Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

iskierka nadziei.

JESIENNE STARANIA - kto jeszcze?

Polecane posty

NICK................IMIĘ......LATA......MIASTO....CYKL STARAŃ...DATA@ Mama24...........Ewelina......25......Kraków...........0..........26.04 madziara..........Magda.......27......Warszawa.......0............? pogodny dzień.....Aga.........34.......Kraków..........6............? Anecik...............Aneta......26......Sosnowiec.......0.............? Aranka...............Ania........23.......Gdynia..........x.............x Salome.............Gośka........28........Poznań.........4............? moonlight..........Joanna......25.......Łódź.............4............? Busia_24...........Marta.......24.......ZielonaGóra....4.....20.04.2006 Tabelka II Nick................Imię.....Wiek.... TC....Kilogramy.....Termin porodu RRR...............Renata.....33......28..........4............................. Tojaedyta......Edyta.......30......32.........16............................. Kinia25............Kinga......25......21..........9........................... iskierka nadziei..Sylwia.....25......25..........4..............06.07.06.. sweete..........Asia..........30.......4...........x............................. koleta.............Magda......29.......23...........8.........22.07.06 ...... aneya............Aneta........27......5.........-1,5.......................... zatroskana......Beata.......22.......16..........5...........11.08.06. Joanka...........Joanna......25.......19.........3..............20.08.06 Madelain..........Magda.......29.......7.........x............................ Beciamun.........Beata........27......17.......-2,5............08.09.06 koalka27..........Asia..........28......16.......1...............12.09.06 Alabamka........Joanna........29......14......-2...............28.09.06 Anulka23*.........Anna..........23......8........1...............06.11.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj co umiera ten nasz topik. U mnie wszystko w jak najlepszym porządku. Czuję już jak maluch puka w mój brzuch. Jest to nawet już wyczuwalne dla tatusia, więc często się sprzeczamy, kto ma trzymać rękę na brzuchu :-D Iskierko, właśnie się zastanawiałam dlaczego bierzesz folik, bo tak jak czytałam, to większość lekarzy odstawia pacjentkom w drugim trymestrze, ale Ty masz wyjątkową sytuację. Jak już pojawią się swieże warzywka, pewnie będziesz mogła to nadrobić naturalnie. NICK................IMIĘ......LATA......MIASTO....CYKL STARAŃ...DATA@ Mama24...........Ewelina......25......Kraków...........0..........26.04 madziara..........Magda.......27......Warszawa.......0............? pogodny dzień.....Aga.........34.......Kraków..........6............? Anecik...............Aneta......26......Sosnowiec.......0.............? Aranka...............Ania........23.......Gdynia..........x.............x Salome.............Gośka........28........Poznań.........4............? moonlight..........Joanna......25.......Łódź.............4............? Busia_24...........Marta.......24.......ZielonaGóra....4.....20.04.2006 Tabelka II Nick................Imię.....Wiek.... TC....Kilogramy.....Termin porodu RRR...............Renata.....33......28..........4............................. Tojaedyta......Edyta.......30......32.........16............................. Kinia25............Kinga......25......21..........9........................... iskierka nadziei..Sylwia.....25......25..........4..............06.07.06.. sweete..........Asia..........30.......4...........x............................. koleta.............Magda......29.......23...........8.........22.07.06 ...... aneya............Aneta........27......5.........-1,5.......................... zatroskana......Beata.......22.......16..........5...........11.08.06. Joanka...........Joanna......25.......19.........3..............20.08.06 Madelain..........Magda.......29.......7.........x............................ Beciamun.........Beata........27......18.......-0,5............08.09.06 koalka27..........Asia..........28......17.......1...............12.09.06 Alabamka........Joanna........29......14......-2...............28.09.06 Anulka23*.........Anna..........23......8........1...............06.11.06 Kiedy ostatnio byłam u lekarza, okazało się, że przytyłam 2 kg, czyli jeszcze tylko pół kilo mam na minusie, ale sądzę, że szybko to nadrobię. Pozdrawiam w ten piękny dzień i wszystkim życzę pogody ducha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki U mnie wszystko gra czuje się dobrze o dziwo nic mi nie dolega czekam na wizytę u gina idę do niego we wtorek pewnie usg tez będę mieć w przyszłym tygodniu mam cykora przed usg czy wszystko jest dobrze bardzo bym chciała. ostatnio czas leci mi dosyć szybko moze przez zakupy do naszego nowego domku byle do listopada:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beciamun przeczytałam gdzieś, że jak zażywa się kwas foliowy, to pomaga on w niepowstawaniu rozstępów. Na ile w tym prawdy - niewiem. 🌼 a dlaczego gina mi przepisał też nie wiem. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierko, gdzieś mi się to obiło o uszy. Ja biorę Prenatal, tam w sumie też jest kwas foliowy, więc może i mnie ominą rozstępy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeej :D Witojcie szczęliwe mamusie i nie mamusie jescze. Jestem po szergu wizyt u gina i jak na razie to mam tyle tabletek do polykania i wsadzania sobie w rózne miejsca że starczyo by dla kilku osób ;) Mam coś z więzadlami coś są za barrzo naciagniete, dostalam też jakis lek za bajońska cenę na wzmocnienie blony sluzowej, oczywiscie folik i falwit. a wczesniej dostaam duphaston. Przebylam zapalenie dróg moczowych i doktor powiedział, ze ta infekcja mogla byc ukryta i mogła wpływac na zachodzenie. Teraz juz jej nie ma, nadal biorę jakieś ziolowe scierwo ,jakiś Urosept, czy cóś. wydałam w tym miesiącu na leki ponad 200 zł, masakra nomalnie.A na koniec padl mi komp, zresztą swieżo zakupiony. Zamoruję faceta z serwisu, po prostu mu leb urwę. Aby tak do konca nie smucic, to powiem, że wzrósł moj optymizm i nadzieja na zajście w ciążę, w końcu może się uda :D Życze milej soboty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam informacje o kwasie foliowym. W moim przypadku jest on stosowany w ramach profilaktyki anemii. 🌼 Informacja: Każda kobieta, która planuje ciążę powinna przyjmować profilaktyczną dawkę kwasu foliowego tj. 0,4 mg/dziennie. Jeśli nawet nie planujesz ciąży (blisko połowa poczęć w Polsce jest nieplanowana), a współżyjesz, także powinnaś przyjmować kwas foliowy (w dawce 0,4 mg). Jeśli jesteś w ciąży dawkę uzgodnij ze swoim ginekologiem. Zwykle do końca pierwszego trymestru przyjmuje się kwas foliowy w dawce 0,4 - 1 mg/dziennie. Niekiedy zaleca się go także w drugim i trzecim trymestrze w ramach profilaktyki anemii. W rodzinach z obciążonym wywiadem, takich, w których urodziły się już dzieci z wadami cewy nerwowej - zaleca się zwiększenie dawki folanu do 4 mg/dziennie. Większa dawka kwasu foliowego potrzebna jest także przyszłej mamie przyjmującej leki przeciwpadaczkowe lub chorej na cukrzycę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny mam nadzieję że o mnie jeszcze nie zapomniałyscie. Ja niestety jestem ułuzkowiona az do czasu porodu. Narazie pozwolono mi wyjśc na chwile z domu do kuzyna bo mu sie córka urodziła to kozystam z sytuacji i pisze. Mam nadzieje że już wszystkie zaciążone mają sie dobrze a te które sie dopiero staraja wkrótce poznaja uroki bycia ciężarówką. Ja do porodu poleże w łużku bo mi się spojenie łonowe juz do końca rozlazło i grozi mi przedwczesny poród.trzymajcie się ciepło jak bede dała rady napisze więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za chwilę wychodzę do gin. Mam nadzieję, że zobaczę dzidzię na USG, choć to nie jest pewne, bo w 20-21 tc będę miała dokładne USG w Łodzi. Pozdrawiam i odzywajcie się czasem. P.S. Kinia, jeśli jeszcze tu zajrzysz, to napisz swój termin porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Pozdrawiam w ten sloneczny, wiosenny poranek :) Cześć Kinia- dawno cie tu nie bylo, zaglądaj cześciej w miare mozliwosci, zycze duuuzo zdrowka !!! U mnie i mojej fasolki wszystko przebiega prawidlowo, oboje czujemy sie bardzo dobrze ;) NICK................IMIĘ......LATA......MIASTO....CYKL STARAŃ...DATA@ Mama24...........Ewelina......25......Kraków...........0..........26.04 madziara..........Magda.......27......Warszawa.......0............? pogodny dzień.....Aga.........34.......Kraków..........6............? Anecik...............Aneta......26......Sosnowiec.......0.............? Aranka...............Ania........23.......Gdynia..........x.............x Salome.............Gośka........28........Poznań.........4............? moonlight..........Joanna......25.......Łódź.............4............? Busia_24...........Marta.......24.......ZielonaGóra....4.....20.04.2006 Tabelka II Nick................Imię.....Wiek.... TC....Kilogramy.....Termin porodu RRR...............Renata.....33......28..........4............................. Tojaedyta......Edyta.......30......32.........16............................. Kinia25............Kinga......25......21..........9........................... iskierka nadziei..Sylwia.....25......25..........4..............06.07.06.. sweete..........Asia..........30.......4...........x............................. koleta.............Magda......29.......23...........8.........22.07.06 ...... aneya............Aneta........27......5.........-1,5.......................... zatroskana......Beata.......22.......16..........5...........11.08.06. Joanka...........Joanna......25.......19.........3..............20.08.06 Madelain..........Magda.......29.......7.........x............................ Beciamun.........Beata........27......18.......-0,5............08.09.06 koalka27..........Asia..........28......18.......1...............12.09.06 Alabamka........Joanna........29......16.......0...............28.09.06 Anulka23*.........Anna..........23......8........1...............06.11.06 Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ja byłam dziś na usg i moja dzidzia ma 2,62 cm:) jestem bardzo szczęśliwa pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to gratuluję Anulka. Iskierko, troszkę napina mi się brzuch. Gin. powiedziała, że najwyższy czas na zwolnienie, ale jeszcze muszę dokończyć w pracy kilka rzeczy, więc muszę ostatnie 4 dni odbębnić. Napinanie macicy czuję dość mocno i wiem, że niestety muszę dużo leżeć. Nie miałam całego USG, tylko gin. zrobiła USG czaszki, bo chciała sprawdzić, czy wszystko jest OK. Mimo wszystko widziałam rączkę i troszkę brzuszka, strasznie się wierciło. A co u Ciebie?? Jak się czujesz i w ogóle?? Dziewczyny, apeluję, żebyście się częściej odzywały, bo nam topik padnie. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleta
u mnie też wszystko w porządku chociaż czasami jak coś mnie pobolewa -kręgosłup lub brzuszek to wątpię w to ale to pozostałość z przeszłości strach.. nawet lekarz się ze mnie podśmiewa że jestem przewrażliwiona ale jak nie być.. a mój mąż twierdzi że mogłabym mieć USG co tydzień a nawet codziennie.. żartowniś ale dośc o tym czy wy też tyjecie bo ja 10 kg. już mam do przodu a muszę powiedzieć że byłam dość mocno filigramowa i rzeczy stare to już nie pasują może tylko rozpinane swetry.. chodzę jeszcze w swoim starym płaszczyku również rozpiętym bo nie wiem czy warto kupować mam nadzieję na szybkie ocieplenie ...do lekarza idę 28.04 i zastanawiam się czy nie iść już na zwolnienie, ciężko mi już z tym brzuszkiem a wizyta za miesiąc to zastanawiam się jak będę wyglądała a w pracy prawie wszyscy wzięli wolne na majówkę oczywiście nikt nie wziął mnie pod uwagę a i dłuższe urlopy w maju też wzięli dlatego sobie myślę czy oni sądzą że ja z tym brzuchem będę za nich pracować przecież wiadomo trzeba zrobić swoje ich.. a może lekarz sam mi powie że to już czas bo to będzie 27 tc.... i napiszcie czy imie Natalia wam się podoba bo bierzemy je pod uwagę a mnie osobiście podoba się Maja... czekam i odzywajcie się bo topik faktycznie pójdzie w siną dal....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleta, ja byłam u lekarza 2 dni temu i wreszcie się zważyłam. Na początku ciąży schudłam 2,5 kg., a potem wróciłam do normy i oprócz tego przytyłam 0,5 kg. Ale u mnie jutro zaczyna się 19 tc, więc co ja mogę na ten temat powiedzieć. Na razie brzusio jest jeszcze mały, ale myślę, że jak zacznie rosnąć, to pójdzie szybko i wtedy pewnie przytyję. A co do zwolnienia to po świętach właśnie się po nie wybieram, bo dość mocno napina mi się macica i lekarz powiedział, że czas najwyższy. Dziś rozmawiałam już z moją główną księgową i powiedziała mi, że jak tylko dokończę swoje sprawy, to mam uciekać na zwolnionko. Tak więc zostały mi 4 dni do odbębnienia. A tym czasem muszę jeszcze napisać raport z badania bilansu, który się za mną ciągnie, a jutro zamierzam go skończyć. Pozdrawiam i kolorowych snów życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beciamun to szykują ci się długie wakację ja jeszczę dobrze się czuję poczekam parę tygodni i też się zrywam z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................IMIĘ......LATA......MIASTO....CYKL STARAŃ...DATA@ Mama24...........Ewelina......25......Kraków...........0..........26.04 madziara..........Magda.......27......Warszawa.......0............? pogodny dzień.....Aga.........34.......Kraków..........6............? Anecik...............Aneta......26......Sosnowiec.......0.............? Aranka...............Ania........23.......Gdynia..........x.............x Salome.............Gośka........28........Poznań.........4............? moonlight..........Joanna......25.......Łódź.............4............? Busia_24...........Marta.......24.......ZielonaGóra....4.....20.04.2006 Tabelka II Nick................Imię.....Wiek.... TC....Kilogramy.....Termin porodu RRR...............Renata.....33......28..........4............................. Tojaedyta......Edyta.......30......32.........16............................. Kinia25............Kinga......25......21..........9........................... iskierka nadziei..Sylwia.....25......25..........4..........06.07.06.. sweete..........Asia..........30.......4...........x............................. koleta.............Magda......29.......23...........8.......22.07.06 ...... aneya............Aneta........27......5.........-1,5.......................... zatroskana......Beata.......22.......16..........5........11.08.06. Joanka...........Joanna......25.......21.........7..........20.08.06...cora Madelain..........Magda.......29.......7.........x............................ Beciamun.........Beata........27......18.......-0,5........08.09.06 koalka27..........Asia..........28......18.......1...........12.09.06 Alabamka........Joanna........29......16.......0...........28.09.06 Anulka23*.........Anna..........23......8........1...........06.11.06 a zatem - tak, jak mowilam pozdrowka dla wszystkich panna ma niesamowicie dlugie nogi, co oznacza kolejna osobe w naszej rodzinie, ktora nie bedzie w stanie dostac na siebie spodni (bosz - skad ja to znam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualniam tabelę NICK................IMIĘ......LATA......MIASTO....CYKL STARAŃ...DATA@ Mama24...........Ewelina......25......Kraków...........0..........26.04 madziara..........Magda.......27......Warszawa.......0............? pogodny dzień.....Aga.........34.......Kraków..........6............? Anecik...............Aneta......26......Sosnowiec.......0.............? Aranka...............Ania........23.......Gdynia..........x.............x Salome.............Gośka........28........Poznań.........4............? moonlight..........Joanna......25.......Łódź.............4............? Busia_24...........Marta.......24.......ZielonaGóra....4.....20.04.2006 Tabelka II Nick................Imię.....Wiek.... TC....Kilogramy.....Termin porodu RRR...............Renata.....33......28..........4............................. Tojaedyta......Edyta.......30......32.........16............................. Kinia25............Kinga......25......21..........9........................... iskierka nadziei..Sylwia.....25......25..........4..........06.07.06.. sweete..........Asia..........30.......4...........x............................. koleta.............Magda......29.......23...........8.......22.07.06 ...... aneya............Aneta........27......5.........-1,5.......................... zatroskana......Beata.......22.......16..........5........11.08.06. Joanka...........Joanna......25.......21.........7..........20.08.06...cora Madelain..........Magda.......29.......7.........x............................ Beciamun.........Beata........27......18.......-0,5........08.09.06 koalka27..........Asia..........28......18.......1...........12.09.06 Alabamka........Joanna........29......16.......0...........28.09.06 Anulka23*.........Anna..........23......10........+2,5...........06.11.06❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! A więc Joasia będzie mieć córcię. Więc ja na pewno synka :) Zresztą mówimy cały czas - o NIM. :) Mąż tłumaczył mu zasady siatkówki.;) Maly będzie zresztą chyba piłkarzem, bo kopie. Niezbyt często, ale dzisiaj odstawił seryjkę. HURRA!! Ostatnio nie mogę się doczekać małego, zaczepiam matki z dziećmi na ulicy, idę z pracy i śmieję się do siebie na myśl o tym, że już niedługo... (a raczej: DŁUUUUGO!!) Poza tym- mdłości prawie brak, tylko krzyż mi nawala strasznie, nie bardzo mogę spać, bo na lewym boku mi nie wychodzi, na plecach boli krzyż, na prawym jak śpię to rano mam zdrętweiałą rękę i ledwo nią ruszam przez dwie godziny... Poza tym- jest ok, choć zmęczenie dopada mnie naprzemian z szaleńczą energią. Aha - i miałam piewrwszą poważną zachciankę, choć to powinno już minąć, mianowicei - straszliwą ochotę na lody, dzwoniłam do męża, żeby kupił po drodze z pracy. :) I tak mogłabym codziennie je jeść. :) Dziękuję którejś za pilnowanie zmian w tabelce, wow, w poniedziałek zaczynam 19 tydzień!! Do lekarza za 1,5-2 tygodnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już zaczęłam 19 tc i kg trochę przybyło (na plusie mam 0,5 kg). Anulka, do pracy miałam chodzić do szóstego miesiąca, ale z powodu napinania się macicy muszę jednak przystopować. Choć szczerze mówiąc (pisząc) wcale mi się nie chce wstawać rano i dojeżdżać 20 minut, dlatego wcale mnie to nie martwi. Szkoda tylko, że macica napina mi się również podczas spokojnego spaceru, ale może przejdzie, jak będę dłużej leżeć. Dziś zaczynam weekend, a pracy zostało mi odbębnić trzy dni. W środę robię małe pożegnanko, bo wrócę dopiero w lutym 2007, jakiś szampanik, żeby było miło. Mój maluch często kopie, każdego dnia go czuję i uwielbiam to uczucie. Współczuję mojemu mężowi, że nie może poczuć tego co ja, ale on mówi, że woli nie czuć i nie rodzić, a jemu wystarczy, że czuje go dotykając mój brzuch. A teraz idę poleżeć. Miłego dnia. P.S. I tryzmajcie tak dziewczyny, żeby topik nie zdechł. Aaaaa, Joanka, gratuluję córy. Koalka, mnie też krzyż boli i to dość mocno. Lekarz przepisał mi no-spę i zalecił odpoczynek. Tabelka I NICK................IMIĘ......LATA......MIASTO....CYKL STARAŃ...DATA@ Mama24...........Ewelina......25......Kraków...........0..........26.04 madziara..........Magda.......27......Warszawa.......0............? pogodny dzień.....Aga.........34.......Kraków..........6............? Anecik...............Aneta......26......Sosnowiec.......0.............? Aranka...............Ania........23.......Gdynia..........x.............x Salome.............Gośka........28........Poznań.........4............? moonlight..........Joanna......25.......Łódź.............4............? Busia_24...........Marta.......24.......ZielonaGóra....4.....20.04.2006 Tabelka II Nick................Imię.....Wiek.... TC....Kilogramy.....Termin porodu RRR...............Renata.....33......28..........4............................. Tojaedyta......Edyta.......30......32.........16............................. Kinia25............Kinga......25......21..........9........................... iskierka nadziei..Sylwia.....25......25..........4..........06.07.06.. sweete..........Asia..........30.......4...........x............................. koleta.............Magda......29.......23...........8.......22.07.06 ...... aneya............Aneta........27......5.........-1,5.......................... zatroskana......Beata.......22.......16..........5........11.08.06. Joanka...........Joanna......25.......21.........7..........20.08.06...cora Madelain..........Magda.......29.......7.........x............................ Beciamun.........Beata........27......19.......0,5........08.09.06 koalka27..........Asia..........28......18.......1...........12.09.06 Alabamka........Joanna........29......16.......0...........28.09.06 Anulka23*.........Anna..........23......10........+2,5...........06.11.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja się poprawię w tabelce - wracam do starań :) Nie bardzo mam o czym pisać ostatnio, więc tylko czytam co u Was dobrego. U mnie praca, praca i jeszcze raz praca.... A poza tym trochę kłótni z małżonkiem o jego koleżanki, co to mają w nosie że ten pan już zajęty na dobre ;( Cmoki! NICK................IMIĘ......LATA......MIASTO....CYKL STARAŃ...DATA@ Mama24...........Ewelina......25......Kraków...........0..........26.04 madziara..........Magda.......27......Warszawa.......0............? pogodny dzień.....Aga.........34.......Kraków..........6............? Anecik...............Aneta......26......Sosnowiec.......0.............? Aranka...............Ania........23.......Gdynia..........x.............x Salome.............Gośka........28........Poznań.........4............? moonlight..........Joanna......25.......Łódź.............5............28.04 Busia_24...........Marta.......24.......ZielonaGóra....4.....20.04.2006 Tabelka II Nick................Imię.....Wiek.... TC....Kilogramy.....Termin porodu RRR...............Renata.....33......28..........4............................. Tojaedyta......Edyta.......30......32.........16............................. Kinia25............Kinga......25......21..........9........................... iskierka nadziei..Sylwia.....25......25..........4..........06.07.06.. sweete..........Asia..........30.......4...........x............................. koleta.............Magda......29.......23...........8.......22.07.06 ...... aneya............Aneta........27......5.........-1,5.......................... zatroskana......Beata.......22.......16..........5........11.08.06. Joanka...........Joanna......25.......21.........7..........20.08.06...cora Madelain..........Magda.......29.......7.........x............................ Beciamun.........Beata........27......19.......0,5........08.09.06 koalka27..........Asia..........28......18.......1...........12.09.06 Alabamka........Joanna........29......16.......0...........28.09.06 Anulka23*.........Anna..........23......10........+2,5...........06.11.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry podnoszę temat bo jest na samym końcu ❤️ Beciamun mnie ostatnio pobolewa krzyż na wysokości nerek szczeg. jak wstaję z łóżka . samopuczucie ok . nie moge się doczekać kopniaczków od dzidzi. A dziś dla mojego maluszka zjadłam talerz owsianki p) pozdrowionka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................IMIĘ......LATA......MIASTO....CYKL STARAŃ...DATA@ Mama24...........Ewelina......25......Kraków...........0..........26.04 madziara..........Magda.......27......Warszawa.......0............? pogodny dzień.....Aga.........34.......Kraków..........6............? Anecik...............Aneta......26......Sosnowiec.......0.............? Aranka...............Ania........23.......Gdynia..........x.............x Salome.............Gośka........28........Poznań.........4............? moonlight..........Joanna......25.......Łódź.............5............28.04 Busia_24...........Marta.......24.......ZielonaGóra....4.....20.04.2006 Tabelka II Nick................Imię.....Wiek.... TC....Kilogramy.....Termin porodu RRR...............Renata.....33......28..........4............................. Tojaedyta......Edyta.......30......32.........16............................. Kinia25............Kinga......25......21..........9........................... iskierka nadziei..Sylwia.....25......25..........4..........06.07.06.. sweete..........Asia..........30.......4...........x............................. koleta.............Magda......29.......23...........8.......22.07.06 ...... aneya............Aneta........27......5.........-1,5.......................... zatroskana......Beata.......22.......16..........5........11.08.06. Joanka...........Joanna......25.......21.........7..........20.08.06...cora Madelain..........Magda.......29.......7.........x............................ Beciamun.........Beata........27......19.......0,5........08.09.06 koalka27..........Asia..........28......18.......1...........12.09.06 Alabamka........Joanna........29......16.......0...........28.09.06 Anulka23*.........Anna..........23......11........+2,5...........06.11.06 a dziś zaczął mi się 11 tydzień 🌼 Moonlight~~~~~ja też byłabym wściekła o te koleżanki, jak można startować do zajętego faceta wstydu nie mają .... babajagi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleta
pozdrowienia dla wszystkich monoligt- myślę że nie powinnaś się przejmować tzw. koleżankami przecież masz zaufanie do swojego męża i to jest najważniejsze .... i co w sprawie imion dla mojej dziewczynki nikt się nie wypowiedział czyżby aż tak beznadziejne .. . czekam piszcie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................IMIĘ......LATA......MIASTO....CYKL STARAŃ...DATA@ Mama24...........Ewelina......25......Kraków...........0..........26.04 pogodny dzień.....Aga.........34.......Kraków..........6............? Anecik...............Aneta......26......Sosnowiec.......0.............? Aranka...............Ania........23.......Gdynia..........x.............x Salome.............Gośka........28........Poznań.........4............? moonlight..........Joanna......25.......Łódź.............5............28.04 Busia_24...........Marta.......24.......ZielonaGóra....4.....20.04.2006 Tabelka II Nick................Imię.....Wiek.... TC....Kilogramy.....Termin porodu RRR...............Renata.....33......28..........4............................. Tojaedyta......Edyta.......30......32.........16............................. Kinia25............Kinga......25......21..........9........................... iskierka nadziei..Sylwia.....25......25..........4..........06.07.06.. sweete..........Asia..........30.......4...........x............................. koleta.............Magda......29.......23...........8.......22.07.06 ...... aneya............Aneta........27......5.........-1,5.......................... zatroskana......Beata.......22.......16..........5........11.08.06. Joanka...........Joanna......25.......21.........7..........20.08.06...cora Madelain..........Magda.......29.......7.........x............................ Beciamun.........Beata........27......19.......0,5........08.09.06 koalka27..........Asia..........28......18.......1...........12.09.06 Alabamka........Joanna........29......16.......0...........28.09.06 Anulka23*.........Anna..........23......11........+2,5...........06.11.06 madziara.........Magda........27.......9........................11.2006. Cześć dziołchy - ja tylko na chwilkę bo dorwałam się do kompa u rodzic ów (w domu u siebie nie mam neta). Mam nadzieję że wrócę do Was po świętach (zwolnionko) i będę już stale w kontakcie.....a tak życzę wszystkim zdrowych i pogodnych świąt, smacznego jajka i mokrego dyngusa - no i spełnienia marzeń.....papapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, GRATULACJE 🌻- Mardziarko nie masz pojecia jak sie ciesze !!! Gratuluje i zycze ci duuzo zdrowka, oby dzidzia zdrowo sie rozwijala !!! No to piekny prezent na swieta ci zrobila ;) Trzymaj sie cieplo kochana i wracaj do nas po swietach i zdawaj na biezaco relacje ;) Buziaki dla wszystkich, a szczegolnie dzisiaj dla Madzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................IMIĘ......LATA......MIASTO....CYKL STARAŃ...DATA@ Mama24...........Ewelina......25......Kraków...........0..........26.04 pogodny dzień.....Aga.........34.......Kraków..........6............? Anecik...............Aneta......26......Sosnowiec.......0.............? Aranka...............Ania........23.......Gdynia..........x.............x Salome.............Gośka........28........Poznań.........4............? moonlight..........Joanna......25.......Łódź.............5............28.04 Busia_24...........Marta.......24.......ZielonaGóra....4.....20.04.2006 Tabelka II Nick................Imię.....Wiek.... TC....Kilogramy.....Termin porodu RRR...............Renata.....33......28..........4............................. Tojaedyta......Edyta.......30......32.........16............................. Kinia25............Kinga......25......21..........9........................... iskierka nadziei..Sylwia.....25......25..........4..........06.07.06.. sweete..........Asia..........30.......4...........x............................. koleta.............Magda......29.......23...........8.......22.07.06 ...... aneya............Aneta........27......5.........-1,5.......................... zatroskana......Beata.......22.......16..........5........11.08.06. Joanka...........Joanna......25.......22.........7.........20.08.06...córa Madelain..........Magda.......29.......7.........x............................ Beciamun.........Beata........27......19.......0,5........08.09.06 koalka27..........Asia..........28......18.......1...........12.09.06 Alabamka........Joanna........29......16.......0...........28.09.06 Anulka23*.........Anna..........23......11........+2,5...........06.11.06 madziara.........Magda........27.......9........................11.2006. hej Madziara!! GRATULACJE :-) ogromnie sie ciesze Koleta >> nie przyuwazylam wczesniej, ja osobiscie bardziej bym byla za Natalia niz za Maja, ale raczej dlatego, ze jest dluzsze ogolnie podobaja mi sie oba a moze Wam (tak jak nam), ktores bedzie bardziej do nazwiska pasowac mysmy sie wczoraj wybrali do kina i zupelnie przypadkiem sprawdzilismy doswiadczalnie, ze mloda juz slyszy dzwieki z zewnatrz - przestraszyly ja reklamy puszczane przed filmem, zdecydowanie zbyt glosne i zdecydowanie zbyt przeladowane efektami specjalnymi pozdrowka i zyczenia swiateczne, bo nie wiem, czy pojawie sie przed wyjazdem do rodzicow :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu, wiesz jak bardzo się cieszę?? Czyli wszystko potwierdzone?? Teraz sobie wypoczywaj. To będą chyba najszczęśliwsze Wasze święta, tak jak nasz był najszczęśliwszy Nowy Rok. Trzymaj się cieplutko. A mój maluch mocno kopie i dziś słuchałam stetoskopem jego serduszka, waliło jak szalone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do zaufania, to ja też ufam mojemu mężowi, mając na względzie zasadę "Ufać, ufać i kontrolować". Szczerze mówiąc nie ufam samej sobie, bo człowiek nie jest w stanie przewidzieć, co zrobi w danej sytuacji, więc i mężowi w 100% nie ufam. Sobie ufam w 99% a mężowi w 98% :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×