Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurka domowa

Jakiej pralki i lodówki nie polecacie?

Polecane posty

Gość majka-niolka
kupilam rok temu lodowke firmy CENDY.Od razu zaczela wydawac jakies piski ,mialczenia. A teraz zaczyna wydawac odglosy dosyc glosnych trzaskow.W nocy potrafi nawet zbudzic domownikow,tak glosno trzaska raz za razem.Wszyscy nabawilismy sie juz nerwicy przez Nia.Zglosilam to do serwisu naprawczego,to mi powiedzieli ze lodowka jest sprawna technicznie i oni tu nie widza zadnego problemu,a to ze trzaska,piszczy i skrzypi-to jest normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neti
No właśnie. Moja lodówka teraz też podczas pracy sprężarki (nie tylko przy włączani i wyłaczaniu) tak głośno strzela i pyka. To koszmar. I obawiam się że też tak mi powiedzą w serwisie, ze to normalne. Teraz żałuje bo słyszałam że inne pralki tak nie mają np. Indesit i Bosch. A moja mnie w nocy budzi strzelaniem!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hapetka
Nie polecam pralki Ardo, moim rodzicom padla po 4 latach!! Wcześniej mieli poczciwego Polara, pralkę, która sluzyla im 20 lat z kilkoma naprawami. Ardo też można bylo reanimować, ale cena narawy podana przez fachowca okazala się tak wysoka, że już lepiej bylo zdecydować się na nową (zanussi, chodzi do dziś bez szwanku). Nie polecam też odkurzaczy samsunga, slabo ciągną i mają krótki zywot. Zadowolona jestem z firmy Zanussi, mam kuchenkę i wyciąg. Żadnych problemów. Lodówka Amica też sprawuje się bez zarzutu. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qubuś
W 2002 roku kupiłem pralkę Indesita WT82 EX właśnie jestem w trakcie zgłaszania do serwisu pokrywa przy zawiasach zaczeła rdzewieć 5 cm purchle, boczna pokrywa także zobaczymy co serwis po wie tak to generalnie jesteśmy zadowoleni wykupiliśmy pakiet 5 letniej gwarancji zobaczymy czy 130 zł nie poszło w błoto. ps. bardzo niewygodny do czyszczenia jest moduł dozujący, nie można go rozkręcić do końca i albo go trzeba moczyć długo w misce albo możemy wychodować pięknego grzyba np. w zbiorniczku do płyny płukającego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t
czy ktos ma lodówkę gorenje???jak się sprawuje? nie kupujcie takiej mikrolodówki deawoo--gówienko a ryczy jak smok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA mam lodówkę i kuchenke Amici i jestem super zadowolona, natomiast już 10 rok mam pralkę Whirpoola i NIGDY jeszcze sie nie rozwaliła, pierze super, jest tylko jedna rzecz która mnie w niej denerwuje - płyn do płukania trzeba wlewać pod koniec prania, bo inaczej pralka pobiera go z szufladki od razu i pranie nie pachnie. Nie pamiętam, jaki to model, ale mało skomplikowany - bo nie znoszę bajerów, dla mnie wszystko musi być proste. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qubuś
no i co się dowiedziałe na pralki indesit pomimo gwarancji na 5 lat nie ma gwarancji na rdze :( paranoja po 2 latach zaczyna rdzewieć. Mało tego podobnież od 2003 żaden producent w Polsce nie daje gwarancji na obudowę- rdze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrrr
Jesli chcesz sobie porownac pralki i lodowki to proponuje ci zajrzec na str:www.ceneo.pl Znajdziesz tam i ceny i specyfikacje techniczna.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajmax
2 miesiące kupiłem pralkę bosch 1667PL i cos zaczyna szwankować czasami nie wiruje nie płucze nie wiem co to może wezwałem serwis zobaczymy co mi na to poradzą Wybrałem boscha, bo myślałem solidna marka renoma na rynku itd.A tu lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gospa
Siedem lat pralka mastercook- wygląda jak nowa i odpukać tak pierze.Dziewięć lat lodówka polar- działa choć złamałam uchwyt do otwierania.Kuchenka el-gazowa Amica też już ma swoje lata. Z opinii fachowca- w pralkach Bosh padają po 5 latach jakieś pompy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an11
Faktycznie pralki ariston bardzo dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an11
M amlodowke Zannussi cala zardzewiala juz tej firmy nie kupie. Sprobowalem z pralka Amica jak na razie odpukac pracuje zobaczymy po kilku latach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an11
Mialem pralke Gorenje rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miareczka22
Mogę polecić lodówkę i resztę sprzętu electrolux. Za to z pełną odpowiedzialnością odradzam sprzęt Amici. Po prostu koszmar do 3 letniej pralki serwis był już chyba z 20 razy;/ Lodówka Polar do wymiany po 6 latach;/ Nigdy więcej polskiego sprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od 12 lat mam tę sama praljkę Polaru :)) jest niezawodna . ...lodoweczka ? tylko amica :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posiadaczka
poduszeczka - 3 pralki prania tygodniowo, to co to za częstotliwość ? :O to bardzo rzadkie pranie, więc może dlatego pralka jeszcze ci działa ? nie polecam WHIRLPOOL - szczeólnie lodówek :( natomiast uważam, że AEG ma dobry sprzęt - jak za takie pieniądze - nadal jest produkowany w Niemczech - a więc niemiecka precyzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pralka BRANDT ładowana od góry, używana czwarty rok i jak na razie hula bez sprzeciwu, a piorę dużo i jeszcze więcej (prawie codziennie bo mam psa i bzika na punkcie wszędobylskiej sierści) Chociaż nie, mam jedno \"ale\" : za cholerę nie mogę doczyścić szufladek na proszek i płyn do płukania, próbowałam nawet kretem, ale to jakiś pogmatwany labirynt i nie mam jak się dostać do poszczególnych kanalików. Macie na to jakiś sposób? lodówka, kuchenka i okap ARISTON, mam zastrzerzenia tylko co do piekarnika - nijak nie mogę natrafić na właściwą temp. do pieczenia ciasta (instrukcję napisał chyba hydraulik) odkurzacz LG i jestem niemal w nim zakochana, przeszedł niejeden remont i połknął tony pyłu z gładzi i nawet nie mruknął. Tylko worki ciężko kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trion
Mam pralkę AMICA. 5 lat - 4 spalone programatory. Koszt jednego około 300PLN. NIE POLECAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odradzam ariston. Pralka przemądrzała, droga, debilka. Dolewam ręcznie wody do każdego prania. Jeśli nie, to nie zamoczy, a uda, że wyprała. Dziadówa. Syfiara. Nienawidzęjej tak samo jak poprzedniczki: wielka bąbelkowa cwaniara DEWOO. Kupiłam brudasa za 1000, sprzedałam za 200 całkiem nową i jeszcze po rękach całowałam frajera, który kupił. A lodówkę mam nowa LG z dystrybutorem płynów. Zgodnie z ceną: full wypas opcja. Dodam niepytana, ze obecnie testuję sokowirówkę Philips 1861 HR coś tam, no szok, same zalety, z wyjątkiem ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś tam na początku napisał, że ariston to taki mały mercedes...Mały, bardzo mały włoski gnojek, mercedes dla ubogich? ża wiele powiedziane.Za darmo już nie chcę, niewart miejsca w mojej łazience ten mercedes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frida33
Pralka Polar nie do zdarcia przez tyle lat a lodówka Whirlpool beznadzieja- do tej pory nie potrafie jej ustawic i cały czas mi wszystko zamraza (robiłam wszystko zgodnie ze wskazówkami z ulotki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwolnij orke ..
tez slyszlam ze INDESIT o dupe rozbic oraz Ardo ... czyli wlosi nie znaja sie na robocie ........ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dunka72
Mysle ze przydalaby sie tu strona www.porady.pralka.pl Mi osobiscie ulatwila bardzo kupno pralki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie polecam pralki Polar typ PDP 885.Chodzila 1.5r.ale zepsul sie w niej czujnik odpowiedzielny za pobor wody.Dwa razy byla w naprawie.Dwa miesiace pralam u mamy.Lodowka Whirlpool mam 7 lat i jestem bardzo zadowolona.Zamrazarka z trzema szufladami.Ani razu sie nie zepsula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indesit
przeczytałam mało pochlebną opinię o indesicie tym czasem od blisko 12 lat (może nawet dłużej) jestem użytkownikiem zmywarki tejże firmy. Nie zepsuła się jeszcze ani razu (!) nie ma śladu korozji itp. Zaufałam tej firmie na tyle iż trzy lata temu kupiłam ich lodówkę i również nie narzekam (no może za wyjątkiem głupot które sama robię typu zatkanie odpłyu wody z samoromrażania hehe) a tak a'propos porownań do bosh'a - mój przyjaciel naśmiewał się że sobie makaroniarską zmywarkę kupiłam a on niemiecką. tym czasem po 5 latach jego sprzęt dokonał żywota Pralkę mam firmy AEG, dość mądrą ale bez przesady. Firma produkuje sprzęt profesjonalny, przemysłowy. Polecam, choć trzeba za niego słono zapłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slawcio
polecam tylko ARISTONA jest bez konkurencyjny no moze jeszcze HAIER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slawcio
ludzie to mie zachod blacha u nas bardzo słaba każdy sprzęt trzeba konserwować nie zaleznie od firmy chyba ze jest oryginał sprowadzony, a tak z drugiej strony to co my produkujemy pod zachodnią nazwą jest bardzo złej jakości ale to juz jest polakow domeną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rachciach
Z moich doswiadczen: 1 Polecam sprzet whirlpolla 2. odradzam stanowczo ardo, max okres ekspolatacji to ok 5 lat; odradzam rowniez indesit i ariston, strasznie glosne i awaryjne zabawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LG
zdecydowanie mogę polecić lodówke firmy LG.Posiadam ją od 5 lat .Jest to model z jednym agregatem (dwa więcej prądu pobierają,a na wakacje jedziemy raz w roku )Jest rewelacyjna ,cicha i ładnie wykończona w środku.Plastikowe półki jeszcze nie popękały,trachę przez własne niedbalstwo porysowałam szklane półki.Zero szronu w lodówce i zamrażalce bo ma system chłodzenia NO FROST.Myję ją nie wyłanczając z prądu .POLECAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia-mama
A jaki sprzęt poleciacie ? Jakiej firmy wybrać pralkę? Mam narazie Polara. ale coś kapie z bębna na silnik, a podczas wirowania stracsznie wylewa się woda z pod pralki? Polecie jakiś dobry produkt godny polecenia. Prosze o szybką odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×