Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Smutenka

KOBIETY A PROBLEMY W ZWIAZKU

Polecane posty

Gość gość
Witam, mam problem z odnalezieniem książki E larsena - od gniewu do przebaczenia..... Czy pomogłaby mi któraś może gdzieś ma tą książkę albo zeskanowaną. Potrzebuję ją przeczytać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
..podstawowym problemem w związku jest ...sama kobieta i jej nieumiejętność kierowania swymi emocjami......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AntyKobieta
Kobieta - to problem w związku ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trar
doceniacie takie rzeczy jak wierność, oddanie, poświęcenie gdy zauważacie że wasza atrakcyjność fizyczna przemija, bo boicie się że odejdzie do młodszej. praktycznie nie ma kobiet przez 30tką które byłyby z facetem za to jaki on jest, a nie dlatego że jest przystojny lub nieźle zarabia. i nie mówcie mi że faceci są tacy sami, bo ja nie jestem, gdy zależy mi na kobiecie to inne mogłyby nie istnieć, jestem w związku na 110% albo wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ttp://odu.pl/2qgg tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amanta ten facet jest kompletnym egoista... Z czasem bedzie tylko gorzej, a ty zapomnisz jakie mialas marzenia, pasje, bedzie sie liczylo tylko to co on chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bodyage.pl/aaab7e231d sprawdź wiek swojego ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ktura z was myslala o zdradzie meza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno nie z analfabeta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HEJ! portfeldomowy.com.pl świetne porady dla przyszłych Mam. wiele ciekawostek, konkursy z nagrodami itp Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi zawsze pomaga odpoczynek w jakiejś saunie aby wszystko przemyśleć i poprawić sobie nastrój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie sposobem, żeby się zrelaksować i zapomnieć o problemach jest dobra lektura. Ostatnio bardzo mi pomogła książka Izdebskiego i Wiśniewskiego "Intymnie". Poruszają w niej bardzo ciekawe tematy, jak przywiązanie, wierność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie trzeba czytać miliona książek tylko zdać sobie sprawę ze cale życie jesteśmy sami od narodzin do śmierci i mamy tylko otaczających nas ludzi dookoła. takich jak my. to pomaga wziąść za siebie odpowiedzialność i wyeliminować szereg zachowań i problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co myslicie o kobiety z wenus a mezczyzni z marsa są rózne opinie jedni polecaja inni mowia bzdura?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×