Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kasiaC

Ciąża po laparoskopii !!!

Polecane posty

Gość szareczek27
A ja po wizycie u lekarza jestem trochę podłamana. Okazało się że coś tam jest ale na pewno nie jest to 6 tydz a najwyżej 4. Kruszynka ma 4mm. Dostałam zwolnienie do 14 marca, listę badań i skierowanie do szpitala jak by się coś działo. Lekarz stwierdził że jeszcze nic mi nie może powiedzieć bo nic nie widać.;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szareczek, U mnie w 4 tyg 3 dniu byl tylko pusty pecherzyk i to juz bylo duzo jak na ten czas. Jak bylam za 4 dni to bylo rowne 5 tyg i dopiero w pecherzyku pojawial sie babelek wiec tez jeszcze nie moznabylo nic mierzyc a na poczatku 9 tyg dzidiza miala 1.88 cm. Od miesiaczki jest 6 i tego nikt nie zmieni, twoja owu po zabiegu mogla wystapic pozno i to zapewne sie stalo. Niczym sie nie przejmuj, nic nie dzwigaj, lez sobie plackiem do 14 marca a pozniej znow na wizyte i juz bedzie bilo serduszko :) Zobaczysz! Nic sie nie martw tylko dbaj o siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbe77
Dziewczyny lekarz potwierdzil ciaze tylko , ze serduszko jeszcze nie bylo widoczne , albo jeszcze nie bije poprostu. Na 15 mam kolejna wizyte i sie wszystko okaze na razie przepisal mi kapsulki na podtrzymanie i witaminy.Te na podtrzymanie to mowil , ze na razie do nastepnej wizyty 2 na dobe .Dostalam zdjecie z usg , ale szczerze nie za bardzo wiem czego to sa oznaczenia 1 D 0,48 cm i 2 D 2,23 cm tak jak na to patrze to pierwsze to moze byc zarodek a to drugie to co pecherzyk ciazowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szareczek27
No cóż bez zmartwień się nie obejdzie na pewno. Mam zamiar leżeć i mieć wszystko daleko gdzieś. Barbe77 mamy taka sama sytuację i nawet wizyty się pokrywają bo ja mam 14 marca. Robiłaś może HSG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbe to ktory to tydzien? u mnie bylam w 5 tygodniu jak nie bylo nic widaac tylko pęcherzyk i doktorka nie byla pewna i wyslala mnie na bete czy rosnie i czy wysyka no i tak bylo w 6 juz serduszko bilo a to tylko tydzien roznicy... duzo sie moze zmienic he.... jeszcze moze wysjc ze blizniaki :)... powiedz w ktorym cuklu po zaszlas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbe77
Szareczek 27 mi lekarz nie kazal isc na hcg bo o to Ci chyba chodzi tylko za 2 tygodnie na wizyte nie wiem jak wytrzymam ta niepewnosc tyle czasu chyba pojde sama zrobic bete. Milenka1988 wedlug ostatniej miesiaczki to 5 tydz i 4 dni i u mnie bylo widac juz zarodek malutki tylko serce jeszcz niestety nie bilo:( ja czekalam na @ i bralam od drugiego dnia cyklu clo 2 lutego bylam na podanie pregnyl no i udalo sie za pierwszym podejsciem ostatnim razem jak byla cp to przy drugim cyklu z clo a jezeli chodzi o laparoskopie to mialam 11.01.2011 i niestety bez wspomagania sie nie udawalo:( Trzymajcie dziewczyny kciuki za mnie i malenstwo oby tym razem wszystko sie udalo, ja probuje byc dobrej mysli:):):) I wiecie moze czego to sa wymiary podane ?w poscie powyrzej bo ja tylko tak sie domyslam ale 100 % pewnosci nie mam. A i Milenka zobaczysz u Ciebie tym razem musi byc wszystko ok jeszcze troche czekania i na pewno sie uda:)A tak wlasciwie to musisz czekac do nastepnego cyklu?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uf.... i weekend :).. barbe w sumie nie musze czekac ale wiesz troche chce zregenerowac sily bardzo duzo duzo duzo krwi stracilam i nie wiem troche sie boje ze cos pojdzie nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbe77
Milenka to Twoja decyzja sama wiesz co dla Ciebie najlepsze :):):) no wiec jeszcze troszke i starania trzymam kciuki zeby udalo sie juz za pierwszym podejsciem :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik74
Plotka, @ przed zabiegiem miałam 22 stycznia ,potem 02 luty histeroskopia. Chyba niepotrzebnie sie nakrecam bo normalne ,ze zabieg mógł mi zaburzyc cykl :( . Kupie dzis test i przestane sie oszukiwac :). Juz wczoraj bylam zdecydowana to zrobic ale mój najukochańszy maz zapomnial mi go kupic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik74
Plotka , piersi tez jakos szczególnie mi nie dokuczają , ale jak byłam w ciąży to zmiany zaobserwowałam dopiero koło 4 m-ca . :) A le jak wierzyc intuicji to ja miałam dokladnie tak samo z solarium jak Ty tylko ,ze jednak odpuscilam i nie poszłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik74
Nasze nowo zaciazone Dziewczyny , głowa do góry będzie dobrze.:) Moja znajoma jak poszla pierwszy raz do lekarza mniej wiecej w takim okresie ciazy jak Wy, to lekarz jej powiedzial ,ze to albo bedzie ciąza zagrożona albo byla druga blizniacza ale sie nie rozwinie. a potem na naste pnej wizycie okazało sie ,ze to jest ciaza blizniacza ale wszystko ok, poprostu nie było jeszcze widac co i jak. Chlopaki donoszone , urodzone w terminie w dodatku siłami natury:) Nie ma co martwic sie na zapas :)( I kto to mówi... ta co ma stracha przed zrobieniem testu :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem wiem.... ale ja glupia jestem bo tu mi nagadali ze po poronieniu to moze sie chore dziecko urodzic jak za szybko zajde po poronieniu itd.... sama juz nie wiem co robic i myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danuti
Miletka nie słuchaj tych bzdur. Nastraszyli cię tylko a to nie prawda o tym dziecku po poronieniu. Mam kuzynkę która po poronieniu zaszła po 2 miesiącach i ma zdrowego chłopczyka. Głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szareczek27
barbe77 Ja dostałam jeszcze zestaw badań mocz morfologia cukier WR HBS TOXO To wszystko mam zrobić przed następną wizytą włącznie z HCG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik, Skoro @ zaczela Ci sie 22.01 a zabieg mialas 02.02 to byl to 11dc wiec ja bym nie spisywala tego cyklu tak od razu na straty moja droga :) I nie mysl ze cie nakrecam, ale nie sadze by zabieg tak bardzo przedluzyl twoj cykl, przeciez juz mamy marzec :) Jak jutro zrobisz test to daj znac bardzo cie prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wy... SZARECZEK I BARBE!!! Nie panikowac tylko lezec pepkami do gory i wierzyc ze jest dobrze a bedzie coraz lepiej :) Ja na waszym miejscu zrobilabym bete na wlasna reke, 2 razy w odstepie ok 48 godzin i wtedy mialybyscie czarno na bialym czy beta rosnie czy nie. I wtedy bedziecie mogly juz spokojnie czekac do 14 i 15 marca :) Wiem co mowie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szareczek27
Ja chyba zrobię w przyszłym tygodniu to badanie. Będę spokojniejsza. W sumie i tak się trochę uspokoiłam ale leżę bo brzuszek boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotko moja droga znalazlam cie. Ciesze sie ze sie dobrze czujesz.A ja bede jutro testowac Pozdrawiam reszte dziewczyn serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szareczek! Brzusio bedzie teraz bolal :) I bedzie sie wydawac ze dokladnie tak jak na okres, ale w rzeczywistosci bedzie chwilami bolal nieco "inaczej" :) Ale boli znaczy - dziala!!! :P BEDZIE SUPER! Prinzesska!!!!!!!!! To testujesz razem z Asik74 :) Zdradzisz moze cos wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem ci ze testuje bez wiekszych nadzieji---pewnie i tak bedzie 1 kreska. Ach.... Gdzie zamawialas mieszanke? Bo ja musze zamowic tez. Musze popatrzec na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co... ja obdzwonilam wszystkie polskie apteki na terenie chicago i okolic, az w koncu znalazlam taka ktora mi te skladniki skompletowala :) Nie orientuje sie jak to jest u Ciebie. Ty w Niemczech mieszkasz, dobrze pamietam? A do Polski czesto jezdzisz? Pamietaj ze jak cos to ja sie juz oferowalam z tymi ziolkami :) i moja propozycja jest nadal aktualna :) A POKI CO TRZYMAM KCIUKI ZEBY ZIOLKA NIE BYLY JUZ POTRZEBNE I KONIECZNIE DAJ ZNAC CO I JAK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jade za 3 tyg do Pl. Sroki znalazlam na allegro wlasnie i maja tam tez antyzrostowa tylko nie wiem czy maja te same skladniki co Klimuszki. Musze sprawdzic. Dam jutro znac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co ja sie orientuje to nie ma gotowych antyzrostowych mieszanek Klimuszki. Caly ich sekret tkwi w sompletowaniu i wlasnorecznym polaczeniu swierzych skladnikow :) Wpadne jutro z samego rana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szareczek27
Prinzesska mam nadzieję, że dołączysz do naszego grona razem z Asik74

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik74
No niestety ja jeszcze nie tym razem :( Jedna wstretna , obrzydliwa krecha mi wyszła na teście :( A najgorsze jest to ,ze dalej nic nie wskazuje na to cobym miała dostac @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dzeiewczynki U mnie czar pryska-rano bylam na toalecie wyciagnelam luteine i byl tam sluz z krwia wiec pewnie do wieczora dostane @@@. Asik a jak u ciebie? Tobie zycze 2 kresek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik74
ostatnia @ miałam 22 stycznia :(. Pewnie ta histeroskopia swoje zrobiła :( a sniło mi się dzisiaj ,ze robiłam test dwa razy i dwa razy wyszedł pozytywny , taka szcześliwa sie obudzilam zrobiłam test a tu d...a:( do bani to wszystko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szareczek27
Kochane wiem co czujecie. Tak szybko kompa włączałam żeby się dowiedzieć co u was. Nie traćcie nadziei. Asik ja na twoim miejscu zrobiłabym jeszcze raz za parę dni albo w ogóle na krew bym poszła będziesz wtedy pewna na 100 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik74
Szareczek , moja znajoma tez mi tak radzila , ona jak była w ciazy z drugim dzieckiem to mówila ,ze robiła trzy razy test i wyszedł negatywny , dopiero jak była w 8 tygodniu ciazy to lekarz sie zorientował ,ze to ciaza . Powiedziała ,ze mam jeszcze nie tracic nadziei :) Eh, fajnie byloby jakby mój sen tez się spełnił , zobacz miałysmy taki sam przed robieniem testu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×