Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kasiaC

Ciąża po laparoskopii !!!

Polecane posty

Dzieki ze zaakceptowałas :) no przynajmniej sie zobaczyliśmy hehe :) Troche sie smuciłam ale jakos mi to przeszło hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka98
Agnieszka i co dalej nic u mnie też suchutko ale w wtorek idę do lekarza i może jak mnie zbada to może coś tam ruszy :P A może nam testy nie wykazują ciąży.... głupie nadzieje. Ale moja koleżanka tak miała, że jej testy nie wychodziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werka98 No u mnie nic a nic dalej sucho tak jak u Ciebie :) Akurat mojego lekarza niema bd gdzieś za 2 tyg przyjmował w gabinecie,i tak myślę albo na betę polecę albo po prostu zadzwonię do niego i podjadę do szpitala żeby mnie zbadał i zrobił usg.Co ma być to będzie :) albo nam nie wychodzą tak jak napisałaś hehe :) czasami boli mnie tak lekko podbrzusze i kłuje jajnik.Albo po prostu mi się spóźnia @ bo owulacje tez miałam przesuniętą.Ale się nie nakręcam bo jak byłam na usg to mi lekarz powiedział ze pęcherzyki nie pękły wiec do mnie na pewno przyjdzie ta wredna@ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka9104
Cześć dziewczyny byłam dzisiaj u gina i .... WIDAĆ FASOLECZKE:) normalnie nie mogę w to uwierzyć:) Szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anndzzia
hej dziewczynki co tam u Was?? Danuti slicznego masz dzidziusia gratulacje :) ja wysylam wam również zaproszonka na fb mysle ze akceptujecie :) pozdrawiam Was :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anndzzia
ewelinko moje gratulacje widzisz jak zycie potrafi zaskoczyc :) super wiesci co raz wiecej ciężarówek przybywa :) To moze i nam sie uda w niedługim czasie dziewuszki:) Aga dzieki za akceptacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anndzzia
Aga fajnie by bylo:) obyśmy szybko dołaczyły do naszych zafasolkwanych juz przesłaly tyle fluidkow ze powinno sie cos zaczac dziac juz Ewelinka nastepny worek rozwiazala:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevergetup
Dziewczęta to po raz kolejny dosyłam porcje fluidków :) Nie uciekniecie :) To ja też dołączę do fb Jestem Magda Pecz z Redy Danuti śliczny ten Twój maluszek:)) Już nie mogę się doczekać mojego syneczka;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze i jak w koncu musze zajac sie fb ;)) jakos to tej pory mnie nie ciagnelo ale chyba czas to zmienic ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też w życiu nie byłam tak nie cierpliwa co w tej sprawie z miesiąca na miesiąc. Trzymam za was kciuki, ja w czwartek idę dopiero na ocenę cykl owulacji, i też się ciągle boję że znów się nie uda... i do tego się martwię że jak w czwartek pójdę to pt, so, niedz i pon, mój lekarz chyba nie pracuje, przynajmniej gabinet ma nieczynny, a mi akurat może tak wypaść... no chyba że w takich sytuacjach robią wyjątki albo gdzieś indziej kierują pacjentki? Eh... Z każdym nowym cyklem zastanawiam się co jeszcze można zrobić żeby się udało... Ale wy też tak pewnie macie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anndzzia
nevergetup doczekasz się malenstwa najwazniejsze ze ci sie udało:) tylko dodaj zdjecia na fb jak maleństwo bedzie:) pozdrawiam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anndzzia
Agulek29 No jasne ze kazda tak ma bo kazda z nas tu pozostalych pragnie dzidzi. Jak ci akurat owu wypadnie w tych dniach i lekarz nie bedzie przyjmowal to próbuj bez monitoringu a nóz widelec się uda.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to zawsze próbujemy ;) Nawet używałam testów owulac., ale już nie kupuje bo nic mi to nie dało w sumie. Najważniejsze dla mnie żebym wiedziała czy te pęcherzyki rosną i czy pękają bo 2,5 roku się staramy a żaden lekarz o tym nie pomyślał, z góry uznali że owulacje mam i już...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anndzzia
Agulek29 masz racje najlepiej jest sprawdzic czy owulacja przebiega prawidlowo. Ja tez chce isc na monitoring i sie upewnic ,sprawdzic ze owu przebiega prawidlowo bo nigdy nie monitorowalam jedynie temperature mierze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie gin jak nie przyjmowal w przychodni to umawialam sie z nim w szpitau jak akurat mial dyzur... albo wysylal do swoich kolegow ... wiec zawsze da sie jakos to pogodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, bo testy owulac. robiłam przez kilka miesięcy i niby pokazywały że jest, ale z tego co się dowiadywałam, to pokazywać mogą a może jej nie być. No ja staram się już jak wcześniej pisałam 2,5 roku i nic, i coraz mniej tej cierpliwości mi zostało, tym bardziej że robiłam to badanie na rezerwę jajeczek AMH i wyszło mi 0,7, czyli poniżej normy, a mam 29 lat więc mnie to trochę zaskoczyło. No i ja laparoskopie miałam na początku paźdz. tego roku i potwierdziła III stopień endometriozy, niby wszystko co było trzeba usunęli i mam się starać 3-4 mis a jak nie to inseminacja no więc czasu nie chcę tracić tylko zobaczyć te pęcherzyki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka98
nic nic nic, dziś 39 dc :( jutro może coś się dowiem mam przed 15 lekarza. I nadal,żadnych oznak na okres. Nic kompletnie. Łapiemy fluidki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dlaczego się nie cieszysz? :) tyle dni to nadzieję można już mieć;) Ja trzymam kciuki! Musi być dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik74
Werka, Ty czekasz na @ oby sie udało i nie było tylko mała dzidzia :) a ja dostalam w tym miesiacu drugi raz :( eh, mało ,ze sie czlowiek wkurza jak przychodzi raz , to jeszcze dwa razy w miesiącu ...jakies to wszysko powalone.....ja tez poprosze fluidki , bo niestety ja tutaj jestem najstarsza;) wiec czasu mam niewiele ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny w ciązy mam pytanie do Was: jaka macie temperature ciała i w którym jetseście tygodniu. bo ja mam 37 C i jestem w 10 tyg. nie wiem czy tak powinno byc bo to moja pierwsza ciąża. oprócz tego boli mnie gardło ale ból gardła mam cały czas bo mam przewlekłe zapalenie migdałków. boje sie że podwyższona temperatura może zaszkodzic dziecku. wizyte mam w piątek, a jutro chyba wybiore się do rodzinnego żeby osłuchał mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :-) Nevergetup gratuluję synka, oj same chłopaczki się tu szykują, ale Juście oczywiście życzymy dziewuszki :-) Lalkaa, jeśli chodzi o temperaturę to taka ma właśnie być. Ja też tak miałam i też pytałam lekarza, powiedział, że jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik super ze pamietasz o mojej dziewuszcze ;)) ... mam stracha i to wielkiego... dostalam malego plamienia , dzwonilam do gina i mowil ze jak jest niewielkie i brazowe to aby sie nie przejmowac.. jak bedzie sie dzialo cos wiecej to do szpitala.. ewentualnie jutro na sprawdzenie do niego co sie dzieje .... buuu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa ja codziennie z wielkim strachem zagladam czy jakiegos plamienia nie ma. mam nadzieje że wszystko ok jest u Ciebie. dziewczyny a bierzecie folik? ale bym chciała juz mieć swojego maluszka przy sobie a to dopiero 10 tydzień heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×