termin porodu RRR...............Renata.....33......28..........4............................. Tojaedyta......Edyta.......30......22.........9,5............................. Kinia25............Kinga......25......21..........9........................... iskierka nadziei..Sylwia.....25......20..........4..............06.07.06.. sweete..........Asia..........30.......4...........x............................. koleta.............Magda......29.......4...........?............................ aneya............Aneta........27......5.........-1,5.......................... zatroskana......Beata.......22.......16..........5............11.08.06. Joanka...........Joanna......25......16.........3..............20.08.06 Madelain..........Magda.......29.......7.........x............................ Beciamun.........Beata........27......13.......-2..............08.09.06 koalka27..........Asia..........28......13.......x...............12.09.06 Alabamka........Joanna........29......11......-2...............28.09.06 Anulka23*.........Anna………….23……..5………..0…………………..08,11,06 pozdrowionka !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tabelk NICK................IMIĘ......LATA......MIASTO....CYKL STARAŃ...DATA@ Mama24...........Ewelina......25......Kraków...........0..........21.03 madziara..........Magda.......27......Warszawa.......0............? pogodny dzień.....Aga.........34.......Kraków..........6............? Anecik...............Aneta......26......Sosnowiec.......0.............? Aranka...............Ania........23.......Gdynia..........x.............x Salome.............Gośka........28........Poznań.........4............? moonlight..........Joanna......25.......Łódź.............4............? Busia_24...........Marta.......24.......ZielonaGóra....2............? Tabelka II Nick................Imię.....Wiek.... TC....Kilogramy.....Termin porodu RRR...............Renata.....33......28..........4............................. Tojaedyta......Edyta.......30......22.........9,5............................. Kinia25............Kinga......25......21..........9........................... iskierka nadziei..Sylwia.....25......20..........4..............06.07.06.. sweete..........Asia..........30.......4...........x............................. koleta.............Magda......29.......4...........?............................ aneya............Aneta........27......5.........-1,5.......................... zatroskana......Beata.......22.......16..........5............11.08.06. Joanka...........Joanna......25......16.........3..............20.08.06 Madelain..........Magda.......29.......7.........x............................ Beciamun.........Beata........27......13.......-2..............08.09.06 koalka27..........Asia..........28......13.......x...............12.09.06 Alabamka........Joanna........29......11......-2...............28.09.06 Anulka23*.........Anna………….23……..5………..0…………………..08,11,06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!! Dawno mnie nie było :) No i wprowdzam zmiany w tabelce, niestey nadal w pierwszej :( Już trzeci miesiąc starań nadchodzi, ale mysle pozytywnie, może tym razem się uda :D Pozdrawiam!!! I tabelk NICK................IMIĘ......LATA......MIASTO....CYKL STARAŃ...DATA@ Mama24...........Ewelina......25......Kraków...........0..........21.03 madziara..........Magda.......27......Warszawa.......0............? pogodny dzień.....Aga.........34.......Kraków..........6............? Anecik...............Aneta......26......Sosnowiec.......0.............? Aranka...............Ania........23.......Gdynia..........x.............x Salome.............Gośka........28........Poznań.........4............? moonlight..........Joanna......25.......Łódź.............4............? Busia_24...........Marta.......24.......ZielonaGóra....3.....22-26.03 Tabelka II Nick................Imię.....Wiek.... TC....Kilogramy.....Termin porodu RRR...............Renata.....33......28..........4............................. Tojaedyta......Edyta.......30......22.........9,5............................. Kinia25............Kinga......25......21..........9........................... iskierka nadziei..Sylwia.....25......20..........4..............06.07.06.. sweete..........Asia..........30.......4...........x............................. koleta.............Magda......29.......4...........?............................ aneya............Aneta........27......5.........-1,5.......................... zatroskana......Beata.......22.......16..........5...........11.08.06. Joanka...........Joanna......25......16.........3..............20.08.06 Madelain..........Magda.......29.......7.........x............................ Beciamun.........Beata........27......13.......-2..............08.09.06 koalka27..........Asia..........28......13.......x...............12.09.06 Alabamka........Joanna........29......11......-2...............28.09.06 Anulka23*.........Anna………….23……..5………..0…………………..08,11,06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Gratulacje zaciążonym, cierpliwości starającym się. :) Tylko chwilę tu jestem, już nie pracuję, ale może uda się, że pieniążki będę dostawać... :) Byłam w sobotę u lekarza-słyszałam tętno maluszka. :) Pytałam trzech moich koleżanek-jedna urodziła 8 lutego, dwie w ciąży(jedna w 5, druga w 7 miesiącu)-żadna nie miała robionej przezierności karku, nie rozumiem, oczywiście zapomniałam spytać lekarza o to...:/ Wróciłam od internisty-ponieważ tamten anybiotyk nie pomógł, dostałam nowy, mam przeczucia, że ten też nic nie da, a ja się duszę od kaszlu!! Naprawdę mam dość. :(:(:( Na oskrzelach nic nie ma, to sprawy krtaniowe, a wykrztuśnego nic nie mogę brać. Zalątwiłąm sobie przynajmniej darmowe skierowania na krew i mocz i mogę do niej chodzić do końca ciąży po to, tyle dobrze. Tabelka I NICK................IMIĘ......LATA......MIASTO....CYKL STARAŃ...DATA@ Mama24...........Ewelina......25......Kraków...........0..........21.03 madziara..........Magda.......27......Warszawa.......0............? pogodny dzień.....Aga.........34.......Kraków..........6............? Anecik...............Aneta......26......Sosnowiec.......0.............? Aranka...............Ania........23.......Gdynia..........x.............x Salome.............Gośka........28........Poznań.........4............? moonlight..........Joanna......25.......Łódź.............4............? Busia_24...........Marta.......24.......ZielonaGóra....3.....22-26.03 Tabelka II Nick................Imię.....Wiek.... TC....Kilogramy.....Termin porodu RRR...............Renata.....33......28..........4............................. Tojaedyta......Edyta.......30......22.........9,5............................. Kinia25............Kinga......25......21..........9........................... iskierka nadziei..Sylwia.....25......20..........4..............06.07.06.. sweete..........Asia..........30.......4...........x............................. koleta.............Magda......29.......4...........?............................ aneya............Aneta........27......5.........-1,5.......................... zatroskana......Beata.......22.......16..........5...........11.08.06. Joanka...........Joanna......25......16.........3..............20.08.06 Madelain..........Magda.......29.......7.........x............................ Beciamun.........Beata........27......14.......-2..............08.09.06 koalka27..........Asia..........28......14.......1...............12.09.06 Alabamka........Joanna........29......12......-2...............28.09.06 Anulka23*.........Anna………….23……..5………..0…………………..08.11.06 Anulka-wpisałam w tabelce kropeczki w Twojej dacie dla ujednolicenia. Poprawiłam za zgodą Beciamun i Alabamki ich dane w tabelce, nie wiem, czy Alabamki dobrze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) Dzieki Koalka, dobrze, dobrze zmiany nanioslac poprawne ;) A ja od poniedzialku pracuje .... ufff cięzko bylo wrocic po miesiecznym zwolnienieu, ale z drugiej strony bardzo sie ciesze, bo w domu juz mi sie strasznie nuuuudzilo !!! Teraz na tyle, zmykam do pracy, bo troche mam zaleglosci ! Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszcie coś, bo się denerwuję!!!! ;) Wróciłam znowu od lekarza-wczoraj mnie dopadla chyba trzeci raz w życiu zgaga i lekarz pozwolił brać tabletki maalox. Poza tym radził się wstrzymać z braniem kolejnego antybiotyku-taki czas na kaszel jest, powinno być lepiej, gdy wzrośnie wilgotność powietrza, kupić jakiś syrop na kaszel bez recepty... No i załatwiłam sprawy papierkowe, bo ze szkoły coś tam chcieli ( po to gł. poszłam). I najfajniejsze-za wizytę nic nie zapłaciłam.:) Regularnie jak w zegarku kolo 20 napadają mnie mdłości-potworne!!Nasilily się zamiast odchodzić w niepamięć...:( Do tego kłopty trawienne-blee. Ok, a co u Was? CZEMU NIC NIE PISZECIE??!! :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja coś napiszę. Wczoraj byłam u gin. Wszystko się dobrze rozwija oprócz tego, że mam napiętą macicę. Ostatnie 2 tygodnie były dla mnie mocno stresujące i pewnie dlatego, ale pani doktor powiedziała, że duphaston i magnez powinny pomóc. Przestałam od wczoraj brać folik, więc jedną drażetkę mam już mniej. Aaaa, jeszcze zdążyłam przed północą, więc składam Wam najserdeczniejsze życzenia z okazji naszego dnia, spełnienia marzeń i wszystkiego naj... A tym czasem idę spać. P.S. Dziś wyczytałam, że w 14 tc niektóre kobiety czują pierwsze ruchy maleństwa (chodzi o kobiety w kolejnej ciąży i kobiety szczupłe). Zastanawiam się, czy to prawda, bo jak dla mnie, to chyba zbyt wcześnie i jakoś nie chce mi się w to wierzyć. A dziś coś dziwnego poczułam w brzuchu, ale to pewnie jak zwykle jelita, choć czułam \"to\" nieco inaczej. Pozdrawiam i życzę kolorowych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa, Asiu dzięki za naniesienie poprawek. No i życzę Ci powrotu do zdrowia, bo zbyt długo się z tym męczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj .... mam taki nawal pracy i akturat kontrole z urzedu na glowie, ze nie mam czasu nic do was pisac !!! A z tego wszystkiego przegapilam i nie pogratulowalam nowej, przyszlej mamusi :) Anulka23 - wielkie gratulacje i zyczenia, aby te 9 mscy minely szybko, sprawnie i bez wielkich dolegliwosci, bo jakies male zawsze bedea !!! Trzymajcie sie cieplo ty i twoja fasoleczka :) Pozdrawiam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, co tu tak cicho?? Dawno tak nie było. Wiem, że niektóre zajmują też miejsce na topikach dotyczących terminów porodu, ale przecież trzeba pełnić wartę :] Ja jestem na Wrześniówkach, ale tu za każdym razem zaglądam. Dziewczyny, w którym tygodniu poczułyście pierwsze ruchy?? Chodzi mi oczywiście o te starsze stażem ciążowym ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracam do pracy!! Mam uczyć...plastyki i techniki w podstawówce-10 godzin tygodniowo plus ew. uzupełnienie w bibliotece. Szczerze mówiąc-cieszę się, że nie muszę siedzieć w domu, prawie jak w wiezieniu, bo kontrola z ZUS możliwa przez pół roku-blee, ani wyjechać, ani nic... Ale trochę mam stracha, jak sobie poradzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu, poradzisz sobie z palcem w nosie, przecież teraz masz siłę za dwie osóbki. Tylko się nie przemęczaj. A tę pracę masz w tej samej szkole?? Ja dziś nie mam siły, ale chce mi się jeść i to koniecznie coś gotowanego. Najchętniej zjadłabym warzywka na parze, ale z warzywek, które mogę ugotować a potem zjeść mam tylko marchew. Więc robię rosół z drobiowo- wołowy. A potem spać. Pozdrawiam i odzywajcie się, bo nasz topik umrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie-gdzie są wszystkie? Nie wierzę, że nie czytacie, że nic się nie dzieje. A choćby nawet nic, to przecież można ponarzekać, pomarudzić... Jak tak dalej będzie, to chyba przestanę tu zaglądać...:( Praca jest w tej samej szkole. Zobaczymy... Właściwie to mi się też nie chce pisać, skoro i tak się prawie nikt nie odzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was cieplutko :) Nie pojawiam się ostatnio tutaj, bo mam w domu szpital. Najpierw rozchorował się mój mąż, więc mój dzień wyglądał tak, że wstawalam rano, robiłam mu śniadanko itp, potem do pracy, powrót po 17-tej, zakupy, gotowanie obiadu, karmienie chorego ;), praca nad zleceniami do 24-1 w nocy i zgon.. Jak już padałam na twarz, to jeszcze się zaraziłam i następny tydzień na lekach i nad zleceniem. Jeszcze dziś ledwo żyję ale jutro już do pracy :( No i przepadł nam ten miesiąc starań niestety... A propos - Anulko - GRATULUJĘ Ci baaardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć moje Drogie! bardzo dziękuje za gratulację i za wpis. jestem w ciąży 6 tyg. i 3 dni od ostatniego@. jestem bardzo szczęśliwa, ale zarazem bardzo się boję,że USG znowu pokaże coś złego. z objawów to męczą mnie obolałe piersi, czasmi mam mdłości i mam chumory. zasypiam po 21 a budze się po 6 wieczne jestem zmęczona za dwa tygodnie wybiore się chyba do lekarza. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka, nie martw się, bo na pewno będzie dobrze. Piersi jeszcze mogą trochę poboleć, ale czego się nie robi dla fasoleczki. Trzymaj się ciepło i uważaj na siebie. A przede wszystkim bądź pogodna i szczęśliwa, to służy maleństwu. Pozdrawiam i proponuję wziąć się do pisania, bo nam topik umrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka I NICK................IMIĘ......LATA......MIASTO....CYKL STARAŃ...DATA@ Mama24...........Ewelina......25......Kraków...........0..........21.03 madziara..........Magda.......27......Warszawa.......0............? pogodny dzień.....Aga.........34.......Kraków..........6............? Anecik...............Aneta......26......Sosnowiec.......0.............? Aranka...............Ania........23.......Gdynia..........x.............x Salome.............Gośka........28........Poznań.........4............? moonlight..........Joanna......25.......Łódź.............4............? Busia_24...........Marta.......24.......ZielonaGóra....3.....22-26.03 Tabelka II Nick................Imię.....Wiek.... TC....Kilogramy.....Termin porodu RRR...............Renata.....33......28..........4............................. Tojaedyta......Edyta.......30......22.........9,5............................. Kinia25............Kinga......25......21..........9........................... iskierka nadziei..Sylwia.....25......20..........4..............06.07.06.. sweete..........Asia..........30.......4...........x............................. koleta.............Magda......29.......4...........?............................ aneya............Aneta........27......5.........-1,5.......................... zatroskana......Beata.......22.......16..........5...........11.08.06. Joanka...........Joanna......25......16.........3..............20.08.06 Madelain..........Magda.......29.......7.........x............................ Beciamun.........Beata........27......15.......-2,5............08.09.06 koalka27..........Asia..........28......14.......1...............12.09.06 Alabamka........Joanna........29......13......-2...............28.09.06 Anulka23*.........Anna………….23……..5………..0…………………..08.11.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ MAM PYTANKO. JAK JESTEM W CIĄŻY 6 TYGODNI I 4 DNI TO W JAKIM TYGODNIU JESTEM W 6 CZY W 7??????????? ACH! DZIŚ MIAŁAM TAKIE MDŁOŚCI PO ZJEDZENIU CIASTA, ŻE ZWYMIOTOWALAM - OSTATNIO TAKICH OBJAWÓW NIE MIAŁAM TZN. W PIERWSZEJ CIĄŻY. SŁODYCZE SĄ BE:) A ZAWSZE MOGŁAM ICH TYLE ZJEŚĆ. TABELKĘ POPRAWIE JAK DOWIEM SIĘ DOKŁADNIE O JAKI TYDZIEŃ CHODZI. CAŁUSKI POZDROWIAONKA DLA NASZEGO GRONKA :) NA RYMOWANKI MI SIE WZIĘŁO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×