Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kasiaC

Ciąża po laparoskopii !!!

Polecane posty

Gość Agnieszka G
Agnieszka moja koleżanka brała ten lek to jakiś lek który stosuje się przy Pcos ale także przy cukrzycy to wogóle jakiś lek dla cukrzyków , moja koleżanka przestała brać bo bardzo po nim schudła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milenko - Straszne rzeczy, bardzo współczuję. To na pewno duży cios dla was, dlatego ja sądzę, że staranie się już za miesiąc czy za dwa nie ma najmniejszego sensu. fizycznie będziesz zdrowa, ale psychika potrzebuje więcej czasu. Masz ślub za 3 miesiące, ciesz się przygotowaniami i nie myśl o staraniach. Macie na nie dużo czasu. Jak poczujesz, że jestes gotowa to sama zapragniesz się starać, a wtedy droga będzie wolna :) Tak jak mówią dziewczyny, to że miałaś jedną ciążę poza maciczną nie oznacza, że tak będzie z drugą. Miałaś podczas laparoskopii sprawdzaną drożność jajowodów???? Sprawdź to na wypisie ze szpitala, to ważne w Twoim przypadku. Werko - Ja dalej trzymam kochanie za ciebie kciuki, wykres szaleje, ale czasami taki zwariowany cykl bywa tym szczęśliwym :) AguśG - Tak, za każdym razem po owulacji dostawałam Duphaston. W szczęśliwym cyklu owulke miałam w 13 dniu, a Duphaston dostałam już od 14d.c. Vierko i czego dowiedziałaś sie na wizycie? Mi sie wydaje, że ten pęcherzyk jednak nie pękł i z tego ta torbiel. No ale było minęło, teraz do tego nie dojdziemy. Mam nadzieję, że ta wredna @ szybko do Ciebie przyjdzie! Dziewczyny ja też myślę, tak ja Vierka, że sezon wakacyjny zostanie zafasolkowany!!! idziemy sezonami. Pierwszy rzut był na wiosnę, teraz wypada żeby coś się na lato pojawiło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
część dziewczyny 22 miałam robioną laparoskopię bo 3 lata staraliśmy się o dzidzię i nic wyszło mi- jajowody obustronnie niepogrubiałe z kształtnymi ujściami, przyrośniete obustronnie częściami bańkowymi do ściany miednicy. Jajnik lewy normalnej wielkości i budowy , nieco powiększony z "wyroślem " żółtkowym. Uwolniono całkowicie jajowody pobrano "wyroślę" z jajnika prawego do badania histopatologicznego. Podany barwnik przechodził swobodnie obustronnie. Płukanie jamy brzusznej bez pozostawienia płynu, Najbardziej boję się tego wycinka co pobrali. Czy jest możliwa teraz ciąża. lekarz mówił mi że tak mam 3 miesiące żeby zajśc w ciąże bo potem mogą znowu przyrosnąc do miednicy dlatego zdecydowałam się na Inseminację 2 już (1 nieudana). Co sądzicie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viera 1 Bedzie napewno dobrze zobaczysz :) wkoncu musi sie udac,bo ileż mozna hehe :) Agnieszka G Wiem że to lek jest dla cukrzyków i stosuje sie go przy Pcos a lekarz z tego powodu mi go przepisał zebym schudła troche na wadze :) bo ostatnio przybrało mi sie troszku hihi ;p no i jak narazie to schudłam 1kg hehe wiec zostały jeszcze 2 kg.Pozdrawiam wszystkie dziewczyny zafasolkowane i te starajace sie dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vena, nic się nie dowiedziałam na wizycie, bo Przychodnia była zamknęta. Zrobili sobie długi weekend i zapomnieli poinformować pacjentów :( Idę na wizytę w poniedziałek. Amelio, ja miałam laparoskopię w lutym i wyszło, że jeden jajnik miałam przyrośnięty do macicy trzema zrostami. Zrostów się pozbyli, a jajnik uwolnili, więc bądź dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka G
Amelio cieszę się że wreszcie ktoś z mojego rocznika :-) skoro lekarz mówił że ciąża jest możliwa to jak najbardziej pewnie miał rację trzeba walczyć przede wszystkim teraz przez te najbliższe trzy miesiące . Trzymam kciuki !!! U mnie dziś 25 d.c temperatura z 38,00 skoczyła od dwóch dni na 39 i jak narazie się utrzymuje ale jestem powściągliwa bo po laparo we wrześniu też miałam wszystkie objawy i nic z tego nie wyszło . Modlę się i wierzę że w końcu kiedyś musi się udać , będę na bieżąco informować co u mnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka G
Boże co ja pisze temperatura oczywiście była 36,8 a teraz jest 36,9 przepraszam ale się dopiero obudziłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za pocieszenie. Właśnie rozkręciła mi się @, ale zaraz po zaczynamy staranka. Trzymam za Was kciuki , oby wszystkim nam sie udało. Buziole dla Was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska294
do Agnieszki G mam pytanie jakie masz endometrium ja mam dzis 20dc a owulacje miałam 14dc a w 16dc endomtrium wyszło 16mm na usg kiedy testujesz bo ja już bym chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska294
i temperatura też mi skoczyła wczoraj 36,94 a dziś 36,96 kiedy najwcześniej robiłyscie testy i oczywiscie wyszły pozytywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka98
Agnieszka to super temperaturke masz, ja mam dziś 22 dc i moja temperatura skacze jak wściekła raz wyżej raz niżej. Teraz od trzech dn był tak: 36,74 36,48 36,64 i już czuję ból jak przed okresem. Także nie łudzę się szczególnie że nie dostałam duphastonu po owulacji :( no cóż, jeszcze cierpliwie czekam na efekt najlepiej dodatni. :) Mam nadzieję, że nam się uda :D Powodzenia wszystkim, które oczekują na nie przyjście @ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka98
jak widze wasze wysoki temperaturki to już w ogóle łapie doła :( a wy brałyście bądź dalej bierzecie duphaston ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska294
moja pani doktor mi kazała brać dopiero jak zobaczę dwie krechy na tescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska294
moja poni doktor kazała mi brać dopiero jak zobacze na tescie 2 krechy a widzac moje endometrium powiedziała ze to jej wygląda na bardzo wczesna ciaze oby miała racje a testowac kazała dopiero w czwartek a jak to wytrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka G
Kaska294 co do endometrium to wydaje mi się że miało 6,5 mm ale patrząc na Twoje nie wiem czy dobrze zrozumiałam w każdym bądź razie lekarka powiedziała że jest w porządku . Ja narazie nie testuje bo po laparo zdarzały się cykle 32-34 dniowe taki przykład miałam we wrześniu bo też już byłam przekonana że zaszłam a tu Beta wyszła mniej niż 1 . Tak jak wcześniej pisałam nie wiem czy to działanie tego dexametasonu czy po prostu pomału godzę się z faktem że tego drugiego dziecka nie będę mieć że olałam tą sprawę wiadomo chciało by się ale nie mam aż takiego strasznego parcia myślę że i tak co ma być to będzie . Może to i lepiej sama nie wiem co się stało ale trochę odpuściłam . Za Was w każdym bądź razie bardzo mocno trzymam kciuki za Ciebie za Werke no i za wszystkie dziewczyny starające się !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka G
Werka ja brałam Luteinę od 15-23 d.c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka98
Każdy lekarz inaczej leczy i mam nadzieję,że mój wie co robi nie dając mi żadnych tabletek oprócz tych clost. Teraz czekam na lipiec szczerze mówiąc nie wiem kiedy mam zrobić ewentualnie test? Ale tak jak napisałam wyżej moje temperatury nie za bardzo wskazują na ciążę. A wy kiedy się spodziewacie @ lub może zapytam kiedy robicie test? Wiem,że to jeszcze za wcześnie ale jesteśmy w zbliżonych dc. A no i jeszcze jedno wy wiecie jakie macie teraz endometrium ja nie, bo mi lekarz kazaŁ przyjść jak nie dostane okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka G
Werka ja jak nie dostanę @ do czwartku do zamierzam zrobić test a co do endometrium to może lepiej nie wiedzieć bo widzisz ja też mam małe i już się zastanawiam czy to dobrze czy źle ? A co do duphastonu to ja go zawsze biorę bo bez tego nie byłoby wogóle @ tak że to u mnie już nie chodzi o ciążę ale o to żeby krwawienie się pojawiło . Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska294
ja w czwartek to bedzie 25dc a cykle mam mniej wiecej 25-27dni juz niedlugo sie okaze ale to czekanie doprowadza mnie do szału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska294
a jak tam dziewczyny z Waszym śluzem ja na 20dc mam go od groma bialego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka G
Kaska294 wszystkie objawy wskazują że może Ci się udało wiadomo że nie ma się co za bardzo nastawiac ale w ciąży faktycznie produkuje się więcej śluzu . U mnie wogóle po laparo śluzu jest więcej w tej chwili też jest biały nieprzezroczysty . Nie stresuj się to jeszcze parę dni tylko a czas tak szybko leci :-) pozdrawiam no i dwóch pięknych krech życzę - trzymam kciuki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka98
no a u mnie jak zawsze lipa z tym śluzem, czuję że jest tam wilgotno ale to tyle. a bolą was jajniki ??bo mnie od wczoraj tak. Czyżby zbliżal się @ Życzę chociaż Wam kreseczek na teście. I dawajcie znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka G
Werka mnie w tej chwili nic nie boli ale w tym tygodniu trzy dni bolał mnie brzuch dołem nie po bokach ale dół brzucha w tej chwili to się uspokoiło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka G
Dziewczyny niestety chyba nic z tego dziś już tylko 36,7 jutro pewnie jeszcze spadnie i pojawi się @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka98
no u mnie też bez rewelacji, choć gdyby nie ta temperatura to miałabym jeszcze nadzieję, bo jest mi od dwóch dni jakoś tak niedobrze, raz boli żołądek raz mnie mdli, ale to chyba już tylko psychika działa. Do tego dziś rano bardzo bolał mnie jajnik przy załatwianiu, w dzień też daje znać o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska294
no u mnie temperatura tez troche spadla do 36,86 no to pewnie też lipa ale w dzien sobie mierze tak z ciekawości to mam 37,4 albo i wiecej wiem ze to nie wiarygodny pomiar ale po @ w dzien do 37 nawet nie dochodziła a mierzyłyście sobie w dzień jaka macie tempke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska294
a brzuch to róznie raz pobolewa a raz nie ale tez tak na dole jeszcze 4 dni i chwila prawdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka G
Kaska taki mały spadek to nie spadek i tak masz wysoką temperaturę ja jak byłam w ciąży to temperatura wahała się między 36,8 a 37,1 trzymam kciuki przynajmniej za Ciebie do mnie pewnie jutro zawita koleżanka bo już dziś czuję na dole specyficzną wilgoć i śluz jest bardziej wodnisty . Pozdrawiam i czekam na dobre wieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska294
Aga dzieki obys miała racje dam znac jak cos sie zmieni pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka G
Dziewczynki ja dziś 36,3 i pozbyłam się złudzeń teraz tylko czekam na krwawienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×