Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

iskierka nadziei.

JESIENNE STARANIA - kto jeszcze?

Polecane posty

Anulka, moim zdaniem zaczęłaś 6 tydzień i do tabelki powinnaś wpisać tydzień rozpoczęty czyli 6 tc. Mimo, że jestem dziś w domu, to mam duuużo pracy, muszę napisać pewien raport na komuterku, a już mnie plecy bolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja tez mam duzo pracy, zeszta nic nowego u mnie Anulka - gratulacje, bo jeszcze nie mialam okazji :-) i jestes w 7 tygodniu ciazy 6 juz sie skonczylo i leci 4 dzien kolejnego tygodnia - wiec jestes w 7tc wiec spokojnie na 7 mozesz poprawiac ja z kolei zaczelam 18tc czyli wlasnie wkrocylam w 5 miesiac ciazy ruchow na razie jeszcze nie odczuwam i coraz bardziej sie niecierpliwie, dobrze, ze mam sporo pracy, to przynajmniej mysli mam zajete do gina ide 24.03 wiec moze jakies nowosci wtedy pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uaktualniam tabelkę fajnie że to już 7 tydzień. Jestem w pracy i piszę projekt o dofinansowanie już mnie nudzi, ale trudno jak zaglądam tu to miraźniej:) całuski Tabelka I NICK................IMIĘ......LATA......MIASTO....CYKL STARAŃ...DATA@ Mama24...........Ewelina......25......Kraków...........0..........21.03 madziara..........Magda.......27......Warszawa.......0............? pogodny dzień.....Aga.........34.......Kraków..........6............? Anecik...............Aneta......26......Sosnowiec.......0.............? Aranka...............Ania........23.......Gdynia..........x.............x Salome.............Gośka........28........Poznań.........4............? moonlight..........Joanna......25.......Łódź.............4............? Busia_24...........Marta.......24.......ZielonaGóra....3.....22-26.03 Tabelka II Nick................Imię.....Wiek.... TC....Kilogramy.....Termin porodu RRR...............Renata.....33......28..........4............................. Tojaedyta......Edyta.......30......22.........9,5............................. Kinia25............Kinga......25......21..........9........................... iskierka nadziei..Sylwia.....25......20..........4..............06.07.06.. sweete..........Asia..........30.......4...........x............................. koleta.............Magda......29.......4...........?............................ aneya............Aneta........27......5.........-1,5.......................... zatroskana......Beata.......22.......16..........5...........11.08.06. Joanka...........Joanna......25......16.........3..............20.08.06 Madelain..........Magda.......29.......7.........x............................ Beciamun.........Beata........27......15.......-2,5............08.09.06 koalka27..........Asia..........28......14.......1...............12.09.06 Alabamka........Joanna........29......13......-2...............28.09.06 Anulka23*.........Anna………….23……..7………..1…………………..08.11.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BECIAMUN PATRZE W TABELKĘ I WIDZĘ ŻE MASZ 2,5 KG NA MINUSIE W 15 TYGODNIU A JA JUŻ ZBIERAM KILOGRAMY TAK NA POCZĄTKU CIĄŻY JOANKA JA TEŻ WYBIERAM SIĘ DO GNA POD KONIEC MIESIĄCA NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ KIEDY DOWIEM SIĘ CO U NASZEJ DZIDZI ACH ŻEBY BYŁO DOBRZE!!!!!!!:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka - mysmy robili usg 3D w 14tc, na nastepne idziemy w polowie kwietnia w 22tc moj lekarz pracuje w szpitalu i stwierdzil, ze te dwa wazne terminy zrobimy na 3D/4D - i.... :-) szczerze polecam, jezeli masz mozliwosc gdzies sie na takie udac za jakis czas wrazenia sa niesamowite mamy super zdjecie 3D jak dzidzia kladzie sobie raczka na glowce :-) widac wszystkie szczegoly, kazda kosteczke raczki pod delikatna skorka no cos niesamowitego ciaza to zdecydowanie fascynujacy okres :-) ja tez zbieralam kilogramy od samego poczatku, mdlosci nie mialam specjalnie dokuczajac (patrzac z perspektywy czasu), nie mam sklonnosci do wymiotow, wiec jakos to bezbolesnie przeszlo (w miare ;-) ) tez 3kg to tez wynik sprzed jakis 3tygodni, teraz pewnie mam kolejny 1kg na plusie, ale poczekac musze do wizyty, bo ja nie mam wagi w domu pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkam w Szczecinie w szpitalu, w ktorym bede rodzic maja taki sprzet i wiem, ze jak przychodzi sie z zewnatrz to kosztuje to 130zl razem z nagraniem na kasete moj lekarz, do ktorego chadzam prywatnie, pracuje w tym wlasnie szpitalu i dzieki temu zrobilam to usg za 70zl (jako jego pacjentka) slyszalam z roznych stron, ze usg 3D/4D wykonywane w panstwowej sluzbie zdrowia kosztuje wlasnie standardowo 130zl w prywatnym gabinecie pewnie wiecej - 200 do 300zl ale dokladnie, jak to wyglada, to nie umiem powiedziec moze jak juz bedziesz na wizycie, to podpytaj swojego gina o to - cos wiedziec powinien, moze chociaz da Ci wskazowke, gdzie dalej szukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka, no na razie tak jakoś wychodzi, że chudnę, choć bioderka mi się lekko poszerzyły. Na początku nie mogłam patrzeć na jedzenie. Jak już myślałam, że wreszcie mam na coś ochotę, jadłam kęsa i ochota odchodziła i strasznie mnie mdliło. Teraz już odzyskałam apetyt, ale ostatnio i tak schudłam 0,5 kg. Myślę, że na następnej wizycie będzie choć 1 kg do przodu. Zawsze byłam szczupła, czasem nawet za bardzo, ale jestem pełna nadziei i czuję, że na następnej wizycie będzie lepiej. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! No wreszcie się coś ruszyło!! :):):) W sumie u mnie nic ciekawego, same dolegliowści, szcerze mówiąc to mam dośc jak na razie... Ech, zmykam, bo tylko bedę truć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć co taka cisza śpicie !!!!!!!!pobudka wiosna idzie!! bociany nie długo przyleecą trzeba je jakoś godnie przywitać to może coś się znajdzie dla nas pod ich skrzydełkiem:) pozdrowionka i całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, widzę, że same mdłości tu zagościły :) Przesyłam Wam moc fluidków. Ja narazie tyję książkowo, czyli w 24 tc +6 kg. Będę miała synusia :D Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe - Iskierka - ale urodzaj na synusiow (juz sie naczytalam, ze ostatnio statystycznie wiecej chlopcow sie rodzi), oczywiscie w tym wszystkim ktos bedzie musial miec coreczke i tym kims pewnie bede ja ;-) zwlaszcza, ze ostatnio mam jakies dziwne przeczucia na babe oby mnie te przeczucia zawiodly ;-) tfu tfu - najwazniejsze, zeby bylo zdrowe pozdrowka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje Iskierko Nadziei bardzo bym chciała mieć więce tygodni ciązy mam ich teraz 7 i się boje czy dzidzia jest cała o(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka, nie bój się, dlaczego niby miałobyć coś źle?? Głowa do góry. Czas szybko zleci i niedługo zobaczysz swoje maleństwo na monitorku. Iskierko, gratuluję synusia. Joanko, a Ty wolałabyś mieć chłopczyka?? Ja na początku ciąży chciałam faceta, potem zmieniło mi się na bebeczkę, a od tygodnia jest mi wszystko jedno, choć u mnie znaki wskazują na synka, ale wszystko okaże się we wrześniu, bo wcześniej wiedzieć nie chcę. Tzn. chcę, ale obiecałam sobie, że wytrzymam i chcę mnieć tę niespodziankę przy porodzie. Pozdrawiam i zachęcam do pisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) no wolalabym synka u mnie w rodzinie przewazaja babki - wszyscy wiemy jak hodowac dziewczynki, teraz jakies nowe wyzwanie by sie przydalo ;-) coreczka tez by sie przydala, ale moze na przyklad.... jako trzecia :-) a wczesniej - dwoch synkow to by bylo moje marzenie zreszta - nawet imiona dla chlopcow latwiej nam przychodza, w zasadzie mamy obstawiona nawet ewentualnosc, ze bedzie ich trzech :-) za to dla dziewczynki... to nawet na jedno nie mozemy sie zdecydowac konkretnie, ciagle jakies spory, jak podoba sie jednemu to nie podoba sie drugiemu no przyjdzie nam poczekac na ta wiadomosc jeszcze z miesiac to znaczy - mam nadzieje, ze na tym usg juz zobaczymy nie uda nam sie wytrzymac do porodu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu-to się zamienimy: ja Ci dam synka (ewentualnie jak tak wyjdzie), Ty mi córcię. :) Żartuję, w sumie piersze to nie takie ważne co będzie, byle było zdrowe!!!!!!!!!! Wróciłąm od lekarzy-internisty i laryngologa, wszystko w porządku z oskrzelami i krtanią, prawdopodobnie kaszel spowodowany jest suchym powietrzem, choć my zakręcamy kaloryfery, bo nie znoszę gorąca. No, ale kaszle mnie już trzeci miesiąc... Naprawdę mam dość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaka tam wiosna? W Łodzi szaro - buro i śnieg zalega taki przybrudzony że fuj... Mam pytanie intymne - która czuje się \"na siłach\", niech odpowiada ;) Jak często się \"staracie\"? Pytam, bo u nas już 4 bezowocne cykle minęły i różne wątpliwości i niepokoje mnie nachodzą. Słyszałam, że dobrą metodą jest co 2-3 dni, regularnie, bez względu na fazę cylku. No ale u nas ostatnio nie zadziałało. A w ogóle przez zagrypienie męża, a potem moje, tym razem szansa przeszła nam koło nosa :( No ale po @ działamy dalej... Wysyłam Wam trochę słonka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu - owszem co dwa dni, ale w czasie dni plodnych (chociazby mniej wiecej), bo inaczej wymeczy sie zolnierzyki, a nowe robia sie przez okolo 3 miesiace znaczy - mowie z tego, co wyczytalam na NPR, bo jak wiesz - ja nie mam takiego doswiadczenia ;-) powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka I NICK................IMIĘ......LATA......MIASTO....CYKL STARAŃ...DATA@ Mama24...........Ewelina......25......Kraków...........0..........21.03 madziara..........Magda.......27......Warszawa.......0............? pogodny dzień.....Aga.........34.......Kraków..........6............? Anecik...............Aneta......26......Sosnowiec.......0.............? Aranka...............Ania........23.......Gdynia..........x.............x Salome.............Gośka........28........Poznań.........4............? moonlight..........Joanna......25.......Łódź.............4............? Busia_24...........Marta.......24.......ZielonaGóra....3.....22-26.03 Tabelka II Nick................Imię.....Wiek.... TC....Kilogramy.....Termin porodu RRR...............Renata.....33......28..........4............................. Tojaedyta......Edyta.......30......22.........9,5............................. Kinia25............Kinga......25......21..........9........................... iskierka nadziei..Sylwia.....25......20..........4..............06.07.06.. sweete..........Asia..........30.......4...........x............................. koleta.............Magda......29.......4...........?............................ aneya............Aneta........27......5.........-1,5.......................... zatroskana......Beata.......22.......16..........5...........11.08.06. Joanka...........Joanna......25......16.........3..............20.08.06 Madelain..........Magda.......29.......7.........x............................ Beciamun.........Beata........27......15.......-2,5............08.09.06 koalka27..........Asia..........28......15.......1...............12.09.06 Alabamka........Joanna........29......13......-2...............28.09.06 Anulka23*.........Anna………….23……..7………..1…………………..08.11.06 Hm, tak się zastanawiam, co z niektóymi dziewczynami z tabelki I... Pogodny dzień??!!Madziara??!! A co z tymi z II??!! RRR to może już nawet urodziła?? Iskierka się odezwała, ale gdzie Kinia, sweete, koleta, Edyta...pisze o tych, które pamietam, że się tu udzielały... Opuścily nas??!! :(:(:( Mam andzieję, że u nich wszystko w porządku!! Mam cały zestaw wszelkich dolegliwości ciążowych, na czele z mdłościami wieczornymi, jakoś nie chcą przejść... :( Za miesiąc święta...wiosenne, heh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ UAKTUALNIAM TABELKĘ BO DZIŚ ZACZYNA MI SIE 8 TYDZIEŃ. MOJE SAMOPOCZUCIE DZIŚ NIE JEST NAJLEPSZE JEST MI SMUTNO I MAM DOŁA NIE WIEM DLA CZEGO ???? RAZ JUŻ SOBIE POPŁAKAŁAM DZIŚ ACH!!! O CO TU CHODZI.. Tabelka I NICK................IMIĘ......LATA......MIASTO....CYKL STARAŃ...DATA@ Mama24...........Ewelina......25......Kraków...........0..........21.03 madziara..........Magda.......27......Warszawa.......0............? pogodny dzień.....Aga.........34.......Kraków..........6............? Anecik...............Aneta......26......Sosnowiec.......0.............? Aranka...............Ania........23.......Gdynia..........x.............x Salome.............Gośka........28........Poznań.........4............? moonlight..........Joanna......25.......Łódź.............4............? Busia_24...........Marta.......24.......ZielonaGóra....3.....22-26.03 Tabelka II Nick................Imię.....Wiek.... TC....Kilogramy.....Termin porodu RRR...............Renata.....33......28..........4............................. Tojaedyta......Edyta.......30......22.........9,5............................. Kinia25............Kinga......25......21..........9........................... iskierka nadziei..Sylwia.....25......20..........4..............06.07.06.. sweete..........Asia..........30.......4...........x............................. koleta.............Magda......29.......4...........?............................ aneya............Aneta........27......5.........-1,5.......................... zatroskana......Beata.......22.......16..........5...........11.08.06. Joanka...........Joanna......25......16.........3..............20.08.06 Madelain..........Magda.......29.......7.........x............................ Beciamun.........Beata........27......15.......-2,5............08.09.06 koalka27..........Asia..........28......15.......1...............12.09.06 Alabamka........Joanna........29......13......-2...............28.09.06 Anulka23*.........Anna………….23……..8………..1…………………..LISTOPAD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka I NICK................IMIĘ......LATA......MIASTO....CYKL STARAŃ...DATA@ Mama24...........Ewelina......25......Kraków...........0..........21.03 madziara..........Magda.......27......Warszawa.......0............? pogodny dzień.....Aga.........34.......Kraków..........6............? Anecik...............Aneta......26......Sosnowiec.......0.............? Aranka...............Ania........23.......Gdynia..........x.............x Salome.............Gośka........28........Poznań.........4............? moonlight..........Joanna......25.......Łódź.............4............? Busia_24...........Marta.......24.......ZielonaGóra....3.....22-26.03 Tabelka II Nick................Imię.....Wiek.... TC....Kilogramy.....Termin porodu RRR...............Renata.....33......28..........4............................. Tojaedyta......Edyta.......30......22.........9,5............................. Kinia25............Kinga......25......21..........9........................... iskierka nadziei..Sylwia.....25......20..........4..............06.07.06.. sweete..........Asia..........30.......4...........x............................. koleta.............Magda......29.......4...........?............................ aneya............Aneta........27......5.........-1,5.......................... zatroskana......Beata.......22.......16..........5...........11.08.06. Joanka...........Joanna......25.......19.........3..............20.08.06 Madelain..........Magda.......29.......7.........x............................ Beciamun.........Beata........27......15.......-2,5............08.09.06 koalka27..........Asia..........28......15.......1...............12.09.06 Alabamka........Joanna........29......13......-2...............28.09.06 Anulka23*.........Anna..........23......8........1..............LISTOPAD to ja podniose temat i zmienie tabelke juz na przyszly tydzien, bo pewnie za 3 dni to nie bedzie mi sie chcialo znow jej kopiowac ruchow dalej niet brzuszka dalej niet pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Babeczki Zarejestrowałam się w czoraj do gina. Idę do niego w poniedziałek po południu także proszę trzymajcie kciuki aby było dobrze z moją kochaną Kruszynką:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka, trzymam kciuki. I napisz jak było, jak wrócisz od lekarza. Wczoraj napisałam b.długiego posta, ale mnie wywaliło i nie zdążyłam go niestety wysłać. Potem już byłam zła i nie chciało mi się znów pisać tego samego, więc położyłam się spać. Dziś jadę na imprezkę do znajomych, właśnie robię sałatkę wiejską (moja ulubiona, zresztę nie tylko moja). Tylko jeszcze poprawię tabelkę i uciekam robić się na bóstwo. Tabelka I NICK................IMIĘ......LATA......MIASTO....CYKL STARAŃ...DATA@ Mama24...........Ewelina......25......Kraków...........0..........21.03 madziara..........Magda.......27......Warszawa.......0............? pogodny dzień.....Aga.........34.......Kraków..........6............? Anecik...............Aneta......26......Sosnowiec.......0.............? Aranka...............Ania........23.......Gdynia..........x.............x Salome.............Gośka........28........Poznań.........4............? moonlight..........Joanna......25.......Łódź.............4............? Busia_24...........Marta.......24.......ZielonaGóra....3.....22-26.03 Tabelka II Nick................Imię.....Wiek.... TC....Kilogramy.....Termin porodu RRR...............Renata.....33......28..........4............................. Tojaedyta......Edyta.......30......22.........9,5............................. Kinia25............Kinga......25......21..........9........................... iskierka nadziei..Sylwia.....25......20..........4..............06.07.06.. sweete..........Asia..........30.......4...........x............................. koleta.............Magda......29.......4...........?............................ aneya............Aneta........27......5.........-1,5.......................... zatroskana......Beata.......22.......16..........5...........11.08.06. Joanka...........Joanna......25.......19.........3..............20.08.06 Madelain..........Magda.......29.......7.........x............................ Beciamun.........Beata........27......16.......-2,5............08.09.06 koalka27..........Asia..........28......15.......1...............12.09.06 Alabamka........Joanna........29......13......-2...............28.09.06 Anulka23*.........Anna..........23......8........1..............LISTOPAD Od kilku dni wyczuwam pomarańczkę w brzuchu. Jest ona bardzo wyraźna i kilka razy dziennie ją miziam i głaszczę, mój mąż też. Ale i tak jeszcze po mnie nie widać, a to już 4 miesiąc. Kiedyś myślałam, że w 4 miesiącu to ma się już poważny brzuch, a tu niespodzianka. Pozdrawiam i uciekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka, jeszcze nie wyczuwam ruchów, tylko macicę, której wcześniej nie czułam. Napisałam mało przejrzyście i pewnie wyszło na to, że pomarańczką nazywam maleństwo. Chcę więc sprostować, że chodziło mi o to, że wyraźnie czuję macicę, ale maleństwo jeszcze się nie ujawnia z kopami. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×