Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Aga11111

Ile przytyłyście w ciąży i co zrobić,żeby nie przytyć?

Polecane posty

Gość gość
Przed ciaza 50. Najpierw schudlam ze trzy kg a teraz w 39 tc waze 60. Podobno i tak chudo wygladam. W biodrach 93 w brzuchu tyle samo. Uda o 4 cm wieksze. Ale nie chce wracac do tych 48 bo to wygladalo tragicznie. Najladniej mi w 52 kg. Mam 163 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja z tymi 60 w 39 tc. Wystarczy jesc jak wczesniej. Te dodatkowe porzebne kalorie wziely sie z braku sportu. Ja biegalam przd ciaza. Wystarczylo tego zaprzestac, bo musialam i dieta identyczna. Mysle ze moglwbym mniej przytyc, wiem jakie bledy popelnilam. W sierpniu obzeralam sie sliwkami na kilogramy i ciastem. W ciagu 3 tyg przytylam 4 kg. Zle sie czulam przejedzona. Slodycze jem, ale tez starąm sie kontrolowac. Pol czekolady dziennie po malym kawalku, czasem wiecej, czasem wcale. Nie wiem czy to duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w 21 tyg ciazy i nie przytylam jeszcze ani kilo chociaz brzuszek juz mam spory. Dziecko rozwiaj sie prawidlowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urodziłam tydzień temu z wagą +19. Dzisiaj weszłam na wagę i zeszło mi 10 kg. Ciekawe ile mi zajmie zrzucenie tych 9. Karmię piersią więc zobaczymy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiuuulka
dziewczyny! w ciąży trzeba tyć! Pamiętajcie że najważniejsze jest zdrowie dziecka, jeśli lekarz mówi że jest ok to jest ok ;) ja jestem w 25tc i mam 10kg na plusie i lekarz mówi, że dobrze tyje bo równo ;) więc nie przejmujcie się po ciąży zrzucicie ;) powinno się tyć od 12-14 kg niby :D ale jedna tyje 5 druga 35 i nie ma na to wpływu :D nawet przy super diecie ;) Pozdrawiam! Wszystkie jesteście piękne! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem w 24 tc i od 2 wizyt u gina moja waga stanęła na 58 z hakiem (przed ważyłam 55 kg). Zasugerować coś lekarzowi? Czy się tym nie przejmować (dodam, że usg miałam w 20 tyg., a na dokładne połówkowe kazano mi iść prywatnie, bo nie mam 35 lat. Nie stać mnie na prywatne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja przytylam 26kg! :( okropnie trudno mi bylo to zrzucic, teraz coreczka ma 3 latka a ja ciagle ma na plusie 4 kg niz przed ciaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy wyjściowej wadze 64 kg (wzrost 181 cm) odbiłam chyba do 90 kg lub wiecej. Nie wiem dokładnie, bo ważyłam się 3 tyg przed porodem i było juz ponad 88 kg. Wróciłam do wagi 3 miesiące o porodzie, a teraz mam 3 kg mniej niż przed ciążą (61 kg). Schudłam te 30 kg bez problemu, czego życzę wszystkim walczącym z kilogramami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem dopiero w 13 tyg i przytyłam 1kg z 44 na 45:) apetyt zawsze miałam teraz tez dobrze jem, nie mam czasu na " czesto ale mało" wiec 2 duże posiłki ok 12.30 i 19 oczywiście sniadanie tez jem duzo owoców i zieleniny ps. mam nadzieje ze za duzo nie przytyje, na szczescie nic mi nie dolega i ciagle jestem w ruchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
27 tc - 5kg na plusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
27 tc - 5kg na plusie (55kg waga przed ciaza i 164cm wzrostu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Viki 29
a ja tam się nie ograniczam, jem wszystko, ale z rozsądkiem, w okresie ciąży możemy przecież sobie na to pozwolić. Przed ciążą byłam tancerką brzucha i po porodzie zamierzam wrócić do pasji ( nie od razu of course :-) ) jestem w 4 m-cu i przytyłam juz 4,5 kg i wcale się tym nie przejmuję, wiem,że kocham aktywność fizyczną i na pewno zrzucę nadmiar kg, a mąż ma frajdę ,że może nas rozpieszczać, pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przytylam 22 kg, po 8 tygodniach zero nadwagi, nie karmie piersia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 kilo, jestem w 37 tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadziejaaa0507
Hej. Ja przed zajściem w ciąże ważyłam 83 kg (efekt tabletek anty). Na początku po zajściu schudłam 6 kg. Teraz jestem w 35 tc i ważę 81,5 kg... A już miałam na wadze 83 prawie, tylko znowu zaczęłam spadać. Z dzieckiem wszystko w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 kg jeszcze nie wiem ile już straciłam bo jestem 3 doba po porodzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 31 lat, 168 wzrostu. Ciążę zaczęłam z wagą 70,5 kg, teraz (w 13 tygodniu) mam 72,7 kg. Chyba trochę dużo, ale mam spory apatyt, z którym walczę, nie miałam żadnych nudności, żadnych wymiotów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o diecie w ciąży i prawidłowym przyroście wagi w ciąży polecam filmik : https://www.youtube.com/watch?v=AGIHmlhae44 ta dziewczyna w ciazy przytyla tylko 4 kg dzięki temu, ze prawidlowo sie odzywiała (jadła 8 posilkow dziennie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym tyciem w ciąży to różnie jest.Jestem teraz w drugiej ciąży i tez będę się starać nie przytyć,bo pierwsza to tragedia.Przytyłam 24 kg i 10 mi zostało do dziś(a minęło już 8 lat)Ale taka mam przemianę.Karmiłam pol roku i nie schudłam a nawet przytyłam.Wiec co ma być to będzie.dobrze ze mam wspaniałego męża który kocha mnie za to jaka jestem,a nie za to jak wyglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w obu ciążach przytyłam 10kg. Nie objadaj się, jedz dla dwóch a nie za dwóch. Zmień diete na bardziej bogatą w owoce i warzywa. Zrezygnuj ze słodkich i słonych przekąsek. Zapraszam na mojego bloga: www.szczesliwamama.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to tym bardziej . Ja uwazam ze najlepiej by bylo dla Ciebie zamowic catering dietetyczny. Ja zamawiam najlepszy jaki jest na rynku, czyli www.fitandeat.pl od brzezinskich, opcja Fitmama, jestem juz po ciazy i zamawiam dalej. W traakcie ciazy przytylam bardzo malo. Moje dziecko urodzilo sie zdrowiutkie. Teraz karmie je piersia i dalej korzystam z mojego ulubionego cateringu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w 15tc i od początku ciąży przytyłam 500g. Trochę się niepokoje, bo i tak mam lekką niedowagę (54.6kg przy 170cm wzrostu). Jem normalnie, zdrowo i z umiarem. Unikam słodyczy, bo mam rodzinne skłonności do cukrzycy. Zresztą nie ciągnie mnie do nich. Nie piję gazowanych, słodzonych napojów. Wolę 100% soki owocowe lub warzywne. Jem sporo owocow i warzyw. Dobrego kebaba/dobrej pizzy też od czasu do czasu nie odmówię. Co do aktywności to ostatnio wręcz malutka, bo tylko maks 1h spacerki w żółwim tempie. Przed ciążą dużo chodziłam, a moja dzienna aktywność to było średnio 15-20km dziennie +ćwiczenia rozciągające 3 razy w tygodniu. Lekarz kazał się oszczędzać, bo były komplikacje. A dziecko rozwija się prawidłowo co mnie cieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie martw sie, ja zaczelam przybierac na wadze od 20 tc, w 3 trymestrze wszystko przyspiesza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mgdd
Ja jestem w 39 tyg i na wadze dzisiaj rano 78kg. Mam 165cm i przed ciążą ważyłam 60kg. Nie obżeram się, jem kiedy jestem głodna i wcale jakoś dużo więcej nie jem niż przed ciążą, faktycznie jest zima więc ciężko o jakieś dobre warzywa i owoce więc jem więcej tradycyjnych Polskich potraw zimowych :) Raz jadłam McDonalda i tak to czasem pizze no i niestety czekolada której strasznie mi się w ciąży chce ale staram się jak mogę ją ograniczać. Pije 2l płynów dziennie (herbaty owocowe i woda) Tyję średnio 1kg/tydz od 6 miesiąca i jestem przerażona bo jak pisałam wcale się nie obżeram. Mam opuchnięte nogi i mało się ruszam bo jak się dużo ruszałam to zaraz twardniał mi brzuch i mnie bolał i musiałam się położyć. Liczę na to , że po porodzie znowu będę mogła być bardziej aktywna fizycznie i jakoś mi to spadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w pierwszego ciąży przytyłam 20kg a teraz mam.nadzieje że mniej bo ważę 72kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W 1 ciąży 23 w drugiej 8. W obydwu jadłam podobnie nawet w 2 jadłam wiecej słodyczy. Ruchu miałam więcej w 1 ciąży. Nie wiem czemu tak wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 3 dzieci, w kazdej ciazy tylam ok 10-12 kg i bardzo szybko wracalam do formy. Szczerze mowiac nie robilam nic szczegolnego, jadlam tyle co kiedys, pracowalam, ruszalam sie. Moje kolezanki przytyly nawet po 30 kg, jadly ale tez wcale sie nie opychaly. Nie wiem od czego to zalezy. Nawet pod koniec 3 ciazy, mimo upalow nie mialam spuchnietych nog, chodzilam w swoich normalnych sukienkach a moja kolezanka (normalnie ode mnie chudsza, noszaca kiedys Xs) chodzila w klapkach meza....zadna w tym moja zasluga, a dzieci rodzilam w granicach 3400- 3700.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola38
Dnia 18.05.2007 o 14:30, Gość ufliczek napisał:

jem zdrowo- nie jem tłuszczu, słodyczy, trzymam się super a dziecko rośnie idealnie, wyniki super, a lekarz mówi oby tak dalej. Jak widzę kobietę z brzuchem wpierniczającą lody, a paczka chipsów wystaje jej z torebki to mnie obrzydzenie bierze.

Tłuszcz jest potrzebny - zdrowy tłuszcz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×