Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kasiaC

Ciąża po laparoskopii !!!

Polecane posty

Gość Danuti
Barbe trzymam kciuki aby było dobrze. Nasz skarb rośnie jak na drożdżach. Nie będe robić dodatkowego badania jak lekarz chciał, za daleko. Kolejną wizyte mam 14 marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szareczek27
Mam wizytę u swojego lekarza 1 marca i myślę , że już dostane @. A jak nie to pewnie coś na wywołanie. Ale dziś kupiłam sobie test bo może a nóż coś tam zaskoczyło. Sama nie wiem. Plotka (taka ryba) Zrobię tak jak mi radzisz o ile nie będę brała leków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szareczek27
A co do testu to boję się go robić żeby znów nie pozbawił mnie złudzeń :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka98
kochana wiedziałam,że zadasz mi to pytanie ale ja nie wiem bo nie mam porównania :) i jak będzie się pojawiał inny to będę mogła powiedzieć który jest jaki,bo teraz nie chcę wymyślać czy było jaj jajko czy nie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wercia, rozbij jajko i bedzie porownanie :) hahahahaha! Szareczek, Nie chcialam proponowac Tobie testu, zeby cie nie nakrecac, ale kto wie???? Nie wiem jak przebiegaja na ogol twoje cykle, i czy masz regularnie owu wiec ciezko cokolwiek powiedziec, ale kciuki trzymam :) bo ja wiem najlepiej ze cuda sie jednak czasem zdarzaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, bylam wczoraj u mojego gina zeby potwierdzic czy bylo owu, no i oczywiscie wszystko ok, owu byla, enometrium ok itd. ale moj lekarz powiedzial ,ze jak tym razem sie nie uda to trzeba bedzie podjąć jakieś drastyczniejsze kroki, bo to nie możliwe, że niby wszystko ładnie pięknie poustawiane a ciąży ciągle brak, i zapytałam się czy chodzi o iui, no i powiedział że trzeba będzie poważnie rozważyć taką decyzję, tylko jak dostanę @ to mam dać mu znać on skontaktuje sie z moja endo i podejmniemy decyzję. Ja jestem jak najbardziej na tak bo od dawna o tym mysle tylko zastanawiam się czy jak dostanę @ to juz w tym cyklu będę mogła mieć iui, czy trzeba dłużej się do tego przygotowywać, powiem że clo biore ( a czytałam że prawie zawsze stymulują) już od jakiegoś czasu,większość badań mam wykonanych,( hormony ok, drozność ok, nasienie męża też ok,nawet posiew z szyjki macicy na jakieś bakterie) czy coś więcej muszę zbadać żeby przystapić do iui??? Sorki za może głupie pytania, ale nie chce tracić czasu i mieć w miare szybko ogarnięte te wszystkie badania. pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szareczek27
Plotka (taka ryba) Wiesz wcześniej to ja owulacji prawdopodobnie nie miałam wcale bo lekarz stwierdził że mam PCO. I to dziwne jest dla mnie bo z tego co czytałam to nie mam żadnych objawów tzn. jestem chuda, nie mam problemów z cerą jedyne co to mam bardzo gęste włosy na głowie ;) No ale trzy guzy już były . Poczekam z tym testem jeszcze bo może te bóle są na @. Dziś rano wstałam i czuję że coś tam mnie zalewa biegnę do łazienki a tu tylko śluz. A ostatnia @ dostałam 17 stycznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbe77
Witam Dziewczyny mam pytanie do Plotka i Danuti w ktorym tygodniu bylyscie u lekarza aby potwierdzic ciaze? Boje sie , ze jak zrobie za wczesnie termin to nie bedzie jeszcze nic widac i bede sie moze nie potrzebnie znowu stresowac , ze moze znowu cp niby powinno byc widac w 5 , 6 tygodniu czy wy tak wlasnie bylyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danuti
Barbe ja byłam na początku 5 tygodnia i bardzo ładnie było widać pęcherzyk ciążowy. To zrobiłaś ten test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka98
Dziewczyny masakra, dziś odebrałam wyniki progesteronu i wynik jednoznacznie mówi,że nie było owulacji w tym mcu :(:( 0.80 ng/ml. Jak myślicie czy można to poprawić jakimiś hormonami. A dziewczyną czekającym na okres niech się nie doczekają a wręcz przeciwnie żeby były 2 kreseczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbe77
Danuti tak zrobilam drugi test i pozytywny jak pierwszy. Wedlug ostatniej miesiaczki to jest moj 4 tydz i 3 dzien wiec moze jeszcze poczekam z dwa tyg i dopiero termin , bardzo sie boje:(Nie chcialabym tego kolejny raz przezywac:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szareczek27
barbie77 trzymam kciuki za ciebie i maleństwo ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbe!!!!!!!!!!!!!! Ja poszlam do lekarza jak mi sie @ spozniala tylko 2 dni, rano zrobilam 3 testy i wszystkie byly pozytywne. Zadzwonilam do gina i kazal mi przyjechac na bete - to byl moj 4 tydzien 3 dzien :) i wtedy na usg bylo juz widac pecherzyk. Karte ciazy zalozyli mi 4 dni pozniej czyli pelne 5 tygodni bo w pecherzyku juz pojawil sie maly babelek :) Zrob narazie bete, pozniej powtorz po 48 godzinach a w miedzy czasie umow sie do gina i pojedziesz do niego juz z wynikami bety jak bedziesz miala pewnosc ze przyrasta :) A poki co nie denerwuj sie i bardzo na siebie uwazaj :) Alez sie ciesze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danuti
Barbe to Gratulacje!!! To idz do lekarza w przytszłym tygodniu i będziesz miała pewność w 100%. A teraz uważaj na siebie i dużo odpoczywaj!!! Gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka98
barbee77 gratuluję, być dobrej myśli! i dużo odpoczywaj i będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja piję sobie ziolka i czekam na pierwsze efekty laparoskopi ktora byla 6 stycznia, 3mam kciuki za wszystkie wyczekujace 2 kreseczek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbe77
Dzis probowalam sie dodzwonic do mojego gin ale telefonu nie odbieral, w poniedzialek jeszcze raz bede dzwonic , albo jeszcze jutro , moze odbierze w sobote :) Dziekuje Wam dziewczyny za wsparcie i za gratulacje rowniez bym chciala , ale poczekam jak bedzie 100 % pewne ze dzidzia jest i to na prawidlowym miejscu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szareczek27
hope3030 Powiedz mi , czy dostałaś okres po tej laparoskopii. Jak tak to kiedy ? Bo ja czekam i czekam a miałam 27 stycznia zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meg30K
Witam wszystkich serdecznie, Bardzo dawno temu była aktywnym uczestnikiem tego forum. Niestety przez ponad 10 lat nie udało mi się zajść w ciążę i na razie muszę odpuścić (po ostatnim IVF, które nie było łatwe-hiperstymulacja). Zajęłam się tematem niepłodności troszkę od innej strony- "naukowej" :). Kochane piszę pracę magisterską dotyczącą problemu niepłodności, bardzo was proszę o pomoc wypełnijcie dla mnie ankietę :). Proszę o pomoc Z góry bardzo bardzo dziękuję Tu znajduje się moja ankieta http://www.ankietydlaciebie.pl/ankiety/pokaz/834ac3ab-4a6a-4b53-e74b-4f44d8d58771

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szareczek nie dostalam jeszcze @ ( laparo mialam 6 stycznia) bo od 3 mcy dostawalam zastrzyk decapeptyl depot. Czekam, az wszystko wroci do normy. Pojutrze jade na wakacje odpoczac i zaczynamy staranka naturalne. Daje sobie 3-4 mce i podchodze kolejny raz do in vitro. Wybiore chyba klinike Provita w Katowicach, czy któraś z Was sie tam leczyła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szareczek27
hope3030 Ja nic nie dostałam po tym zabiegu (żadnych lekarstw) i tak się zastanawiam. Pamiętam, że po przedostatniej laparo dostałam w miarę szybko okres. Sama już nie wiem a testy ciążowe leża ale tyle już ich robiłam że teraz odczuwam strach na samą myśl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik74
hope 3030 , chyba przechodzimy to samo :) moja @ spóźnia sie juz ponad półtora tygodnia a ja boje sie nawet pomyslec o tescie i tego rozczarowania. Powodem pewnie jest zabieg, który miałam 02 lutego , ale z drugiej strony ma sie taką malenka nadzieje ,ze moze jednak.... Tylko my same wiemy co dzieje sie z nasza psychiką i przez co tutaj wszystkie przechodzimy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szareczek27
Moja @ się spóźnia już 12 dni ale jutro muszę zrobić ten test bo 1 marca mam lekarza. Muszę zrobić mimo wszystko. Asik74 mam nadzieję, że będziesz miała dwie kreseczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik74
Oby nam sie wreszcie udało :) , ja mam lekarza dopiero 14-go. Jejkus, a moze jakims cudem ... szareczek , trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczka:(
hopek ja chodze do provity:) super lekarze tam sa mialam stycznosc z 4 lekarzami i nie mozna im nic zarzucic:):) polecam naprawde ja bede miala za niedlugo pierwsze podejscie do in vitro zobaczymy jak to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie: Moja znajoma jest w ciązy i lekarz jej zlecił badania img i imc i moze wiecie co to sa za badania?? Z góry dziekuje za odpowiedz :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szareczek27
Dziewczyny zrobiłam test i są dwie ładne krechy!!!!!!! Sama nie mogę uwierzyć, po 33 dniach od laparo. Jeżeli dobrze liczę to pewnie jakiś 4 tydzień. W nocy miałam sen że robię test i wychodzą dwie kreseczki obudziłam się poszłam się napić i dalej spać. Nie wiem która była godzina jak po raz drugi przyśnił mi się ten sam sen pomyślałam, że sny się tłumaczy się odwrotnie i pewnie nic z tego nie będzie a tu taka niespodziewanka :) Jutro lekarz to pewnie dowiem się więcej. Asik74 Rób test!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia81
szaraczek27 gratuluję, myślę że wiele czytelniczek miało ciary na plecach po Twoim ostatnim wpisie.CUDOWNA WIADOMOŚĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Mam problem...przyplątało się do mnie ostre zapalenie pęcherza moczowego (straszny ból przy oddawaniu moczy i krwiomocz) i dostałam leki, których w żadnych wypadku nie można stosować w czasie ciąży. Problem polega na tym, że jestem 7 dni po dniach płodnych no i skąd mam wiedzieć czy nie jestem w ciąży...może się udało w końcu...jakaś niepewność jest na pewno. Nie wiem czy mam brać ten chemioterapeutyk... Test wykaże tak wczesną ciążę?...jeżeli by była ciążą...jestem w kropce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danuti
Szareczek GRATULACJE!!! Dołaczyłaś do grona zafasolkowanych...Jeszcze raz gratulacje. Ja jestem już w 15 tygodniu ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×