Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kasiaC

Ciąża po laparoskopii !!!

Polecane posty

ja pilam herbatke raz dziennie wieczorem zrobioną z lyzeczki ziolek i zaparzoną przez pol godzinki. a i nie mozna laczyc ziolek z CLO i lekami stymulujacymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak raz dziennie to dam rade - muszę !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa27a chętnie odkupię od ciebie porcję tych ziółek przeciw zrostom oczywiście jeśli jeszcze ci zostały bo widziałam że nie tylko ja chętna ;) no oczywiście z tymi fluidkami na szczęście hihi ;) Przecież nie zaszkodzą, boję się tylko żeby cyklu nie rozlegulowały... No to widze tak jak piszecie o tych terminach swoich laparoskopii że trochę czasu jednak minęło... uzbrajam się w cierpliwość i biorę się w garść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werka98 Może lekarz wie a chce się upewnić,wiec spokojnie będzie dobrze :) Kule będę trzymała kciuki żeby Tobie się udało w końcu :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werka ja też w ciebie wierze i trzymam mocno kciuki i nie puszczam! I czekam na wieści od ciebie i co chwile zagladam na to forum i mam nadzieje że potwierdzisz, że fasoleczka jest;) Dziewczyny bo to właśnie wy te którym się udaje po takich staraniach dajece nam siły do dalszej cierpliwości i nadziei że i nam się w końcu uda! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka98
oj Agulek i Agnieszka i wszystkie forumowiczki oczywiście że dam znać jak tylko dostanę okres albo jak odbiorę betę. Mam nadzieję,że ziółka pomogły mimo,że przestałam je pić przy końcówce 2 porcji. I naprawdę będzie to wielki cud bo my z mężem zaczęliśmy współżyć dopiero chyba po połowie cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh... no nigdy nie wiadomo co tak naprawdę pomogło lub może pomóc i w który dokładnie dzień... Ja mam cykle 26-32 dni ale najczęściej 27 dni, i sama głupieję i juz niewiem jaką taktykę tych przytulanek stosować, najpierw spontanicznie było jak ochota naszła od 8 dnia, później z testami owulac, a teraz stwierdziłam że co 2-3 dzień żeby nie przegapić tak na wszelki wypadek heh i jak tu być mądrą? A tym co się udało to i tak nie wiedzą właściwie kiedy to było :) No a ziółka to jeśli nie pomoga zaciążyć to może chociaż na tą endo pomogą mam nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka98
kochane, dodatkowo co dziś sprawdziłam to temperatura.. mam 37.01, ale tak jakby coś mnie zaczynało tam drażnić na dole- jakby swędzenie gnieceni na dole piszę to bo może dziewczyny które zaciążyły coś powiedzą na to odczucie. :) Trudno to też opisać dlatego ciągle myślę,że to jakaś bakteria. Ale chciałabym już mieć jasność. Jadę do pracy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulek !! Wiem po sobie, że najlepiej troszkę odpuścić. Ale my kochaliśmy się jak króliczki ... niestety wszystko zaplanowane było i było to co 2, 3 dni. No i dokładnie wiem w którym dniu zaszłam :D bo byłam na pregnylu a przy nim trzeba było w dany dzień :D Trzymajcie się, i wierze że będzie dobrze. Co do objawów ... poczekaj i już. Bo teraz Twoja podświadomość może wariować. Trzymam kciuki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam tez dokladnie znam dzien ;)) ale przy inseminacji to nie problem, w domu powtorzylismy tylko raz i to w dniu inseminacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka9104
ja maialam laparo 07.08.2012 a ostatni okres 21.09.2012 i teraz jest 4 tydzień ciąży, uwierzcie mi że nadal nie mogę w to uwierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa - odbierz pocztę :)) dzięki wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werka98 Ja wieże w Ciebie i na pewno tam się mieści fasoleczka :) Dziewczyny powiedzcie mi w którym dniu zacząć pić te ziółka jest to obojętnie?? A do mnie chyba jednak zawita @ :( bo strasznie bolą mnie piersi wiec chciałabym wiedzieć kiedy pic te ziółka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok dzięki za wszystkie informacje ;) No widzę, że to naprawdę różnie po tych laparoskopiach. Ja dziś idę pierwszy dzień i pierwszy raz na monitoring cyklu (mój 10 dzień) i na kontrolę po mojej laparoskopii i mam nadzieję że będzie ok, a w week postaram się zakupić te ziółka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevergetup
te o których ja napisałam czyli ojca Klimuszko możesz zacząć w dowolny dzień cyklu, wiadomo że lepiej zacząć od początku wtedy łatwiej widać zmiany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anndzzia
dziewczyny ja tez chyba zdecyduje sie na ziółka.Zaszkodzic raczej nie powinny ale moze pomoga:) Ewelinka to uwierz w ten mały cud:) super ze ci sie udał:) Werka oby i tobie się udało zeby wynik bety był dobry:) trzymamy tu za Ciebie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevergetup
tak możesz zacząć pić od 1 dnia @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka9104
Już chyba powoli do mnie to dociera ale naprawde myślałam że to nie teraz... byłam pewna że przyjdzie @ a tu proszę taka niespodzianka, fakt faktem spóźniała mi się @ ale wiedziala że mam torbiel i myślałam że dlatego, a wogóle mam pytanie ćzy któraś z dziewczyn zaciążonych też miały torbiel i zaszły w ciąże? chodzi mi czy wjednym cyklu tak miały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelinka mi po stymulacji z jednego pecherzyka zrobila sie torbiel a z drugiego dzidzius ;)) AMS paczuszka wyslana ... jutro powinna byc u Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka98
agnieszka to Ci się też chyba długo spóźnia więc też może jest jeszcze nadzieja, ja zaczęłam pić zioła od 1dc ale niektóre dziewczyny nawet w połowie zaczynały, jutro idę na badanie ale i tak nie mogę mieć nadziei bo przecież test by też wyszedł, blady bo blady ale była by ta 1 kreska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werka98 No spóźnia mi się dziś mam 36dc ale zaczęły mnie dziś piersi boleć wiec pewnie nadejdzie niedługo ta wredna @. No wiesz mój to ma nadzieje i twierdzi że się udało,ale ja jestem przeciwnego zdania:( No ja tez robiłam ale miałam 1kreche wiec nic z tego.Miałam brać w tym cyklu znów clo ale nawet go nie wykupuje tylko zaczynam ziółka od 1dc.Chyba raczej mi nie zaszkodzą,a wręcz odwrotnie mogą pomóc,nie wiem sama co myśleć.Ja myślę że Tobie beta wyjdzie pozytywna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, testy dają pewność jak wyjdą 2 krechy, ale jak wychodzi jedna to wcale nie jest to takie pewne, że ciąży nie ma. Może w tym cyklu była późna owulacja i jest za wcześnie. Trzymam kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asik6 No coś mi wspominał lekarz jak byłam w 14dc na usg to mi lekarz powiedział że owulacje będę miała później.Wiec już sama nie wiem co myśleć.Poczekamy i zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie robiłam testu jak mi sie spózniała bo myślałam że przyjdzie, zreszta wszystkie objawy okresowe miałam,no i nawet nie brałam pod uwagę tego że moge byc w ciąży, po 2 latach starań człowiek jakoś sie już nie nakręca.w 36dc zrobiłam test bo nie wiedziałam czy dzieje się coś złego no i wyszły mi 2 krechy. życzę Wam dziewuszki zeby u Was tez była ciąża. a pytanie do ciężarnych czy Was też dopada swędzenie miejsc intymnych? bo ja juz drugi raz to mam odkad jetsem w ciąży tzn pierwszy raz 3 tyg temu swędziało lekko poszłam do gin ale powiedziała że nic niepokojącego nie widzi przepisała mi profilaktycznie climatrozolum i jakies dopochwowe globulki ale nawet ich nie brałam bo mnie przestało swędzieć. a teraz od wtorku wieczorami znowu mnie swędzi ale tak bardziej w środku i mam lekko zaczerwienione. w piątek mam wizytę u mojej gin to jej o tym powiem. nie wiem juz sama czy brac te maść i globulki których ostatnio nie używałam. a co tam u Was? ciekawe jak jeny sie czuje, mogłaby dac jakis znak że wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LALKA ! Ja od samego początku ciąży mam TAM problemy... zapalenia i bakterię . .. ciągle jakieś globulki , trzeba sobie radzic :) Nic się nie martw, wiem jakie to uciążliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevergetup
dziewuszki ja ostatnia @miałam 27.06 a maleństwo zostało trafione 20.07. a test robiłam 3.08 więc na pewno macie szansę na powodzenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×