Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kasiaC

Ciąża po laparoskopii !!!

Polecane posty

Jak w czwartek wrócę to napiszę co i jak, ale sądzę, że na razie chyba za wiele nie będzie widać. Mam niedoczynność, przed ciążą zawsze utrzymywał się w okolicach 1,00-1,5, a dziś odebrałam wynik z piątku i jest 4,62, ale dzwoniłam umówić się na wizytę i lekarzowi mówiłam, mówił, że jest dobrze i brać dalej jak jak brałam, ewentualnie później zmienimy dawkę. Kiedyś Wam pisałam, że tak naprawdę to nikt nie wie czy to po inseminacji czy naturalnie, bo potem jeszcze przytulanki były, a to był nasz pierwszy cykl stymulowany :-) no i tylko Bóg to wie :-) Nevergetup, rodzinka się cieszy :-) nawet bardzo. A jak u Ciebie? Dziś miałaś powiedzieć. Piękna beta! Daj znać w środę po wizycie! Jeny, myśl pozytywnie. Ja też w tym ostatnim cyklu jakoś pierwszy raz myślałam tak bardzo pozytywnie, aż się sama sobie dziwię. Justa oby u Ciebie okazało się równie skutecznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASIK6 a co brałaś w cyklu w którym udało ci się?! Inseminacje miałaś w BOCIANIE?ile kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medalikara
Gratuluje wszystkim fasolkom. Mam pytanie do ziołowych - jak logistycznie radzić sobie z parzeniem ziół, przecież pracujemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevergetup
ja też mam 26 lat. Wogle nie czuje się inaczej, żadnych objawów jak na razie..... tylko piersi mnie trochę bolą, a tak kompletnie nic :) Tylko mam jakiś dziwny pociąg do ogórków kiszonych :))) Wczoraj za późno wróciłam i nie zdążyliśmy do nich pojechać więc zajedziemy po jutrzejszej wizycie ze zdjęciem malucha :))) Odnośnie parzenia ziół to ja parzyłam przed snem 2 porcje jedną piłam z samego rana. Drugą odcedzałam i brałam w termosiku do pracy i w pracy podgrzewałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AMS
właśnie wróciłam z monitoringu 14dc pęcherzyk biegunowy 24,5mm drugi 23,5 i jestem po pregnylu może tym razem sie uda;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevergetup
Lalka ja mam 26 Ognie nie czuje żadnych objawów, tylko bolą mnie trochę piersi. Poza tym kompletnie nic. Mam tylko dziwny pociąg do ogórków kiszonych :)) Asik wczoraj za późno wróciłam i już nie zdążyliśmy pojechać do rodziców. Zajedziemy do niech jak będziemy wracać z usg ze zdjęciem malucha :)) Odnośnie parzenia ziół to ja parzyłam 2 porcje przed snem. Jedna wypijałam jak wstałam. Drugą przecedzałam, wlewałam do termosiku i brałam do pracy. W pracy ja tylko podgrzewałam i piłam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevergetup
Lalka ja mam 26 Ognie nie czuje żadnych objawów, tylko bolą mnie trochę piersi. Poza tym kompletnie nic. Mam tylko dziwny pociąg do ogórków kiszonych :)) Asik wczoraj za późno wróciłam i już nie zdążyliśmy pojechać do rodziców. Zajedziemy do niech jak będziemy wracać z usg ze zdjęciem malucha :)) Odnośnie parzenia ziół to ja parzyłam 2 porcje przed snem. Jedna wypijałam jak wstałam. Drugą przecedzałam, wlewałam do termosiku i brałam do pracy. W pracy ja tylko podgrzewałam i piłam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevergetup
Lalka ja mam 26 Ognie nie czuje żadnych objawów, tylko bolą mnie trochę piersi. Poza tym kompletnie nic. Mam tylko dziwny pociąg do ogórków kiszonych :)) Asik wczoraj za późno wróciłam i już nie zdążyliśmy pojechać do rodziców. Zajedziemy do niech jak będziemy wracać z usg ze zdjęciem malucha :)) Odnośnie parzenia ziół to ja parzyłam 2 porcje przed snem. Jedna wypijałam jak wstałam. Drugą przecedzałam, wlewałam do termosiku i brałam do pracy. W pracy ja tylko podgrzewałam i piłam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AMS
zaszalałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Dziękuję kobitki za tak liczne odpowiedzi w sprawie laparo :) Ja jednak mam nadzieję, że koniec końców nie będzie mi potrzebna bo wreszcie zaskoczę :) Asik gratuluję udanej IUI :) Spokojnych 9 mcy życzę :) Nevergetup betka jak marzenie! Również gratuluję serdecznie :) Dziewczyny a co z tymi ziołami, czy naprawdę pomagają? I które polecacie: Klimuszki czy Sroki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja parzę na noc - rano podgrzewam i piję, w pracy w puszce mam też wiec parzę o 13 i piję o 15 a wieczorem nie ma problemu, też sie zastanawiam nad fenomenem tych ziół ? macie jakieś materiały jak one działają ? na czym polega to działanie.. asiu tsh idelane do ciązy koło 1 ja albo wyżej albo dużo niżej zawsze miałam, ciązko dopasować dawke eutyroxu ale teraz w końcu nie spię po pracy i mam energię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ams ? i co teraz insemiancja czy jak ? bo ten lek sie podaje na pękanie pęcherzyków tak ? czy sami próbujecie ? ams ty jesteś drugi cykl po laparoskopii ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ams doczytałam bo nie byłam pewna ;) tak to Ty jesteś pół cyklu przede mną wiec wiesz...do dzieła teraz i oby za dwa tyg były w końcu te II kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevergetup
Ale zaszalałam wcześniej :P Mi i Plotce pomogły zioła ojca Klimuszko :)) Nasze cudeńka pojawiły się właśnie po nich :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusia86, brałam clo 0,5 tabl. raz dziennie od 4 do 9 dnia cyklu, potem chyba w 15 dc monitoring pęchęrzyk 22mm (albo 20 nie pamiętam dokł.), endometrium 9 mm, zastrzyk na podrośnięcie pęcherzyka i następnego dnia zastrzyk na pęknięcie- orvitrelle, i w 17 dc inseminacja- tuż przed pęknięciem pęcherzyka była. Potem brałam jeszcze przez 10 dni duphaston rano i wieczorem po 1 tabletce. Jak sie okazało, że jestem w ciąży to nadal go mam brać no i biorę i czekam na usg w czwartek. Nie mogę się doczekać i denerwuję się zarazem. AMS działajcie, działajcie!!! nie patrz na to, że niby co 2 dni. Jak ma być to będzie! powodzenia! Nevergetup, tak sobie pomyślałam, że my to takie lipcówki jesteśmy! ja z kolei na słodycze nie mogę. Czekolada mnie odrzuca. Czasem chodzą za mną takie kwaśne lody cytrynowe, ale jak już kupię to się okazuje do niczego... No i zapachy czuję 1000 razy intensywniej, ostatnio rosół robiłam i prawie porcje rosołową wyrzuciłam, bo zdawało mi się , że zepsuta :-) zawsze lubiłam dezodorant mojego męża a teraz jak się pryska w łazience to mnie w pokoju zapach już drażni. Ale to wszystko takie przyjemne, bo wiem z czego się bierze... Ja mam 27 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, co do ziółek: piłam i wierzyłam, ale okazało się, że muszę je odstawić, bo nie miałam owulacji i zdecydowaliśmy się na inseminację, a z ziółkami żadnych leków nie można mieszać. Miałam taki żal, że je odstawiam :-( ale wierzę, że zrobiły swoje i przyczyniły się do mojego szczęścia! Piłam nr1 Klimuszki. Czasem parzyłam 2 porcje , a potem podgrzewałam (piłam z kubka termicznego, takiego zakrytego- dużo łatwiej, nie było aż tak czuć zapachu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no to u mnie ziółka też odpadają, bo już 3 cykl jestem na CLO, ale dziękuję dziewczyny za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć dziewczyny, bardzo Was proszę powiedzcie coś więcej o tych ziołach jakie to mają być gdzie je kupić nie umiem sie rozeznać w necie za bardzo bo jakoś różnie piszą na odchudzanie na trądzik? Ehh:( ja mam podejrzenie endometriozy w poniedziałek idę na kolejną wizytę na razie gin tylko wspomniał coś o laparoskopii ale nie konkretnie jescze... W tym cyklu mam mieć monitoring i jeśli nic z tego to chyba wtedy laparoskopia... ;(( Powidzcie jakie te zioła i gdzie je kupić? Jak mają się konkretnie nazywać przepraszam, ale przeleciałam pare str topiku i nie doczytałąm się :( Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASIK a jak podgrzewałaś w pracy zioła??kurcze ja biore bromka wiec póki co nie bede probowac tych ziółek.Boje sie mieszac i jak piszesz ze nie można.iLE PŁACIŁAŚ ZA iui W BOCIANIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, podgrzewałam w pracy. Brałam w tym kubku, przelewałam do szklanki grzałam, a potem spowrotem do kubka, zatykałam i piłam :-) przejdź ba 186 str, tam opisywałam ile płacilismy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, podgrzewałam w pracy. Brałam w tym kubku, przelewałam do szklanki grzałam, a potem spowrotem do kubka, zatykałam i piłam :-) przejdź ba 186 str, tam opisywałam ile płacilismy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevergetup
Mieszanka na niepłodność Ojca Klimuszki nr1- antyzrostowa, likwidacja stanów zapalnych w jajowodach i jajnikach, pobudzenie pracy jajników, stabilizacja układu rozrodczego Wszystko po 50 gr(w USA 2oz ale tak maja je pakowane) Szyszka chmielu ziele przywrotnika ziele krwawnika liść ruty ziele nostrzyka żółtego kwiat lawendy kłącze tataraku kwiat nagietka owoc róży Na każde jednorazowe użycie należy brać kopiastą łyżkę stołową, zalać ją szklanką wrzącej wody, przykryć na trzy godziny. Następnie przecedzić, lekko podgrzać i pić trzy razy dziennie po szklance przed posiłkiem. Po I porcji- przerwa 7 dni, po II- 12 dni, III porcja profilaktycznie. Jedna porcja to cały wymieszany zestaw 9 ziół. I dzięki niej mam moje szczęście w brzuszku :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevergetup
Nie ma to znaczenia:) Ważne żeby regularnie pić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AMS
jeny79 dokładnie o inseminacji poki co nie myslimy ponieaż ja juz byłam w ciąży i nie miałam z nią problemów tzn z zajściem w ciąże dopiero po CC (25TC) się narobiło . Więc stawiamy na nature :) Podziwiam was z tymi ziólkami , nie że w nie nie wierze ale ja ich bym nie wypiła - poprostu mam odruch wymiotny po mięcie czy rumianku ba ja nawet herbaty gorzkiej nie wypije a co dopiero takie mieszanki . Rocznik 75 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×