Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Smutenka

KOBIETY A PROBLEMY W ZWIAZKU

Polecane posty

Gość mimi       gość
witam wszystkich !Z okazji Walentynek dla wszystkich dobrego calusinego dnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napewno skorzystam i chetnie przeczytam ktoras z tych ksiazek !Tego teraz potrzebuje ! Piszecie dziewczyny ze trzeba rozmawiac w zwiazkach ze rozmowa moze wiele zmienic ! To wszystko prawda !Jestem osoba na wszystko otwarta i dbam o swoje malzenstwo ! ale czuje ze po pieciu latach wszystko sie sypie ! Maz kompletnie ze mna nie rozmawia ! zawsze byl taki milczacy !ale myslalam ze to sie zmieni po slubie ! pomylilam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szybka pożyczka na dowód osobisty wejdz na www.kredyt66.pl wypełnij wniosek a nasi konsultanci zadzwonią do ciebie i znajdą dla ciebie dogodną oferte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KOBIETO Nigdy NIGDY nie lituj się nad facetem. Facet nie ma uczuć, oni tylko udają, że są wrażliwi. Nie przepraszaj, nie tłumacz się. Nie miej wyrzutów i nie staraj się być delikatną, bo oberwiesz w najlepszym razie wulgarnym słowotokiem, aż ci kapcie spadną. Z facetem nie ma się co patyczkowac, żadnym, chorym szpetnym czy głupim, a im bardziej "problematyczny" np bardzo brzydki z kompleksami, tym bardziej chamsko i agresywnie potrafi reagować na odrzucenie , więc spław go konkretnie i dobitnie. Ja tak kiedyś się cackałam i faceci manipulowali mną aż miło, a ja durna jeszcze się za to obwiniałam, ale się skończyło i przejrzałam na oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda jest niestety również taka, że faceci to są faceci i tak czy nie trzeba całe życie uczyć się ich rozumowania, przyzwyczajeń lub po prostu przyjmować to z dystansem. Ja ogólnie rozstałam się z facetem po 4 latach związku, teraz jestem sama rok i jakoś nie potrafię się przemóc z powrotem dla faceta. Chyba potrzebuje więcej odpoczynku, lub po prostu sobie wmawiam? Kto wie, póki co myśle przede wszystkim O SOBIE. dość się namyślałam o nim. Chodzę na super siłownie, basen, biegam, ćwicze, zakładam własną działalność, chodze do fryzjera oraz korzystam z fajnych akcesoriów erotycznych aby nie zwariować:p Taki mały delikatny wibrator jeszcze nikomu nie zaszkodził. Może to głupie ale wolę bardziej go, niż narzekanie mojego byłego. Tylko uwaga na przesyłki, ponieważ ważna jest dyskrecja przy zamawianiu takich zabawek, najlepiej od kogoś zaufanego. Kiedyś mieli dobre i nawet tanie tutaj http://alfabet-doznan.pl/ niedawno wchodziłam i jest pusto, może robią od nowa sklep. w każdym bądź razie jest tego pełno w necie i ceny też są różne. zacznijcie kobiety myśleć o sobie, dosyć o chłopach.. jesteśmy piękne, zmysłowe i wartościowe. to trzeba zapamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coraz bardziej przekonuje sie o tym ze faceci - to na prawde proste istoty. proste w znaczeniu łatwe do ogarnięcia. tylko nie zawsze my kobiety chcemy przyjąć tą ich łatwiznę - sama jestem tego najlepszym przykładem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie książki są nawet dobre, ale moim zdaniem nic nie zastąpi wizyty u psychologa. Najlepsze są te terapie dla par, ja byłam z mężem w Pracowni Psychorozwoju w Warszawie, tu jest ich strona: psychoterapia-kielczyk.pl Jednak jak źle się dzieje w związku to przeważnie jest to wina obu stron, a zanim jedna osoba zrozumie swoje błędy, to tej drugiej może już przestać zależeć i odwrotnie. A tak na terapii jest praca z obojgiem, doświadczony psycholog tym kieruje i jest większa szansa na poprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weź długopis i kartkę ;p 1. Napisz imię osoby płci przeciwnej. 2. Który kolor najbardziej lubisz: czerwony, czarny, niebieski, zielony czy żółty? 3. Pierwsza litera twojego imienia? 4. Miesiąc urodzenia? 5. Który kolor bardziej lubisz czarny czy biały? 6. Imię osoby tej samej płci. 7. Ulubiony numer? 8. Wolisz jezioro czy morze? 9. Napisz życzenie (możliwe do spełnienia!). Skończone â zobacz poniżej: Odpowiedzi 1. Kochasz tę osobę. 2. Jeżeli wybrałaś /eś: Czerwony â twoje życie jest pełne miłości. Czarny â jesteś konserwatywna /y i agresywna /y. Zielony â twoja dusza jest zrelaksowana i jesteś osobą na luzie. Niebieski â jesteś spontaniczna /y i kochasz całusy i pieszczoty tych, których kochasz. Żółty- jesteś bardzo szczęśliwą osobą i udzielasz dobrych rad tym, którzy są w dołku. 3. Jeżeli pierwsza litera twojego imienia jest: A-K â masz w sobie dużo miłości, którą ofiarujesz bliskim i przyjaciołom. L-R â Próbujesz cieszyć się życiem na maxa a twoje życie uczuciowe wkrótce rozkwitnie. S-Z â lubisz pomagać innym a twoje przyszłe życie uczuciowe wygląda bardzo dobrze. 4. Jeśli urodziłaś /eś się w: Styczeń â Marzec Rok minie ci bardzo dobrze i odkryjesz, że zakochasz się w kimś zupełnie nie oczekiwanym. Kwiecień â czerwiec Twój związek (uczuciowy) jest bardzo silny, będzie trwał długo i pozostawi wspaniałe wspomnienia na zawsze. Lipiec- wrzesień Będziesz mieć wspaniały rok i doświadczysz dużą zmianę w życiu na lepsze. Październik â grudzień Twoje życie uczuciowe nie będzie zbyt wspaniałe, ale w końcu odnajdziesz swoją bratnią duszę. 5. Jeśli wybrałaś /eś Czarny: twoje życie obierze inny kierunek, co będzie dla ciebie bardzo korzystne i bardzo cię to ucieszy. Biały : Będziesz mieć przyjaciela, któremu można będzie całkowicie zaufać i zrobiłby dla ciebie wszystko, ale ty możesz sobie z tego nie zdawać sprawy. 6. Ta osoba jest twoim najlepszym przyjacielem. 7. To jest ilość twoich bliskich przyjaciół w twoim życiu. 8. Jeśli wybrałaś /eś: Jezioro: Jesteś lojalnym przyjacielem i kochanką /iem. Morze: Jesteś bardzo spontaniczna /y i lubisz zadowalać ludzi. 9. To życzenie spełni się tylko wtedy, gdy wstawisz ten test do 5 innych odp w ciągu jednej godziny. Wklej je do 10 innych komentarzy spełni się przed twoimi następnymi urodzinam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja staram się przewartościować swoje życie i patrzeć na świat z trochę innej perspektywy. Pomaga mi http://stoprozpuscie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się. Faceci to proste istoty. Aby nie mieć z nimi problemu, trzeba ich traktować jak rozrywkę, a nie jak partnerów do życia, jednak dając im iluzję, że nim są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego facet ma prawo zwracać uwagę na atrakcyjność fizyczną i spotyka się to z waszym pełnym zrozumieniem i akceptacją, za to kiedy kobieta chce przystojnego faceta to budzi to w was jakieś dziwne oburzenie? Co każe wam sądzić, że atrakcyjna kobieta powinna się interesować przeciętnym mężczyzną, a negatywnie wypowiadacie się o tych, które chcą kogoś " na swoim poziomie" ? egoizm hipokryzja ... Kiedys gdy kobiety byly malo wyksztalcone manipulowano nimi i wmawiano,ze kobieta to musi byc ladna zgrabna,a facet nie musi ...zeby bylo na korzysc faceta,miec wladze nad kobietami glupimi ,cwane nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ksiazke 'Potega kobiecosci' Helen Andelin. Poki co lepszej o malzenstwie nie czytalam. kazda kobieta powinna ja przeczytac. Serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TYLKO DZIŚ! UNIKALNY KOD RABATOWY! :D Wpisz hasło "OTIANNA" przy finalizacji zamówienia w sklepie http://otien.com/ a otrzymasz rabat 15%!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgada
Moj po 20 latach ma mnie w d***e jestem w stresie bo spotkalo mnie cos smutnego w tym czasie potrzebuję troski ale on sie napil wiec wywalilam go zdomu wyszedl i milczy gdzie jest? taka ta moja wielka milosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 27
Przyłącze się bo i mnie zwiazek nie piesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czytałam ,,Dlaczego mężczyźni kochają zołzy.'' i gorąco polecam, bo działa. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym się chciał przytulić i nie mam do kogo, kobiety się opędzają ode mnie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety pytanie do was ; ) bo ja ostatnio zerwałam z facetem a mam 22 lata i teraz nie wiem jak to będzie..Już trochę myślałam o rodzinie i o tym wszystkim na poważniej. Tutaj się pytanie po prostu pojawia w jakim wieku jest ostatni taki dzwonek by już się z kimś związać na stałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma takiego wieku, zawsze jest dobra pora na dobry związek. Co innego jeśli chcesz aby ze związku urodziły się dzieci - myślę że ostatni moment to 40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podsuńcie jakąś ciekawą pozycję do przeczytania, jak radzić sobie z facetem, a dokładnie o problemach z facetami , z góry dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się z tym zgadzam, że ostatni dzwonek to już jest akurat wiek 40 lat : ) bo jeśli do tego momentu się nikogo nie znajdzie (w przypadku facetów i kobiet) to już nie ma co liczyć, że się założy jakąś normalną rodzinę..Wtedy zdecydowana większość ludzi nawet oczekuje na swoje wnuki a co tutaj dopiero mówić o jakimś swoim dziecku czy też nawet jakimś związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko prosze nie zniechecajcie sie czytaniem odrazu jak zobaczycie jakie to dlugie :) tylko odp mi tu na dole bo tak bedzie szybciej i lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze zna ktos kucharke co potrafi czernine ugotowac albo kurczaka zabic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej to sie ubierac i zachowywac jak ta panienka z fimika a facet nigdy nie zdradzi i kazdy sie zakocha bez pamieci 333 www.youtube.com/watch?v=v3ruLZoFe44

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracamy do sedna sprawy czy po prostu mówimy o czymś mniej ważnym hihi Tutaj mam do was radę ponieważ mam już 26 lat a nadal nie mam chłopaka (moje znajome w tym wieku mają już dzieci) to co myślicie, że mam jeszcze szansę na jakiś normalny związek : (?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×