Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AGA28

Ciąża a Klimatyzacja w aucie?

Polecane posty

Gość AGA28

Planuję wyjazd samochodem nad morzem, tylko nie wiem czy mogę w czasie podrózy używać klimatyzacji w aucie, gdy jestem w ciąży.Ja nie słyszałam na ten temat.Proszę pomózcie mi w tej sprawie? Pozdrawiam wszystkich.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igusia
jasne ze tak ,bardzo wskazane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmm
Oczywiscie,ze mozesz..staraj sie tylko,ze nie dmuchalo bezposrednio na Ciebie. Kilmatyzacja nie jest najzdrowsza...no ale lepsze to niz zagotowanie sie w autku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kino 36
Moim zdaniem klimatyzacja split jest efektywniejsza , koszt instalacji tego typu klimatyzacji może jest większy lecz można precyzyjnie dopasować moc urządzenia do powierchni domu, agregat chłodniczy zawsze umieszczany jest na zewnątrz domu, sprawdź parametry tej klimy i zobacz, ja czekam aż mi założą fujitsu http://www.mirtor.com.pl/klimatyzacja-torun/ z sensorem podczerwieni który steruje klimą i kieruje chłodne powietrze na źródło ciepła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benka3
Trzeba na pewno uwazac na klimatyzacje. Mozna sie zaziebic w taki sposob, a roznica temperatur czesto jest bardzo duza. Widzialam taki http://buyercab.com/pl/coolair przenosny klimatyzator. Co sadzicie o czyms takim? Warto cos takiego kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Na pewno warto poddać klimatyzację odgrzybianiu i upewnić się ze wszystko z nią w porządku. Wtedy nie będzie przeciwwskazań w jej używaniu. Jeżeli mieszkacie w okolicach Wrocławia to polecam wam www.gastal.wroclaw.pl Jest to sprawdzony i zaufany serwis klimatyzacji samochodowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×